Jaunais gads Vīnē, Štrausa mūzika, vīns un termālie baseini - Bratislava


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Austrija


 

Jaunais gads Vīnē, Štrausa mūzika, vīns un termālie baseini - Bratislava

Vīne - Šēnbrunnas pils – Vīnes mežs – Bādenes kūrorts – Bratislava


   5 dienas - visas naktis viesnīcās

   1. diena Latvija – Lietuva – Polija.
   Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.

   2. diena Vīnē - Šēnbrunnas pils - štrudel-show.
   Brokastis viesnīcā. Šēnbrunnas pils - Austrijas imperatoru rezidence Vīnē, viena no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. Šēnbrunnas pils ir viena no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. Šēnbrunnas pils (Schloss Schonbrunn) ir Marijas Terēzijas valdīšanas laikā celta baroka pils-Habsburgu vasaras rezidence. Tajā ir neskaitāmas istabas- Zilais ķīniešu kabinets, apaļais ķīniešu kabinets, Zilā istaba, Spoguļzāle, Napoleona istaba, Miljonu zāle, kas izstaro karalisko vērienīgumu. Šēnbrunnas pils bija Habsburgu vasaras rezidence no 18.gadsimta līdz 1918.gadam. Pēc pili apskates Jums tiek piedavats aizraujošs štrudel-show, ka arī Jums bus iespēja nobaudīt abolu štrudeli ar kafiju.
   Vīne - ekskursija vietējā gida pavadībā krievu valodā (par papildus samaksu: 15 €). Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols - sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri, Brīvais laiks. Jus varat pastavīgi apmeklet vienu no Vīnes modernākajiem simboliem Hundertvasera dzīvojamo māju. Pati ēka atšķiras ar pārsteidzošu "pakalnainu" stāvu izvietojumu, tās jumtu sedz augsne un zāle, bet dažos dzīvokļos ir iestādīti koki. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Vakarā dosimies uz slavenu Vīnes vīndaru rajonu Grincingu, lai ieturēt vakariņas ar vīnu nogaršošanu (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu). Grincinga ir Vīnes teritorijā iekļauta viduslaiku pilsētiņa vīna kalnos. Tur ir dzīvojušas daudzas slavenības. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Grincinga iemantojusi slavu, ir tās neskaitāmie krodziņi - Heuriger. Nakts viesnīcā Vīnes rajonā.

   3. diena Vīnes mežs - Bādeni pie Vīnes. Jaunais gads Vīnē!
   Brokastis viesnīcā. Brīva laiks Vīnē vai izbraukuma ekskursija: Vīnes mežs un Bādeni pie Vīnes (par papildus samaksu - 30 €).
   Vīnes mežs - viena no visskaistākajām Austrijas vietām. Ekskursijas virziens uz Vīnes meža dienviddaļas teritoriju, kur būs iespēja redzēt Heiligenkreuz (Svētā Krusta) klosteri ( no ārpuses), kas uzcelts 12 gadsimtā. Talāk Majerling mednieka māja – kurā nomira Austrijas imperatoru ģimenes vienīgais dēls, princis Rūdolfs. Vizināšanās ar laivām pa vislielāko Eiropas pazemes ezeru “ Seegrote”.
   Apmeklēsim mājīgu un romantisku kūrortu Bādeni pie Vīnes ar 15 termāliem avotiem, greznām kūrmājām, rezidencēm, villām un ziedošiem parkiem. Ideāla vieta atpūtai! Pastaiga Bādenes pilsētā, kura izslavēta visā pasaulē ar saviem karstajiem avotiem vēl no senu romiešu laikiem. Šeit atrodas Austrijas senākais kazino un māja, kurā dzīvojis dižais komponists Bēthovens. Atpūta termālajos baseinos. Atgriešanas Vīnē.
   Vīnē ir iespēja iepazīties un sajust tradīcijām un iespaidiem bagātu svētku atmosfēru smaržu un garšu. Mūziķi spēlē Mocartu cilvēku pilnajās sapostajās vecpilsētas ielās. 31 decembrī Vīnes vecpilsēta parveršas par mīlzigo izklaižu laukumu. Labako jums tiks piedāvāts Vīnes centrā ta sauktajā Jaungada takā Rātslaukumā. Iesakām nobaudīt Vīnes desiņas, karsto karstvīnu, noskatīties priekšnesumus, skān visdažadaka mūzika – operete, valsis, roks, pops var uzdejot Vīnes valsi. Dzersim šampanieti (pārsteigums no BULTA TURS), priecāsimies un apsveiksim viens otru. Nakts viesnīcā Vīnes rajonā.

   4. diena Bratislava.
   Brokastis viesnīcā. Izbraukšana Bratislava. Brīva laiks vai izbraukuma ekskursija: Bratislava – Slovajijas galvaspilsēta. (par papildus samaksu: 30 €).
   Ierašanās Slovākijā. Bratislava. Vietējā gida pavadībā, apskatīsim Slovākijas galvaspilsēt. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu. Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava. Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

   5. diena Polija – Lietuva – Latvija.
   Brokastis. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 240.00 (1 vieta autobusā)

   € 325.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 95.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniskā apdrošināšana - 3 € - (līdz 65 gadiem) / 6 € - (65+);
   • Izbraukuma ekskursija Nr.1: Vīnes mežs un Bādene pie Vīnes: 30 €;
   • Izbraukuma ekskursija Nr.2 Bratislava – Slovajijas galvaspilsēta: 30 €;

   *Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 50.00 €;

   • Ekskursija Vīnē: 15 €;
   • Šēnbrunnas pils ar štrudeles šou: 24 €;
   • Zeegrote: 8 €;
   • Termālie baseini, 3 stundas: 15.30 € (saunas par papildsamaksu:7.20 €);
   • Vakariņas Grincingā: no 30 €;
   • Dārgumu krātuve: 10 €;
   • Sv. Stefana Doma tornis (ar liftu): 4,4 €;
   • Muzeji: no 10 €

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.