Atvasara Apūlijā un Gargano pussalā


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Atvasara Apūlijā un Gargano pussalā

MINIMUNDUS PARKS – SAN MARINO - GARGANO PUSSALA – VIESTE - ATPŪTA PIE JŪRAS APŪLIJĀ – ALBEROBELLO – BARI – MATERA – LEČE - GALLIPOLI – CASTELLANO GROTI – CASERTAS PILS – TIVOLI - RAVENNA.


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   11 dienas/ visas naktis viesnīcās

   Apūlija – viens no Itālijas reģioniem, kurš atrodās valsts dienvid-austrumos, tā sacīt uz Apenīnu pussalas “papēža”, saules zeme, kristāla dzidrā jūras ūdens ar zelta vai baltām smilšu pludmalēm.
   Lielais vīnogulāju un olīvu biržu klāsts, senās pils, reliģiozie svētki un karnevāli, tradicionālā Apūlijas virtuve, brīnišķīgais klimats un lieliska pludmales atpūta tā ir – Apūlija.
   Atpūta pie Adrijas jūras

   1.diena. Mēs uz Itāliju!..
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā - Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   2.diena. Alpu kalnu zaļās ainavas...
   Brokastis*. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Pēcpusdienā, Minimundus parks, kas ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā, kur iespējams gan lieliem, gan maziem izklaidēties, atpūsties un izzināt interesantas lietas! Apmēram 150 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, līdz pat sīkākai detaļai mērogā 1:25, Jums ļaus apceļot pasauli miniatūrā. Interesanti būs visiem! Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.

   3.diena. San Marino – Marke – Molise – Apūlija..
   Brokastis*. Brīva priekšpusdiena kūrortā, vai iespēja doties uz pundurvalstiņu San Marino (par papildus samaksu 20 €), kas ir viena no mazākajām, un vecākajām neatkarīgajām valstīm pasaulē. Dosimies uz 750 metrus augsto Titāno kalnu, kura augšpusē atrodas valsts vēsturiskais centrs, aizsargbūves, neskaitāmi muzeji, veikaliņi, kafejnīcas. Un būs arī Sanmarīno vīnu un liķieru degustācija. Salute! Ap pusdienas laiku atgriešanās kūrortā un pārbrauciens līdz Itālijas dienvidiem caur Marke, Abruco, Molise. Ceļš līdz Gargano pussalai. Nakts 3*viesnīcā Apūlijas reģionā. Ierašanās viesnīcā.

   4.diena. Gargano pussala un Vieste...
   Brokastis*. Brīva diena Apūlijas reģiona kūrortā. Apūlijas reģions kas lepojas ar apm. 800 km garu piekrasti, vissenākajiem olīvkokiem Itālijā, senām lauku saimniecībām, dabas rezervātiem un augļu dārziem, kas ieskauj pilsētas un ciematiņus. Šodien jums būs iespēja (par papildus samaksu 35 €) doties dienas izbraukumā uz klinšaino Gargano pussalu, kas iestiepjas Adrijas jūrā, un ir slavena ar skaistajām ainavām, brīnišķīgajām pludmalēm, interesanto augu valsti: vīģēm ,palmām, opuncijām un olīvkoku birzīm. Labos laika apstākļos iespējams brauciens ar motorlaivu gar Gargano pussalu vērojot baltās kaļķakmens klintis un grotas. Pastaiga Viestē - Itālijas dienvidu mazpilsētiņā, kuras centrs atrodas uz klints, kuru apskalo jūra. Pelde Viestes pludmalē. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Apūlijā.

   5.diena. Bari pie Sv Nikolaja un neparastie trulli Alberobello. Castellano groti..
   Brokastis*. Brīva puse dienas Adrijas jūras kūrortā. Iespēja (par papildus samaksu 45 €) doties pus dienas izbraucienā uz Bari un Alberobello. Castellano groti – kopējais trases garums sastāda 3 km, pārsteidzoša un neatkārtojama ainava, kuru izveidojusi daba.
   Bari - Apūlijas galvaspilsēta, svarīga osta un nozīmīgs svētceļnieku centrs. Basilica di San Nicola apmeklējums, kas glabā Sv. Nikolaja pīšļus. Alberobello - trulli galvaspilsēta. Apskatīsim tik ļoti neparastās trulli celtnes, kas būvētas no kaļķakmens gabaliem, no ārpuses nobalsinātas un ar pelēkiem kaļķakmens plākšņu jumtiem. Tās ir apaļas, ar konisku jumtu. Nu gluži kā rūķīšu pasaku mājiņas! Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3*viesnīcā Apūlijā.

   6.diena. Baroka lēdijas – Leče un Gallipoli
   Brokastis*. Dienas otrajā pusē dosimies uz Leče (par papildus samaksu.35 €), pilsētas apskates eksursija. “Baroka lēdija”, “Itālijas dienvidu Florence” – tā sauc pārsteidzošo pilsētu Leče. Neotkārtojamie akmens “mežģīnes” rotā ne tikai vareno katedrāli, katru māju un ieliņu. Brīvais laiks pilsēta.Tālāk mūsu ceļš turpinās uz Gallipoli. Pilsēta atrodās Apulijas reģionā, dibinājuši senie grieķi. Jūs pārsteigs skaistums un neparastā arhitektūra, pārsteidzošā ainava, zilās jūras mierīgie ūdeņi. Vēstures mīļotāji ar interesei varēs apskatīt Anžū hercoga pili, 12.gs. seno grieķu celto strūklaku, San`t Agata katedrāli, kas celta gotiskā stilā, kuras iekštelpas rotā 12-13.gs mākslinieku darbi. Brīvais laiks pilsētā. Pēc vēlēšanās (par papildus samaksu 15 €) vīna un vietejo reģionālo ēdienu degustācija. Vakarā atgriešanās 3* viesnīcā Apūlijā.

   7.diena. Klinšu pilsēta - Metera ...
   Brokastis*. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties uz Matera pilsētu. Pilsētas apskates ekskursija, varēsiet redzēt dzīvojamās mājas, kuras ir izcirstas klintīs. Līdz 20.gs. 70-gadiem tajās dzīvoja cilvēki. Pastaigājoties pa tās mazajām un likumotajām ielām, daudzās kapelas, kuras ir izcirstas klintīs, liks izjust neatkārtojamo pilsētas atmosfēru. Pārbrauciens uz Tirēnu jūras piekrasti – Sorento. Atvadas no vasaras klinšainajā vasaras kūrortu galvaspilsētā. Atpūta Amalfi piekrastē. Nakts 3*viesnīcā. Ierašanās viesnīcā.

   8.diena. Casertas pils – Pēterhofa Itālijā
   Brokastis*. Casertas pils – Pēterhofa Itālijā! Lieliski un skaisti. Neapoles karaļu vasaras rezidence, pils un parka apskate. Nakts 3* viesnīcā Romas apkaimē.

   9.diena. Imperatora Adriana villa - Tivoli
   Brokastis*. Lieliskā Tivoli – imperatora Adriana villa, pat vasarā šeit imperators rada atspirdzinājumu. Romas impērijas iespaidīgās pilis un parks, vēl mūsdienās liek tūristiem aizturēt elpu...
   Un atvadas no dienvidiem – pārbrauciens un seno Austrumromas galvaspilsētu – V/VI gs.vienu no ietekmīgākajām pisētām. ImperatoraTeodorika pilsētu – Ravennu. Nakts 3* viesnīcā. Ravennas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   10.diena. Ravenna- Fresku un mozaīku skavās. Ravenna – agrīnās kristietības laika mozaīku paradīze.
   Brokastis*. Dantes kaps un Bizantijas stila mozaīku izgreznotās bazilikas. Ravennu vairums apmeklē, lai apskatītu impērijas laika lieliskās mozaīkas: Sant’t Apollinare Nuovo 6.gs baznīca, Sv.Vitāles baznīca,Battistero degli Ariani, Battisterio Neoniano. Pilsēta ir pārsteidzoši jauka arī ar savām vecajām ielām, skaistajiem veikaliem un mierīgajiem laukumiem. Laiks ceļā. Austrija. Čehija. Nakts 3* viesnīcā, Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

   11.diena. Ar Itālijas krāsām un gāršām uz mājām!..
   Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena: € 480

   Samaksas kārtība:

   • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
   • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
   • transporta un ceļa izdevumi,
   • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
   • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
   • grupas vadītāja pakalpojumi

   Piemaksas un papildus izdevumi:

   • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 210 €
   • piemaksa par papildvietu autobusā 140 €
   • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65-74 gadu vecums 19.80 €)
   • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
   • pilsētas sabiedriskais transports

   Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

   • Izbraukuma ekskursija uz San Marīno 20 €; izbraukuma ekskursija uz Gargāno pussalu 35 €; izbraukuma ekskursija uz Bari (ar vietējo gidu) un Alberobello 45 €; izbraukuma ekskursija “Baroka lēdijas – Leče un Gallipoli” 35 €.
   • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 135 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 14g. 90 €.
   • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

   *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

   Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

   • Minimundus parks 18 €;
   • Brauciens Viestē ar motorlaivu uz grotām no 25 €;
   • Casertas pils ar darzu 12 €;

   2017. gada izmaksas

   OZ

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.