Pasakas cienīgas kāzas Bahamu salās! Deviņu dienu medusmēnesis no 2854 EUR! Datumi pieejami 2020. gada sazonai!

Iedomājieties pasauli, kurā ir grūti atšķirt, kur beidzas realitāte un sākas sapņi. Tā gādās Bahamu salās, kuras bieži vien dēvē par sapņu arhipelāgu, un kur nevar palikt vienaldzīgam pret dabas skaistumu, pret apkārt valdošo harmoniju, pret vietējo iedzīvotāju patiesajiem smaidiem. Tirkīzkrāsas jūras ūdens, zilas debesis, zeltainas smiltis aicina Jūs iepazīties ar katru no Bahamu salām. Bahamas ir slavenas ne tikai ar pasakaini skaistām fotogrāfijām, kuras ir līdzīgas eksotiskajām atklātnēm, bet arī ar savu bagāto kultūru un seno arhitektūru. Bahamu salu devīze – domājot par rītdienu, sagaida šodienu ar smaidu!

Šī ceļojuma priekšrocības:

  • Deviņu dienu atpūta izvēlētajā viesnīcā, izvēlētā tipa numurā, ar ēdināšanas veidu „viss iekļauts”.
  • Kāzu ceremonija izvēlētajā dienā, ar standarta kāzu pakalpojumu paketi.
  • Kāzu konsultanta pakalpojumi.
  • Romantiski noformēta ceremonijas vieta.
  • Kāzu fotogrāfijas (ceremonijas laikā).
  • Viesnīca SANDALS ļaus Jums atpūsties un izjust romantisku atmosfēru, viesnīcas personāls parūpēsies par visām kāzu ceremonijas niansēm: no kāzu tēmas izvēles līdz kāzu pušķu dizainam.
  • Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt ekskursijas.
  • Ūdens un sauszemes sporta izklaides: daivings, vindsērfings, burāšana, ūdensslēpes utt.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 9 dienas, datumi pieejami 2020. gada sezonai

Cena: no 2854 EUR

Cenā iekļauts: lidojums Viļņa – Bahamas – Viļņā (ar pārsešanos); nakšņošana Londonā, ar brokastīm; transfērs: lidosta – viesnīca – lidosta; atpūta izvēlētajā viesnīcā, izvēlētā tipa numurā, ar ēdināšanas veidu „viss iekļauts”; ūdens un sauszemes sporta izklaides: daivings, vindsērfings, burāšana, ūdensslēpes utt.; viesnīcas nodevas; konsultācijas; kāzu ceremonija ar standarta kāzu pakalpojumu paketi: kāzu konsultanta pakalpojumi; romantiski noformēta ceremonijas vieta; tiesnesis un liecinieki; pušķis līgavai un līgavainim; kāzu fotogrāfijas (ceremonijas laikā); šampanietis un uzkodas; kāzu torte; laulības sertifikāts; romantiskas vakariņas sveču gaismā; kāzu dāvana no viesnīcas Sandals; brokastis.

Cenā nav iekļauts: dokumentu nosūtīšana ~ 115 EUR; ekskursijas; personīgie izdevumi; papildus pakalpojumi kāzu ceremonijai: www.sandals.com.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551 vai sūti pieprasījumu