Bali un neatklātas Indonēzijas salas


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Balī, Indonēzija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 800 EUR

Bali un neatklātas Indonēzijas salas

   Programma:

   1. diena RĪGA - BALI 
   Lidojums uz Bali (ar 2 pārsēšanām).

   2. diena BALI - UBUDA
   Ierodoties šajā eksotiskajā salā jūs sagaidīs darbinieki no villas vai viesnīcas,un pavadīs jūs uz pirmo nakšņošanas vietu- pilsētu Ubudu.   3. – 4. diena ATPŪTA UBUDĀ (brokastis)
   Šajās dienās, jūs sagaida atpūta džungļu pilsētā Ubudā, kas atrodas salas centrā. Pilsēta atrodas diezgan ērtā vietā, tāpēc jums tiks piedāvātas vairākas interesantas ekskursijas. Īpaši mēs iesakām doties uz slavenajām Ubudas rīsu terasēm un Tegallalang ,kur dzerot atspirdzinošu tropu dzērienu vai pēcpusdienas kafijas tasi, jūs varēsiet baudīt elpu aizraujošu skatu.

   Jūsu uzturēšanās laikā Ubudā nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Svēto pērtiķu mežu, kur jūs redzēsiet, starp eksotiskiem augiem augošiem rīsu terasēs garastainos makakas, svētās skulptūras un hinduistu tempļus, un jutīsiet neticami nomierinošu un savdabīgu harmoniju starp dabu un cilvēku radītu burvību.   Reliģija - neatņemama daļa no Bali kultūras. Ir teikts, ka templis, ko sauc par "Pura", ir vairāk nekā mājas. Tāpēc atpūtniekiem Balī, īpaši iesakām apmeklēt vismaz dažas no purām. Viens no populārākajiem – Tirta Empul templis, slavens ar svētā ūdens baseinu, kurā cilvēki Bali "attīrās." Vērts pievērst uzmanību: Pura Besakih, Goa Gajah ("Ziloņa ala"), Pura Taman Saraswati, Oolong Danau Bratan un Gunung Kawi tempļiem.

   Dabas mīļotāji varēs apbrīnot īpašo vulkānu Gunung Agung- augstāko punktu uz salas. Ir interesanti arī redzēt Tookad Unda dambi, kas izskatās kā ūdenskritums. Šī vieta īpaši ir piemērota fotogrāfiem un nerātniem bērniem.

   Ubudas vizītes laikā, mēs iesakām baudīt Bali dejas. Ļoti interesanta deja Legong - Barong Vaksirsa, kad skan tradicionālās dziesmas, izpildītāji tērpušies svētku tērpos, parāda skaistas horeogrāfiskās kustības. Iespaidīga ir arī Ketsak mūzikas drāma un uguns ,transa deja, kurā galvenie izpildītāji ir vīrieši.

   Ubuda piedāvā iznomāt velosipēdus un izpētīt apkārtni. Pastāv arī iespēja Bali ēdienu gatavošanas nodarbībām. Tiem, kas meklē patiesu atpūtu un atspirdzinājumu ir nepieciešams, izmantot Bali spa pakalpojumus, kuru laikā jums sniegs masāžu un citu ārstēšanu, izmantojot tikai dabiskas un veselīgas sastāvdaļas, piemēram, ingveru, kanēli, kokosriekstu eļļu vai simboliskā Bali zieda ekstraktu- Plumer (ko vietējie sauc par "Frangipani").

   5. diena BALI - MAUMERE 
   Pēc brokastīm jūs nogādās līdz lidostai Bali – Denpasar no kuras lidosiet uz Maumeri, kura atrodas starp Javas un Lombokas salām. Nakts viesnīcā. 

   6. diena MONI CILTS
   Pēc eksotiskajām brokastīm jūs ielūgs apskatīt brīvdabas muzeju, kur jūs redzēsiet cilts saglabajušos fortifikācijas barikādes un etnoloģiskus rakstus. Īsa apskate un iepazīšanās ar Moni cilšu pārstāvjiem, viņu kultūruras mantojumu. Pa ceļam jums būs dažas apstāšanas vietas, kur ir iespējams uztaisīt brīnišķīgas panorāmas bildes. Jūs apmeklēsiet Sikka ciematu, kas ir slavens ar savu brīnišķigi skaistu baznīcu, kas tika uzbūveta 1899. gadā. 

   Jums tiks piedāvāt izbaudīt aromātu kafijas tasīti Pagas pludmalē, kura ir ieskauta ar džungļiem un klintīm. Talāk ceļš vedīs uz Jopas cematu. Atpūta. Nakts viesnīcā Moni. 

   7. diena ENDE

   Šajā dienā, jūs dosieties ceļā ļoti agri. Jūs sagaida rīta ekskursija uz unikālu ezeru Kelimutu, kur vērosiet saullēktu. Kelimutu - tas ir neaktīvs Vulkāns, kas ir slavens ar saviem trim ezeriem, kas atrodas 1600 metru augstumā.Ezeru krāsas ir atšķirīgas un mainās. Tajā brīdī, viena no tām melnā, otra - zaļā un trešā - tirkīza. Apbrīnosiet šo neaizmirstamo skatu un dosieties uz Endes ciematu pēc brokastīm. Vakarā Volotopas ciemata apmeklējums. Nakšņošana viesnīcā.

   8. diena RINKA
   Pēc brokastīm jūs dosieties braucienā pa gleznainu dienvīdu piekrasti. Nakts viesnīcā.

   9. diena BADŽAVA
   Pēc brokastīm jūs gaidīs iespaidīgā tūre pa 17 salām. Daivinga iecienītājiem īpaši būs interesanta zemūdens pasaule - ar krašņainām zivīm un korāļiem. Visu laiku jūsu rokas būs aizņemtas ar foto kameru, lai nofilmētu savvaļas dabas daudzveidību un to skaistumu.

   Flores salā Jums būs laiks apciemot Soa ciematu. Ūdens prieku cienītājiem it īpaši patiks šī vieta. 

   10. diena RATENGA 
   Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet tradicionālus Vogo un Bena ciematus. Jūs redzēsiet patieso dažu valsts iedzīvotāju dzīvi.

   Pēc nelielās pauzes Jūs kāpsiet uz vienu no iespaidīgākājiem kalniem, no kurienes atveras unikāla jūras panorāma. Nakts viesnīcā.

   11. diena LABUHAN BAJO
   Pēc brokastīm jūs dosieties pie rietumu piekrastes. Pa ceļam ir lieliskā iespēja uztaisīt iespaidīgas fotogrāfijas no Rasa Mese pakalna. Ierodoties galamērķī - brīvais laiks atpūtai. Nakts viesnīcā. 

   12. diena KOMODO
   Pēc brokastīm došanas ar kuģi uz Komodo salu. Pēc ierašanās jūs dosieties džungļos. Vēlāk dosieties uz Pink Beach, kur varēsiet peldēties, nirt ar akvalanga caurulēm un atpūsties pie neskartiem koraļļu rifiem, caur kuriem pastāvīgi peld eksotiskās zivis. Pink Beach - vienīgā vieta uz salas Komodo,kurā neredzēsiet Komodo ķirzakas.

   13. diena BALI
   No rīta, transfērs no viesnīcas un lidojums uz Bali. Pēc ierašanās Jūs sagaidīs un transportēs uz viesnīcu atpūtai.

   14. diena BALI
   Brīva dienā atpūtai pludmalē.

   15. diena BALI - RĪGA 
   Pēc brokastīm, jums būs jāsaka ardievas draudīgajam un jaukajam personālam un teikt ardievas salai Bali. Pēcpusdienā lidojums uz Singapūru, un no turienes uz Rīgu.

   Ceļojuma cena: no 1595 EUR + lidojums

   Cenā ir iekļauts:

   • iekšzemes lidojumi;
   • Visi transfēri programmas ietvaros;
   • Angļu valodā runājoša gida pakalpojumi;
   • 11 naktis viesnīcās;
   • maltītes norādītas programmā.

   Cena nav iekļauts:

   • starptautiskā lidojums Rīga - Bali - Rīga (ar divām pārsēšanām);
   • personīgie izdevumi;
   • veselības apdrošināšana;
   • maltītes,kas nav uzskaitītas programmā;
   • Indonēzijas vīza;
   • izvēlētās ekskursijas;
   • maksa par izrakstīšanos (~ 20 USD, kas maksājamas rūpijās).

   Piezīmes:

   • Ja vien nav citādi norādīts ceļojuma aprakstā - standarta programma ietver zemāko cenu par vienu personu divvietīgā numurā vai kajītē;
   • Uzmanību! Indonēzijas vīzas nokārtošanas laiks Latvijas nepilsoņiem ir 2-3 mēneši

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.