Itālija ar atpūtu pie Adrijas jūras (Rimini)


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Itālija ar atpūtu pie Adrijas jūras (Rimini)

Ceļā uz Itālijas atpūtnieku kūrortu - Rimini. Šī brauciena laikā būs iespēja doties interesantās un aizraujošās ekskursijās: pundurvalsts San Marino, Florence – Toskānas dārgums un Renesanses šūpulis, mūžīgā Roma, romantiskā Venēcija, Itālijas zaļā sirds - Umbrija un tās galvapilsēta Perudža, kā arī Itālijas sakrālā tūrisma pērle – Asīze – Rafaela dzimtā pilsēta Urbino


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   (10 dienas / visas naktis viesnīcās)

   Ceļojums uz Emīlijas Romanjas reģionu - zemi, kura atceras Cēzara kohortas un turīgākās Malatesta dzimtas pēcnācējus, izcilus māksliniekus un rakstniekus, slaveno Federiko Fellīni. Šeit ir plašas smilšainas pludmales un miljonu atpūtnieku vasarā...

   1.diena.
   Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija, Čehija. Nakts viesnīcā Čehijā.

   2. diena. Austrijas Alpu skati
   Brokastis. Austrija, Itālija. Ceļš uz Itāliju caur kalnu "paradīzi", burvīgas ainavas, skaisti dabas skati. Īsas pieturas kalnos, fotopauzas. Pārbrauciens līdz Adrijas jūras piekrastei Emilijā Romanjā. Nakts viesnīcā Rimini pilsētā.

   3. diena. Pundurvalsts San Marino.
   Brokastis. No rīta atpūta pie jūras, pēcpusdienā izbraukuma ekskursija Nr.1: San Marīno republika (par papildus samaksu: 25 €).
   San Marino - muzejs zem klajas debess. Iepazīšanās ar pundurvalsti San Marino, kas ir vismazākā un vissenākā republika mūsdienu Eiropā. Republikas galvenais lepnums - neieņemamais cietoksnis Titano kalnā, valsts galvaspilsēta, kuras nosaukums sakrīt ar republikas San Marino nosaukumu. Ekskursija pa pilsētu sākas no San Frančesko (Del Loko) vārtiem. Pilsētas laukumus un ielas rotā neskaitāmie pieminekļi un mākslas darbi: Sv. Marino bazilika, Tautas pils, Valsts muzejs, pils Cesta un Guaita, seno ieroču muzejs. Dienas noslēgumā iepirkšanas tirdzniecības centrā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā piekrastē.

   4. diena. Venēcija – neskaitāmo kanālu un gondolu pilsēta.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Venēcija (par papildus samaksu: 45 €).
   Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī - Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas ir iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā piekrastē.

   5. diena. Toskānas kultūras un mākslas centrs - Florence.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Florence (par papildus samaksu: 50 €).
   Toskānas ainavas: Olīvu birzis, vīnogulāji un pakalni ar cipresēm, nelieli ciematiņi apkārtējo kalnu galotnēs veido tik raksturīgo Toskānas ainavu. Apskates ekskursija pa pilsētu sākas ar Santa Kročes baziliku un ietver svarīgus vēsturiskus ansambļus, Sinjorijas laukums, Maria del Fiore katedrāle, Vekio pils, Mediči kapella u. c. Brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā piekrastē.

   6.diena. Mūžīgā Roma.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Roma (par papildus samaksu: 50 €).
   Izbraukšana no viesnīcas agri no rīta (sausās brokastis). "Dvēseles pilseta" - tā Džordžs Bairons nosauca Romu. Apskates ekskursija pa Romu kopā ar vietējo gidu: Kolizejs, Romas forumi, Konstantīna triumfa arka, Kapitolija pakalns, Trevī strūklaka, Panteons, Navona laukums, Venēcijas laukums, Sv.Pētera katedrāle. Brīvais laiks un iespēja apskatīties Sv.Pētera katedrāli. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā piekrastē.

   7.diena. Umbrijas pērles: Itālijas sakrālā tūrisma pērle Asīze un umbru senā pilsēta Perudža.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.5: Umbrijas pērles: Asīze un Perudža (par papildus cenu: 40 €).
   No rīta dosimies uz Asīzi. Asīzes vārds viennozīmīgi saistās ar Svēto Francisku, turīgas tirgotāju ģimenes atvasi, kas pēc smagas slimības un ciešanām nonāk pie apskaidrības par viņa sūtību šajā saulē. Viņš atsakās no savas bagātības un dzīvi turpina pieticībā un grēksūdzēs. Nodibinot franciskāņu ubagotāju ordeni, kopā ar saviem sekotājiem dodas arī uz citām zemēm izplatīt kristietību un atgriezt cilvēkus pie ticības galvenajām vērtībām – sirdsšķīstības, pazemības, vienkāršības un mīlestības pret visām Dieva radībām. Sv. Franciska bazilikā apskatāms slavenais Džoto fresku cikls "Sv. Franciska dzīve" un Lorenceti freskas.
   Dienas turpinājumā brauciens uz seno umbru pilsētu Perudžu, kas pieder pie skaistākajām un iespaidīgākajām Itālijas pilsētām. Daudzās baznīcas, laukumi, senatnīgās celtnes, etrusku laikā celtais vecpilsētas aizsargmūris dara Perudžu līdzīgu celtniecības brīvdabas muzejam. Pastaiga pilsētā. Iespēja firmas veikalā iegadāties šokolādes konfektes un tostarp arī pasaules slaveno konfekti "Baci", kuras nosaukums tulkojumā nozīmē "skūpsts". Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   8. diena. Rimini (atpūta pie jūras) iespēja apskatīt Urbino pilsētu.
   Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras. Baudiet sauli, peldi jūrā un kūrorta patīkamo gaisotni. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.6: Urbino (par papildus samaksu: 25 €).
   Šodien mēs apmeklēsim pasakaino Urbino pilsētu. Urbino ir viens no ievērojamākiem itāļu kultūras centriem. Šajā pilsētā dzimis Rafaels, pilsētas ielas glabā sava dižā novadnieka piemiņu, pilsētā ir mākslinieka māja-muzejs. Dienas noslēgumā iepirkšanas LaBefana tirdzniecības centrā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā piekrastē.

   9. diena.
   Agrās brokastis. Izbraukšana uz mājām. Pārbrauciens caur Itāliju, Austriju un Čehiju. Nakts viesnīcā Čehijā, Olmouc pilsētas rajonā.

   10.diena.
   Brokastis. Mājupceļš: Čehija, Polija, Lietuva, Latvija un līdz Rīgai. Vēlā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 550.00 (1 vieta autobusā)

   € 700.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 150.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 6 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: San Marino - 25 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2: Venēcija - 45 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.3: Florence - 50 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.4: Roma - 50 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.5: Umbrija: Perudža, Asīze - 40 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.6: Urbino - 25 €

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5; Nr.6 = Maksājot Rīgā = 210.00 euro

   • Sv.Pētera katedrāle Vatikānā (kupols) - 5 €;
   • Sabiedriskais transports Roma - 1,5 € (75 min.) / 7 € (dienā);
   • Austiņas Itālijas apskates ekskursijām ~ ap 12 €;
   • S.Kroces apmeklējums (Florencē) - 4/6 €;
   • Kuģītis līdz/no Venēcijai - 15 €;
   • Dožu pils - 16 €;
   • Campanile zvanu tornis - 8 €;
   • Gondola sešiem cilvēkiem - no 80/100/120 €;
   • San Marino vīza (zīmogs pasē. Pēc velēšanās, Nav Obligāti!) - 5 €;
   • Asīzes katedrāle - 2 €

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.