Grieķija senā un mūsdienīgā ar Korfu salu


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Grieķija


 

Grieķija senā un mūsdienīgā ar Korfu salu

Sibiu, Kalampaka, Meteora, Loutraki, Atēnas, Epidaura, Nafplija, Mikēnas, Idras sala, Areopoli, Limeni, Vatija, Kerkira, Kotora, Šibenika

 • 2020. gada 19. jūlijā
 • 2020. gada 13. septembrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  13 dienas, visas naktis – viesnīcās

  1. diena Rīga – Ziemeļungārija
  Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.

  2. diena Ziemeļungārija – Sibiu
  Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Vāciešu dibināta XII. gs. Sibiu (Sibiu/Hermannstadt) pilsēta.Nelielā pauze tās vēstruriskajā centrā. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā Bukarestes apkaimē.

  3. diena Bukarestes apkaime – Kalampaka
  Brokastis. Ceļs pa Rumāniju. Donavas šķērsošana. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Grieķijā Kalampakā.

  4. diena Kalabaka – Meteora – Kalampaka – Lutraki
  Brokastis. Meteoras (Μετέωρα) apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas (Καλαμπάκα) pilsētiņas centrā. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā Lutraku (Λουτράκι) kūrortpilsētā, kura atrodas pie Jonijas jūras Korintas līča. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, restorāniem, bāriem. Šī kūrortpilsēta plaši pazīstamā ar saviem minerālūdens avotiem. Nakts – viesnīcā kūrortpilsētā.

  5. diena Lutraki – Atēnas – Lutraki
  Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām (Αθήνα). Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles patstāvīgs apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei, muzeju apmeklēšanai un iepirkšanās pastaigām. Vakarā, pēc vēlēšanās - grieķu folkloras programma ar vakariņām. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

  6. diena Lutraki – Idra – Lutraki
  Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Idras salu. Ir iespēja doties izbraukumā ar kuģi pa Egejas jūru un apmeklēt Idru (Ύδρα) - vienu no krāšņākajām salām Egejas jūras Saronikas līcī. Tā ir viena no klusākajām un tīrākajām salām. Ēzeļi un mūļi ir Idras salas vienīgais transports, jo te pastāv aizliegums braukt ar automašīnu. 17.-19. gs. no jūras tirdzniecības gūtā peļņa nodrošināja Idrā augstu dzīves līmeni, ko arī šodien var redzēt salas lieliskajā arhitektūrā, jo Idra saglabājusi savo pievilcīgo izskatu un šarmu. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

  7. diena Lutraki
  Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakarpusē, pēc vēlēšanās, par papildus maksu – kruīzs ar kuģīti pa Korintas kanālu, kas savieno Egejas jūru un Jonijas jūru. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

  8. diena Lutraki – Mani pussala – – Lutraki
  Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mani pussalu. Mani (Μάνη) pussala atrodas Peloponesas dienvidos, Lakonijā, kur dzīvo spartiešu pēcteči. Areopoli (Αρεόπολη) – XIX gs. Neatkarības karu sākumvieta. Limeni (Λιμένι) un tās līcis. Mani pussalas nami-torņi kalnos, lieliskās ainavas. Pauze Vatijā (Βαθειά) - pamestajā pilsētā. Pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

  9. diena Lutraki – Epidaura – Nafplija – Mikēnas – Grieķijas ziemeļrietumi
  Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Argolīdu. Iepazīšanās ar Argolīdu Peloponesas pussalā. Korintas kanāla šķērsošana. Fotopauze. Senā Epidauras (Έπίδαυρος) teātra apmeklējums, kam piemīt unikāla akustika. Pirmās brīvās Grieķu valsts galvaspilsētas Nafplijas (Ναύπλιο) apskate. Mikēnas (Μυκήναι) - senas civilizācijas centrs, kur tika atrasta Agamemnona zelta maska. Agamemnona pils „ciklopiskie mūri”. Atgriešānas Lutrakos. Ceļš pa Grieķiju. 2883 m garš Rio-Antirio vanšu tilts (Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου). Nakts - viesnīcā Grieķijas ziemeļrietumos.

  10. diena Grieķijas ziemeļrietumi – Kerkira – Albānija
  Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korfu salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Korfu (Κέρκυρα/Corfù) salu. Iepazīšanas ar salas galvaspilsētu – Kerkiras (Κέρκυρα) pilsētu: Spianada, Vecā Citadele, Jaunā Citadele, Sv. Spiridona baznīca. Eksistē uzskats, ka Kerkiras pilsēta ir visskaistākā pilsēta Grieķijā. Atgriešanās - vakarā. Nakts - viesnīcā Albānijā.

  11. diena Albānija – Kotora – Horvātijas dienvidi
  Brokastis. Ceļš pa Albāniju, Melnkalni. Pauze Kotora (Kotor). Ceļš pa Melnkalni Horvātiju. Nakts – viesnīcā Horvātijas dienvidos.

  12. diena Horvātijas dienvidi – Šibenika – Čehijas austrumi
  Ceļš pa Horvātiju. Pauze Šibenikā (Šibenik). Ceļš pa Horvātiju, Slovēniju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.

  13. diena Čehijas austrumi – Rīga
  Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī - ierašanās Rīgā.

  Cena: 

  € 575 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

  € 190 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

  € 130 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

  Cenā ietilpst:

  • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
  • naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
  • brokastis viesnīcās pēc programmas,
  • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

  Papildus izdevumi:

  • brauciens uz Meteoru un Kalampaku - 25€,
  • brauciens uz Atēnām - € 40,
  • brauciens uz Argolīdu - € 35,
  • brauciens uz Idras salu (ieskaitot kuģu biļetes) – € 55,
  • brauciens uz Perahoras pussalu - 15€,
  • brauciens uz Mani pussalu - € 45,
  • brauciens uz Korfu salu (ieskaitot kuģu biļetes) - € 55

  Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

  Ieejas biļetes:

  • Grieķu vakars (ieskaitot vakariņas ar vīnu) - € 35,
  • Meteoras klosteris – € 3,
  • Atēnu Akropole – € 20,
  • Epidauras teātris – € 12,
  • Mikēnas - € 12
  • AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.

  Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalibnieku skaits izvēles izbraukumos - 20.
  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 63.01.500126 (AAS Balta).
  Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

  FN

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.