ASV: Atlantijas piekraste


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: ASV


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 608 EUR

ASV: Atlantijas piekraste

 • 2020. gada 16, 19, 23, 26, 30. augustā
 • 2020. gada 2, 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27, 30. septembrī
 • 2020. gada 4, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28. oktobrī
 • 2020. gada 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29. novembrī
 • 2020. gada 2, 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27, 30. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  Programma:

  1. diena RĪGA - ŅUJORKA
  Ierašanās Ņujorkā. Patstāvīgi nokļūšana līdz viesnīcai,kurā apmesties.Taksometrs no lidostas viesnīcā ierodas 20-30 minūšu laikā. Vakarā -brīvais laiks pilsētā.

  2. diena ŅUJORKA (brokastis)
  No rīta jūs sagaida ekskursija uz vienu no lielākajām pilsētām pasaulē. Tā ir burvīga pilsēta, kur katrs stūris izskatās kā no filmas. Dzeltenie takši, miljoniem gājēju steidzas pa pārpildītajām ietvēm. Apmeklējiet krāsaino un dzīves pilno Times Square laukumu, Battery Park, slaveno Wall Street, Memorial Ground Zero, kur reiz stāvēja Pasaules tirdzniecības centrs. Vēlāk - panorāma no tiltiem, Apvienoto Nāciju Organizācijas mītne, Rockefeller Center - lielākais tirdzniecības centrs, galvenā iela Manhattan - Fifth Avenue, Broadway Theater, Lincoln Center Park, viena no pasaulē bagātāko cilvēku Donald J. Trump debesskrāpis. Savām acīm ieraudzīsietm Brīvības statuju!Brauciens ilgst 6-7 stundas (ar gidu). Nakts viesnīcā.

  3. diena BOSTONA (brokastis)
  Rīta pusē izbraukšana uz Bostonu – Masačusetas galvaspilsētu un vienu no kultūras, izglītības un pētniecības centriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Bostona – viseiropeiskākā pilsēta uz kontinenta, kā arī ASV vēsturiskais centrs. Šeit sastopamas daudz veco neoklasicisma un neo-romantisma ēkas.Slavenākā no tām: Karaliskā baznīca, štata Kapitolijs, Trīsvienības baznīca, Bostonas publiskā biblioteka. Šī pilsēta ir pilna ar muzejiem. Apmeklējiet Hārvardas universitāti, vecāko augstākās izglītības iestādi Amerikas Savienotajās Valstīs (dibināta 1636), kā arī citas pazīstamas vietas.Izmitināšanās Bostonas priekšpilsētā.

  4. diena BOSTONA (brokastis)
  Pilsētas tālāka apskate. Apmeklējiet Salemas raganu muzejs, kur var vērot mākslas nodarbības par raganu vēsturi un raganu tiesām. Vēlāk, došanās uz Plymouth – pilsētu dibinājuši pirmie angļu kolonisti.Pilsēta ir slavena ar to, ka šeit sāka svinēt tradicionālos amerikāņu svētkus - Pateicības dienu. Nakts viesnīcā.

  5. diena NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS (brokastis)
  Jūs atradīsiet gleznaino ceļu pie Niagāras ūdenskrituma - viena no lielākajiem dabas brīnumiem. Niagāra nozīmē "pērkona ūdens."Niagāras upe ir aptuveni 56 kilometrus gara, mierīgi plūstošais Ontario ezers , kas paātrina plūsmu un rada milzīgu miglas mākoni un varavīksni, kur ūdens plūsma nikni krīt no 55 metru augstuma. Šeit jūs ir iespēja kāpt uz novērošanas platformas, no kuras paveras lielisks skats uz vienu no pasaules slavenākajiem ūdenskritumiem. Nakts viesnīcā "Niagara Falls". (Ar Eiropas Savienības pasi var redzēt ūdenskritumu no Kanādas puses).

  6. dienas NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS - Ņujorka (brokastis)
  No rīta, apmeklējiet Kazas salu,kas sadala Niagāras ūdenskritumu divās daļās.No šejienes paveras brīnišķīgi skati uz upi un ūdenskritumu. Tie, kas vēlas, var ar laivu aizpeldēt līdz pašam ūdenskritumam(par atsevisķu maksu). Ceļojuma turpināšanās pa ainavu pilno ceļu caur Ņujorkas štatu gar kalniem un līdzenumiem. Vakarā atgriešanās uz Ņujorku,nakšņošana.

  7. diena VAŠINGTONA (brokastis)
  Rīts sāksies ar braucienu uz ASV galvaspilsētu - Vašingtonu. Tā ir netipiska galvaspilsēa, kurā aizliegta debesskrāpju būvniecība,kā arī tā nepieder nevienam štatam. Kaut arī šeit nav sastopami arheoloģiski pieminekļi no senajiem laikiem, diženuma šajā pilsētā ir pietiekamā daudzumā. Piemēram, Kongresa bibliotēka, kas aizņem milzīgas celtnes un glabā 26 miljonus grāmatu, 40 miljonus manuskriptu, kartes un fotogrāfijas, kā arī bijuso 23 ASV prezidentu arhīvus. Vakarā, brauciena laikā, slavenā ASV prezidenta Džona F. Kenedija memoriāla un mākslas centra apmeklēšana, kas nosaukts viņa vārdā. Nakšņošana Vašingtonā.

  8. diena VAŠINGTONA (brokastis)
  Ekskursijas turpināšana Vašingtonā. Apmeklējiet Balto namu – ASV prezidenta rezideni, militāro kapsētu Arlington, kas dibināta 1861. gadā, kurā tika apglabāts aptuveni 300 tūkstošiem cilveku.Aeoronautikas un Astronomijas muzeju apsktae, Nacionālā galerija un daudzas citas apskates vietas.

  9. diena ŅUJORKA (brokastis)
  Atgriešanās Ņujorkā. Brīvais laiks atpūtai. Pēcpusdienā lidojums atpakaļ uz Rīgu. Pēc velēšanās ir iespēja pagarināt programmu ar atpūtu slavenā Majami kurortā.

  10. diena ATGRIEŠANĀS MĀJĀS
  Atgriešanās mājās.

  Ceļojuma cena: no 1627 EUR + lidojums

  Ceļojuma cenā iekļauts:

  • iekšzemes lidojumi ASV;
  • lidostu nodevas;
  • ekskursijas, kas minētas programmā ar krievu valodā runājošu gidu;
  • visi pārbraucieni programmas ietvaros;
  • nakšņošana tūristu klases viesnīcā, tūres laikā ar brokastīm;
  • ieejas biļetes uz programmas ekskursiju objektiem ;
  • ekskursijas saskaņā ar programmu.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • starptautiskie lidojumi Rīga - Ņujorka - Rīga (ar pārsēšanos) / Miami - Ņujorka;
  • transfers no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;
  • piemaksa par vienvietīgu nummuru - 437 EUR;
  • maksa par bagāžu iekšzemes lidojumam ($ 25 vienā virzienā)
  • dzeramnauda viesnīcas darbiniekiem un vadītājiem ~ 2 ASV dolāri dienā;
  • medicīniskie izdevumi;
  • apdrošināšana.

  Piezīmes:

  • Ja vien nav norādīts citādi braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kabīnē.
  KL
  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.