Paradīzes cienīga pludmales atpūta Bali salā! 14 dienu eksotiskās brīvdienas, cena sākot no 1669 EUR! Datumi pieejami no 05.03.2018 līdz 02.04.2018

Bali sala ir viena no Indonēzijas 33 provincēm un tā atrodas 8° uz Dienvidiem no ekvatora. Vidēja temperatūra ir ap +27°C, kas ļauj baudīt vasaru visa gada garumā. Bali tiek dēvētā arī par „Dievu salu”, jo salā ir sastopami neskaitāmi tempļi, kā arī katrā majā ir sava lūgšanu vieta. Bali salā ir labi attīstīta tūrisma infrastruktūra. Salā ir daudz krāšņu pludmaļu, labu viesnīcu, greznas villas, labi restorāni, kur nobaudīt gardas maltītes, un deju klubi un bāri, kur paviesoties nakts stundās. Bali sala ir 153km gara un 112km plata. Augstākais punkts ir Agung kalns, kas ir 3,142 m augsts. Salas dienvidu daļā sastopami vairāk tūrisma un tirdzniecības objektu, kā arī slavenie salas kūrorti – Sanura, Kutas pludmale, Nusa Dua, Džimbarana un Ubuda.

Šī ceļojuma priekšrocības:

  • Bali sala, tā ir īsta austrumu eksotika, džungļi, baltas smilšu pludmales, kalni dūmakā klāj tropu meži.
  • Daudz interesantu un aizraujošu vietu, kas spēj piesaistīt pat visprasīgākos tūristus.
  • Saulains laiks ir praktiski visu gadu, gada vidējā gaisa temperatūra +27 С, ūdens temperatūra reti nokrīt zem +27 С.
  • Vietējā pārstāvja pakalpojumi krievu un angļu valodās.
  • Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm.
  • Pludmales atpūta Bali salā.
  • Tiek iekļauta pilsētas apskates ekskursija.
  • Piedāvājam apmeklēt Bukit Kampial kalnu, kur gandrīz blakus sadzīvo katoļu, un protestantu baznīcas, musulmaņu mošeja un budistu tempļi.
  • Garuda Wisnu Kensana kultūras parks un slavenā pērtiķu tempļa Pura Luhur Uluwatu apmeklējums.
  • Iesakām doties romantiskās vakariņās uz zvejnieku ciematiņa Džimbaran sniegbalto pludmali un nobaudīt jūras veltes.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

Ceļojuma Datumi, ilgums: 14 dienas, 2018. gada 5, 12, 19, 26. martā, 2018. gada 2. aprīlī.

Cena: no 1669 EUR ar izmitināšanu viesnīcā ar brokastīm.

Ceļojuma cenā iekļauts: Pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines); Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā; Nododamā bagāža 23kg.; rokas bagāža 8 kg. Vietējais pārlidojums Kualalumpura-Denpasāra–Kualalumpura; Nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg. Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/EN valodās. Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm un apskates ekskursiija Balī salā.

Ceļojuma cenā nav iekļauts: Malaizijas tranzīta divkārtējā vīza Latvijas nepilsoņiem 55EUR (noformēšana aizņēm ~ 10 darba dienas). Vīzas saņemšanai ir nepieciešama pase, kura ir derīga vel 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma, 2 foto 3,5 x 4,5, izziņa angļu valodā no darba vietas, izziņa angļu valodā no bankas un aizpildīta anketa. Indonēzijas vīzu Latvijas Nepiloņiem izmaksā 125EUR (noformēšana aizņēm ~ 40 – 60 darba dienas). Vīzas saņemšanai ir nepieciešama pase, kura ir derīga vel 6 mēnešus pēc atgriešanas Latvijā, 2 fotogrāfijas 3,5 x 4,5 un aizpildīta anketa. Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu

PILNS CEĻOJUMA APRAKSTS ŠEIT »

Piedāvājums vairs nav derīgs. Vajadzīga papildus informācija? Zvani: +371 26955551
arba sūti pieprasījumu