Jūra, saule un Itālija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Jūra, saule un Itālija

Vīnē - Miramares pils - Trieste - Paduja - Bassano del Grappa (Grappas degustācija) - Verona - Sirmione - Verterzee ezers


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   (10 dienas / visas naktis viesnīcās)

   Lido di Jesolo ir demokrātisks, komfortabls un tūristu iecienīts kūrorts netālu no Venēcijas, Adrijas jūras krastā. Kūrort zonā ir jaukā gājēju promenāde, ar daudziem restorāniem, mūzikas bāriem un naktsklubiem. Lielu gandarījumu tūristi gūs, apmeklējot ūdens atrakciju parku “Aqualandia”, vietējo “Lunaparku” un, protams, ļoti populāro Sea Life.

   1 diena.
   Izbraukšana no Rīgas (plkst. 06:00). Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

   2.diena - Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju un neliela pietura Austrijas elegantā galvaspilsētā Vīnē.
   Brokastis viesnīcā. Ceļā – Čehija, Austrija. Brauciens uz Itāliju ar apstāšanos Vīnē (plānotais uzturēšanas laiks ap 2 st.) Vīne - Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, kā arī greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsētu. Kopā ar grupas vadītāju Jūs nonāksiet līdz pilsētas simbolam Sv.Stefana katedrālei lai baudīt brīvo laiku pilsētā. Ceļa turpinājums. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo kūrort pilsētā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos).

   3. diena – Venēcija / ekskursiju pa Grand Canale.
   Brokastis viesnīcā. Rīta atpūta pie jūras Lido di Jesolo un pēcpusdienā tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija Nr. 1 „Venēcija” (par papildus samaksu - 40 €).
   Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām.
   Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Brīvā laikā piedāvājam izbaudīt ekskursiju pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divi simti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā.
   Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   4. diena – Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste.
   Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 2 „ Miramares pils – Trieste” (par papildus samaksu - 45 €).
   Triestes apkaimē atrodas pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādina „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodas lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus).
   Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums. Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņums un kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pastaiga pilsētas centrā vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, Sv. Antonija baznīca, kanāls. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   5. diena – Lido di Jesolo atpūta pie jūras.
   Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras. Baudiet sauli, peldi jūrā un kūrorta patīkamo gaisotni.
   Dienas laikā iespējams doties uz Murano – Burano salām, apmeklēt ūdens atrakciju parku “Aqualandia” vai populāro Sea Life.
   Dienas noslēgumā "Noventa di Piave DESIGNER OUTLET” tirdzniecības centra apmeklējums (par papildus samaksu - 15 €). Iepirkšanas visai ģimenei. Jūs gaida vairāk nekā 100 veikali, restorāni, bāri, atpūtas zonas, spēļu laukumi bērniem. Viss komplekss ir stilizēts kā pilis Venēcijā un Treviso. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   6. diena – Paduja – Bassano del Grappa
   Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 3 „ Paduja – Bassano del Grappa” (par papildus samaksu - 45 €).
   No rīta dosimies uz Paduju, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu (vietējā gida pavadībā). Paduja šīs diženās pilsētas slavu tālu aiz Italijas robežām ir spodrinājusi viena no senākām Eiropas Universitātēm, svētais Padujas Antonijs diženā Džotto freskas. Ekskursijas laikā kultūras pieminekļu apskate: svētceļotāju iecienītā Sv.Antonija bazilika, Donatello veidotais Gatamelatas piemineklis, Deļ Bo pils, Zāļu un Augļu tirgus, Radžones pils u.c.. Brīvais laiks. Turpinājumā dosimies uz Bassano del Grappa, lai uzzinātu daudz interesanta par Itālijas nacionālā produkta grappas rašanos un pagatavošanas noslēpumiem. Grappas degustācija. (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā). Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai, vakara promenādei. Nakts viesnīcā.

   7. diena – Verona – Gardas ezera kūrorts Sirmione.
   Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 4 „Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts” (par papildus samaksu - 45 €).
   No rīta ekskursija Veronā (vietējā gida pavadībā), mīlētāju galvaspilsētā, kas aiz elegantām namu fasādēm glabā leģendas un noslēpumus. Pieskaroties Veronas pieminekļiem, var sajust mūžību... Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas vēsturiskās liecības - vareno romiešu Arēnu, viduslaiku laukumus (piazza del Erbe), veco cietoksni, dievnamus un klusās ieliņās, kurās reiz dzīvojuši Šekspīra varoņi Romeo un Džuljeta. Veronu apciemo romantiķi, kas cer satikt īstu mīlestību!
   Turpinājumā brauciens uz lielāko Itālijas Gardas ezera gleznaino Sirmiones kūrortu ar iespaidīgo viduslaiku pili un greznām villām. Gardas ezera apkārtnes maigais klimats jau kopš seniem laikiem to padarījis par tūristu iemīļotu reģionu. Apskatīsim gleznaino Sirmiones pussalu ar iespaidīgo viduslaiku pili. Braucienā ar kuģīti no ūdens puses iespējams palūkoties uz Skaligēri pili, Marijas Kalas villu, Katullo termālo centru, senās romiešu villas drupām. Laiks atpūtai, peldei vai arī gardai maltītei.
   Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   8. diena – Itālijas skaistākie Dolomītu Alpi - Cortina d'Ampeco.
   Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija uz pusdienu Nr. 5 „Dolomītu Alpi - Cortina d'Ampeco” (par papildus samaksu - 40 €).
   Brauciens uz Dolomītu kalnu rajonu. Cortina d'Ampezzo tiek dēvēta par Dolomītu Alpu karalieni, apkārtnes kalnu burvība valdzina un iedvesmo, tāpēc dosim ar pacēlāju kalnos, lai pārliecinātos par dabas absolūto harmoniju, varenību un skaistumu. Pastaiga Kortinā d'Ampeco kūrortpilsētā: centrālajā laukumā balta baznīca ar smailu torni, izkoptas, mājīgas ieliņas kur dominē krodziņi, privātveikaliņi un Alpu kalniem raksturīgie baltie nami ar koka sijām, akmens dakstiņu jumtiem, dažādiem rotājumiem, sienu gleznojumiem un tradicionālām ziedu kastēm. Katrs te var justies gluži kā pasaku pilsētiņā!. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

   9.diena – Dienvidu Austrijas pērle - burvīgais Verterzee ezers.
   Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājas pusi. Ceļā: Austrija, Karintija.
   Ir iespējams doties skaistā braucienā pa Verterzee ezeru ar kūģiti. Tā ir iespēja baudīt dabas skaistumu un atpūsties. Brauciena laikā tiešām paveras plašs skats uz brīnišķīgajām Karintijas ainavām. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

   10.diena.
   Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 550.00 (1 vieta autobusā)

   € 690.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 150.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr. 1: Venēcija - 40 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr. 2: Miramares pils – Trieste - 45 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr. 3: Paduja – Bassano del Grappa (grappas apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā) - 45 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr. 4: Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts - 45 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr. 5: Dolomītu Alpi - Cortina d'Ampeco - 40 €

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5; = Maksājot Rīgā = 195.00 euro / 161.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

   • Ekskursija pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. – 30 €
   • Noventa di Piave DESIGNER OUTLET tirdzniecības centra apmeklējums - 15 €
   • Kuģītis līdz/no Venēcijai – 15 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem
   • Miramares pils – 8 € / 5 € bērniem;
   • Austiņas apskates ekskursijām ~ 10 €
   • Brauciens ar gondolu (maksimāli 6 pers.) - 80/100/120 €
   • Kuģītis Sirmionē – 10 €
   • Kuģītis pa Verterzee ezeru – 10 €
   • Brauciens ar pacēlāju Kortīna d'Ampeco

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.