Bretaņa, Akvitānija, Luāras ielejas un Atlantijas okeāna piekraste


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija


 

Bretaņa, Akvitānija, Luāras ielejas un Atlantijas okeāna piekraste

Uī, Parīze, Onflēra, Senmalo, Senmišela, Dināna, Renna, Geranda, Šinona, Žizo, Nante, Larošela, Senmartena, Furā, Sen-Žan-de-Lūza, Espelēte, Biarica, Bordo, Sentemiljona, Soterna, Sarlā, Beināka, Larokgažāka, Bona, Miluza


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.
   13 dienas, visas naktis - viesnīcās

   1. diena Rīga – Rietumpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   2. diena Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime
   Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā Uī (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

   3. diena Parīzes apkaime – Parīze – Onflēra – Bretaņas ziemeļi
   Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru. Parīzes (Paris) Cité salu un apkārtne: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks. Izbraukšana. Normandija. Pauze zvejnieku pilsētiņā Onflērā (Honfleur). Nakts - viesnīcā Bretaņas ziemeļos.

   4. diena Bretaņas ziemeļi – Senmalo – Kankale – Senmišela – Bretaņas ziemeļi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Senmalo, Senmišelu, Kankali. Bretaņa. Viesošanās Senmalo (Saint-Malo/Sant-Maloù) pilsētiņā-cietoksnī, kas atrodas pie Atlantijas okeāna. Pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie okeāna. Normandija. Viena no pasaules brīnumiem - Senmišelas abatijas uz granīta klints jūras līcī (Abbaye du Mont-Saint-Michel) – patstāvīga apskate. Nakts - viesnīcā Bretaņas ziemeļos.

   5. diena Bretaņas ziemeļi – Dināna – Renna – Geranda – Luāras Zemju rietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Dinānu un Rennu. Bretaņa. “Mākslas un vēstures pilsēta” - Dināna (Dinan) Ransas upes krastos. Elegantā Bretaņas galvaspilsēta Renna (Rennes/Roazhon). XVII.-XVIII. gs. ēkas, Bretaņas parlaments, rātsnams, Tirgus laukums. Pārbraukšana uz dienvidiem. Geranda (Guérande/Gwenrann) – “Baltās Zemes” – kopš romiešu laikiem sals ražošanas reģiona centrs. 1434 m pilsētas aizsardzības mūris. Nakts – viesnīcā Luāras Zemju rietumos.

   6. diena Luāras Zemju rietumi – Šinona – Žizo – Nante – Luāras Zemju rietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras ieleju. Luāras upes ieleja – “karaļu ieleja”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Šinona (Chinon). Šinonas pils – dofīna Kārļa un Žannas d’Arkas tikšanas vieta. Žizo (Gizeux). Žizo privātās pils apmeklējums. Nante (Nantes) – Luāras Zemju reģiona centrs, gadsimtiem tā bijusi Bretaņas reģiona galvaspilsēta. Nakts – viesnīcā Luāras Zemju rietumos.

   7. diena Nantes apkaime – Larošela – Senmartena – Furā – Akvitānijas dienvidrietumi
   Brokastis. Ceļš pa Franciju. Laiks pie okeāna Furā (Fouras) kūrortpilsētā. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Laroselu un Rē salu. Larošele (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecas ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Rē (Ré) salu pa graciozu tiltu, vienu no Eiropas inženieru brīnumiem. Salas galvaspilsēta – šarmantā Senmartenas (Saint-Martin) pilsētiņa ar tās XVII gs. fortifikācijām, parku un ostu, kur XVII gs. piestāja tirdzniecības kuģi. Rē sala ir populāra atpūtas vieta un arī ir zināma ar saviem sālspurviem. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

   8. diena Akvitānijas dienvidrietumi – Sen-Žan-de-Lūza – Espelēte – Biarica – Akvitānijas dienvidrietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žanu-de-Lūzu, Espeleti, Biaricu. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle. Kolorītā Espelētes (Espelette) pilsētiņa, slavenu dārzeņpiparu audziāšanas centrs. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

   9. diena Akvitānijas dienvidrietumi – Bordo – Sentemiljona – Soterna – Akvitānijas dienvidrietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu. Bordo (Bordeaux) - Akvitānijas vēsturiskā reģiona centrs Garonnas upes krastos. Iepazīšanās ar pilsētu. Vīndaru pilsētiņas Sentemiljona (Saint-Émilion) un Soterna (Sauternes). Iespēja iegādāties vietējus vīnus. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

   10. diena Pamplonas apkaime – Sarlā – Beināka – Larokgažāka – Akvitānijas dienvidrietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Perigoru. Visskaistākās pilsētiņas Francijā: Melnā Perigora galvaspilsēta Sarlā (Sarlat-la-Canéda), Beināka (Beynac-et-Cazenac) un Larokgažāka (La Roque-Gajeac). Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.

   11. diena Akvitānijas dienvidrietumi – Bona – Austrumfrancija
   Brokastis. Ceļš pa Franciju. Burgundija. Bona (Beaune) - Côte d’Or vīndaru reģiona centrs. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē reģionā.

   12. diena Austrumfrancija – Miluza– Rietumpolija
   Dienvidelzāsas pilsēta Miluza (Mulhouse). Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   13. diena Rietumpolija – Rīga
   Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 13. uz 14. dienu.

   Cena:
   € 645 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
   € 550 SPO cena no 10/01 līdz 31/01/2019
   € 270 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
   € 150 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
   • naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
   • brokastis viesnīcās pēc programmas,
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

   Papildus izdevumi:

   • Parīzes vēsturiskā centra iepazīšana – 30€, brauciens uz Senmalo, Sanmišelu – 55€ (ieskaitot abatijas ieejas biļeti),
   • brauciens uz Dinānu un Rennu – 30€, brauciens uz Luāras ieleju - 45€ (bez ieejas biļetēm), brauciens uz Larošelu un Rē salu - 35€, brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu, Espelēti, Biaricu - 40€, brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu – 40€,
   • brauciens uz Perigoru - 45€

   Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

   • Žizo pils - 9€
   • Šinonas pils – 9€
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20.
   Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 63.01.500126 (AAS BAN).
   Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
   Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.