ASV - KANĀDA


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: ASV


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 608 EUR

ASV - KANĀDA

 • 2020. gada 16, 18, 21. augustā
 • 2020. gada 3, 19, 20, 22, 25. septembrī
 • 2020. gada 4, 6, 9, 18, 20, 23. oktobrī
 • 2020. gada 1, 3, 6, 20. novembrī
 • 2020. gada 6, 8, 11, 13, 15, 18, 24, 29. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  Programma:

  1. diena RĪGA - ŅUJORKA
  Ierašanās Ņujorkā. Patstāvīgi nokļūšana līdz viesnīcai,kurā apmesties.Taksometrs no lidostas viesnīcā ierodas 20-30 minūšu laikā. Vakarā -brīvais laiks pilsētā.

  2. diena BOSTONA (brokastis)
  Rīta pusē izbraukšana uz Bostonu – Masačusetas galvaspilsētu un vienu no kultūras, izglītības un pētniecības centriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Bostona – viseiropeiskākā pilsēta uz kontinenta, kā arī ASV vēsturiskais centrs.

  Šeit sastopamas daudz veco neoklasicisma un neo-romantisma ēkas.Slavenākā no tām: Karaliskā baznīca, štata Kapitolijs, Trīsvienības baznīca, Bostonas publiskā biblioteka. Šī pilsēta ir pilna ar muzejiem. Apmeklējiet Hārvardas universitāti, vecāko augstākās izglītības iestādi Amerikas Savienotajās Valstīs (dibināta 1636), kā arī citas pazīstamas vietas.Izmitināšanās Bostonas priekšpilsētā.

  3. diena BOSTONA (brokastis)
  Pilsētas tālāka apskate. Apmeklējiet Salemas raganu muzejs, kur var vērot mākslas nodarbības par raganu vēsturi un raganu tiesām. Vēlāk, došanās uz Plymouth – pilsētu dibinājuši pirmie angļu kolonisti.Pilsēta ir slavena ar to, ka šeit sāka svinēt tradicionālos amerikāņu svētkus - Pateicības dienu. Nakts viesnīcā.

  4. diena VAŠINGTONA (brokastis)
  Rīts sāksies ar braucienu uz ASV galvaspilsētu - Vašingtonu. Tā ir netipiska galvaspilsēa, kurā aizliegta debesskrāpju būvniecība,kā arī tā nepieder nevienam štatam. Kaut arī šeit nav sastopami arheoloģiski pieminekļi no senajiem laikiem, diženuma šajā pilsētā ir pietiekamā daudzumā. Piemēram, Kongresa bibliotēka, kas aizņem milzīgas celtnes un glabā 26 miljonus grāmatu, 40 miljonus manuskriptu, kartes un fotogrāfijas, kā arī bijuso 23 ASV prezidentu arhīvus. Vakarā, brauciena laikā, slavenā ASV prezidenta Džona F. Kenedija memoriāla un mākslas centra apmeklēšana, kas nosaukts viņa vārdā. Nakšņošana Vašingtonā.

  5. diena VAŠINGTONA (brokastis)
  Ekskursijas turpināšana Vašingtonā. Apmeklējiet Balto namu – ASV prezidenta rezideni, militāro kapsētu Arlington, kas dibināta 1861. gadā, kurā tika apglabāts aptuveni 300 tūkstošiem cilveku.Aeoronautikas un Astronomijas muzeju apsktae, Nacionālā galerija un daudzas citas apskates vietas.

  6. diena ŅUJORKA (brokastis)
  No rīta jūs sagaida ekskursija uz vienu no lielākajām pilsētām pasaulē. Tā ir burvīga pilsēta, kur katrs stūris izskatās kā no filmas. Dzeltenie takši, miljoniem gājēju steidzas pa pārpildītajām ietvēm. Apmeklējiet krāsaino un dzīves pilno Times Square laukumu, Battery Park, slaveno Wall Street, Memorial Ground Zero, kur reiz stāvēja Pasaules tirdzniecības centrs. Vēlāk - panorāma no tiltiem, Apvienoto Nāciju Organizācijas mītne, Rockefeller Center - lielākais tirdzniecības centrs, galvenā iela Manhattan - Fifth Avenue, Broadway Theater, Lincoln Center Park, viena no pasaulē bagātāko cilvēku Donald J. Trump debesskrāpis. Savām acīm ieraudzīsietm Brīvības statuju!Brauciens ilgst 6-7 stundas (ar gidu). Nakts viesnīcā.

  7. diena ŅUJORKA-MONTREĀLA (brokastis)
  No Ņujorkas dosieties uz Montrealu. Pa ceļam apstāšanās pie Džordža ezera, kas atrodas augšējā daļā, Diženajā Appalachian ielejā, ko sauc par amerikāņu ezeru karalieni. Tā jūs aizvedīs uz Monreālu - otro lielāko pilsētu Kanādā un vissvarīgāko ostu. Montreāla atrodas pie Svēta Laurenca upes un ir nozīmīgs rūpniecības , tirdzniecības un finanšu centrs valstī. Šeit jūs apmeklēsiet vecpilsētu, veco ostu un citas slavenas vietas. Nakts viesnīcā.

  8. diena MONTREAL - Quebec - Montreal (brokastis)
  Šodien Jūs dosieties uz Kvebeku. Kvebeka ir Kanādas lielākā osta, kas atrodas pie Sv. Laurenca upes un Sv. Čārlija zemesraga. Šeit Jūs sagaida ekskursija pa, Kvebeku, vecpilsētu,kuru ieskauj augstas sienas,kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apmeklējiet pilsētu Sainte-Anne-de-Beaupre,kurā ieraudzīsiet tādā pašā vārdā nosauktu baziliku un Vatikāna katedrāles kopiju. Vakarā atgriešanās uz Montreālu.

  9. diena MONTREĀLA - TORONTO (brokastis)
  Šodien jūs turpināsiet iepazīt Montreālu. Apmeklējiet Montreālas katedrāli ,kas celta neogotikas stilā ar diviem elegantiem torņiem, Olimpisko speļu vasaras stadionu un mākslas laukumu. Nākamo iepazīstiet Tūkstošiem salu, kur var doties laivu braucienā. Vēlāk, dodieties uz Toronto. Nakts viesnīcā.

  10. diena TORONTO (brokastis)
  Jūs sagaida dienas brauciens pa pilsētu. Apmeklējiet galvenās kvartālus un ceļus pilsētā. Apskatiet rātsnamu, mākslas galeriju Ontario, kas satur slavenāko Kanādas mākslinieku darbus, kā arī unikālu stadionu un vienu no augstākajiem torņiem pasaulē CN torni (jūs varat uzkāpt tornī un pavērot pilsētas apkārtni).

  Nākamais,kas Jūs sagaida, ir ainaviskais ceļš uz Niagāras ūdenskritumu - vienu no lielākajiem dabas brīnumiem. Šeit jūs varat kāpt uz novērošanas platforms, no kuras paveras lielisks skats uz vienu no pasaules slavenākajiem ūdenskritumiem. Niagāras ūdenskritums ir veidojies no Niagāras upes Ņujorkā un tagad ir lielākais tūristu apskates objekts ASV. Nakts viesnīcā "Niagara Falls".

  11. diena NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS - ŅUJORKA (brokastis)
  No rīta, apmeklējiet Kazas salu,kas sadala Niagāras ūdenskritumu divās daļās.No šejienes paveras brīnišķīgi skati uz upi un ūdenskritumu. Tie, kas vēlas, var ar laivu aizpeldēt līdz pašam ūdenskritumam(par atsevisķu maksu). Ceļojuma turpināšanās pa ainavu pilno ceļu caur Ņujorkas štatu gar kalniem un līdzenumiem. Vakarā atgriešanās uz Ņujorku,nakšņošana.

  12. diena ŅUJORKA (brokastis)
  Šodien Jums būs vairāk brīvā laika, slavenajā Ņujorkā. Iesakām doties pastaigā papilsēu, lai pēdējo reizi sajustu pilsētas brīnišķīgo garu, jo Ņujorka neatstās nevienu vienaldzīgu! Vēlāk patstāvīgi dodieties uz lidostu,lai dotos uz Rīgu.

  13. diena ATGRIEŠANĀS MĀJĀS
  Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: no 1985 EUR + lidojums

  Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • lidostu nodevas;
  • ekskursijas, kas minētas programmā ar angļu valodā runājošu gidu;
  • visi pārskaitījumi programmas ietvaros;
  • nakšņošana tūristu klases viesnīcā,tūres laikā ar brokastīm;
  • iekšzemes lidojumi Amerikas Savienoto Valstu ietvaros;
  • ieejas biļetes uz programmā minētajiem ekskursiju objektiem ;
  • ekskursijas saskaņā ar programmu.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • Transfērs: Lidosta-viesnīca-lidosta;
  • Piemaksa par vienvietīgu nummuru - 586,48 EUR;
  • maksājumu par elektronisku pieteikumu atļauju, lai iebrauktu ASV
  • dzeramnauda viesnīcas darbiniekiem un vadītājiem;
  • medicīniskie izdevumi;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšana.

  Piezīmes:

  • Ja vien nav norādīts citādi braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kabīnē.
  KL
  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.