Ķīnas Grand tūre


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Ķīna


 

Papildus izmaksas:
 • lidojums no 579 EUR

Ķīnas Grand tūre

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   Programma:

   1. diena. RĪGA - PEKINA
   Lidojums uz Pekinu ar vienu pārsēšanos.

   2.diena. PEKINA (pusdienas)
   Ierašanās Ķīnas galvaspilsētā – Pekinā, kuras vecums pārsniedz 3 tūkstošus gadus. Lidostā Jūs sagaidīs gids, ar kuru Jūs dosities uz viesnīcu. Pēc īsas atpūtas iepazīšanās ar Ķīnu sāksies ar pusdienām restorānā, kur Jums būs iespēja nogaršot slaveno Pekinas pīli.

   Jūs apmeklēsiet Aizliegto pilsētu, lielāko pils kompleksu pasaulē, kurš sastāv no 9999 atsevišķām istabām, kurās glabājās vairākas imperatora mājsaimniecības un ikdienas lietošanas mantas. Jums būs iespēja piedalīties tējas ceremonijā. Tā ir ļoti svarīga ķīniešu kultūras daļa ar vairāk nekā 1300 gadu vēsturi, bet vispār tējas kultūra Ķīnā eksistē jau vairāk nekā 5000 gadus.

   Pēc tējas dzeršanas Jūs apmeklēsiet vienu no pazīstamākajiem Pekinas reliģiskās arhitektūras paraugu – 1420. gadā uzcelto Debess templi. Tas ir slavens ar savām neparastajām akustiskajām īpašībām: tajā ir vietas, kur pat čukstus sacītie vārdi rada skaļu atbalsi. Šeit var redzēt vairākus tūristus, kuri pieliek ausi pie sienas cerot sadzirdēt maģisko atbalsi. Nakšņošana viesnīcā.   3.diena. PEKINA (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet Lielo Ķīnas mūri - garāko būvi pasaulē, kas stiepjas 6350 km garumā gar valsts ziemeļu robežām. Izturīgs un drošs mūris sastāv no cietokšņiem un torņiem, no kuriem paveras elpu aizraujoši kalnu un ieleju dabas skati. Vieglas pusdienas ārpilsētas restorānā. Pēc pusdienām nefrīta muzeja apmeklēšana, kur Jūs noklausīsieties interesantu stāstu par šo akmeni, redzēsiet gan tā apstrādes procesu, gan arī vairākus unikālus izstrādājumus no nefrīta. Nakšņošana viesnīcā.

   4.diena. PEKINA (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm viesnīcā Jūs iepakosiet čemodānus un turpināsiet iepazīties ar Pekinu. Apmeklēsiet Imperatora vasaras pili – vecāko un lielāko pils un parka kompleksu. Pusdienas restorānā. Vēlāk – diagnostika Tibetas medicīnas centrā.

   Jūs apskatīsiet (no ārpuses) Pekinas Olimpisko spēļu lielākos objektus: olimpisko stadionu „Putnu ligzda” un nacionālo peldēšanas kompleksu „Ūdens kubs”. Tālāk Jūs gaida ceļojums uz Lojanu, vienu no Ķīnas vecajām galvaspilsētām. Stacijā Jūs sagaidīs gids, kurš Jūs pavadīs uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

   5.diena. LOJANA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis viesnīcā. Tūre sāksies ar braucienu uz akmens alām Lunmeņ (Pūķa vārti). Tā ir viena no svarīgākajām ķīniešu akmens skulptūru un rakstu krātuvēm. Šī vieta ir slavena arī ar lielajiem grieztajiem Budas tēlojumiem. Pusdienas ķīniešu restorānā. 

   Pēc pusdienām Jūs gaida Šaoļiņas klosteris – viena no pazīstamākajām budistu vietām Ķīnā, cīņas mākslu šūpulis. Cilvēki brauc uz šejieni meklējot dvēseles un ķermeņa harmoniju.

   Pēc vēlēšanās un par papildu maksu Jums būs iespēja novērot ušu meistaru paraugcīņu vai arī nogaršot mūku pagatavotus veģetāriešu ēdienus. Atgriešanās uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

   6.diena. SIAŅA (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm viesnīcā transfērs līdz stacijai un brauciens (2 stundas) ar vilcienu uz Siaņu. Siaņa ir Ķīnas vēsturiskā galvaspilsēta, kura senajos laikos bijusi lielākā pilsēta pasaulē. Šeit sākas Zīda ceļš. Stacijā Jūs sagaidīs gids un pavadīs uz vietējo restorānu.

   Vēlāk transfērs uz viesnīcu. Vakarā – brīvais laiks, ko Jūs varat veltīt patstāvīgai pilsētas iepazīšanai vai arī pasūtīt papildu ekskursijas. (Piedāvājam ekskursiju ar Dienvidezera, Dziedošo strūklaku un Zelta ielas apmeklēšanu). Nakšņošana viesnīcā.

   7.diena. SIAŅA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis viesnīcā. Šodien Jūs pirmām kārtām apmeklēsiet pilsētas aizsardzības sienu. Siena sadala pilsētu uz divām daļām – ārējo un iekšējo. Iekšējā pilsēta – tās ir senas tradicionālās ķīniešu arhitektūras stilā apbūvētas ielas, ārējā – mūsdienu greznu debesskrāpju pilsēta ar labi attīstu infrastruktūru.


   No sienas paveras elpu aizraujoša pilsētas panorāma. No šī skata punkta Jūs izjutīsiet jaunās un vecās pilsētas kontrastus.


   Pusdienas ķīniešu restorānā. Netālu no Siaņas pilsētas paugurainas apkaimes, Liņtun rajonā, Jūs apmeklēsiet Terakotas armijas apglabāšanas vietu. Ar leģendām slavenās kapenes, kurās atrodas ap 8000 ķīniešu kareivju pilna auguma terakotas figūras, aizsarga Ciņ Šihuan imperatoru un viņa gaišo piemiņu. Figūras attēlo cilvēkus, kuri kādreiz kalpojuši valdniekam. Šeit Jūs varat redzēt karavīrus ar zirgiem un kaujas ratiem, ierēdņus, akrobātus un pat muzikantus.

   Šī vieta ir viens no labākajiem cilvēcības paraugiem, kurš liecina par neierobežotu valdnieka varu, tautas uzticību un izcilām meistaru prasmēm senajos laikos. Dienas beigās Jūs apmeklēsiet zīda fabriku un uzzināsiet šeit tik ilgi un rūpīgi no pasaules glabātu un sargātu zīda noslēpumu. Nakšņošana viesnīcā.

   8.diena. SIAŅA (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm Jūs atstāsiet viesnīcu un turpināsiet savu ceļojumu. Jūs dosities uz septiņu stāvu Lielo Savvaļu zosu pagodu, kuras augstums sasniedz 65 metrus. Tā ir Siaņas vizītkarte. Ķieģeļu pagodas tika uzceltas 7. gadsimtā, lai aizsargātu pirmos no Indijas atvēstos budistu manuskriptus.

   Dziļāk iepazīties ar Ķīnas vēsturi Jūs varēsiet Šaņsi provinces muzejā. Pusdienas ķīniešu restorānā. Pēcpusdienā turpināsiet savu ekskursiju pa pilsētu.

   Jūs redzēsiet Bungu torni vietā, kur sākas musulmaņu rajons, zvanu torni, kurš kādreiz ar savu zvanu paziņoja, ka pilsētas vārti ir atvērti. Pastaigāsities pa mākslinieku iecienīto antīko ielu. Vakarā dosities uz staciju, no kurienes ar vilcienu brauksiet uz Sučžou.

   9. diena. SUČŽOU (pusdienas)
   Ierašanās Sučžou pilsētā – kanālu un dārzu pilsētā, ko uzskata par savdabīgo austrumu Venēciju. Jūs apmeklēsiet Kautrīgā Ierēdņa Dārzu, kas ir dekorēts ar koka griezumiem rotātiem koridoriem, sarežģīti veidotiem kokiem un puķu dobēm. Pusdienas restorānā.

   Jūs redzēsiet 520. gadā dibināto Auksto kalnu klosteri. Šeit glabājas ar portretiem rotāti piemiņas akmens stabi (stēlas) un senais zvans.

   Atgriešanās uz viesnīcu un atpūta. Vakarā Jūs varat patstāvīgi pastaigāties pa pilsētu vai arī par papildmaksu pasūtīt izbraucienu ar kuteri pa Sučžou kanālu un apmeklēt pilsētiņu uz ūdens. Nakšņošana viesnīcā.

   10. diena. HANČŽOU (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm Jūs gaida vienas dienas ekskursija uz Hančžou. Šī pilsēta ir slavena ar savām tējas plantācijām un gleznaino dabu. Jūs redzēsiet no trim pusēm skaistu kalnu ieskauto Sihu ezeru. Leģenda apgalvo, ka šis ezers parādījās no pērles, ko bija zaudējuši Fenikss un Pūķis.

   Tējas muzejā Jūs uzzināsiet par dārgākajām un pazīstamākajām ķīniešu tējas šķirnēm. Pēc pusdienām restorānā apmeklēsiet Dvēseļu patvēruma templi – vispazīstamāko budistu klosteri Ķīnā. Vēlāk 2-stundu brauciens ar autobusu uz Šanhaju. Pēc ierašanās Šanhajā – izmitināšana un atpūta viesnīcā.   11. diena. ŠANHAJA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis. Ekskursija uz Jujaņ dārzu, kas atrodas vecajā Šanhajas daļā. Šis dārzs ir lielisks klasiskā ķīniešu ainavas stila un fen šui harmonijas paraugs. Pusdienas. Pērļu fabrikas apmeklēšana, kur Jūs redzēsiet, kā tiek izaudzētas pērles un varēsiet iegādāties pērļu izstrādājumus.

   Jūs uzkāpsiet Šanhajas televīzijas tornī, kurš kļuva par neatņemamu jaunās pilsētas simbolu. Pastaigāsities pa tirdzniecības gājēju ielu ar vairākiem veikaliem. Atgriešanās viesnīcā. Vakarā Jums būs iespēja par papildmaksu pasūtīt kruīzu pa Huanpu upi. Vakara Šanhaja mirdzošajā neona gaismā ir ļoti iespaidošs skats. Nakšņošana viesnīcā.

   12. diena. ŠANHAJA (brokastis)
   Brokastis viesnīcā. Šodienu Jūs varat veltīt patstāvīgai pilsētas iepazīšanai, pastaigām pa veikaliem vai arī pasūtīt papildu ekskursijas. Nakšņošana viesnīcā.   13. diena. ŠANHAJA - RĪGA (brokastis)
   Pēc brokastīm transfērs uz lidostu (grupas tranfērs plkst. 8:00, citu laiku var pasūtīt individuāli) un lidojums uz mājām.

   Ceļojuma cena: no 1337 EUR + lidojums

   Ceļojuma cenā ir iekļauts:

   • sagaidīšana lidostā;
   • transports saskaņā ar programmu;
   • iekšējie braucieni ar vilcienu saskaņā ar programmu: Pekina – Lojana – Siaņa (sēdvietas, 2. klase), Siaņa – Sučžou (nakts vilciens, 4-vietīgā kupeja);
   • izmitināšana viesnīcās 4* ar brokastīm;
   • ēdināšana saskaņā ar programmu;
   • ieejas biļetes uz maksas objektiem saskaņā ar programmu.

   Ceļojuma cenā nav iekļauts:

   • aviobiļetes Viļņa/Rīga – Pekina; Šanhaja - Viļņa/Rīga (ar vienu pārsēšanos);
   • vīza uz Ķīnu (ap 290 Lt/ 83.99 EUR);
   • veselības apdrošināšana;
   • dzeramnauda gidiem un vadītājiem;
   • personīgie izdevumi.

   PIEZĪMES:

   • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
   • Ceļojuma standarta cenā ir iekļauts ēdināšanas veids, kas ir norādīts katras ceļojuma dienas nosaukumā.
    • Piemaksa par vienvietīgo numuru – 300 EUR.
    • Ierašanās viesnīcā pēc plkst. 14:00 (agrāk tikai, ja būs tāda iespēja), izrakstīšanās no numuriem līdz plkst. 12:00.
    • Tūristi Ķīnā pievienojas pie krieviski runājošām grupām (vidēji 10-16 cilvēki grupā).
    • Ceļojumu Ķīnā var pagarināt ar atpūtu Hainaņas sala (kūrorts Sanja). Cena tiek aprēķināta pēc pieprasījuma.
    • Ceļojumu Ķīnā var pagarināt ar ekskursiju uz Honkongu. Trīsdienu ekskursijas cena ar izmitināšanu 4* viesnīcā ir ~400 EUR/cilv. divvietīgajā numurā. Pārlidojuma cena Šanhaja – Honkonga ~190 EUR (cena tiek precizēta pirkšanas dienā).
    • Ceļojumu var organizēt individuāli. Maršrutu var mainīt pēc pašas vēlēšanas.
    • Aviobiļešu, pakalpojumu un ceļojuma cenas un datumi var mainīties valūtas kursa izmaiņu dēļ. Tāpēc mēs ieteicam savlaicīgi rezervēt ceļojumu.

   KL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.