Grieķijas valdzinājums


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Grieķija


 

Grieķijas valdzinājums

SEGEDA – MELNIK – METEORAS KALNU KLOSTERI – LOUTRAKI KŪRORTS – PELOPONĒSA – KORINTAS KANĀLS – EPIDAURA – PALAMIDI CIETOKSNIS – NAFPLIO – MIKĒNAS – GRIEĶU NACIONĀLAIS VAKARS – SŪNIJA ZEMESRAGS – GLIFĀDA – VULIAGMENI EZERS – POSEIDONA TEMPLIS – ATĒNAS – AKROPOLE – SENIE DELFI – OLIMPA KALNS – TIMIŠOARA –BEŠENOVAS TERMĀLAIS BASEINS – VĪNA DEGUSTĀCIJAS.

 • 2021. gada 19. jūnijā
 • 2021. gada 18. septembrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.
  11 dienas / visas naktis viesnīcās

  Atpūta un pelde Jonijas jūras Korintas līcī, Vuliagmeni ezerā, termālajos baseinos.

  1.diena. Pretī jauniem iespaidiem...
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Brno apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  2.diena. Segedas termālā ūdens vilinājums.
  Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Slovākija. Ungārija. Ierašanās Segedā. Segeda – viena no populārākajām Ungārijas kūrorta pilsētām.
  Ārstnieciskā termālā ūdens peldvieta „Anna”, kas nesen rekonstruēta, piedāvā patīkamu un pilnvērtīgu relaksāciju baseinos ar dažādiem efektiem. Izbaudām to! Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Timišoaras apkārtnē Rumānijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

  3.diena. Mazais Bulgārijas noslēpums.
  Brokastis*. Laiks ceļā. Rumānijas un Bulgārijas mainīgās ainavas. Vakars Melnikā. Melnik – mazākā un romantiskākā Bulgārijas pilsēta, kas ērti iekārtojusies ielejā, ko ieskauj staltu klinšu masīvs. Pilsēta lepojas ar savu sarkanvīnu. Bulgāru nacionālās vakariņas un vīna degustācija. LĪGO. Nakts viesnīcā 3* Bulgārijas dienvidos Melnik apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  4.diena. Vieta starp debesīm un zemi – Meteora...
  Brokastis*. Ceļš uz Meteorām. Meteoras kalnu klosteri - vieta, ko noteikti jāapmeklē Grieķijas iepazīšanas tūrē. Meteora atrodas Tesālijā, Grieķijas vidienē. Šeit atrodas nozīmīgākie Austrumu pareizticīgo klosteri. Seši no klosteriem celti smilšakmens bluķu virsotnēs. Pirmie to iedzīvotāji bija bizantiešu vientuļnieki, kas šeit apmetās jau no 11.gs. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Loutraki kūrortā. Ierašanās viesnīcā.

  5.diena. Grieķijas kūrorta burvība un Peloponēsas pievilcība...
  Brokastis*. Saule, pludmale, atpūta, relaksācija. Brīva diena kūrortā, vai otrajā dienas pusē apskates ekskursija grupas vadītāja pavadībā (par papildus samaksu 40 €) uz Peloponēsu. Iespaidīgais klintīs izcirstais Korintas kanāls, Epidaura – Asklēpija kulta vieta un sengrieķu izcilais teātris, venēciešu celtais Palamidi cietoksnis virs Nafplio pilsētas, un leģendām apvītās un zelta bagātās Mikēnas. Tieši Peloponēsā ir Grieķijas lielākās citrusu plantācijas, kur ceļmalās šos augļus ir iespēja iegādāties visu gadu. Atgriešanās kūrortā, saules un jūras pelde Korintas līča ūdeņos. Vakarā iespēja apmeklēt Grieķu tavernu, kur iespējams nogaršot svaigas, gardas jūras veltes. Atgriešanās kūrortā. Nakts viesnīcā 3* Loutraki kūrortā.

  6.diena. Atikas piekrastes valdzinājums...
  Brokastis*. Brīvs laiks. Aptūta pie jūras. Piedāvājam (par papildus samaksu 40 €) doties izbraucienā uz Sūnija zemesragu. Šis ir viens no gleznainākajiem ceļiem, gar piekrastes rajoniem un priekšpilsētām: Glifāda, Vuliagmeni ezers (laiks peldēšanai siltajā, ar sēru bagātajā ūdenī), Varkīza un tālāk gar Egejas jūras līča krastiem. Pašā Sūnija zemesragā uz klints kraujas paceļas Poseidona templis. No šīs vietas paveras varens, elpu aizraujošs skats uz jūru. Atgriešanās kūrortā. Atpūta. Nakts viesnīcā 3* Loutraki kūrortā.

  7.diena. Cēlā Grieķijas metropole – Atēnas...
  Brokastis*. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija uz Atēnām (par papildus samaksu 35 €) - demokrātijas, filozofijas, Olimpisko spēļu, politisko zinātņu, rietumu literatūras, matemātisko principu, traģēdijas un komēdijas dzimteni. Šī brauciena laikā skatīsim vēsturiskās un arheoloģiskās bagātības galvaspilsētā - Atēnās, pārlapojot mītus un leģendas. Šķiet, nav daudz pilsētu pasaulē, kas varētu lepoties ar tādu vēsturi kā Atēnas. Un kaut Akropole nenoliedzami ir Atēnu galvenais tūrisma objekts, pat neskaitāmās pilsētas viesu ordas nav spējušas laupīt tās maģiju. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim Plaku - vecpilsētu un kolorīto augļu - dārzeņu, garšvielu tirgu. Atgriešanās kūrortā. Atpūta. Nakts viesnīcā 3* Loutraki kūrortā.

  8.diena. Pasaules naba – Senie Delfi...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Senie Delfi. Var runāt par Grieķijas dabu, kūrortiem, kalniem un lielpilsētām, bet tikai Delfos cilvēks tā pa īstam apjauš, kas ir Grieķija! Delfi ir ne tikai Grieķijā, bet visā pasaulē pazīstama svētvieta, kas atrodas ļoti skaistā vietā — Parnasa kalnu pakājē. Jau pa gabalu var redzēt mazliet iesārtās klintis, kuru nogāzē tādos kā pakāpienos arī Delfi izvietojušies. Daba harmonijā ar senu vēsturi. Laiks ceļā. Baudām Grieķijas vilinošo dabu. Olimpa kalns – Grieķijas vispazīstamākā un populārākā mitoloģiskā vieta, kas sevī slēpj „Zeva troni”, ko mēdz dēvēt arī par „Zeva vannu”. Nakts viesnīcā 3* Grieķijas – Bulgārijas pierobežā. Ierašanās viesnīcā.

  9.diena. Rumānijas aizraujošā garša...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Bulgārija. Rumānija. Ierašanās Timišoārā - Rumānijas mazajā Vīnē, kā to sauc paši rumāņi. Pilsētas iepazīšanas pastaiga: Romas vilcene, Rems un Romuls, pati unikālākā gotikas stila pils Dienvidaustrumu un Centrālajā Eiropā-Huniadi pils, reformātu baznīca Toksa ,Operas laukums, Romas katoļu baznīca. Piedāvājam Rumānijas nacionālās vakariņas un vīna degustāciju. Nakts viesnīcā 3* Timišoāras apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  10.diena. Bešenovas termālais baseins – atpūta, relaksācija...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Rumānija. Ungārija. Slovākija. Ceļš līdz Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā 3* Bešenovas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

  11.diena. Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Slovākija. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: € 650.

  Samaksas kārtība:

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
  • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja),
  • transporta un ceļa izdevumi,
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

  Piemaksas un papildus izdevumi:

  • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 210,
  • piemaksa par papildvietu autobusā € 175,
  • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
  • pilsētas sabiedriskais transports,
  • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 10.80 € (65-74 gadu vecums 21.60 €).

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • izbraukuma ekskursija uz Sūnija zemesragu 40 €; izbraukuma ekskursija uz Peloponēsu (Korintas kanāls, Epidauras, Nafplio, Mikēnas) 40 €; izbraukuma ekskursija uz Atēnām 35 €;
  • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 85 €.
  • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

  *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

  Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

  • Nacionālās vakariņas Rumānijā no 20 €;
  • nacionālās vakariņas Bulgārijā 18 €;
  • Klosteris Meteorās 3 €;
  • Palamidi cietoksnis 4 €;
  • Epidauru svētvieta un muzejs 6 €;
  • Grieķu vakars 45 €;
  • Atēnu Akropole 12 €;
  • Delfu svētvieta un muzejs 9 €;
  • Taverna Atēnās 35-40 €;
  • Sabiedriskais transports Atēnās - 1,70 €;
  • termālais baseins Segedā no 1650 Fr;
  • Bešenovas termālais baseins no 16 €.

  2017. gada izmaksas

  OZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.