Brīvdienas Varšava


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Polija


 

Brīvdienas Varšava

Varšava - Toruņa - Komplekss Lazienki - Kopernika zinātnes centrs


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   (3 dienas / visas naktis viesnīcās)

   1.diena: Latvija – Lietuva – Polija.
   Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Pēcpusdienā ierašanās Varšavā. Brīvais laiks vai Varšavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €).
   Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgos arhitektūras ansambļus un uzzināsiet daudz jauna par karaļu un aristokrātijas dzīvi. Jūs iepazīstinās ar interesantiem faktiem, spilgtiem notikumiem un leģendārām personībām, kas ir atstājušas savus nospiedumus Varšavas un valsts vēsturē. Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar pilsētas simbolu - nāriņu, Sv.Jāņa katedrāli, karaļa pili, Krakovs priekšpilsētu, un citas svarīgas vecpilsētas apskates vietas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Varšavā.

   2.diena: Toruņa - N.Kopernika dzimtene, slavenie prjaņiki un viduslaiku gars – Komplekss Lazienki apmeklējums.
   Brokastis. Brīvais laiks Varšavā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Toruņa – Komplekss Lazienki (par papildus samaksu: 40 €).
   Toruņa – Nikolaja Kopernika dzimtene. Ļoti skaista un sena pilsēta Vislas upes krastā, ko dibināja vācu ordenis, ar varenām vācu ordeņa sarkanā ķieģeļa celtnēm - ordeņa pilsdrupas, skaists rātsnams, kas tika būvēts kā simbolisks kalendārs ar 365 logiem, 4 gadalaika torņiem, milzīgi dievnami, piem. Sv. Jāņa katedrāle, kurā kristīts Korpeniks, saglabājušies cietokšņa mūri un torņi, skaists piemineklis Kopernikam, viņa māja - muzejs un leģendas, piemēram, par kaķ kas izglāba šo pilsētu no zviedru uzbrukuma. Toruņas vecpilsēta tika iekļauta UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā.
   Toruņas prjaņiki (poļu pierniki) vai piparkūkas ir Polijā pazīstams gardums kopš viduslaikiem. Tikai vienreiz pieminētas 14.gs., šodien tās ir viena no poļu nacionālās virtuves ikonām. Tā tiek arī pasniegta kā dāvana augstiem poļu valdības viesiem. Toruņa rīko pierinku festivālus, kā arī ir specializēti veikali. Leģendas ir dažādas, piemēram viena no tām stāsta par benediktīniešu klostera māsu Kataržinu, kura izcepa uz svētkiem cepumus, pievienojot tiem austrumu garšvielas, medu un vēl pārklāja ar šokolādi. Tādus ar šokolādes pārklājumu par godu mūķenei poļi sauc par Kataržinām, bet ir vēl citu veidu Toruņas pierniki: bez šokolādes - klasiskie, arī pildītie ar dažādiem ievārījumiem, īpaši iecienīti ar plūmju džemu u.c.
   Apmeklēsim karalisko Lazienku parku, kas 18.gadsimtā tika izveidots kā karaļa Staņislava Augusta vasaras pils komplekss. Šodien - lielākais Varšavas parks, aizņem 76 hektārus un ir iemīļotākā pilsētnieku pastaigu vieta, parkā izveidoti dažādi muzeji, notiek kultūras, zinātnes un izklaides pasākumi (ieejas biļetes par papildus maksu). Vakarā atgriešanās viesnīcā.

   3.diena: Kopernika zinātnes centrs.
   Brokastis. Brīvais laiks Varšavā, kura laikā Jūs varēsiet apmeklēt «Kopernika zinātnes centrs» (ieejas biļete: 25 PLN). Tā ir vietā, kur var skraidīt, lēkāt, pieskarties eksponātiem un veikt dažādus eksperimentus. Centrā nav noteikta apmeklējuma maršruta, katrs var pats izvēlēties, ko apskatīt. Piemēram, galerijā ”Pasaule kustībā”, var pats izbaudīt astronauta Nila Armstronga izjūtas izkāpjot uz Mēness. Galerija "Gaismas zona" domāta tiem, kam patīk detektīvmīklas, bet galerijā "Cilvēks un apkārtējā vide" galvenais eksponāts ir pats apmeklētājs, te var iepazīties ar savu iespēju robežām, jūtu un ķermeņa noslēpumiem. Pēcpusdiena brauciens mājup. Polija, Lietuva, Latvija, ar pieturām. Vēla atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 98.00 (1 vieta autobusā)

   € 143.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 75.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi.

   Papildus izmaksas / "par papildus samaksu":

   • Medicīniskā apdrošināšana: 2 € (līdz 65 gadiem) / 4 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: Toruņa – Komplekss Lazienki: 40 €

   *Bērniem līdz 13 gadiem, izbraukuma ekskursijām atlaide - 25%

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1;= Maksājot Rīgā = 35.00 euro

   • Varšava apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €;
   • Ieejas biļete «Kopernika zinātnes centra»: 25 PLN;
   • Lazienki karaliskais parks: salas pils - 20 PLN / baltā māja - 6 PLN / vecajā oranžērijā - 10 PLN / Mislevicka pils - 6 PLN / podhorunzhih skola - bezmaksas ieeja;
   • Lazienki karaliskais parks abonements (viss iekļauts): 25 PLN

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.