Atlantijas okeāna Basku piekraste


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Spānija


 

Atlantijas okeāna Basku piekraste

Braunšveiga, Larošela, Laguardija, Vitorija, Pamplona, Biarica, Getarija, Bilbao, Sansebastjana, Sen-Žan-de-Lūza, Lurda, Karkasona, Rotenburga pie Tauberes


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   9 dienas, visas naktis – viesnīcās

   1. diena Rīga - Rietumpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā netālu no Vācijas robežas.

   2. diena Rietumpolija – Braunšveiga – Parīzes apkaime
   Brokastis. Vācija. Īsa pauze Braunšveigā (Braunschweig). Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

   3. diena Parīzes apkaime – Larošela – Ziemeļspānija
   Brokastis. Ceļš pa Franciju gar Luāras upes ieleju. Larošela (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecās ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā Spānijā, Basku Zemē vai Navarrā.

   4. diena Ziemeļspānija – Laguardija – Vitorija – Pamplona – Ziemeļspānija
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Laguardiju – Vitoriju – Pamplonu. Laguardija (Laguardia/Guardia) – vīndaru viduslaiku pilsētiņa. Basku zemes galvaspilsēta Vitorija (Vitoria/Gasteiz). Pamplona (Pamplona/Iruña) – Navarras autonomijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu vēršu skriešanas festivālu un viduslaiku vecpilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Spānijā, Basku Zemē vai Navarrā.

   5. diena Ziemeļspānija – Sansebastjana – Getarija – Tolosa – Ziemeļspānija
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sansebastjanu, Gerniku, Bilbao. Spānija, Basku Zeme. Sansebastjana (Donostia / San Sebastián) – Basku zemes elitārā kūrortpilsēta, kas atrodas Biskajas līča krastā. Igueldo kalns ar skatu laukumu, no kura paveras neaizmirstama La Concha līča panorāma, La Concha pludmale, Monte Urgull, Vecā pilsēta, La Bretxa tirgus, Zuriolas tilts. Atpūta pie Biskaja līča. Zvējnieku pilsētiņa un kūrorts, modes dizainera Kristobala Balensiagas dzimtā vieta - Getarija (Guetaria/Getaria). Kristobala Balensiagas muzejs. Pauze viduslaiku Tolosā (Tolosa). Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Spānijā, Basku Zemē vai Navarrā.

   6. diena Ziemeļspānija – Sen-Žan-de-Lūza – Biarica – Lurda
   Brokastis. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle, prestižā kūrortpilsēta. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Biaricu. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Ceļš pa Franciju. Lurdas (Lourdes) pilsēta Pireneju kalnos – fotopauze. Nakts – viesnīcā Francijā, Langedokas-Rusijonas reģionā.

   7. diena Karkasona – Austrumfrancija
   Brokastis. Francija. Iespaidīgā nocietinātā pilsēta Karkasona (Carcassonne) Langedokā. Karkasona un tās viduslaiku vecpilsēta ir viens no Francijas apmeklētākajiem tūrisma objektiem un UNESCO pasaules kultūras mantojuma objekts. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Elzasā vai Franškontē.

   8. diena Austrumfrancija – Rotenburga – Rietumpolija
   Ceļš pa Franciju, Vāciju. Pēcpusdienā – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob dr Tauber) - viduslaiku nocietinātā pilsēta Bavārijā. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   9. diena Rietumpolija – Rīga
   Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.

   Cena: 

   € 430 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

   € 180 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

   € 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
   • naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
   • brokastis viesnīcās pēc programmas,
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

   Papildus izdevumi:

   • brauciens uz Biaricu un Sen-Žanu - 40€,
   • brauciens uz Sansebastjanu-Pamplonu - 55€,
   • brauciens uz Karkasonu - 45€

   Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

   • funikulieris Sansebastianā – 3.15€,
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95 €dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20.
   Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta).
   Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.