Iepazīšanās ar Indiju un atpūta Goā


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Indija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 560 EUR

Iepazīšanās ar Indiju un atpūta Goā

Deli - Džaipūra - Fatehpura-Sikri – Agra- Tadž Mahala – Goa – Deli.

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   CEĻOJUMA PROGRAMA:

   1.diena RĪGA-DELI ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsētam vai Maskavā. Lidojums RĪGA-DELI ar pārsēšanos. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu.

   2.diena. DELI-DŽAIPŪRA (brokastis)

   Deli – Indijas galvaspilsēta un galvenie vārti uz valstī. Šodienas Deli – tā ir pilsēta, kas apkopo sevī gan jauno, gan veco. Tā stratēģiskā vieta arī bija pamatiemesls, kāpēc visas dinastijas izvēlējās par galvaspilsētu tieši šo pilsētu. Pēc brokastīm sāksies ekskursija pa Veco Deli. Apmeklējiet Jama Masjid  - - lielākā mošeja Indijā, kuras pagalmā vienlaikus var lūgties 25000 cilvēku, un Raj Ghat – marmora memoriāls tautu tēvam Mahatma Gandijam, kurš bija šeit kremēts. Ekskursiju turpinās Jaunā Deli apmeklēšana. Apmeklējiet Lakšmi templi, kurš veltīts Višnu Dievam un kuru uzcēla viena no bagātākajām ģimenēm Indijā.  Vēlāk Jūs dosities pie Indijas Vārtiem – kara memoriāla, kurš tika uzcelts par piemiņu 85000 indijas karavīriem, kas gāja bojā Pirma Pasaules Kara laikā. Pirms Indijas Vārtiem atrodas masīvs Rashtrapati Bhoan – oficiālā Indijas prezidentūra. Jūs redzēsiet arī 70 metru XII gadsimta augstu Kutab-Minaru. Šajā pašā kompleksā atrodas Dzelz stabs, kurš nekad nerūsē. Pēc leģendas, ja ar mugurpusi apķersiet abām rokām stabu, Jūsu vēlēšanās piepildīsies.

   Vēlāk dosities uz Džaipūru. Pēc reģistrēšanās viesnīcā, varēsiet pastaigāties pa šo rozā pilsētu, kura bija dibināta ar maharadža Džaj Singhom II (1693-1743). Agrāk bija Radžastan štata galvaspilsēta, Džaipūru no visām pusēm ieskauj kalni ar fortiem un aizsardzības mūri. Ēkas un ēku fasādes nokrāsoti rozā krāsā, kas rada lielisku skatu. Džaipūra un viņa burvīgā atmosfēra vairāk atgādina nebeidzamu muzeju. Šeit ļoti skaisti juvelierizstrādājumi no emaljas, zelta un dārgakmeņi, un dimanti. Džaipūrā ražo slavenās lakotas aproces, kuras ir slavenas visā pasaulē.  Vārdu sakot, Džaipūra- tā ir pilsēta kuru noteikti jāapmeklē. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.   3.diena. DŽAIPŪRA (brokastis)

   Brokastis viesnīcā. Ir iespēja palidot ar gaisa balonu (par papildus maksu – 185USD/par personu). Dosities uz Fort Amber. Šī ir grandioza ēka, kas atrodas uz kalniem , 12km no mūsdienīgās pilsētas, viens no labakajiem militārās kastas Radžput arhitektūras paraugiem. Tāpat šeit Spoguļu zāle. Vēlāk apmeklējiet Pilsētas Pili. Tagad šeit atrodas muzejs, izņemot nelielu pils daļu, kuru joprojām izmanto karaliskā ģimene. Uzcelts universitātes pilsētas stilā, pils aizņem septīto daļu no visas pilsētas. Viena no interesantakām vietām – paredzēta priekš ieročiem un militārā aprīkojuma, kuru izmanto karaliskā ģimene. Citi svarīgie ekskursijas objekti: audumu un kostīmu muzejs, gleznu galerija,  Chandra Mahal, Mubarak Mahal. Neviens tūrists nevar paiet garām apbrīnojamam Hava Mahal ekai, vai Vēju Pils,  pati slavenākā vieta Džaipūrā. Šīs ēkas fasādē ir – 953 logu. Katrā logā pūlētā akmens ekrāns. Pils tika uzcelta priekš tā, lai karaliskā galma sievietes varētu vērot karaliskos gājienus, pie tam palikt nepamanāmas. Tā pat apmeklējiet lielāko abservatoriju,  ko uzcēla Jai Singh. Tā laika dokumentos tika atzīmets: „Ar pašiem pirmiem soļiem tiecoties pie zināšānām un pieaugšanas periodā, Savai Jai Singh bija apsēsts ar matematikas zinātnes izpēti (astronomija)“. Abservatorijā, kura uzcēla pretī Pils Pilij, atrodas 18 lielas ierīces, no kuriem lielākā daļa vēl joprojām strādā. Brīvais laiks. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

   4.diena. DŽAIPŪRA - FATEHPURA-SIKRI (brokastis)

   Brokastis. Izbraukšana uz Agras pusi, ar Fatehpur apmeklējumu – Sikri. Fatehpur-Sikri atrodas pašā kalngalē, 3,7 km uz dienvidiem  no Agras. Fatehpur–Sikri bija dibināts 400 gadu atpakaļ ar imperātora Akbara palīdzību, kurš plānoja uzcelt pilsētu „indo” – islama stilā. Tomēr, pēc 10 gadu  pēc tās dibināšanas, dēļ ūdens trūkuma iedzīvotāji bija spiesti pamest pilsētu. Piekdienas mošeja – Juma Masjid, kopija Meca mošejas, kurā sajaukti persiešu un indiešu elementi. Ierašanās Agra. Izmitināšana viesnīca. Vakariņas un naksņošana viesnīcā.

   5.diena. AGRA (brokastis)

   Agri no rīta ar pirmiem saules stariem apmeklējiet  Taj Mahal – galveno Indijas simbolu. Tas tika uzcelts blakus Jamunas upei, Taj Mahal – pasaules slavenākais piemineklis veltīts mīlestībai, neredzētās afhitektūras kompleks, mauzolejs,  kuru 1630.gadā uzcēla Shah Jahan priekš savas mīļotas sievas. Kompleksa būvniecība ilga 20 gadus, baltais marmors un citi dārgakmeņi kuri tika atvesti no dažādām pasaules valstīm. Atgriezšanās viesnīcā, brokastis. Vēlāk Jūs apmeklēsiet Agras forti, kuru uzcēla imperātors Akbars – iespaidīgais pils kompleks sarkanā krāsā, kurš slavens ar savu brīnumaino arhitektūru un bagātību. Kā arī varēsiet redzēt Diwan-i-Pac, sabiedrisko zāli, personīgo tikšanos zāli, kas iekārtota priekš Shahbzhana sūtņiem un priekš viesu pieņemšanas. Pēc ekskursijas varēsiet doties pēc pirkumiem, Agra ir slavena ar marmora ražošanu. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

   6.diena. AGRA-DELI (brokastis)

   Brokastis. Izbraukšana uz Deli. Pa ceļam Vrindavanas pilsētas apmeklēšana. Ekskursija Delī.

   7.diena. DELI-GOA

   Brokastis viesnīca, brīvais laiks. Transfērs uz lidostu, reģistrācija. Lidojums uz populāro Indijas kūrortu Goa. Šīs mazais kūrorts, vienmēr ir zaļš un atrodas uz indijas rietuma krasta, pie Arābu jūras, bijusī portugāļu kolonija. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu. Šeit sākās atpūta izvēlētā viesnīcā.

   8.-13. diena. GOA (brokastis)

   Atpūta uz Goa. Iespēja pasūtīt papildus ekskursijas.

   14.diena. GOA-DELI (brokastis)

   Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Deli. Brīvais laiks Deli.

   15.diena. LIDOJUMS DELI-RĪGA

   Lidojums Deli-Rīga ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsetās vai arī  Maskavā.

   CEĻOJUMA CENA: no 923 EUR + lidojums

    

    

   Viesnīcas cenas GOA kūrortā:

    

   Adamo the Bellus 3*, brokastis
   numura tips: standard room 

    

   Ceļojuma cena vienai personai no 843 EUR

    

    

    

   Casa de Goa 3* , brokastis
   numura tips: deluxe room
   Ceļojuma cena vienai personai no 914 EUR

    

    

   Mayfair Hideaway Spa Resort 4*, brokastis
   numura tips: deluxe room 
   Ceļojuma cena vienai personai no 964 EUR

    

    

   Grand Hyatt 5*, brokastis
   numura tips: grand room 
   Ceļojuma cena vienai personai no 1166 EUR

    

    

    

   Dona Sylvia 4*, viss iekļauts
   numura tips: standard room 
   Ceļojuma cena vienai personai no 1326 EUR

    

    

    

   Ēdināšanas veidi: BB – brokastis, HB – brokastis un  vakariņas, AI – viss iekļauts. Pēc vēlmes cena var būt skaitīta ar citu tipu. Cenas par atpūtu  var mazliet mainīties atkarībā no sezonas. 

   CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

    • transfēri saskaņā ar programmu
    • sagaidīšana lidostā
    • reģistrēšana 3* viesnīcās
    • ekskursija saskaņā ar programmu ar krievvalodīgo gidu
    • brokastis viesnīcā visa ceļojuma garumā
    • 7 atpūtas dienas Goa
    • Norādītais ēdināšanas tips ceļojuma laikā.

   CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

   • lidojums Rīga-Deli-Riga ar vienu pārsēšanos
   • iekšējais lidojums Deli-Goa/Kerala-Deli (~190 EUR­)
   • Apmeklējamo vietu ieejas maksa 100 EUR
   • Piemaksa par izmitināšanu 4* viesnīcā vai vakariņām 
   • Vīza 
   • personiskie tēriņi;
   • medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā;
   • dzeramnaudas.

   PIEZĪMES:

   • Atkarībā no lidojuma laika var būt nepieciešama papildus naksts Deli viesnīca, maksa 46USD par cilvēku, ieskaitot transferu  uz lidostu.
   • Objektu apmeklēšanas secība var mainīties, tūroperators atstāj sev tiesības minimali mainīt ceļojuma programmu.

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.