Jaunais gads Prāgā!


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Čehija


 

Jaunais gads Prāgā!

Prāga – Karlšteinas pils – Orlika pils – Karlovi Vari – karaliskā alus darītava Krušovicē


   5 dienas - visas naktīs viesnīcās

   Jaunais gads – īpaši svētki, kas katram jau mīļi no bērnības. Katrs no mums joprojām gaida un tic brīnumam! Kā Jauno gadu sagaidīsi, tā pavadīsi visu gadu, tālab aicinām šos svētkus nosvinēt īpašā atmosfērā jaunu draugu lokā! Čehija aicina iejusties svētku karuselī visu vecumu un tautību viesus! Šie svētki Prāgā allaž ir jautri, skaļi, raibi, krāšņi!

   1 diena Latvija – Lietuva – Polija.
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā.

   2 diena Pasakainā Prāga – Folkloras vakars.
   Brokastis. Pārbrauciens uz Prāgu. Brīva diena Prāga vai ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu – 15 €).
   Prāga. Pilsēta ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā, liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu.... Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni; Tyn baznīca; Zelta ieliņa; Sv. Jaunavas Marijas baznīca; Sv. Nikolaja baznīca; Ebreju kvartāls; Ebreju rātsnams; Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle; Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils; Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām; Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventas laikā. Ziemassvētku tirdziņa, kas tīts saldenā karstvīna un apetelīgo cepto desiņu un kastaņu īpašajā smaržā.
   Vakarā piedāvājam izbaudīt čehu virtuvi (zviedru galda), izbraukāt ar kuģīti pa Vltavu (par papildus samaksu no 5/9 €). Jums būs lieliska iespēja apskatīt Prāgu no pavisam citiem skatpunktiem. Kruīzā Jūs redzēsiet gan vecpilsētu, gan vēsturiski nozīmīgus pieminekļus un ēkas, gan pilsētas steidzīgos, gan klusos rajonus.
   Jums ari būs iespēja piedalīties Čehu nacionālajā vakarā (par papildus samaksu - 45 €). Nacionālais vakars piedāvā jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servētiČehu nacionālie ēdieni un dzērieni. Kā arī uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem Morāvijas un Slovākijas. Vakara gaitā būs iespēja piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu Čehu vai Slovāku nacionālo dziesmu kopā folkloras grupu. Nakts viesnīcā Prāgā.

   3 diena Karlštejnas pils – Orlika pils. Maģiskā Prāga. Jaunais gads Prāgā!
   Brokastis. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija: Karlštejnas pils – Orlika pils (par papildus samaksu – 25 €).
   Orlik pie Vltavas upes (ārējā apskate) – 13. gs. pils-cietoksnis, kas gadu simtiem noskatās no augstā klintsraga uz garām plūstošajiem Vltavas ūdeņiem. Raksturojot skaistākās pilis Čehijā, tas nav iespējams, nemaz nerunājot par Orlik nad Vltavou. Nosaukums "Orlik" ir atbalss atmiņas par ērgļi, reiz dzīvoja netālu no vietas. Ēka atrodas uz augstu akmeņains zemesrags, kas izcirtņi upē. Orlik pils atgādina sev migu kalnu majestātiskie putni.
   Karlštejnas pils ir gotikas stilā celta pils Čehijā. Atrodas Centrālčehijas apgabala centrālajā daļā un 20 km attālumā no Čehijas galvaspilsētas Prāgas. Pils kalpoja kā imperatoru dārgumu glabātuve, kurā atradās arī Čehijas un Bohēmijas kroņa dārglietas, relikvijas un citi karaliskie dārgumi. Pils tiek uzskatīta par tā laika Svētās Romas Imperatora varas simbolu. Karlštejnas pils ir viena no skaistākajām un apmeklētākajām viduslaiku pilīm Čehijā. Vakarā mēs atgriežamies atpakaļ Prāgā. Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja nobaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem.
   Ja ir vēlēšanās, piedāvājam Jums vakara ekskursiju “Maģiskā Prāga” (par papildus samaksu – 10 €). Aizraujoša pastaiga pa vecpilsētas ieliņu labirintiem vakara laternu apgaismojumā. Jūs iepazīsieties ar Vecpilsētas un Jaunās pilsētas noslēpumainajiem nostūriem, brīnumu apvītām vietām un vietām, kur piepildās vēlēšanās. Uzzināsiet Prāgas pilsētas plānojuma mistisko nozīmi, tās māju noslēpumus un ielu nosaukumus. Iemācīsieties saprast uz mājām norādītās zīmes. Dzirdēsiet senās Prāgas leģendas un stāstus.
   Jaunā gada sagaidīšana Vāclava laukumā! Šai vietā var redzēt krāšņu salūtu, skanēs mūzika, cilvēku jautrās emocijas aizraus arī Jūs! Laimīgu Jauno gadu! Svētku uguņošana... Dzersim šampanieti (pārsteigums no BULTA TURS), priecāsimies un apsveiksim viens otru. Pēc pusnakts jūs varat pastaigaties pa Staromestska laukumā, kur atrodas Ziemassvētku gadatirgus un pilsētas galvenā egle. Nakts viesnīcā Prāgā.

   4 diena Rietumu Bohemia: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovicē.
   Brokastis. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovicē (par papildus samaksu – 25 €).
   Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Brīvais laiks. Iesakām pacelties pa kanātu celiņu uz kalnu „Draudzība” un ieraudzīt pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna” (par papildus samaksu – no 4 €).

   Alus darītava Krušovice (par papildus samaksu – 15 €). Krušovice. Šeit diezin vai jāstāsta par šo marku cilvēkiem, kas nav vienaldzīgi pret šo lielisko dzērienu, kas Čehijā tiek gatavots ar īpašu mīlestību un kvalitāti. Jūs apmeklēsiet alus darītavu, pavērosiet visu ražošanas procesu, no sākuma, tad alus vārīšanu, produkta izliešanu alus darītavas līnijās. Ekskursijas beigās – neierobežota trīs Krušovices alus šķirņu degustācija 30 minūtes. Atgriešanās Prāgā, un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā

   5 diena Polija – Lietuva – Latvija.
   Brokastis. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 250.00 (1 vieta autobusā)

   € 320.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniskā apdrošināšana - 3 € - (līdz 65 gadiem) / 6 € - (65+);
   • Izbraukuma ekskursija Nr.1: Karlštejnas pils – Orlika pils: 25 €;
   • Izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovicē: 25 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 40.00 €;
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 37.00 € (bērniem līdz 13 gadiem (12.99))

   • Ekskursija Prāgā: 15 €;
   • Ekskursija "Maģiskā Prāga": 10 €;
   • Austiņas apskates ekskursijai Prāgā: 2 €
   • Folkloras vakars: no 45 €
   • Karlovi Vari (skatu tornis): no 4 €;
   • Alus darītava Krušovice: 15 €
   • Ieejas biļete Karlštejna: no 200 CZK (https://www.hradkarlstejn.cz/en)

   Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi: (www.prague-boats.cz/one-hour-river-cruise)

   • Kruīza sākums: 11:00 - 19:00 (katru stundu)
   • Kruīza ilgums: 1 stunda
   • Izcelsmes vieta: piestātne nr.5 blakus Čehova tiltam.
   • Cena: pieaugušajiem - 290 CZK (≈ 12 €) / bērniem - 180 CZK (≈ 7.5 €)

   Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi - ar gardiem ēdieniem un dzīvo mūziku: (www.prague-boats.cz/prague-by-night-prague-dinner-cruise)

   • Kruīza sākums: 19:00
   • Kruīza ilgums: 3 stundas
   • Izcelsmes vieta: piestātne nr.5 blakus Čehova tiltam.
   • Cena: pieaugušajiem: 990 CZK (≈ 39 €) / bērniem - 650 CZK (≈ 26 €)

   Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus:

   • Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK
   • Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK
   • Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l.
   • Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK
   • Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK

   Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus:

   • Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK
   • Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK
   • Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l.
   • Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK
   • Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.