Argentīna un Brazīlija ar Igvasu ūdenskrītumiem un atpūtu tropiskajā kūrortā


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Argentīna, Brazīlija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 905 EUR

Argentīna un Brazīlija ar Igvasu ūdenskrītumiem un atpūtu tropiskajā kūrortā

 • 2020. gada 16, 23, 30. augustā
 • 2020. gada 6, 13, 20, 27. septembrī
 • 2020. gada 4, 11, 18, 25. oktobrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   Ceļojuma akcenti:

  • Iepazīstiet gleznaināko pilsētu Dienvidamerikā – Argentīnas galvaspilsētu Buenosairesu
  • Paskatieties kaislīgu Argentīnas tango un drosmīgu gaučo izrādi
  • Apmeklējiet vienu no 7 pasaules dabas brīnumiem – Igvasu ūdenskritumus uz Argentīnas un Brazīlijas robežas
  • Uzkāpiet Pão de Açúcar (Cukurgalvas) un Korkovado kalnu virsotnēs, lai aplūkotu grandiozu Riodežaneiro panorāmu 
  • Jums būs iespēja iepazīties ar Brazīlijas vēsturi sambas ritmu pavadījumā 
  • Nobaudiet atpūtu pusādās – koka mājās brazīliešu stilā – Buziosas kūrortā

   Programma

  1.diena RĪGA / VIĻŅA / VARŠAVA – BUENOSAIRESA

  Lidojums uz Buenosairesu.

   

  2.diena BUENOSAIRESA (brokastis)

  Ierašanās Buenosairesā, sagaidīšana lidostā un transfērs uz pilsētu līdz viesnīcai.

   

  3.diena BUENOSAIRESA (brokastis, vakariņas)

  Pēc brokastīm Jūs gaida 4-stundu ekskursija pa pilsētu. Buenosairesa ir viena no pasaules lielākajām pilsētām un viseiropeiskākā pilsēta Dienvidamerikā. Neskatoties uz mūsdienīgu arhitektūru un dinamiskumu pilsēta saglabāja veca koloniālā stila tradīcijas, apburošas ielas, parkus un prospektus. Taču vislabāk pilsētas garu demonstrē kaislīgs un smalks tango – deja, kuru dejo pilsētas iedzīvotāji visos pilsētas nostūros.

   

  Pirmām kārtam Jūs apmeklēsiet svarīgāko Argentīnas galvaspilsētas laukumu Plaza de Mayo (Maija laukums). Tas ir pilsētas vēsturiskais centrs. Šeit sākās Maija revolūcija 1810. gadā (tam par godu arī tika dots nosaukums laukumam), kuras rezultātā valsts dabūja neatkarību. Laukums sākas ar vienāda nosaukuma ielu, tajā atrodas Katedrāle, Nacionālā banka, citas valsts iestādes un muzeji.  Tālāk atrodas Nacionālā Kongresa pils, kuras arhitektūra atgādina slaveno ASV Balto namu. Apmeklējiet pilsētas simbolu – 67 m augsto obelisku, kurš stāv visplašākajā ielā pasaulē – 9. Jūlija avēnijā. Jūs redzēsiet Operas teātri – galveno operas skatuvi Dienvidamerikā, klasiskas mūzikas centru. Apmeklējiet Prezidenta pili, kura ir nokrāsota nebanālajā rozā krāsā,  un pilsētas vēsturiskas apkārtnes: autentisku un krāsainu La Boku un skaistu San Telmo ar 18.-19. gs. koloniālo arhitektūru. Tālāk Jūs gaida eleganti un strauji attīstošie rajoni Palermo un Rekoleta, pastaiga pa Kortasara laukumu – vienu no tūristu iemīļotākajām vietām, un mūsdienīgi rajoni, tādi kā  Puerto Madero. La Bokas rajonā Jūs varēsiet pastaigāties pa krastmalu, apmeklēt kultūras un tirdzniecības centrus, Vasku figūru muzeju, amatnieku tirdziņus un mākslas darbnīcas, kā arī bārus un picērijas. Viena no spilgtākajām un ievērojamākajām vietām rajona ir stadions La Bombonera. Rekoletas rajonā nevar paiet garām Mākslas muzejam, Praktisko zinātņu muzejam, Sv.Jaunavas Marijas baznīcai un kapiem, kur atdusas smiltājā Argentīnas tautas dižie cilvēki, kuri ir atstājuši pēdas gan argentīniešu kultūrā, gan literatūrā, gan zinātnē un vēsturē. 

  Pēc ekskursijas pa pilsētu Jūs atgriezīsities uz viesnīcu, bet vēlāk Jūs gaida neaizmirstams vakars. Jūs varēsiet nobaudīt vakariņas restorānā un paskatīties slaveno Argentīnas tango izrādi.

   

  4.diena BUENOSAIRESA (brokastis)

   

  Brīva diena pilsēta. Iesakām apmeklēt „Fiesta Gaučo”. Tā ir vieta, kur Jūs varēsiet iepazīties ar gaučo tradīcijām. Gaučo ir drosmīgi un braši argentīniešu kovboji. Pirmie gaučo ir cēlušies no jauktām laulībām starp indiāņiem un spāņiem. Sākumā viņiem bija raksturīgs klejotāju dzīvesveids, bet vēlāk viņi sāka nodarboties ar lauksaimniecību un lopkopību. Tikai daži no nedaudziem mūsdienu gaučo ir saglabājuši unikālas zirgu iejāšanas iemaņas. Viņi virtuozi met boleadoru (virvi ar trim akmeņiem), ar lielu prasmi izmanto nazi un laso, kā arī pagatavo labāko sālīto gaļu pasaulē.

   

   

  5.diena BUENOSAIRESA – IGVASU NACIONĀLAIS PARKS (brokastis)

   

  Pēc brokastīm Jūs aizvedīs uz vietējo lidostu, no kuras Jūs lidosiet uz Igvasu. Lidojums ilgst 1.45 stundas. Pēc ierašanās lidostā transfērs uz viesnīcu. Pēc tam Jūs dosities ekskursijā pa Igvasu Nacionālo parku Argentīnas pusē. Igvasu ūdenskritumu teritorija atrodas uz Brazīlijas, Argentīnas un Paragvajas robežas. Nosaukums „igvasu” ir cēlies no gvaranu cilts indiāņu valodas un nozīmē „lielais ūdens”. Ūdenskritumu kompleksa platums ir 2,7 kilometri, tas sastāv no vairākiem atsevišķiem ūdenskritumiem, kurus vienu no otra atdala klintis un biezi augi un zālāji, lejup krītoša ūdens daudzums ir aptuveni 6500 m3 sekundē. Atkarībā no gadalaika var novērot no 150 līdz 300 ūdenskritumiem. Ūdens pilieni krītot no 72-96 m augstuma rada ļoti daudz ūdens šļakatu, tajās lauzas saules stari veidojot vairākas bezgalīgi skaistas varavīksnes. Pasakainas varavīksnes un ūdens rūkoņa paliek atmiņā visiem, kuriem ir palaimējies apmeklēt šo vietu. Jūs pastaigāsities pa visinteresantākajiem ūdenskrituma stūrīšiem. Saglabāsiet gan savā fotoaparātā, gan savā sirdī skaistākās krītoša ūdens ainas. Jūs apstāsities sešos skatu laukumos, varēsiet nopeldēties dabīgā ūdenskritumā. Pēc tam Jūs tiksiet līdz Velna rīklei (Garganta del Diablo) - U-veida ūdenskritumam 150 metru platumā un 80 metru augstumā. Tas ir unikālākais un skaistākais skats uz „lielo ūdeni”. Ekskursijas ilgums ir 5-6 stundas. Pēc ekskursijas Jūs aizvedīs uz viesnīcu. Atpūta.

   

  Mēs piedāvājam Jums vēl vienu papildekskursiju pie ūdenskritumiem „Neaizmirstami piedzīvojumi” (ekskursija nav iekļauta ceļojuma cenā). Tas ir safari-brauciens ar mini-džipu pa džungļiem un raftings ar piepūšamo laivu pa Igvasu upi gar ūdenskritumiem. Profesionāli gidi pastāstīs Jums šo eksotisko vietu vēsturi un iepazīstinās Jūs ar bagātu  vietējo floru un faunu. 8 kilometrus Jūs nobrauksiet ar džipu un tālāk turpināsiet ekskursiju ar kājām, kamēr tiksiet līdz laivām, ar kurām Jūs brauksiet pie ūdenskritumiem un varēsiet novērot tos tuvumā. 

   

   

  6.diena IGVASU (brokastis)

  Pēc brokastīm, ap plkst. 9:00 Jūs dosities uz burvīgu Igvasu pasauli Brazīlijas pusē.  Brauciens uz Igvasu upes kanjonu. Igvasu upe atrodas Igvasu Nacionālajā parkā, tā stiepjas dienvidaustrumu Brazīlijā un tek uz rietumiem pa Brazīlijas plakankalni līdz Igvasu ūdenskritumiem. Igvasu ūdenskritumi atrodas 23 km attālumā no upes grīvas un ir iekļauti UNESCO pasaules mantojuma sarakstā kā viens no iespaidošākajiem dabas radījumiem. Nevar ne acu nolaist no simtiem maziem un lieliem ūdenskritumiem, to burvīgs skaistums ļaus Jums nogrimt pasakainā pasaulē, kurā lidina tropu taureņi, krāsaini papagaiļi, kolibriji, tukāni un citi eksotiski dzīvnieku valsts pārstāvji. No mikrobusiņa līdz Nacionālā parka tūrisma centram Jūs paiesiet kājām aptuveni 1 kilometru lejup pa džungļiem. Ekskursijas laikā Jums būs dažas pieturas, kad Jūs varēsiet  vēlreiz novērot Igvasu ūdenskritumu brīnišķīgus skatus. Jūs vēlreiz redzēsiet jau pazīstamo Velna rīkli. Ekskursijas ilgums 5-6 stundas.

   

  Mēs piedāvājam Jums vēl vienu papildekskursiju uz Putnu parku (ekskursija nav iekļauta ceļojuma cenā). Jūs dosities aizraujošā ceļojumā tropu mežā, kur viņu dabiskajā vidē mīt gandrīz visas valstī sastopamas putnu sugas. Putnu dzīves vietas ir nožogotas ar 8 m augstiem tīkliem. Dažos aplokos tūristi var ieiet iekšā un novērot putnus tuvumā. Jūs redzēsiet skaistus papagaiļus, tukānus – Brazīlijas nacionālos putnus, kolibrijus un citus putnus. Ekskursijas ilgums ir 2 stundas. Pēc ekskursijas beigām Jūs aizvedīs uz viesnīcu. 

   

  7. diena IGVASU - RIODEŽANEIRO (brokastis)

  Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un lidojums uz Riodežaneiro. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks atpūtai.

   

  Riodežaneiro ir Brazīlijas vizītkarte. Tā ir viena no skaistākajām un pievilcīgākajām pilsētām pasaulē, kurā dedzīgas sambas ritmi saskan ar priecīgiem kliedzieniem „Gol!”, kad bērni spēlē futbolu pludmalē. Riodežaneiro iedzīvotāji bez liekām ceremonijām sauc viens otru par „karioku”, lepojas ar savu pilsētu un sauc viņu „Cidade Maravilhosa” (burvīga pilsēta). Riodežaneiro ir ne tikai burvīga, bet arī spilgta pilsēta, kur vieta atradīsies visiem: riteņbraucējiem, futbolistiem, tūristiem, sambas dejotājiem un kapoeiras cīnītājiem. Pilsētā ir savas pludmales, vispazīstamākās no tām ir bez šaubām Kopakabana un Ipanema, Korkovado kalns ar pasaulē slaveno Kristus-Pestītāja statuju, leģendārais kalns Cukurgalva, pasaulē lielākais Sambadroms, kur ik gadu notiek krāsains karnevāls, futbola stadions Marakana – viens no lielākajiem pasaulē. Visas šīs pazīstamās vietas, kā arī brazīliešu tradicionālais atspirdzinošais alkoholiskais kokteilis „kaipiriņja” (caipirinha) arī tiek sauktas ar šo īpatnējo vietējo vārdu „karioka”, kas nozīmē piederību Riodežaneiro pilsētai. Nakts viesnīcā Riodežaneiro. 

   

  8. diena RIODEŽANEIRO (brokastis, pusdienas)

  Pēc brokastīm ar funikuleru uzkāpsiet Cukurgalvas kalnā. Pirmā pietura ir Urkas kalnā, tā ir Cukurgalvas kalna jaunākā masa. Otra pietura – Cukurgalvas kalnā, kur paveras brīnišķīga pilsētas panorāma. Pēc pusdienām ar vilcienu uzkāpsiet Korkovado kalnā, kura virsotnē atrodas viens no pasaules brīnumiem – Kristus-Pestītāja statuja. No Tižukas tropu meža  Jūs uzkāpsiet kalnā, apstāsities skatu laukumos, no kuriem paveras gleznaini skati uz Ipanemas un Kopakabanas pludmalēm, Gvanabaras līci un Cukurgalvas kalnu. Vakarā Jūs atgriezīsities uz viesnīcu. Nakts Riodežaneiro. 

   

   

  9. diena RIODEŽANEIRO (brokastis)

  Brīvais laiks Riodežanerio pilsētā. Mēs piedāvājam Jums apmeklēt svarīgākās pilsētas vietas. Gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi labprāt atpūšas lieliskās pilsētās pludmalēs, no kurām vispazīstamākās ir slavenā Kopakabana un romantiska Ipanema. Šeit atlantisko viļņu čalu pavadījumā vietējie tirgotāji piedāvās Jums svaigu kokosa ūdeni vai kokteili „kaipiriņja”. Gan bērni, gan pieaugušie pludmalē spēlē volejbolu, dejo un dzied. 

   

  Iesakām apmeklēt vēsturisko Santa-Terezas rajonu, kurš ir slavens ar savām koloniāla stila ēkām un senlaicīgu tramvaju sistēmu „Svētās Terezas tramvajs”, ka arī bohēmisko rajonu Lapa, kuru ar Santa-Terezas rajonu savieno slavenas krāsainas Selarona kāpnes, šīs kāpenes Jūs varējāt redzēt vairākos populāros mūzikas klipos.

   

  Nebaidieties nogaršot Rio tradicionālus ēdienus un dzērienus. Pusdienām vai vakariņām ideāla būs feižoada (feijoada) – valsts gastronomiskais simbols, ēdiens, kuru gatavo no melnām pupiņām, rīsiem un cūkgaļas. Vieglāks ēdiens ir tradicionāla zivju zupa mokeka (moqueca), kuru gatavo no kokosa pienā sautētām zivīm un dārzeņiem. Vietējais alus našķis ir siera smalkmaizītes pan-de-keižu (pao de queijo), bet desertam nogaršojiet brigadeiro – tās ir vietējas trifeles no iebiezināta piena, šokolādes, riekstiem un kokosriekstu skaidiņām. Vispopulārākais dzēriens šeit ir akva-de-koko  (agua de coco) – zaļa kokosrieksta sula, kura labi dzesē slāpes karstās dienās. Alus šeit parasti ir auksts, bet ja tas ir silts, tad vietēji iedzīvotāji var pat sacelt skandālu! Ja Jūs nevarat iedomāties dzīvi bez kafijas, nogaršojiet kafeziņju (cafezinho). Kad pasūtīsiet, Jums atnesīs tasi stipras melnas kafijas – tādas, kādu vairums brazīliešu dzer katru dienu. 

   

  10. diena RIODEŽANEIRO – BUZIOSA (brokastis)

  Pēc brokastīm brauciens uz Buziosas kūrortu un izmitināšana 4* viesnīcā. Nakts Buziosā. 

   

   

  11-12. diena BUZIOSA (brokastis)

  Atpūta un brīvais laiks Buziosas kūrortā. Buziosa – tā ir krāšņa kūrorta pilsēta Riodežaneiro štatā, kura vilina tūristus ar vairākām skaistām pludmalēm, šodien to ir vairāk nekā 20. Kūrortu plašai pasaulei 1960.gados atklāja franču aktrise Brižita Bardo, kura bija burtiski iemīļojusies šajā pilsētā, un tieši tāpēc pilsētas galvenajā ielā stāv leģendārajai  kinozvaigznei veltīta bronzas skulptūra. Šajā pilsētā, kur greznība un mūsdienīgums savijas kopā ar autentiskumu, ir ne tikai lieliskas pludmales, bet arī smalkas villas un viesnīcas, omulīgas bruģētas ieliņas, restorāni, kafejnīcas un veikali, kuros pārdod juvelieru un amatnieku izstrādājumus un kūrorta stila apģērbus. Nakts Buziosā.

   

  13. diena BUZIOSA – RIODEŽANEIRO – VIĻŅA/ VARŠAVA (brokastis)

  Transfērs uz Riodežaneiro lidostu. Lidojums no Riodežaneiro uz mājām.

   

  14. diena ATGRIEŠANĀS UZ RĪGU/ VIĻŅU /VARŠAVU

  Atgriešanās mājās.

   

   

  Saplānojiet savu sapņu ceļojumu!

  Tā ir mūsu rekomendējama programma, kuru var pielāgot Jūsu vēlmēm un prasībām:

  Mēs varam izmainīt ceļojuma sākumu un beigas un izstrādāt Jums individuālo maršrutu.

  Pēc Jūsu vēlēšanās varam piedāvāt citus viesnīcu, ekskursiju, izklaidējošas programmas, lidojumu un transfēru variantus.

  Ceļojuma cena: no 1462 EUR + lidojums

   

  Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • izmitināšana viesnīcās;
  • transfēri saskaņā ar programmu;
  • ekskursijas saskaņā ar programmu;
  • angliski runājošs gids;
  • ēdināšana saskaņā ar programmu.

   

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • starptautiskais lidojums no 905 EUR + vietējie lidojumi no 330 EUR;
  • papildu ekskursijas;
  • «Neaizmirstami piedzīvojumi» - 46 USD / 40 EUR; 
  • Ekskursija pa Putnu parku - 36 USD / 30 EUR; 
  • Samba-šovs – 130 USD / 113 EUR.
  • ēdināšana, kas nav paredzēta saskaņā ar programmu;
  • veselības apdrošināšana (~17 EUR);
  • personīgie izdevumi;
  • dzeramnauda.

   

  Piezīmes:

  • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
  • Par ceļojuma cenām svētku dienās (Ziemassvētki, Lieldienas vai karnevāls) jautājiet aģentūrā. 
  • Ceļojumam uz Argentīnu un Brazīliju LR pilsoņiem vīzas nav vajadzīgas. LR nepilsoņiem vīzas jākarto laicīgi vestniecībā.
  • Par papildus maksu varam organizēt tūri ar krieviski runājošu gidu.

   

  Šo ceļojumu var papildināt ar:

   

  • Iespēju pagarināt atpūtu Buzios kūrortā.
  • Izmitināšanas iespēju 5* viesnīcas ceļojuma laikā.
  • Tūri pa Amazones reģionu.

  KL

   

   

   

   

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.