Filipīnas krāsas


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Filipīnas


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 750 EUR

Filipīnas krāsas

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   1. diena
   Rīga/Viļņa/Varšava- Manila
   Lidojums uz Manilas starptautisko lidostu(ar pārsēšanos). Lidojumi pirmdienās.

   2. diena Manila
   Pēc ierašanās Manilā Jūs sagaidīs lidostā un nogādās līdz viesnīcai. Brīvais laiks,atpūta. Nakts viesnīcā,Manilā.   3. diena Manila(brokastis)
   Pēc sātīgām brokastīm sāksies ekskursija Manilā - kontrastu pilsēta, kur sasaistās vēsture ar bagāto kultūru- seno un moderno. Apmeklējiet vienu no lielākajiem parkiem Āzijā, Rizal Park - ļoti populāra brīvdienu vieta starp vietējiem.Apskatiet Intramurov rajonu - vecāko daļu Manilā, kas kādreiz bija Filipīnu centrs, tostarp te atrodas Santjago forts,kas ir viena no pazīstamākajam vietām pilsētā. Tad Jūs apskatīsieties Sv. Augustīna baznīcu - vecākā esošā baznīca Filipīnās, kas pārcietusi 2 ugunsgrēkus un 7 zemestrīces. Zināšanas par pilsētu turpinat iegūt komerciālo un finanšu rajonā - Makati. Tūres beigās Jums būs brīvais laiks patstāvīgam gājienam, piedzīvot reālo dzīvi galvaspilsētā.

   Nakts viesnīcā Manilā.

   4. diena Manila - Banaue (brokastis)
   Pēc brokastīm jūs ceļosiet uz ziemeļiem no salas Luzon, ciematā Banaue, kas ir Ifugao provincē, un ir slavena ar tās gleznainajām rīsu terasēm.Ceļojums nešķiet garš, jo ceļš ved caur arvien zaļajām Etsiya un Vizkaya provincēm, kur krāšņu ainavu rada rīsu terases, vietējie ciemati un pilsētas, kas atspoguļo filipīniešu dzīves vienkāršību. Pirmās pieturas laikā jūs gaida pusdienas Sanhosē, nākamajā pārtraukumā Dalton Pass, kas atrodas aptuveni 900 metrus virs jūras līmeņa, un savieno Etsiyu un Vizkayu. Atgriezšanās uz viesnīcu Banaue un brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.   5. diena Banaue (brokastis)
   No rīta, pēc brokastīm, jūs sagaida ceļojums uz rīsu terasēm un vietējo ciematu ur tradicionālo Filipīnu transportlīdzekli - "jeepney". Pirmkārt, apmeklējiet ciema Banga-AN, kas atrodas gleznainā terašu ielejā . Šeit jūs atradīsiet vietējos un redzēsiet viņu mājas, kas palīdzēs Jums iepazīties ar to kultūru.

   Vēlāk, apstāsieties pie skatu punkta, ko bieži sauc apr "astoto pasaules brīnumu", kas dāvā labāko skatu uz rīsu terasēm veidotām pirms 2000 gadiem.
   Pēc tam,brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Banaue.


   6. diena Sagada - Bontoc (brokastis un pusdienas)
   Pēc brokastīm, apmeklējiet gleznaino pilsētu Sagada, kur Jūs varēsiet apskatīt senās apbedījumu alas. Nākamo Jūs apmeklēsiet muzeju Bontoc,ko dibinājusi Beļģijas māsa . Te izstādītas autentiskas fotogrāfijas no kalnu cilts, ieroči, grozi, keramika, instrumenti un citi artefakti.

   Vēlāk, atpakaļceļš Banaue, kur baudīsiet cilts priekšnesumu un redzēsiet, kā caur dziesmām un dejām ir izteiktas tradīcijas un paražas, kas joprojām tiek ievērotas dažādos apgabalos.
   Nakts viesnīcā Banaue.

   7. diena Banaue - Manila (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs dosieties ceļā atpakaļ uz Manilu. Pa ceļam Jūs apstāties, lai paēstu vietējā restorānā.

   Vakarā brīvais laiks atpūtai.
   Nakts viesnīcā Manilā.


   8. diena
   Pēc brokastīm viesnīcā Jūs dosieties gleznainā braucienā ar prāmi, kurš ved uz vienu no slavenākajiem kūrortiem - Puerto Galera. Paliksiet viesnīcā-Coco Beach Resort.

   Coco Beach Resort - pludmales kūrorts (10 ha), kas ieskauts ar zaļiem augiem,kurā atrodas ērtas bambusa būdas. Šeit sajūtīsiet svaigu un tīru gaisu ... Tiem, kampietrūkst miers un spilgtas krāsas- šī vieta būtu paradīze, kurā upavadīsiet neaizmirstamas brīvdienas.

   Coco Beach ir slavena ar savu kristāldzidro jūru, kokosriekstu palmām,kas aug uz kalniem. Agrāk šis kūrorts bija viens no svarīgākajiem tirdzniecības ceļiem starp Eiropu, Meksiku un Austrumiem, piesaistot tirgotājus no visas pasaules. Šodien šo brīnišķīgā teritorija ir dabas klepja rokās - viena no skaistākajām vietām pasaulē. Uz šejieni ceļo tie ,kas nevar dzīvot bez jūras, zilām debesīm un eksotiskas vides.Kūrorts cenšas saglabāt dabisko vidi. Tāpēc, šeit  tiek pilnīgi aizmirsts par pilsētas troksni, un pelēkos debesskrāpjus un nomaina pasakainas ainavas.

   Coco Beach atradīsies visas ērtības: ir daudz mājīgu restorānu, viesnīcu istabu, iespējas āra aktivitātēm - tenisa korti, baseini, pastaigu takas un klusās atpūtas zonas - tas viss apmierinās pat visprasīgāko tūristu. Šeit brīvdienās dodas arī pazīstamas personas.
   Pēc tam dodieties uz Sv. Augustīna baznīcu.

   9.-12. d. Atpūta Puerto Galera

   Šajās brīvdienas pavadīsiet laiku vienā no populārākajām salām Mindoro (centrālā daļa Filipīnu arhipelāgā). Puerto Galera - neliels kūrorts, kas atrodas ziemeļrietumu krastā uz salas Mindoro.
   Kristāla ūdens - galvenā īpatnība šajā vietā. To iecienījuši visi,kas mīl ūdens sporta aktivitātes. Tas ir ideāli piemērots burāšanai un sērfošanai. Jau krastā ir redzama zemūdens dzīve, ko iecienījuši zemūdens nirēji.

   Uz šīs salas tūristi mīl apmeklēt Baltā Pludmale un Sabang (Ang.- White Beach), nakts uzdzīve ar restorāniem un bāriem.

   13. diena Puerto Galera-Manila-Rīga/Viļņa/Varšava (brokastis)

   Pēc brokastīm viesnīcā Jūs dosieties no kūrorta uz Manilu ar prāmi. Tikšanās Manilā,nogādāšana līdz lidostai. Lidojums mājās.

   Ceļojuma cena: no 992 EUR + lidojums

   Cenā ietilpst:

   • pārbraucieni un tikšanās programmas ietvaros;
   • prāmis un transfērs uz Puerto Galera;
   • 5 naktis kūrortā, 3 naktis viesnīcā Manila; 3 naktis Banaue;
   • ekskursijas programmas ietvaros;
   • Angļu valodā runājošs gids ceļojuma laikā;
   • maltītes programmas ietvaros.

   Cenā nav iekļauts:

   • starptautiskais lidojums ar pārsēšanos (753 EUR);
   • medicīniskā izdevumu apdrošināšana;
   • dzeramnauda;
   • maltītes (vakariņas vietējā restorānā ~ 10-15USD, pusdienas ~ 8-15USD);
   • nodoklis atstājot valsti (17 USD / 12.82 EUR);
   • papildu ekskursijas;
   • Personīgie izdevumi.

   Piezīmes:

   • Ja vien nav norādīts citādi braukšanas programmā - standarts nosaka zemāko cenu par personu, kas izmitinajies divvietīgā numurā vai kajītē.
   • Pēc pieprasījuma un atkarībā no pieejamības, un par papildu samaksu, Jūs varat ceļot pa pilsētu krieviski runājoša gida pavadībā.

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.