Atlantijas okeāna Basku piekraste


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija


 

Atlantijas okeāna Basku piekraste

Braunšveiga, Larošela, Biarica, Sen-Žan-de-Lūza, Sansebastjana, Pamplona, Karkasona, Rokamadūra, Rotenburga pie Tauberes


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   9 dienas, visas naktis – viesnīcās

   1. diena “Rīga - Rietumpolija”
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā netālu no Vācijas robežas.

   2. diena “Rietumpolija – Braunšveiga – Parīzes apkaime”
   Brokastis. Vācija. Īsa pauze Braunšveigā (Braunschweig). Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

   3. diena “Parīzes apkaime – Larošela – Francijas dienvidrietumi”
   Brokastis. Ceļš pa Franciju gar Luāras upes ieleju. Larošela (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecās ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

   4. diena “Francijas dienvidrietumi – Sen-Žan-de-Lūza – Biarica – Francijas dienvidrietumi”
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu un Biaricu. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle, prestižā kūrortpilsēta. Atpūta pie Biskajas līča. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

   5. diena “Francijas dienvidrietumi – Sansebastjana – Pamplona – Francijas dienvidrietumi”
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sansebastjanu, Pamplonu. Spānija. Sansebastjana (Donostia / San Sebastián) – Basku zemes elitārā kūrortpilsēta, kas atrodas Biskajas līča krastā. Igueldo kalns ar skatu laukumu, no kura paveras neaizmirstama La Concha līča panorāma, La Concha pludmale, Monte Urgull, Vecā pilsēta, La Bretxa tirgus, Zuriolas tilts. Atpūta pie Biskaja līča. Pamplona (Pamplona/Iruña) – Navarras autonomijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu vēršu skriešanas festivālu un viduslaiku vecpilsētu. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

   6. diena “Francijas dienvidrietumi – Karkasona – Francijas dienvidrietumi”
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Karkasonu. Francija. Iespaidīgā nocietinātā pilsēta Karkasona (Carcassonne) Langedokā. Karkasona un tās viduslaiku vecpilsēta ir viens no Francijas apmeklētākajiem tūrisma objektiem un UNESCO pasaules kultūras mantojuma objekts. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

   7. diena “Francijas dienvidrietumi - Rokamadūra – Austrumfrancija”
   Brokastis. Ceļš pa Franciju. Rokamadūra (Rocamadour) – īstena Francijas pērle. Tā ir unikālā viduslaiku pilsētiņa, kas izveidojusies uz Alzū ielejas klinšu terasēm un rada fascinējošu iespaidu. Cietoksnis, viduslaiku mājiņas, šauras ieliņas, tornīši, arkas, vārti, baznīcas. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Elzasā vai Franškontē.

   8. diena “Austrumfrancija – Rotenburga – Rietumpolija”
   Ceļš pa Franciju, Vāciju. Pēcpusdienā – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob dr Tauber) - viduslaiku nocietinātā pilsēta Bavārijā. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   9. diena “Rietumpolija – Rīga”
   Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.

   Cena:

   € 430 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

   € 180 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

   € 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas
   • brokastis viesnīcās pēc programmas
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

   Papildus izdevumi:

   • brauciens uz Biaricu un Sen-Žanu - 40€
   • brauciens uz Sansebastjanu-Pamplonu - 55€
   • brauciens uz Karkasonu - 45€

   Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

   • funikulieris Sansebastianā – 3.15€, 
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95 €dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20.
   Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise AAS BAN.
   Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

    

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.