Kapadokijas noslēpums


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Turcija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 250 EUR

Kapadokijas noslēpums

Kapadokija ir vēsturiskais reģions Turcijas centrālajā daļā. Viena no neparastākajām un mistiskajām vietām uz zemes. Pirmā norāde par to ir datēta ar VI gadsimtu pirms mūsu ēras. Daži zinātnieki uzskata, ka vārds "Cappadocia" ir Irānas izcelsmes un nozīmē "valsti ar skaistiem zirgiem". Citi uzskata, ka Cappadocia ir „Zeme lejā”. Neparastu ainavu skaistums un unikālā klosteru un pilsētas vēsture, kas padara Kapadokiju par patiešām neaizmirstamu vietu...

 • 2020. gada 25. augustā
 • 2020. gada 9, 22. septembrī
 • 2020. gada 6, 20. oktobrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  1.diena RĪGA - STAMBULA
  Ierašanās Stambulā, tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu, brīvais laiks. Pēc izvēles: vakara ekskursija uz laivas „Night Bosphorus” 60 $ / 55 € (transfērs no viesnīcas un atpakaļ, vakariņas: uzkodas, salāti, karstais ēdiens, deserti, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni vietējā ražošanā, šovu programma). Nakšņošana viesnīcā Stambulā.

  2.diena STAMBULA – KAPADOKIJA (brokastis, pusdienas)
  Agra izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz Ataturka lidostu. Izbraukšana uz Kapadokiju. Tikšanās Kapadokija lidostā un izbraukšana uz „Zaļo tūri”, kas ietver Goreme baložu ieleju, pazemes Kaymakli pilsētu, braucienu uz Ihlara ieleju, kur atrodas Kapadokijas dziļākais un garākais kanjons; 4 km gājiens gar ezeru ar klinšu tempļu apmeklējumu. Naktsmītnes un vakariņas viesnīcā. Pēc izvēles (25 $ / 20 €) aicinam uz mistisko dervišu šovu.

  3.diena KAPADOKIJA (brokastis, pusdienas)
  Agri no rīta mēs iesakām lidojumu uz gaisa balona – atmiņas uz mūžību! (pēc izvēles) Pēc brokastīm, ekskursija „Sarkanā tūre” - ceļojums uz brīvdabas muzeju, uz Učisa cietokšņa, Svētā Jāņa Kristītāja baznīcas apmeklējums. Papildus pēc vēlmes pusdienas turku restorānā. Mēs izbraucam uz Avanos - keramikas un paklāju aušanas centru, tad uz feju ieleju (Pašabag) un iztēles ieleju (Devrent). Urgupas apmeklējums (Kapadokijas simbols, trīs lielākās „sēnes”) un panorāma, kur var redzēt pasakainos dabas veidojumus. Atgriežamies uz viesnīcu un vakariņas. Pēc izvēles (30 $ / 25 €) aicinam uz šovu – Turku nakts, vietējie alkoholiskie dzērieni ir iekļauti neierobežotā daudzumā.

  4.diena KAPADOKIJA – STAMBULA (brokastis)
  Brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas, transfērs uz lidostu un izbraukšana uz Stambulu. Pēc izvēles mēs aicinām Jūs doties pastaigā pa Stambulas vēsturisko daļu ($ 50 / € 45): Sultanahmet - Zilā mošeja - hipodroms - vācu strūklaka - serpentīna kolonna - Aya Sofia - Topkapa pils – gājiens pa laivu Bosphorus - Ēģiptes bazārs – Pusdienas. Reģistrēšanās Stambulas viesnīcā. Brīvais laiks.

  5.diena STAMBULA – RĪGA (brokastis)
  Brokastis, brīvais laiks. Izrakstīšanās no viesnīcas Stambulā un transfērs uz lidostu.

  Ceļojuma cena: no 478 EUR + lidojums

  Ceļojuma cenā iekļauts:

  • transfērs Ataturkas lidosta - viesnīca - Ataturk lidosta
  • transfērs Kapadokijas lidosta – viesnīca – Kapadokija lidosta
  • lidojums Stambula – Kapadokija – Stambula
  • 2 naktis 3-4* viesnīcā Stambulā ar brokastīm
  • 2 naktis 5* viesnīcā Kapadokija ar brokastīm un pusdienām
  • ekskursija pēc programmas
  • profesionālā gida pakalpojumi

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • lidojums uz Stambulu
  • ieejas biļetes uz muzeju pēc programmas (50$/45€)
  • papildus tēriņi

   

  AZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.