Dienvidindijas ceļojums


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Indija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 600 EUR

Dienvidindijas ceļojums

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   Ceļojuma akcenti:

   • Šo ceļojumu var organizēt dažādos datumos, izvēloties angliski vai krieviski runājošo gidu (izbraukšana ir iespējama jebkurā nedēļas dienā);
   • Iepazīšanās ar Mumbaju – kontrastu pilsētu
   • Elefanta alu (Ziloņu alu) apmeklēšana, UNESCO pasaules mantojuma objekts
   • Ziloņu nometnes apmeklēšana
   • Pastaiga pa kafijas, tējas, garšaugu plantācijām
   • Laivu brauciens pa ūdens kanālu labirintu
   • Atpūta skaistās pludmalēs

   Ceļojuma programma:

   1. diena Rīga - Mumbaja
   Lidojums Rīga –Mumbaja ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsētām.

   2. diena Mumbaja (brokastis)
   Ierašanās Mumbajas lidostā, no kurienes jūs atvedīs uz viesnīcu. Mumbaja (agrāk zināma kā Bombeja) ir ļoti krāsaina pilsēta ar savdabīgu etnisku kolorītu. Tā ir Maharaštras štata galvaspilsēta, vēsturiskā marathu tautas zeme, bet šodien tajā dzīvo migranti no visas Indijas. Mumbaja stāv uz 7 salām un šobrīd ir Indijas lielākā metropole, kā arī viens no Indijas ekonomikas galvenajiem centriem, arī valsts finanšu un filmu industrijas centrs.

   Mumbajas filmu uzņemšanas industrija ir lielākā pasaulē. Mumbaja ierindojas pasaules svarīgāko komercijas centru desmitniekā, un tajā darbojas ne tikai lielākie indiešu biznesa uzņēmumi, bet arī vairākas starptautiskas korporācijas. Lai arī filma „Graustu miljonārs” ir stereotipu pilna, tā lieliski parāda, kā dzīvo liela daļa Mumbajas iedzīvotāju.

   Mirdzoši debesskrāpji un tirdzniecības centri dīgst starp graustiem un izmisīgu nabadzību. Mumbaja ir pilsēta ar daudzām sejām, Indijas finanšu centrs, modes galvaspilsēta un dažādu reliģiju un ticību līdzāspastāvēšanas vieta. Pilsēta patiešām ir moderna, skaista un pilnīgi atšķiras no pārējas Indijas.   Pēc brokastīm jūs iepazīsieties ar pilsētu. Apmeklēsiet Chhatrapati Shivaji dzelzceļa staciju, kā arī greznās viesnīcas „Tadžmahāls” priekšā redzēsiet slavenos Indijas vārtus no bazalta, Sv. Tomasa katedrāli. Jūs brauksiet gar milzu pusmēness formas krastmalu (Marine Drive), ko kādreiz dēvēja par Karalienes kaklarotu, redzēsiet vairākas art-deko stila ēkas un hinduistu tempļus, kur bieži svin greznas indiešu kāzas. Tālāk jūs turpināsiet ekskursiju Dhobi Ghat rajonā, kurš parādīs Jums vēl vienu Indijas daudzveidīgas mozaīkas gabaliņu. Tas ir īpatnējs senlaiku dhobi (veļas mazgātavu) kvartāls. Pacentieties piefiksēt šīs unikālās krāsainās dzīves pilnas ainas ar foto vai video kameru, jo tāda ir īsta Indija. Malabāra kalna virsotnē jūs apbrīnosiet Kamala Neru parku, gaisa dārzus un persiešu Klusuma torni, kā arī varēsiet izbaudīt lielisku skatu uz pilsētu un līci. Nakts viesnīcā.

   3. diena Mumbaja - Kožikode – Vajanada (brokastis)
   Pēc brokastīm jūs turpināsiet pētīt Mumbaju, apmeklējot Elephanta alas, kas atrodas Elephanta salā. Šīs alas (akmens tempļi), kas atrodas ziemeļaustrumos 9 km attālumā no Indijas vārtiem, ir galvenais Mumbajas tūrisma objekts. Portugāļu jūrasbraucēji nosauca šo salu par Elephanta (Zilonis) 16. gadsimtā, jo tolaik salā stāvēja milzīga no monolīta izcirsta ziloņa skulptūra. Šīs slavenās alas tūristi apmeklē pat vairāk nekā pašu Mumbajas pilsētu. Un tas nav pārsteidzoši, jo to starojoša garīgā aura ir saskaņā ar Indijas garīguma atmosfēru.

   Šeit jūs redzēsit unikālus 5.-8. gadsimtos akmens alās izcirstos tempļus un skulptūras. Visslavenākais no tiem ir Maheshamurti, trīssejainā Šivas dieva attēls. Galva, kas vērsta uz rietumiem, simbolizē Šivu-radītāju, centrālā galva ir Šiva-sargs, bet uz austrumiem vērsta galva simbolizē Šivu-postītāju. 1986. gadā Elephanta alas tika iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

   Uzturoties Mumbajā, pievērsiet uzmanību tādai interesantai parādībai kā dabbawala, tie ir vietējie gatavu ēdienu iznēsātāji. Vēlāk transfērs uz Mumbajas lidostu, no kurienes jūs dosieties uz Kožikode. Pēc ierašanās transfērs uz viesnīcu, kas atrodas Vajanadā (90 km). Nakts viesnīcā.

   4. diena Vajanada (brokastis)
   Pēc brokastīm dodieties pastaigā pa Edakkal alām, tā ir milzīga klints ar seniem klinšu gleznojumiem (griezumiem), kas liecina, ka cilvēki ir dzīvojuši šajā vietā jau pirms 3000 gadiem. Jūs turpināsiet savu ceļojumu apmeklējot vienu no ievērojamākajām vietām reģionā - Kuruvas salu, kas atrodas upes deltā un ir pazīstama ar savu daudzveidīgo dzīvnieku un augu pasauli. Apmeklēsiet gleznainos Meenmutty ūdenskritumus un Pookode ezeru. Nakts viesnīcā.

   5. diena Vajanada - Thrissur (brokastis)
   Pēc brokastīm dodieties uz Trissuru (188 km).Trissuras pilsētu kopš senlaikiem uzskata par Keralas štata kultūras galvaspilsētu, un tā joprojām ir slavena ar savu izcilo mākslas skolu. Lasītprasme šajā pilsētā tiek vērtēta 97% apmērā! Šeit ir arī nestoriāņu kristiešu kopiena, kuras sākumi ir meklējami mūsu ēras 3. gadsimtā. Jūs apmeklēsiet vienu no vecākajiem hinduistu tempļiem reģionā Vadakkumnadan un Paremekavu ar klasisko Kerala arhitektūru. Jūs apmeklēsiet arī iespaidīgo Sēru Dievmātes baziliku (Basilica of Our Lady of Dolours), kas tiek uzskatīta par lielāko un augstāko baznīcu Āzijā. Jūs redzēsit arī Bībeles torni - augstāko baznīcas torni Āzijā. Nakts viesnīcā.

   6. diena Thrissur - Munnar (brokastis)
   Pēc brokastīm jūs apmeklēsiet Kerala Lalithakala akadēmiju - Tēlotājmākslas institūtu. Tā tika dibināta 1962. gadā. Institūtā studē tradicionālās mākslas, piemēram, glezniecību, arhitektūru, grafiku.

   Pēc tam jūs dosieties uz Munnaru. Munnara ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām Dienvidindijā. Tā ir skaista un mierīga oāze, ko ieskauj bezgalīgas kafijas, tējas un garšaugu plantācijas. Šeit atrodas plaši dabas rezervāti, kuri ir kļuvuši par mājvietu daudzām dažādām dzīvnieku un augu sugām. Nakts viesnīcā Munnarā.

   7. diena Munnar (brokastis)
   Šodien jūs varēsiet apmeklēt Tējas muzeju, kur uzzināsiet par tējas audzēšanas un apstrādes veidiem, kā arī nobaudīsiet vietējo augu tēju. Ekskursija pa garšvielu plantāciju iepazīstinās jūs ar visām garšaugu audzēšanas niansēm. Jūs redzēsiet, kā audzē kanēli, kardamonu, krustnagliņas, melnos piparus un citus garšaugus. Vakarā jums būs iespēja apmeklēt tradicionālās cīņas mākslas izrādi. Nakts viesnīcā.

   8. diena Munnar – Alapuža (brokastis)
   Pēc brokastīm braucam uz Alapužu. Ūdens kanālu labirints Keralas džungļos ir šī štata tēla neatņemama sastāvdaļa. Šo kanālu dēļ, kas veido 44 upes, kas plūst no Gatu kalniem līdz okeānam, Keralu dažreiz sauc par Indijas Venēciju. Jūs tur nokļūsiet, kuģojot ar ērtu peldošo māju.

   No laivas jūs varēsiet novērot piekrastes ciematu dzīvi, baudīt savvaļas dabu - rīsu plantācijas un palmu birzis, bet laivas ekipāža parūpēsies par jūsu ērtībām un uzturu. Nakts peldošajā mājā.

   9. diena Alapuža - Kovalam (brokastis)
   No rīta mūs gaida brokastis uz laivas klāja un atpakaļceļš uz ostu. Mēs atstājam savu laivu un dodamies uz Kovalamu. Reģistrācija viesnīcā, brīvais laiks atpūtai Kovalamā.   Kovalam ir zaļš piekrastes zemes gabals, ko ieskauj indijas riekstu plantācijas. Lai arī gandrīz visus Keralas piekrastes 550 km veido smilšainas pludmales mijoties ar klintīm un kokospalmu birzīm - tikai Kovalamas vietējie iedzīvotāji neuztver peldēšanu jūrā par ekscentrisku uzvedību. Kovalamu uzskata par “dienvidu paradīzi”, un tās nosaukums tiek tulkots kā “kokospalmas”. Šeit jūs
   atradīsiet ideālu tropisko pludmali, tradicionālu zvejnieku ciematu, kur vienmēr esat gatavi pacienāt jūs ar tikko nozvejotām zivīm, augļiem un toddi (kokosriekstu alu). Nakts viesnīcā.

   10. diena Kovalam (brokastis)
   Brokastis. Brīvais laiks atpūtai. Kovalam kļuva populārs 70. gados pateicoties hipiju subkultūrai. Šeit hipiji varēja baudīt neierobežotu brīvību un brīnišķīgas pludmales. Apkārt ir daudz hinduistu tempļu un baznīcu, zvejnieku ciematu un tradicionālo tirgu. Nakts viesnīcā.

   11. diena Kovalam (brokastis)
   Brokastis. Brīvais laiks Dienvidu paradīzē, kur var baudīt balto smilšu pludmali pie kokospalmu birzs, doties makšķerēt, nopeldēties siltajā ūdenī, aktīvi atpūsties vai arī atslābināties ar ajūrvēdas masāžas palīdzību. Nakts viesnīcā.

   12. diena Kovalam (brokastis)
   Brokastis. Brīvais laiks Kovalamā. Nakts viesnīcā.

   13. diena Kovalam – Trivandrum – Mumbaja – lidojums uz mājām
   Pēc brokastīm jūs dosieties uz Trivandrumas lidostu, lai lidotu uz Mumbaju, un no turienes jau lidosiet uz mājām.

   Ceļojuma cena: no 1152 EUR + lidojums

   • Cena ir aprēķināta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā.
   • Cenas var svārstīties atkarībā no sezonas.
   • Mēs iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo tad mēs varēsim piemeklēt izdevīgākas aviobiļetes.

   Cenā iekļauts:

   • tikšanās lidostā;
   • izmitināšana vienvietīgos / divvietīgos /trīsvietīgos numuros 3-4 * viesnīcās;
   • ēdināšana – brokastis saskaņā ar programmu;
   • pilna pansija uz peldošās mājas klājas;
   • visi transfēri saskaņā ar programmu;
   • krievu vai angliski runājoša gida pakalpojumi.

   Cenā nav iekļauts:

   • aviobiļetes Rīga-Mumbaja-Rīga ar 1 pārsēšanos(mēs palīdzēsim jums iegādāties biļetes), cena no 600 EUR / cilv .;
   • vietējie reisi Mumbaja - Kožikode un Trivandruma - Mumbaja (no 150 EUR / cilv.);
   • ieejas maksa uz apskates objektiem (~50 EUR /cilv.);
   • Indijas vīza (115 EUR);
   • veselības apdrošināšana;
   • personīgie izdevumi;
   • piemaksa par vienvietīgo numuru - 745 EUR.

   Piezīmes:

   • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
   • Organizatoram ir tiesības koriģēt apskates objektu apmeklēšanas kārtību.
   • Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai pielāgotu ceļojumu jūsu prasībām.

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.