Ekskursijas tūre uz Gruziju ar atpūtu pie jūras Batumī. Ekonom


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Gruzija


 

Ekskursijas tūre uz Gruziju ar atpūtu pie jūras Batumī. Ekonom

   1. diena RĪGA - TBILISI
   Tikšanās Rīgas lidostā.

   Lidojums Rīga-Tbilisi.

   2. diena TBILISI
   Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.

   Brokastis.

   Ekskursija Tbilisi (apmēram 12.00).

   Tbilisi – viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva.

   Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gaisa tramvaju. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „pilsētas sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt skaistākās bildes.

   Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Vecpilsētā atrodas slavenās Abanotubani sēravotu pirtis. Karsto sērūdeņraža ūdeni piegādā avots, kas plūst no Tabori kalna dzīlēm. Kādreiz pilsētas kvartālus apbūvēja ar tirdzniecības mājām, amatnieku darbnīcām. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Jūs redzēsiet pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku — jaunā atpūtas zona Tbilisi centrā gar Kūras upi.

   Vakarā, pēc vēlēšanās, vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem, kur Jūs varēsiet baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, mūziku un dejas! (papildus maksa 25 EUR)

   Nakts viesnīcā Tbilisi.

   3. diena TBILISI - KAHETIJA
   Brokastis.

   Brauciens uz Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

   Apmeklēsim Gruzijas Vīna rupnīcu (degustācija 6 eur).

   Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tā ir viena no pirmajām kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildu maksa 15 EUR), visi tās ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsiet apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties kādu vēlēšanos.

   Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi – mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazani ieleju.

   Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Tbilisī.

   4. diena ARAGAVA - KŪRA - GUDAURI - KAZBEGI
   Brokastis.

   Tūre “Ļermontova pēdās (tā laika Gruzijas Kara ceļš Kazbegi)”(papildu maksa 35 EUR).

   Izbraukšana uz Gruzijas Kara ceļu! Ierašanās Džvari templī ( UNESCO ), 6. gds. Te var redzēt apbrīnojamu skatu uz pirmo galvaspilsētu un divu upju – Aragvas un Kūras saplūšanas vietu, par kurām ir rakstījis Ļermontovs savā poēmā „Mciri”. Ekskursijas sākums pa Gruzijas Kara ceļu. Visa tūre tiks pavadīta ceļā, Jums būs iespēja baudīt skaistus skatus. Tikai 2 stundu laikā mēs veiksim ceļu no stepes uz alpīno zonu! Žinvali ūdenskrātuve, Ananuri cietoksnis (te mēs apmeklēsim 17. gs. templi) . Ierašanās Gudauri – valsts galvenais kalnu slēpošanas kūrorts.

   Ja būs labi laika apstākļi, dosimies uz Kazbegi!! Pārbrauciens pāri Krusta pārejai! Ierašanās Kazbegī! Pēc vēlēšanās, brauciens pa bezceļiem uz Gergeti Trīsvienības templi (papildu maksa 10 EUR/cilv.). Ar ko šī baznīca ir interesanta? Pirmkārt, tas ir vienīgais krusta kupola templis šajā rajonā. Otrkārt, tā atrašanās vieta. Gergeti Trīsvienība – tas ir augstkalnu baznīca. Tā atrodas 2170 m augstumā, Kazbeka kalna pakājē. Tādā augstumā nav nevienas baznīcas nevienā pasaules valstī! Līdz ar to ļoti populārs kadrs ir šīs baznīcas attēls uz kalnu fona.

   Netālu no baznīcas sākas maršruts līdz meteostacijai, ar turpmāko uzkāpšanu Kazbekā. Līdz ar to baznīca ir kulturāls papildinājums alpīnisma un kalnu tūrisma cienītājiem. Krievu literatūrā templis un klosteris ir atpazīstami Puškina dzejolī „Klosteris uz Kazbeka”, kas tika uzrakstīts 1829. gada maijā.

   Brīvs laiks. Atgriešanās Tbilisi.

   5. diena TBILISI - MCHETA
   Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

   Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām Gruzijas teritorijā un pasaulē. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli katedrāli, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tā kalpoja par gruzīnu tautas garīgo centru.

   Šeit mēs apmeklēsim vīna māju, kur mēs izbaudīsim gardās tradicionālās Gruzijas pusdienas ar Gruzijas mājas vīna degustāciju (piemaksa 25 EUR).

   Tālāk alu pilsētas Upliscihe apmeklējums (ieejas biļetes cena ap 5 $).

   Brīvais laiks.

   Ceļš uz Kutaisi pusi. Nakts tranzīta viesnīcā.

   6. diena KUTAISI - BATUMI
   Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

   Ekskursija Kutaisi.

   Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir izplatīti paleolīta laikmeta pieminekļi.

   Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies.

   Ceļš uz Batumi. Vakara ekskursija Batumi.

   Batumi – kūrortpilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā.

   Iekārtošanās viesnīcā.

   7. diena ADŽĀRIJA
   Brokastis.

   Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz kalnu Adžāriju (papildu maksa 30 EUR). Slavenā Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums, apmeklēsim arī carienes Tamāras arku tiltu. Tālāk ceļš vedīs uz senāko Gruzijas cietoksni–Gonio cietoksni (ieejas biļete 2$).

   Tālāk Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļetes ~5$)

   Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   8. diena BATUMI
   Brokastis.

   Atpūta pie jūras.

   9. diena BATUMI
   Brokastis.

   Atpūta pie jūras.

   10. diena BATUMI
   Brokastis.

   Atpūta pie jūras.

   11. diena BATUMI
   Brokastis.

   Atpūta pie jūras.

   12. diena KUTAISI - RĪGA
   Numuru atbrīvošana agri no rīta. Transfērs uz lidostu.

   Lidojums Kutaisi - Rīga (~9:50 - 12:10)

   Ceļojuma cena: no 838 EUR

   CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

   • Lidojums Rīga-Tbilisi; rokas bagāža līdz 8 kg (55x40x20cm) (Airbaltic)
   • 11 naktis viesnīcā
   • Transporta apkalpošana
   • Grupas vadītāja pakalpojumi
   • Lidojums Kutaisi - Rīga; rokas bagāža - 1 maza soma 42х20х30cm (Wizzair)
   • 10 brokastis viesnīcā
   • Ekskursija Batumi
   • Ekskursijas brauciens uz Mchetu, Upliscihe
   • Ekskursija Kutaisi
   • Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe
   • Ekskursija Tbilisi

   CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

   • Ja ceļojat viens - obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā 220 €
   • Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) Kutaisi - Rīga 20 €
   • Maltīte klosterī - 15 €
   • Vakariņas restorānā (programmas 2. dienā) - 25 €
   • Tūre „Ļermontova pēdās” - 35 €
   • Ekskursijas brauciens uz kalnu Adžāriju un Botāniskā dārza apmeklējums - 30 € (minimāli 20 cilv.)
   • Gruzijas vīna rupnīcas apmeklējums - 6 €
   • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
   • Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
   • Dzeramnauda
   • Personīgie izdevumi

   SVARĪGI: 

   • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
   • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
   • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
   • Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
   • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
   • Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
   • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
   • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
   • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
   • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
   • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

    

   IN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.