Atpūta Muine pludmalē


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Vjetnama


 

Atpūta Muine pludmalē

Fanthiet, Muine kūrorts ir viena no Vjetnamas populārākajām pludmales atpūtas vietām.
Viesnīcas, restorāni un veikali izvietoti gar galveno piekrastes ceļu un, līdzīgi kā Latvijas Jūrmalā, kūrorts ir izveidojies ap zvejnieku ciemu. Viesnīcās ir viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai romantiskā ceļojumā vai atpūtai ar bērniem.
Muine ir brīnišķīgas baltas, palmu ieskautas pludmales. Klimats ir sauss, pateicoties sarkanajām un baltajām kāpām, kas atrodas tā nomalēs.
Muine ir ļoti populāra sērferu un kaitotāju vidū un kūrortā būs iespējams apgūt sērfošanas un kaitošanas pamatus skolās, kas atrodamas visā piekrastē. Vakarā varēsiet baudīt Vjetnamas virtuvi neskaitāmajos kūrorta restorānos, pamēģinot visu, ko piedāvā bagātīgā Vjetnamas virtuve.
Muine – brīvdienu paradīze!

 • 2018. gada 22, 29. janvārī
 • 2018. gada 5, 12, 19, 26. februārī
 • 2018. gada 5, 12, 19, 26. martā

  1. diena
  Lidojums Rīga-Stambula plkst. 13:05-17:15.

  2. diena
  Hošiminā - Fanthiet lidojums Stambula-Hošimina plkst. 02:35. Ierašanās Hošiminas lidostā plkst. 16:35. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfers uz Fanthiet kurortu, iekārtošanās Dinasty Hotel 3* /Superior garden/pool view vai cita līdzīga līmeņa viesnīcā.

  3. diena - 13. diena
  Fanthiet Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē Fanthieta, Muine kurortā.

  Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ekskursijas:
  Bin Čau karstie avoti atrodas 100 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Minerālā ūdens temperatūra ir 80 grādi. Uz šo minerālo ūdeņu bāzes Bin Čau uzcelts Vjetnamas lielākais medicīniskais dubļu-ūdens ārstniecības centrs. Atpūta un peldēšanās baseinā ar karstu minerālo ūdeni. (Pilns procedūru kurss iekļauj 20-30 minūšu peldi vannā ar dubļiem – uz sava rēķina).

  Smilšu kāpas un Lotosu ezers: tikšanās ar gidu viesnīcā. Transfērs uz ekskursiju. Pirmā pietura – vjetnamiešu zvejnieku ciemats un grezns skats uz ostu. Sarkano kāpu apmeklējums. Varēsiet kopā ar vietējiem bērniem uz dēļa kā ar ragaviņām vizināties pa smilšainajām kāpām (par papildu samaksu). Pēc balto smilšu kāpu apmeklējuma sajutīsieties gluži kā tuksnesī. Varēsiet braukt ar kvadracikliem un strausiem (par papildu samaksu). Balto smilšaino kāpu vidū atrodas pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kurā aug un cauru gadu zied lotosi. Ekskursijas noslēgumā pastaiga gar gleznaino strautu līdz Sarkanajai Kraujai.

  Dalata – mūžīgā pavasara pilsēta, kura atrodas 1500 metrus virs jūras līmeņa. Apreibinošā Dalatas daba to padarījusi par iemīļotu vietu māksliniekiem-avangardistiem un dzejniekiem. Mūsu ceļš vedīs gar kafijas plantācijām, kur varēsiet nofotografēties slavenās vjetnamiešu kafijas fonā. Ekskursijas laikā apmeklēsiet divus lieliskus ūdenskritumus. Pie Prenn ūdenskrituma varēsiet izjāt ar ziloņiem (par papildu samaksu), bet otra – Datanla ūdenskrituma pakājē dosieties lejup pa “amerikāņu kalniņiem”. Apmeklēsim pašu neparastāko viesnīcu pasaulē – “Trako māju”. Izbrauksim ar Dalatas zināmāko tūrisma objektu – trošu vagoniņu, kas savieno pilsētas centru ar brīnišķīgu budistu kompleksu. Jūs gaida arī vēsturiskā ciemata apmeklējums, varēsiet viesoties zīda izšuvumu gleznu darbnīcā.

  Ta Kou kalns atrodas 40 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Turp dosimies ar auto, un tālāk – ar pacēlāju uz kalna virsotni. Jums būs jāpieveic vēl 328 pakāpieni līdz Guļošajam Budam – 80 metrus garā statuja tiek uzskatīta par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Tā tika uzcelta 1963.gadā Ta Kou dabas lieguma teritorijā, kuru uzcēla 1931.gadā Nguen imperatoru dinastijas laikā.

  14. diena Fanthieta-Hošimina
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Hošiminas lidostu. Lidojums Hošimina-Stambula plkst. 18:05

  15. diena
  Ielidošana Stambulā plkst. 05:50. Lidojums Stambula-Rīga plkst. 10:10 - 12:10.

  Ceļojuma cena: no 1099 EUR

  Piemaksa par dzīvošanu augstākas klases viesnīcā:

  Piemaksa par 1 cilvēku (1/3 DBL - TRPL) visu dzīvošanas periodu

  Fanthiet, Muine pludmale

  Ocean Star Hotel 4* / Deluxe room

  210 EUR

  Anantara Hotel 5* / Deluxe room

  1190 EUR

  • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Dinasty Hotel 3* – 610 EUR
  • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Ocean Star Hotel 4* – 690 EUR
  • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Anantara Hotel 5*– 990 EUR
  • Cena par bērnu līdz 12 g.v., dzīvojot vienā istabā ar 2 vecākiem Palmira 3* – 1099 EUR
  • Cena par bērnu līdz 12 g.v., dzīvojot vienā istabā ar 2 vecākiem Ocean Star Hotel 4* – 1309 EUR
  • Cena par bērnu līdz 12 g.v., dzīvojot vienā istabā ar 2 vecākiem Anantara Hotel 5* – 2279 EUR

  Cenā iekļauts:

  • aviobiļetes Rīga-Hošimina-Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu); kopējā bagāža 23 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā;
  • transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta numura kategorija.

  Cenā nav iekļauts:

  • Uz doto brīdi nav iespējams noformēt Vjetnamas vīzu Latvijas nepilsoņiem;
  • Vjetnamas vīza Latvijas pilsoņiem 25 EUR (par ielūgumu) un ~ 45 USD maksa lidostā, maksāsiet ierašanās brīdī, nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 4 x 6 cm un aizpildīta anketa;
  • medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.

  *Firma patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju

  BR

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 66100949 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.