Azūra Krasts - Korsika - Sardīnija - Toskāna


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija, Itālija


 

Azūra Krasts - Korsika - Sardīnija - Toskāna

Verona, Mentona, Kannas, Rokebruna, Monako, Montekarlo, Nica, Vilfranša, Korte, Bonifačo, Porto, Ažaksjo, Algēro, Sassari, Kastelsardo, Portotoresa, Piza


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   11 dienas, visas naktis – viesnīcās

   1. diena Rīga - Dienvidpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā.

   2. diena Dienvidpolija – Veronas apkaime
   Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsa pauze Veronas (Verona) pilsētā. Nakts - viesnīcā Itālijā.

   3. diena Veronas apkaime – Mentona – Kannas
   Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Franciju. Pēcpusdienā - ierašanās Francijas Rivjērā – Azūra krastā (Сôte d’Azur). Mentona (Menton) – Azūra Krasta pērle, Francijas “citrusu galvaspilsēta”, vissiltākā Azūra Krasta kūrortpilsēta. Vakarā - iepazīšanās ar Kannām (Cannes): greznā 2 km garā promenāde – Kruazetas (Croisette) bulvāris, Festivālu pils, “Zvaigžņu aleja”, Vecā osta, segtais Forviles tirgus, vecpilsēta Le Suquet, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Kannām un piekrasti. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   4. diena Kannas – Monako – Montekarlo – Rokebruna – Kannas
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokebrunu un Monako. Rokebruna (Roquebrune) – viduslaiku pilsētiņa kalnos. Šauras ieliņas, viduslaiku pils, skatu laukumi, no ruriem paveras skati us Monako. Monako (Monaco) – viena no vismazākajām valstīm pasaulē. Iepazīšanās ar Monako (Monaco-Ville) un Montekarlo (Monte Carlo): Prinču pils, Okeanogrāfijas muzejs, Vecpilsētas šaurās ieliņas, katedrāle ar princeses Greisas apbedījuma vietu, osta ar jahtām, Montekarlo kazino, dārzi, pludmales. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   5. diena Kannas – Nica – Vilfranša
   Brokastis. Nica (Nice) – pasaules elites iecienīta atpūtas vieta, galvenā Francijas Rivjēras pilsēta, kas pievelk atpūtniekus gan vasarā, gan ziemā. Iepazīšanās ar pilsētu: viesnīca Negresco, Masenā laukums, Opera, vecpilsēta, Angļu promenāde. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Vilfranšu. Spoža un elegantā Vilfranša-pie-Jūras (Villefranch-sur-Mer) ielīča krastā. Nakts – uz prāmja.

   6. diena Bastijas apkaime – Porto – Ajačo – Bastijas apkaime
   Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Vakarā - Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Nakts – viesnīcā Korsikā Bastijas apkaimē.

   7. diena Bastijas apkaime – Korte – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija
   Brokastis. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.

   8. diena Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Sassari – Ziemeļu Sardīnija
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaimē.

   9. diena Ziemeļu Sardīnija – Kastelsardo – Portotoresa
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja.

   10. diena Piza – Dienvidpolija
   Ceļš pa Itāliju. Pauze Pizā (Pisa). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijas dienvidos.

   11. diena Dienvidpolija – Rīga
   Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī - atgriešanās Rīgā.

   Cena:

   € 595 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā;

   € 130 prāmju biļetes septembrī (€ 170 jūlijā), klāja vietas (obligāta apmaksa Rīgā);

   € 230 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

   € 130 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   SPO cena no 465 euro no 06/03 līdz 18/04/2017

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi,
   • naktsmītnes viesnīcās pēc programmas,
   • brokastis viesnīcās pēc programmas,
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniska apdrošināšana.

   Papildus izdevumi:

   • brauciens uz Monako-Rokebrunu - 65 €, brauciens uz Vilfranšu – 15€, brauciens uz Porto-Ažaksjo – 50€,
   • brauciens uz Sassari-Algēro – 40 €, brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40€

   Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

   • Okeanogrāfijas muzejs - 15 €, Monako firsta pils – 8.50 €,
   • papildmaksa par izvietošanu divvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80€ par personu.
   • papildmaksa par izvietošanu četrvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 60€ par personu.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta). Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.