Indoķīna: Vjetnama, Laosa, Kambodža


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Vjetnama, Laosa, Kambodža


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 650 EUR

Indoķīna: Vjetnama, Laosa, Kambodža

HANOJA – HALONGA – LUANG PHRABANG – SIEM REPA – HOŠIMINA – MEKONGA

 • 2021. gada 23, 30. janvārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. februārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. martā


  Brauciens garantēts vismaz 2 personu skaitam. Tūre angļu valodā tiek organizētas pēc individuālā pieprasījuma. Cenas konkrētiem datumiem tiek aprēķinātas pēc pieprasījuma.

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  CEļOJUMA PROGRAMMA:

  1. diena. RĪGA – HANOJA (ar pārsēšanās)
  Pārlidojums ar 1 pārsēšanās.

  2. diena. HANOJA
  No rīta ierašanās Hanojā. Hanoja - pilsēta, kas harmoniski apvieno viduslaiku un modernismu, Parīzes žēlastību un Āzijas tempu. Jūs dosieties uz apskates ekskursiju pa Hanoju: Literatūras teplis, kas tika celts pat XI gsm. Un to reiz kalpoja pār pirmo Vjetnamas universitāti, Motkot pagoda (1049. g.), Badiņas laukums, Čan Vo templis, Rietumu ezers, vecā pilsēta ar 36 ielu kvartālu, Hoankiemas ezers, Franču kvartāls, Opera. Turklāt stundas laikā Jūs ceļosiet ar rikšu pa Hanojas vecākiem kvartāliem! Vakarā Jūs gaidīs neaizmirstāmā krašņākā leļļu teātra izrāde uz ūdens, kuru ir iespējāms redzēt Ziemeļu Vjetnamā. Nakts viesnīcā Hanojā  3. diena. HANOJA – HALONGAS LīCIS (brokastis, pusdienas)
  Pēc brokastīm Jūs dosieties līdz Halongas līcim, runā ka to ir radīs pūķis. Šī paradīzes vieta aizņem 1500 км² laukumu un pastāv vairāk nekā 3000 dažādu formu un izmēru saliņu un klintis, no kurām tikai 980 ir nosaukums. Halongas līcis ir Vjetnamas dabas brīnums un to apsarga UNESCO. Jūs brauksiet ar tradicionālu liellaivu pa šo brīnumainu vietu. Nakts uz baržas.

  4. diena. HALONGA – HANOJA – LUANG PHABANG (brokastis)
  Transfērs uz lidostu, lidojums uz Luang Phabang. Tikšanas ar gidu un transfērs uz viesnīcu. Tā ir ļoti skaistā pilsēta, pavisam maza (kaut tā skaitās par Laosas otro lielāku pilsētu). Uzreiz pēc ierašanās Jūs pārsteigs Luang Phabangas krāšņums. Brīvais laiks.  5. diena. LUANG PHABANG (brokastis)
  Pēc brokastīm Jūs apmeklēsie Wat Sieng Thong templi, ko devē par „tempļu kroņa dimantu”, tas atrodas darzā divu upju satekumā, templis pārsteidz ar ornamentiem un apzeltītu mozaīku. Pēc tam gaida vizināšanas ar laivu upi uz slavenām alām Pak O. Dotas alas atrodas ziemeļos 25 km attalumā no Luang Phabang, Mekongas un Nam U upju satekumā. Slavenākās no tām alām ir – Tham Ting un Tham Theung. Abās divās alās ir savākti tūkstoši dažāda izmēra Budas apzeltītas statujas. Jūs apmeklēsiet Tham Ting alu. Ka arī Jus apstāsieties Ban Sang Hai ciematā. Pa ceļam uz Luang Phabang Jūs apmklēsiet audēju ciematu Ban Phanom.  6. diena. LUANG PHABANG (brokastis)
  Visu šodienas dienu Jūs baudīsiet Laosas skaistumu: vizināšanas ar ziloņiem un aplūkosiet neticami skaistu Tad Se ūdenskritumu.  7. diena. LUANG PHABANG – SIEM REPA (brokastis)
  Pēc brokastīm Jūs dosieties uz lidostu. Lidojums uz Siem Repu. Izmitināšanas viesnīcā. Siem Repa tā ir it kā vārti Angkor tempļu kompleksā, Kambodžas dvēseles un sirds, pasaules lielāku tempļu kompleksu. Tikšanas ar gidu un transfērs uz viesnīcu. Dienas beigas Jūs pavadīsiet kalnu templī Pnom Bakheng (IX gsm.), no kurienes ir iespejams novērot neticami skaistu saulrietu virs Angkor Thom.  8. diena. SIEM REPA (brokastis)
  Pēc brokastīm viesnīcā, Jūs dosieties uz ekskursiju – caur Dienvidu Vārtiem Jūs tiksiet Angkor Thom pilsētu. Šī fortificētu pilsētu dibināja slavens karalis Džajarvamans. Pilsētai ir 5 vārti, dekorēti ar akmens ziloņu snuķiem un 4 gigantu sejām, un visi tie sasniedz 20 m augstumu. Pilsētas centrālā daļā atrodas svarigākie pieminekļi: Bayon, ko arī devē par „Džungļu templi”, Baphoun, Ziloņu terase, Karaļu pils. Pēc pusdienām Jūs dosieties uz Angkor Wat – vislielāko tempļu kompleksu. Tas ir vienīgais templis, kas ir orientēts uz rietumiem.  9. diena. SIEM REPA - HOŠIMINA (brokastis)
  Šodien Jūs turpināsiet dīvainas temļu pasaules apskati. Jūs ieraudzīsiet citus tempļus – Banteai-Kdei un Sra-Srang, Ta Keo, Chew Sai Tevoda, Thomamanon. Vakarā došanas uz lidostu. Lidojums uz Hošiminu. Nakts viesnīcā.  10. diena. HOŠIMIN – MEKONGAS DELTA – MY THO (brokastis, pusdienas)
  Pēc brokastīm un Pilsētas apskates ekskursija transfērs uz My Tho – jauku klusu pilsētiņu, kura kalpo par Mekongas deltas vārtiem. Jūs apmeklēsiet pagodu Vinh Trang, kas tika celta 1849. gadā, kurā pašlaik dzīvo mūki. Pēc tam Jūs dosieties uz 4 st. Braucienu pa Mekongas upi. Mekonga ir viena no garakām pasaules upēm, kas sakas no Tibetas, tek caur Ķīnu, Birmu, Laosu, Taizemi, Kambodžu un Vjetnamu. Jūs apmeklēsiet Mekongas deltas svarīgākas salas (vienā no tām Jūs pusdienosiet), redzēsiet augļu plantācijas un vietējo amaktnieku darbnīcas. Jums būs iespēja apmeklēt peldošu tirgu, kur vietējie iedzīvotāji tirgo ar augļiem, dārzeniem, rotājumiem un citām precēm. Vēlāk transfērs uz Mekongas lielāko pilsētu Kantho. Tā ir pilna ar pilna ar visādām izklaidēm. Šodien Jūs apciemosiet peldošu tirgu Kairang, rīsa un rīsu lapu apstrades fabriku. Vakarā pastaigā ar rikšu pa pilsētu. Nakts viesnīcā Kantho.  11. diena. MEKONGAS DELTA – HOŠIMINA (brokastis)
  Šodien Jūs turpināsiet ceļojumu pa Mekongas upi. Ar motorlaivu Jūs apmeklēsiet rosīgu un raibu peldošu tirgu, kur vietējie iedzīvotāji pārdod augļus, dārzeņus, audumus, rotājumus un citas preces. Velāk Jūs apmeklēsiet rīsa papīra izgatavošanas fabriku. Pēc tam atgriešanas viesnīcā Hošiminā. Nakts viesnīcā.  12. diena. HOŠIMINA – CU CHI TUNELI - PHAN TIET (brokastis)
  Pēc brokastīm, Jūs dosieties uz slaveniem Cu Chi tuneļiem. Tā ir cieta tuneļu sistēma, kas stiepjas aptuveni uz 200 kilometriem zem zemes, no Saigonas līdz Kambodžait. Šeit jūs varesiet pašaut no vietējiem ieročiem (bezmaksas), un uzzināt vairāk par Vjetnamas kara vēsturi un kultūru. Pēc tām pārbrauciens uz Phan Tietu (ap 4 stundām). Izmitināšanas 4* viesnīcā, pēc velēšanas iespēja izmainīt viesnīcas kategoriju.

  13.–14. diena. ATPŪTA PHAN TIET/MUINE KŪRORTĀ (brokastis)
  Atkarībā no sezonas ir iespēja atpūsties citos kūrortos: Na Trang, Fukoka, Hoi An. Ir iespēja pasūtīt papildus ekskursijas.  15. diena. PHAN TIET – HOŠIMINA – HANOJA (brokastis)
  Brokastis. Transfērs Phan Tiet - Hošimina (4 stundas). Pārlidojums Hošimina – Hanoja. Jūs sagaidīs un atvedīs uz Hanojas viesnīcu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

  16. diena. HANOJA - RĪGA (brokastis)
  Pēc brokastīm pārbrauciens uz lidostu.

  CEĻOJUMA CENA: no 2020 EUR + lidojums

   

  Ceļojuma cena grupai2 personām

  Ceļojuma cena grupai 4 personām

  PHU HAI RESORT 4*
  (Deluxe)

  2240 EUR

  2053 EUR

  BAMBOO VILLAGE 4* (Nova Deluxe)

  2300 EUR

  2110 EUR

  ANANTRA PT 5* 
  (Deluxe ocean)

  2595 EUR

  2410 EUR

  Viesnīcas tūres laikā var tikt mainītas bez iepriekšējās brīdināšanas.
  Atpūtu var pagarināt vai arī saīsināt.
  Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no avio biļešu cenas uz pirkšanas brīdi.

  CEĻOJUMU CENĀ IR IEKĻAUTS:

  • tikšanas lidostā un visi transfēri pēc programmas;
  • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu pavadījumā;
  • izmitināšana viesnīcās ar ēdināšanu saskaņā ar programmu;
  • ieejas maksa visos apmeklējamos objektos;
  • Vjetnāmas ielūguma noformēšana (vīza tiek ielīmēta un apmaksātā lidostā);

  CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

  • Starptautiskie un vietējie pārlidojumi:
    • starptautiskais pārlidojums Rīga – Hanoja (ar pārsēšanās);
    • starptautiskais pārlidojums Hanoja – Luang Phabang;
    • starptautiskais pārlidojums Luang Phabang – Siem Repa;
    • starptautiskais pārlidojums Siem Repa – Hošimins (Saigona);
    • starptautiskais pārlidojums Hošimina - Hanoja;
    • starptautiskais pārlidojums Hanoja - Rīga (ar pārsēšanās);
  • Lidostas izbraukšanas nodevas: Hanoja (14 USD), Luang Phabang (10 USD), Siem Rep (25 USD), Hošimina (7 USD);
  • Vjetnamas vīza ielimēšana (45 USD);
  • Laosas vīza (30 USD);
  • Kambodžas vīza (25 USD);
  • Pusdienas un vakariņas;
  • Personīgi izdevumi;
  • Dzerieni pusdienas un vakariņas laikā (kas iekļauti programmā);
  • Dzeramnauda.

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.