Aizmirstās Kambodžas meklējumos


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Kambodža


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 960 EUR

Aizmirstās Kambodžas meklējumos

 • 2020. gada 12, 19, 26. jūnijā
 • 2020. gada 3, 10, 17, 24, 31. jūlijā
 • 2020. gada 7, 14, 21, 28. augustā
 • 2020. gada 4, 11, 18, 25. septembrī
 • 2020. gada 2, 9, 16, 23, 30. oktobrī
 • 2020. gada 6, 13, 20, 27. novembrī
 • 2020. gada 4, 11. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  Ceļojuma akcenti:

  • Apbrīnojiet seno Angkoras pilsētu, un tās slavenāko templi Angkorvatu
  • Apmeklējiet iespaidīgo piekrastes ciematu Tonlēsāba ezerā
  • Iepazīšanās ar Taizemes galvaspilsētu Bangkoku
  • Eksotiskais brauciens ar bambusa vilcienu
  • Apmeklējiet Kambodžas galvaspilsētu Pnompeņu
  • Apmeklējiet slavenākos Kambodžas tempļus, kuriem ir milzīga ietekme uz Kambodžas kultūru

  Ceļojuma programma:

  Kambodža ir kontrastu valsts, kas atrodas Āzijas dienvidaustrumos blakus Taizemei. Valsts ir slavena ar vienu no lielākajiem pasaulē seno tempļu kompleksiem Angkorā. Kas to padara par tik īpašu? Iedomājieties: dažādu formu akmens tempļi, ko rotā dažādi griezti raksti, monumentālas skulptūras-galvas, tuneļi, drupas, milzīgi koki ar spēcīgām saknēm, kas ieskauj šos tempļus. Turklāt šis ceļojums piedāvā jums izpētīt ne tikai apmeklētākos un noslēpumainākos valsts nostūrus, bet arī novērot Kambodžas īstu dzīvi - tādu, kāda tā ir. Kambodža jūs apburs, varbūt padarīs jūs dusmīgus un uzdos daudz dažādus jautājumus.

  Kambodžai nav ko slēpt - jūs redzēsiet tās patieso seju: no dižiem tempļiem līdz nabadzībai, no burvīgās dabas līdz sirdi plosošai vēsturei. Tā būs īsta un sirsnīga Kambodža, kas modinās bezgalīgi daudz jūsu emociju. Jums būs ko pastāstīt mazbērniem!

  1. diena LIDOJUMS RĪGA – SĪEMRIPA
  Lidojums Rīga – Sīemripa ar pārsēšanos.

  2. diena SĪEMRIPA
  Laipni lūdzam Kambodžā! Pēc ierašanās Sīemripas lidostā jūs aizvedīs uz viesnīcu. Pirmais ceļojuma vakars tiks veltīts atpūtai, lai jūs varētu pielāgoties laika starpībai un klimatiskiem apstākļiem, atslābināties un atjaunot spēkus pēc ilga lidojuma, lai sagatavotos gaidāmajiem piedzīvojumiem.

  Nakts viesnīcā Sīemripā.

  3. diena SĪEMRIPA – ANGKORA – SĪEMRIPA (brokastis)
  Šī diena sāksies ar visskaistākā Banteay Samré tempļa apmeklēšanu, kas ir pazīstams arī kā Sieviešu citadele, vai Sārtais templis. Vēlāk jūs gaida neliela pastaiga uz vietu, kas saucas Kbal Spean, lai apskatītu tūkstoš lingu upi, kuras ūdenim saskaņā ar vietējiem ticējumiem piemīt maģiskas īpašības. Atpakaļceļā jūs apstāsieties pie Tonlēsābas ezera un apmeklēsiet peldošo ciematu Kampong Phluk. Tonlēsāba ir lielākais saldūdens ezers Dienvidaustrumu Āzijā, tas un savienojas ar Mekongu caur Tonlēsābas upi Pnompeņā. Ciematā var redzēt peldošo skolu, policijas iecirkni un tā tālāk. Tā kā ezera ūdens līmenis krīt un kāpj, ciema iedzīvotāji pārvieto savas mājas uz citām vietām, līdz ar to arī mainās Kampong Phluk atrašanās vieta. Nakts viesnīcā Sīemripā.  4. diena SĪEMRIPA – ANGKORA – SĪEMRIPA (brokastis)
  Šodien jūs turpināsiet iepazīties ar seno pilsētu Angkoru - milzīgu tempļu un piļu kompleksu ar ūdenskrātuvēm un kanāliem, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un piesaista tūristus, kā medus vilina bites. Tas ir viens no iespaidīgākajiem un lielākajiem saglabājušajiem tempļu kompleksiem pasaulē, kas bija uzcelts senās khmeru impērijas uzplaukuma laikos. Ekskursiju sāksies no dienvidu ieejas cietoksnī Angkor Thom, kuru sargā dievu vārti, tik milzīgi, ka skatīties uz tiem var tikai no apakšas ar atmestu galvu, ar cieņu un sajūsmu. Šeit jūs redzēsiet Bajona templi, labi pazīstamu un sarežģīti izrotātu khmeru templi, kas ir slavens ar saviem 54 torņiem un vairāk nekā 200 smaidošām akmens sejām. Jūs apstāsieties arī pie Phimenakas tempļa, nelielas trīspakāpju piramīdas. “Debesu (dievišķais) templis”, kā to norāda nosaukums, iepriekš bija slēgts parastajiem cilvēkiem. Gadsimtiem ilgi tas bija privāts karaļa templis, kurā neviens cits izņemot karali nevarēja iekļūt. Jūs arī paiesiet garām bijušajai Karaliskajai pilij (Royal Enclosure), no kuras, diemžēl, ir palikušas tikai drupas; Karalisko laukumu ieskauj krāšņā Ziloņu terase (Terrace of the Elefants) un Leprozā karaļa terase (Terrace of the Leper King). Tiek uzskatīts, ka senos laikos tā bija galvenā svinīgo gājienu un pasākumu norises vieta un tā bija paredzēta tikai karalim: tieši šeit viņš vēroja svētku izrādes, bet ikdienā uzklausījās Angkoru cilvēku sūdzības un problēmas. Abas terases rotā pārsteidzoši dievību, ziloņu un citu mitoloģisko dzīvnieku bareljefi un skulptūras. Pēcpusdienā apmeklēsiet Ta Prohmo templi. Šī svētnīca kļuva plaši pazīstama pēc slavenās filmas "Lara Krofta: Kapeņu izlaupītāja" uzņemšanas. Tā ir sena vientuļa 12. gadsimta ēka ar viltus akmens labirintiem blīvu džungļu dziļumos, ko apvij burvīgas liānas. Apmeklējiet slaveno Angkorvata templi (Angkor Wat), kuru 12. gadsimtā uzcēla khmeru karaļi. Tas pārsteidz ar savu krāšņumu, ideāli izprojektētajām ēkām un ir skaistākais klasisko khmeru arhitektūras piemērs pasaulē. Mēs noslēgsim šo dienu, apbrīnojot krāsaino saulrietu no Pre-Rup tempļa. Piramīdas formas kalna templim ir pieci lotosa veida torņi, bet tempļa nosaukums norāda, ka tas kādreiz kalpojis par karalisko krematoriju, jo “Pre Rup” nozīmē “Ķermeņa pagriešana”. Nakts viesnīcā Sīemripā.

  5. diena SĪEMRIPA – BATAMBANA (brokastis)
  Šodien jūs dosieties uz nākamo sava ceļojuma punktu - Batambanas pilsētu. Pa ceļam brauksiet gar rīsu laukiem, varēsit novērot vietējo ciematu dzīvi, kur joprojām saglabājušās vecās paražas, tradicionālā arhitektūra un apģērbi, uztaisīsim arī pieturu vietējā tirgū. Pēc reģistrēšanās viesnīcā jūs dosieties uz Wat Banana templi; lai nokļūtu tajā, jums būs jāuzkāpj nelielā kalnā. Bet tas ir tā vērts, jo no šīs vietas paveras satriecoši skati. Atpakaļceļā uz Batambanu jūs iepazīsieties ar vienu no senākajiem vietējiem izgudrojumiem - Bambusa vilcienu. „Vilciens” darbojas ar dīzeļdzinēju, pārvietojas ar ātrumu 30 km/h un sastāv tikai no saliekamās koka platformas un riteņiem, taču savulaik tas bija galvenais saziņas līdzeklis starp attāliem ciematiem. Jūs varēsiet pavizināties pa šo savdabīgu dzelzceļu. Vakarā jūs izjutīsiet vēl vienu unikālu Kambodžas pieredzi - vakara sikspārņu “izrādi”. Miljoniem šo mazo radījumu dienas laikā slēpjas sikspārņu alā, taču vakarā visi šie miljoni izlido no alas nakts medībām. Tā ir unikāla dabas parādība, ko nevar palaist garām!

  Nakts viesnīcā Batambanā.

  6. diena BATAMBANA – PNOMPEŅA (brokastis)
  Pēc brokastīm jūs gaida ceļojums uz slavenajiem Khmeru podnieku ciematiem. 1970.gg., kad Kambodžu izpostīja sarkano khmeru kustība, kļuva bail, ka gadsimtu vecās amatniecības pazudīs. Taču ticība labākajam un vēlme saglabāt oriģinālo keramikas izstrādājumu izgatavošanas tradīciju palīdzēja atbalstīt šo tradicionālo nodarbošanos. Mūsdienās katrs keramikas pods ir ne tikai lielisks etniskais suvenīrs, bet arī atgādinājums par valsts tradīcijām. Šeit jums būs iespēja iepazīties ar šo seno amatu, verot, kā to dara vietējie iedzīvotāji, varbūt pat pamēģināt izgatavot savu lielo vai mazo bļodu. Un, protams, iegādājieties brīnišķīgu keramiku tieši no pieredzējušu amatnieku rokām. Nākamā pietura jums būs Udongā (Oudongk) - burtiski “uzvaras pilsētā”. Šeit, kur gadsimtiem ilgi vainagojušies valsts valdnieki, noteikti apskatiet iespaidīgo Udongas stupu ar neparasti augstiem, rūpīgi izprojektētiem torņiem. Saka, ka 16. gadsimtā kara laikā ar taizemiešiem karalis šeit paslēpa visus valsts dārgumus. Apskatiet visus tempļa klusus stūrīšus – vai nekur nespīd zelts? Pēcpusdienā jūs apmeklēsiet tā saukto Kambodžas Venēciju Kompong Luong - lielu zvejnieku ciematu. Droši vien tajā nebūtu nekas neparasts, ja vien tā neatradītos uz ūdens. Kafejnīcas, veikali, degvielas uzpildes stacija, zivju dīķi, karaoke bāri, kā arī pagoda, baznīca ar zilu jumtu un krāsainas mājas tiek atbalstītas ar peldošām mucām un aizsargātas ar lieliem bambusa paklājiem. Vakarā jūs sasniegsiet nākamo ceļojuma mērķi - Pnompeņu, kur nakšņosiet. Pēc reģistrēšanās viesnīcā jums būs brīvais laiks, lai atpūsties vai pašiem izpētīt pilsētu. Nakts viesnīcā Pnompeņā.

  7. diena PNOMPEŅA (brokastis)
  Šo dienu jūs veltīsiet valsts galvaspilsētai Pnompenei. Karš un revolūcija atstāja savas pēdas arī galvaspilsētas sejā, bet tagad pilsēta lēnām paceļas no pelniem. Noteikti apmeklējiet Nacionālo muzeju. Tas atrodas skaistā tradicionālajā ēkā, un tajā var redzēt Khmeru civilizācijas meistaru ievērojamos darbus. Jūs apstāsities arī pie Karaliskās pils, kas ir svarīga galvaspilsētas arhitektūras dominante. Šo iespaidu pastiprinās Sudraba pagoda (Wat Preah Keo), kas atrodas blakus pilij. Jūs apmeklēsiet arī Wat Phnom - klusu templi, kur pēc leģendas sākās pilsētas vēsture. Leģenda vēstī, ka 14. gadsimtā kāda sieviete ar vārdu Penh atrada šeit svētus budistu priekšmetus un paslēpa tos nelielā kalnā. Tieši tur šodien stāv baltais tempļa tornis. Pēc tam jūs gaida ceļojums 1975. gadā, proti, uz Tuol Sleng genocīda muzeju, kur tolaik atrādījās cietums, kas ir pazīstams zem nosaukuma S-21. Par šo lielāko cietumu un spīdzināšanām tajā tiek stāstīts daudz drausmīgu stāstu. Mūsdienās muzejs glabā vēsturiskos pierādījumus par briesmīgajiem sarkano khmeru noziegumiem. Vakarā jūs varēsiet atpūsties braucot ar laivu pa Mekongas upi un baudot saulrieta skatu virs pilsētas. Nakts viesnīcā Pnompeņā.

  8. diena PNOMPEŅA – TAKEVA – KEPA (brokastis)
  Pēc sātīgām brokastīm jūs atgriezīsities pie objektu apskates, šoreiz dosieties uz tempļiem Ta Prohm un Yeay Peouv. Pirmais no tiem, labāk pazīstams kā “Kapeņu izlaupītājas templis”, ir paslēpts noslēpumainā ēnā milzīgu koku sakņu vidū. Visi, kas redzēja šo džungļu ieskauto svētnīcu, saka, ka to vienkārši nav iespējams aprakstīt vārdos. Tad, varbūt, ir vērts redzēt to ar savām acīm? Otrais, kas uzcelts mūsdienu tempļa un klostera tiešā tuvumā, ir pilns ar interesantām leģendām un stāstiem. 7. gadsimta templis, kas uzbūvēts ar nosaukumu Yeay Peouv par godu karaļa Prom mātei, atklās jums karaļa neizskaidrojamu vēlmju un neveiksmīgas pretošanās vēsturi, ko jums pastāstīs vietējie iedzīvotāji. Apmeklējot tempļus, apstājieties pusdienās Takevas vietējā restorānā. Pēcpusdienā jūs apmeklēsiet slavenās piparu plantācijas (Pepper Plantation). Šeit mums būs iespēja novērtēt milzu piparu koku augstumu, bet plantāciju darbinieki noteikti pastāstīs jums, kā šie garšaugi aug un kādā veidā tiek izmantoti ēdiena gatavošanā. Vakarā jūs ieradīsieties Kepā, nakts viesnīcā.

  9. diena KEPA – BOKORAS NACIONĀLAIS PARKS – KAMPOTA – KEPA (brokastis)
  Pēc brokastīm jūs dosieties uz Bokoras nacionālo parku. Šie mūžzaļie lietus meži slēpj bargus stāstus par Vjetnamas un khmeru kariem. Viens no šī laika pieminekļiem ir senā katoļu baznīca, kas izskatās kā post-apokaliptiska laikmeta artefakts. Jums būs iespēja aplūkot vecās akmens sienas, kā arī iekļūt tagad tukšā un pamestā interjerā - šī ēka ir sarežģīto vēsturisko notikumu lieciniece. Vakarā jūs ieradīsities Kampotā. Šī pilsēta atrodas upes krastā un tā ir īsta paradīze sapņotājiem, kuri necieš steigu, jo laiks Kampotā ir gandrīz apstājies. Liekas, ka kāds nospieda palēninātā ātruma skata pogu, bet aizmirsa to izslēgt: dzīve šeit gandrīz kā nerosās, un pilsētu piepilda absolūtais miers. Tad jūs sagaida vēl viens pārsteidzošs piedzīvojums - brauciens ar laivu pa Kamčajas upi. Jūs varat jautāt: kas šeit ir tik pārsteidzošs? Braucot gar upi mēs apbrīnosim skaisto saulrietu kalnu pakājē, bet atskatoties atpakaļ redzēsim ar maģiskām gaismiņām mirdzošus kokus – tūkstošas niecīgas dārgakmeņiem līdzīgas gaismiņas radīs maģisku gaismas spēli un uzdāvinās jums unikālu neaizmirstamu vakara skatu. Nakts viesnīcā Kepā.

  10. diena KEPA (brokastis)
  Šodien jums būs brīvais laiks šajā pilsētā, lai atpūsties pēc intensīvi pavadītā laika. Izbaudiet, iespējams, skaistākos Kambodžas dabas skatus. Mēs iesakām ar laivu uzceļot līdz Trušu salai (Rabbit Island)*. Sala ir ievērojama ar to, jo to var sasniegt tikai ar laivu. Tajā nav ne interneta, ne viesnīcu. Šajā salā ir tikai viens izmitināšanas veids - nelielas būdiņas zem salmu nojumēm. Zaļš, dāsni apveltīts ar dabu, ar pludmali nesteidzīgai atpūtai un pastaigām - šādi izskatās sala. Nakts viesnīcā Kepā.

  11. diena KEPA - SIANUKVILA (brokastis)
  Pēc brokastīm mēs atstāsim Kepu un dosimies uz Sianukvilu (Sihanoukville). Šī strauji augošā Kambodžas pilsēta ir kontrastu pilna. Tā vienlīdz piesaista gan jauniešus, kuri dod priekšroku aktīvai nakts dzīvei, gan mierīgas pludmales atpūtas cienītājus. Bet galvenais ir tas, ka pilsētā vienmēr ir jūtams svētku gars. Pludmaļu ieskauta pilsēta kļūst par oāzi tiem, kas vēlas izvairīties no drudžaina pilsētas trokšņa un drūzmas. Arī mēs šeit paliksim pāris dienas. Nakts viesnīcā Sianukvilā.

  12. diena SIANUKVILA (brokastis)
  Pēc brokastīm viesnīcā jums būs brīnišķīga brīvā diena Sianukvilā, kuru varat pavadīt pludmalē. Zilas debesis, baltas smiltis, rāma jūra - tieši tas, kas ir nepieciešams atpūtai. Dodieties pastaigā pa pilsētu vai pa mierīgo smilšaino pludmali. Vai varbūt vēlaties sērfot? Vai atpūsties palmas ēnā? Un pēc tam apmeklējiet vietējo bāru un pagaršojiet kādu eksotisku ēdienu. Nakts viesnīcā Sianukvilā.

  13. diena SIANUKVILA - BANGKOKA (brokastis)
  Pēc brokastīm viesnīcā jums būs brīvais laiks, lai pirms aizbraukšanās vēlreiz izbaudītu daiļus Kambodžas skatus, iegādātos suvenīrus radiem un draugiem. Vakarā lidojums uz Bangkoku. Bangkokā - transfērs uz viesnīcu un izmitināšana.

  14. diena BANGKOKA – LIDOJUMS UZ MĀJĀM (brokastis)
  Vakarā jums ir paredzēts atpakaļlidojums uz mājām, taču jums joprojām būs vesela diena, lai iepazītos ar Bangkoku - Taizemes galvaspilsētu. Bangkoka ir milzīga pilsēta, kuru nevar palaist garām, ja jūs interesē Austrumu dzīve un kultūra. Bangkoka ir valsts galvaspilsēta un aizņem svarīgāko vietu valsts dzīvē, tā var lepoties ne tikai ar savu lielumu, bet arī ar straujo dzīves ritmu, satriecošiem kontrastiem un daudzām interesantām vēsturiskām vietām. Kopā ar vietējo gidu jūs varēsiet apskatīt karalisko rezidenci - Lielo pili (Grand Palace). Lai arī šajā žilbinoši greznajā ēkā vairs nav karaļu, tajā joprojām valda īpaša mierīguma un koncentrēšanās atmosfēra, jo pils joprojām ir Taizemes valdes un garīguma simbols. Vakarā transfērs uz lidostu un lidojums uz mājām.

  15. diena RĪGA
  Atgriešanās mājās. Mēs ceram, ka šis ceļojums atstāja tikai skaistākos iespaidus, un mēs noteikti gaidīsim Jūs, lai saplānotu Jūsu nākamos ceļojumus uz visbrīnišķīgākajiem pasaules nostūriem!

  Ceļojuma cena: no 1769 EUR + lidojums

  • Cena ir aprēķināta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā.
  • Cenas var svārstīties atkarībā no sezonas.
  • Mēs iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo tad mēs varēsim piemeklēt izdevīgākas aviobiļetes.
  Pilsēta

  Izmitināšana 3* viesnīcās

   Sīemripa

  City River hotel – superior room

   Batambana

  Stung Sangke Hotel – deluxe room

   Pnompeņa

  Le Grand Palais Hotel – superior room
  Kepa Mealea Resort – superior room

   Sianukvila

  Le GACY Hotel – superior room

  Cenā iekļauts:

  • Visi transfēri saskaņā ar programmu;
  • 11 naktis 3 * viesnīcās;
  • Programmā norādītais ēdināšanas veids: 12 brokastis + 1 pusdienas;
  • Angliski runājošs gids;
  • Ekskursijas saskaņā ae programmu;
  • Ieejas biļetes uz apskates objektiem.

  Cenā nav iekļauts:

  • Starptautiskās aviobiļetes (~ 960 EUR);
  • Kambodžas vīza (~ 46 EUR);
  • Taizemes vīza (30 EUR);
  • Veselības apdrošināšana (~ 18,25 EUR BTA apdrošināšana);
  • Papildu ekskursijas un izklaides, kas nav minētas programmā;
  • Personīgie izdevumi;
  • Dzeramnauda.

  Piezīmes:

  • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
  • Organizatoram ir tiesības koriģēt apskates objektu apmeklēšanas kārtību.
  • Piemaksa par vienvietīgo numuru 290 EUR.
  • Ceļojuma veids: individuālais.
  • Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai pielāgotu ceļojumu jūsu prasībām.

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.