Centrālā Amerika: Nikaragva un Kostarika


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Kostarika


 

Papildus izmaksas:
 • lidojums no 927 EUR

Centrālā Amerika: Nikaragva un Kostarika

 • 2020. gada 30. oktobrī
 • 2020. gada 27. novembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  1. diena. RĪGA – MANAGVA
  Izlidošana no Rīgas uz Managva

  2. diena. IERAŠANĀS MANAGVĀ
  Tikšanās starptautiskajā lidostā Managvā. Patstāvīgs brauciens uz "Hilton Princess" viesnīcu un reģistrācija tajā. Neilgi pēc tam Jūs gaida ekskursija uz Managvu – Nikaragvas galvaspilsētu kopš 1857. gada. Lai gan pēc zemestrīces 1972 gadā lielākā daļa vēstures pieminekļu tika nežēlīgi iznicināti, šeit vel joprojām ir daudz apskates vietas kuras Jums ir jāapmeklē. Pirmkārt, dosieties pastaigā pa Managvas centru, apmeklēsiet Kulturas pili un izbaudīsiet pilsētas panorāmu no Tiskapas skatu laukuma. Atgrišanās visnīcā.

  3. diena. MANAGVA – MASAJA – GRANĀDA (brokastis un pusdienas)
  Pēc brokastīm dosieties uz Granādu. Pa ceļam apstāsieties un apmēklēsiet Masajas vulkāna Nacionālo parku. Tulkojumā no indiāņu vietējās valodas vulkāna nosaukums nozīme "Degošais kalns".  Lai gan vulkāns jau daudzus gadus ir mierīgs un netraucē vietējiem iedzīvotājiem, viņi netic ka tas nomierinājās uz gadsimtiem un gaida kad vulkāns atkal atgādinās par sevi. Apkārt vulkānam atrodas citi mazi vulkāni un termālie avoti. Leģenda vēsta, ka indiāņi meta jaunas meitenes ugunīgā lavā lai nomierinātu vulkānā dzīvojošu uguns dievieti. Savukārt spāņi uzskatīja, ka vulkāns ir robeža starp zemi un elli.

  Pēc pastaigas pie vulkāna dosieties uz Masajas tirgu, kurš ir slavēns ar vietējiem izstrādājumiem, piemēram, šūpuļtīkls, šūpuļkrēsls, tradicionālie indiešu apģērbi un apavi. Jūs gaida tradicionālās Nikaragvas pusdienas nelielā villā, kas atrodas uz Katarīnas skatu platfomas. Pusdienu laikā, acis baudīs burvīgu skatu uz Laguna de Apoyo ezeru. Vēlāk Jūs dosieties mierīgā pastaigā pa šaurajām ieliņām Katarīnas un San Juan de Oriente apvidū. Redzēsiet, kā vietējo tautas makslinieku rokās top vēlamie suvenīri. Ierašanās koloniālajā pilsētā – Granāda. Apmešanās viesnīcā "Granada".

  4. diena. MOMBAČO VULKĀNS (brokastis un pusdienas)
  Pēc brokastīm dosieties uz Mombacho vulkāna Nacionālo parku, kur atrodas viens no lielākajiem vulkāniem Nikaragvā un kura augstums ir 1500 metru. Šī parka teritorijā var redzēt vairāk nekā 100 savvaļas orhidēju sugu un vairāk nekā 120 putnu sugas un pērtiķus, ieskaitot bļaurus un kapucīnus. No virsotnes atklājas elpu aizraujošs skats uz Nikaragvas un Granādas ezeriem, ka arī uz daudzām peldošām salām.

  Granādā Jūs gaida pastaigas ekskursija pa pilsētu. 1524. gadā to dibināja konkistadors Francisco Hernandez de Cordoba. Pilsēta lepojas ar bagātu vēsturi un vērtīgu arhitektūru  barokas un renesanses stilos. Neskaktoties uz daudzu gadu pirātu uzbrukumiem, Granāda auga un attīstījās, līdz kļuva par valsts finanšu centru. Šī pilsēta tiek uzskatīta par Nikaragvas vizītkarti. Jūs redzēsiet pilsētas katedrāli, neoklasisku ēku Casa de los Tres Mundos, dekorētu ar akmens portālu, St Francis klosteri, utt. Vēlāk ceļu turpināsiet ar zirgu ratiem uz Granādas ostu. Tur Jūs gaidīs laiva ar kuru brauksiet garām Isletas saliņām, kuras ir izkaisītas pa Nikaragvas ezeru. Baudot dabas skaistumus vērosiet saulrietu, kurš beigs šo dienu pilnu ar iespaidiem.
  Atgriešanās viesnīcā "Granada".

  5. diena. GRANĀDA – TENORIO VULKĀNS – KOSTARIKA (brokastis un vakariņas)
  Pēc brokastīm dosieties uz Penas Blancas, kas atrodas netātu no Kostarikas robežām.  Šķērsosiet robežu ar kājām. Kostarikā Jūs gaidīs gīds ar automobili. Tālāk dosieties Upalas pusi pie Tenorio vulkāna. Izmitināšanas un vakariņas viesnīcā "Celeste Mountain Lodge".

  6. diena. ZILĀ UPE – ARENAL (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Pēc brokastīm dosieties eksotiskajā pārgajienā "Rio Celeste". Tā ir 4 stundu pastaiga pa tropu džungļiem, kuras laikā Jūs redzēsiet gandrīz mistisku skatu saplūdinot divām upēm Buena Vista un Roble. Apbrīnosiet unikālo dabas parādību, jo ūdens kļūst žilbinoši tirkīzs, tieši tāpēc šī vieta tiek saukta par Rio Celeste vai burtiski Zilā Upe. Jūs varēsiet peldēties termālajos avotos netālu no ūdenskritumiem, kuru apkārtnē ir eksotiskā flora un fauna.

  Pēc pusdienām Jūs gaida ceļs uz Vulkāna Arenal teritoriju.  Tas ir viens no aktīvākajiem vulkāniem Amerikā. Pat tālumā sajūtīsiet kā dreb zeme, ka arī nakts debesīs redzēsiet dabas uguņošanu, kad vulkāns izmet lavu. Vēlāk Jūs dosieties pie Tabakonas karstajiem avotiem – labākais SPA ar termālajiem ūdeņiem valstī, kur Jūs varēsiet baudīt relaksējošus karstus avotus un dabas vannas, skatoties Arenal "izrādi". Vakariņas Tabakonē. Apmešanās "Los Lagos" vai "Arenal Manoa" viesnīcā.  7. diena. ARENAL VULKĀNS (brokastis un pusdienas)
  Pēc brokastīm piedāvājam Jums ekskursijas "Sky Tram", "Sky Walk" un "Sky Trek". "Sky Tram", vai arī "debess tramvajs" – brauciens pa ceļu 2,5 km garumā. Jūsu priekšā atversies neatkārtojams skats uz Arenal vulkānu un ezeru ar tādu pašu nosaukumu. "Sky Walk" piedāvā pastaigu pa celiņiem un iekārtiem tiltiem Arenal vulkāna klintīs. "Sky Trek" – populāra nacionālā parka izklaide, kuras laikā, piestiprinoties ar jostu un turot speciālu rokturi, lidosiet pa trasi 2.8 km garumā, no vienas platformas uz otru un varēsiet baudīt mežus, kalnus un aktīvāko vulkānu pasaulē. Attālums dtarp platformām – ap 700 m, augstums – ap 200 m. Ekskursijā iekļautas pusdienas. Atgriešanās viesnīcā.

  8.diena. ARENAL VULKĀNS – MANUEL ANTONIO (brokastis)
  Pēc brokastīm dosieties Manuel Antonio apkārtnē. Apmešanās visnīcā "Karahe".

  9.diena. MANUEL ANTONIO NACIONĀLAIS PARKS (brokastis)
  Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet Manuel Antonio nacionālo parku, kas tika dibināts tropu mežos Klusā okeāna piekrastē. Parkā tiek apsargāti smilšu pludmales un tropu džungļi ar augstu bioloģisko daudzveidību. Neskatoties uz nelielu teritoriju, šeit pastāv 109 zīdītāju sugas, kuru vidū ir daudzi eksotiski dzīvnieki: Hoffmanna sliņķi, pērtiķi, ka arī 184 putnu sugas. Ir gan zaļās gan melnās iguānas, tuvu krastam piepeld delfīni un vaļi. Kā jau bija gaidāms, šeit ir daudz eksotisku dzīvnieku un  dažādu kukaiņu, kas rāda īsta tropu meža atmosfēru. Varēsiet baudīt koraļļu rifus un citus dabas brīnumus, kas sagādās Jums prieku. Apmešanās "Karahe" viesnīcā.

  10. diena. MANUEL ANTONIO – SAN HOSE (brokastis)
  No rīta Jums būs brīvs laiks. Pēc pusdienām apmeklēsiet San Hose. Apmešanās viesnīcā "Barceló San José Palacio" vai "Presidente".

  11. diena. SAN HOSE - LIDOSTA (brokastis)
  Pēc brokastīm, dosieties uz Huan Santamaria starptautisko lidostu un lidosiet mājās.

  12. diena. ATGRIEŠANĀS MĀJĀS
  Atgriešanās mājās.

  Ceļojuma cena: no 2049 EUR + lidojums

  Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • ekskurijas pēc programmas
  • visi transferi programmas laikā
  • dzīvošana viesnīcā
  • ēdināšana pēc programmas
  • krievu valodas gīda pakalpojumi

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • starptautisks lidojums (Rīga - Managva, San Jose - Rīga)
  • maksa par robežas šķērsošanu
  • ēdināšana, kura nav pēc programmas
  • papildus ekskursijas
  • personīgi izdevumi
  • apdrošināšana

  Piezīme

  • Standarti tiek norādīta viszemākā cena vienai personai ar dzīvošanu divvietīgā numurā vai kajītē, ja gadijumā ceļojuma programmā nav norādīts cits

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.