Apburošā Francija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija


 

Apburošā Francija

PIKARDIJA - NORMANDIJA – GASKOŅIJA – KATARU ZEME - BURGUNDIJA – LOTARINGIJA – ELPU AIZRAUJOŠIE PIRENEJI - ATLANTIJAS OKEĀNS - FRANCIJAS VIDUSJŪRA.
Sansusī – Amjēna – Ruāna – Sanmišēla klosteris – Bordo - Arkašonas lagūna - Pilāta kāpa – La bastide d'Armagnac - Armanjaka DEGUSTĀCIJA – FURSĒSA – Pireneji – Lurda – Gavarnī cirks – Karkasona – Limusī alas – LANGEDOK-RUSSIJONA - Lastura – Koljūra - Pij-de-Dom - KLERMONA-FERĀNA – MECA.

  • 2021. gada 30. aprīlī
  • 2021. gada 3. septembrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  10 dienas / Visas naktis viesnīcās

  1. diena Dodamies piedzīvojumos...
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijā, Slubices apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  2. diena Prūsijas Versaļas burvība Sansusī...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Polija,Vācija. Rīta pusē apmeklēsim imperatora Frīdriha Lielā vasaras rezidences Sansusī pili un parku pie Potsdamas – vienu no slavenākajiem Hoencollernu dinastijas piļu kompleksiem rokoko stilā, ko mēdz sakut par “Prūsijas Versaļu”. Pastaiga pa burvīgo Sansusī parku: tējas namiņš, gleznu galerija, oranžērija, Jaunā pils, Pūķu māja. Pēc vēlēšanas piedāvājam Sansusī pils interjera apskati. Nakts viesnīcā 2* Beļģijas teritorijā, Ljēžas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  3. diena Normandijas pērles Amjēna, Ruāna...
  Brokastis*. Pārbrauciens līdz Francijai. Pikardijas galvaspilsētas - Amjēnas apskate: Amjēnas katedrāle – lielākā gotiskā stila katedrāle Francijā, apburošais viduslaiku kvartāls Sen-Lo Sommas upes krastā. Iepazīšanās ar Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pastaiga pa Ruānas vecpilsētu: Ruānas katedrāle, kas iedvesmoja Klodu Monē slaveno gleznu sērijai, vikinga Rollo, pirmā Normandijas hercoga, un Anglijas karaļa Ričarda Lauvassirds atdusas vieta, gotiskās Sen-Uen un Sen- Maklū baznīcas, Lielo pulksteņu iela, Vecais tirgus laukums, kur atrodas Žannas D’Arkas sārta vieta, šarmantās šauras ieliņas un pagalmi. Nakts viesnīcā 2* Francijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

  4. diena Nepārspējamais Sanmišēla kalns...
  Brokastis*. Ceļš līdz Normandijas piekrastei. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Sanmišēla klosteri (par papildus samaksu 20 €). Sanmišēla klostera apmeklējums. Klostera komplekss, uzbūvētais uz paisuma un bēguma iedarbībai pakļautās koniskās salas, jau vairāk nekā 1300 gadus pārsteidz un apbur tā apmeklētājus. Klostera baznīcu, zāļu, dārzu un labirintu apskate. Klostera ciematiņa šaurajās ieliņās iesakām iegādāties suvenīrus un nodegustēt Normandijas virtuves gardumus. Dienas vidū pārbrauciens līdz franču vīnu galvaspilsetai Bordo. Vakara pastaiga Bordo pilsētas centrā. Bordo jau kopš seniem laikiem bijusi tirdzniecības un kuģniecības centrs ar ievērības cienīgu arhitektūru. Īpaši pievilcīga ir 18.gs. klasiskajā stilā apbūvētā krastmala. Bet vispasaules slavu pilsēta ieguva, protams, pateicoties augstvērtīgo vīnu ražošanai! Nakts viesnīcā 2* Bordo apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  5. diena Atlantijas okeāna un Armanjaka smaržas...
  Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Arkašonas lagūnu un Cap Ferret (par papildus samaksu 25 €). Arkašonas lagūnā pie Cap Ferret zemesraga atrodas vairāk nekā 100 m augsts un 3 km garš kustīgais smilšu kalns, īsts dabas brīnums - Pilāta kāpa (Dune-du-Pilat) -visaugstākā kāpa Eiropā! Uzkāpjot kāpas virsotnē paverās apbrinojamais skats uz nepārtraukti mainigo spilgti zilo lagūnu un mūžigi zaļo meža masīvu. Ceļojuma turpinājumā iepazīsimies ar unikālo izslavētā Gaskoņas vēsturiskā reģiona mantojumu! La bastide-d'Armamgnac viduslaiku ciematiņa apmeklējums, kas saglabāja 15.gs. tradīcijas un izskatu. Armanjaka degustācija. Armanjaks ir viens no senākajiem un iecienītākajiem dzērieniem Francijā! Fursēsa (Fourcès) – vēl viens no skaistākajiem ciematiņiem reģionā. Vakarā ierašanās Tulūzā, pilsētā Garonnas upes krastos, ko, pateicoties sarkano ķieģeļu ēkām un māju jumtiem, mēdz saukt par „Rozā pilsētu”. Nakts viesnīcā 2* Tulūzas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  6. diena Elpu aizraujošie Pireneji...
  Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Pireneju svētvietas” (par papildus samaksu 45 €). Brauciens līdz Lurdai – lielākai svētvietai Francijā, brīnumainas izdziedināšanas stāstu apvītai pilsētai Pireneju kalnos. Masabželas alas avota, augšējās un pazemes baziliku apmeklējums. Ekskursijas turpinājumā brauciens kalnos un pārgājiens līdz vienai no romantiskajām un elpu aizraujošajām vietām Pirenejos – Gavarnī cirkam (Cirque de Gavarnie), iekļautajam UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Par tā skaistumu bija pārsteigts pat Viktors Igo, nosaucot to par “dabas kolizeju”! Mūs sagaida burvīgie dabas skati, iespaidīgas kalnu virsotnes, kas sasniedz 1600 m augstumu un neskaitāmie ūdenskritumi! Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Tulūzas apkārtnē.

  7. diena Katāru noslēpumi...
  Brokastis*. Piedavajam izbraukuma ekskursiju „Katāru zemes dārgumi” (par papildus samaksu 45 €). Leģendām apvītā pilsēta- cietoksnis Karkasona, ko apjož dubultmūris 3 km garumā un rotā 52 torņi. Pastaiga pa Sitē: senā Grāfu pils, Sen-Nazer bazilika, šaurās ieliņas, mājīgas suvenīru bodītes un kafejnīcas. Limusī stalaktītu alas (Grotte de Limousis) apmeklējums. Noslēpumainās pazemes zāles Melno kalnu dzīlēs izceļas ar patiesi unikālām formām un veidojumiem. Tie spēj pārsteigt pat pieredzējušos ceļotājus! Pārgājiens līdz pasakainam Lasturas cietoksnim, kas iegāja vēsturē kā viens no Katāru zemes svarīgākajiem atbalstiem. Tālāk dosimies uz Koljūru. Koljūra – skaistākā kūrortpilsēta Francijas Vidusjūras dienvidos, netālu no Spānijas robežas. Pateicoties Koljūras kolorītam un daudzkrāsainām mājiņām, to bija iecienījuši Anrī Matiss un Andrē Derēns, radot te pat jaunu glezniecības stilu; te viesojās arī Salvadors Dalī un Pablo Pikaso! Pilsētas ievērojamāko vietu apskate: Aragonas un Maljorkas karaļu pils-cietoksnis, būvētais kopš 7.gs., Dievmātes katedrāle, dominikāņu klosteris, gleznotāju bodītes un krastmala. Brīvais laiks pludmalē un vietējo krodziņu apmeklējumam. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Tulūzas apkārtnē.

  8. diena Vulkānu un katedrāļu zeme...
  Brokastis*. Pārbrauciens līdz Pij-de-Dom (Puy de Dôme) - aptuveni 4000 gadus vecā Doma kalnu grēda, kuru veido 112 apdzisuši vulkāni. Pij-de-Dom virsotnes augstums 1465 m v.j.l. Mūsu ēras 2.gs. te atradās romiešu svētnīca – Merkūra templis. Brauciens virsotnē ar tūristu vilcieniņu lai izbaudīt patiesi pasakainus skatus visur apkārt! Tālāk dodamies uz vīnu reģiona centru, Overņas reģiona galvaspilsētu Klermonu–Ferānu. Pilsēta atrodas 410 m virs jūras līmeņa. Tā ir studentu pilsēta ar plaukstošām kafejnīcām un restorāniem. Te atrodas slavenā katedrāle, ko uzbūvēja 5.gadsimtā. Bet jau 1095.gadā šī pilsēta bija tik nozīmīga, ka tieši šeit pāvests pasludināja Pirmo krusta karu. Pastaiga pa Klermonas–Ferānas centru un katedrāles apsakte. Nakts viesnīcā 2* Francijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

  9. diena Romantiskā Meca...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Pietura Lotringas galvenajā pilsētā Mecā – tā ir īsts dārgakmenis Mozeles krastā. Uz Mecas vēsturisko centru itin kā nolūkojas Senetjēna katedrāle. Iespaidīgais gotiskais dievnams rotāts ar 13. – 20.gs. vitrāžām 6500 m2 platībā, dažu vitrāžu autors ir Marks Šagāls. St-Pierre-aux-Nonnains baznīca pieder pie Francijas vecākajiem dievnamiem, bet netālu no tās atrodas unikala Templiešu ordeņa kapela, ko rotāta 13.gs freskas. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  10. diena Ceļš uz māju pusi...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: € 600

  Samaksas kārtība:

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
  • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
  • transporta un ceļa izdevumi,
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

  Piemaksas un papildus izdevumi:

  • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
  • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
  • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
  • pilsētas sabiedriskais transports
  • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • Izbraukuma ekskursija uz Sanmišēla klosteri 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Arkašonas lagūnu un Dune du Pilat 25 €; Izbraukuma ekskursija „Pireneju svētvietas” 45 €; Izbraukuma ekskursija „Katāru zemes dērgumi” 45 €.
  • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 135 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 115 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
  • Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā.

  *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

  Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

  • Sansusī pils 12 €;
  • Sanmišēla klosteris 10 €;
  • Armanjaka degustācija no 20 €;
  • Grāfu pils Karkasonā 9 €;
  • Limusī stalaktītu alas 11 €;
  • Lasturas cietoksnis 6 €;
  • Burgundijas vīna degustācija no 20 €;
  • Brauciens ar vilcieniņu Pij-de-Dom virsotnē 12 €;
  • Pusdienas Eiropas teritorijā ~18–20 €.

  2017. gada izmaksas

  OZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.