Klasiskā Čehija


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Čehija


 

Klasiskā Čehija

PRĀGA – DRĒZDENE – SAKSIJAS ŠVEICE - KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅE - KOŅEPRUSKAS STALAKTĪTU ALAS – KARLŠTEINAS PILS
„Čehija – tā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze.”
6 dienas / Visas naktis viesnīcās

  • 2021. gada 18. jūlijā

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  1.diena Pretī jauniem iespaidiem...
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

  2.diena Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..
  Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā 4 stundas (par papildus samaksu 20 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staromestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš.
  Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”.
  Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes.
  Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

  3.diena Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve...
  Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici (par papildus samaksu 30 €). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Apskates ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā. Individuāls Cvingera apmeklējums.
  Atgriešanās un nakts viesnīcā 3*Prāgā.

  4.diena Daudziem tas ir mūža sapnis, bet Jums tā ir realitāte – pabūt kūrorta pilsētās Čehijā!..
  Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija grupas vadītāja pavadībā uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari, cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā 3*Prāgā.

  5.diena Ne tikai Prāga spēj pārsteigt!..
  Brokastis*. Izbraukuma ekskursija grupas vadītāja pavadībā uz Koņepruskas stalaktītu alām un Karlšteinas pili (par papildus samaksu 25 €). Lielākās alas Centrālajā Čehijā. Pazemes brīnums, kurš sācis veidoties jau 20 milj. gadu atpakaļ. Alas daba izveidojusi 3 stāvos, kopējais koridoru garums ~ 2,5 km un dziļums ~ 70 m. Apskatāmi interesanti stalaktītu-stalagmītu veidojumi un 15.gs. slepenā naudas viltotāju darbnīca. Pārbrauciens uz Karlšteinas pili. Viena no nozīmīgākajām un skaistākajām pilīm Čehijā ir Karlšteinas pils, kura atrodās apdzīvotā vietā, ar tādu pašu nosaukumu – Karlšteina. Pils paceļās virs klints uz upes ielejas, viens no tūristu apmeklētākajiem apskates objektiem. Šis Čehijas Karalistes simbols celts 14. gadsimtā pēc Čehijas karaļa un Romas Impērijas valdnieka Kārļa IV rīkojuma. Pils apmeklējums, bez interjera apskates. Lai labāk iepazītu Čehijas vēsturi “Ozolciems Tūre” piedāvā apmeklēt Vaska figūru muzeju vai Bētlemes muzeju. Iesakām atvēlēt laiku, praktisku suvenīru iegādei.
  Pēcpusdienā atgriešanās Prāga. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3*Prāgā.

  6.diena Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..
  Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena: € 256

  Samaksas kārtība 

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
  • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
  • transporta un ceļa izdevumi,
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

  Piemaksas un papildus izdevumi:

  • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €
  • piemaksa par papildvietu autobusā 75 €
  • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-69 gadu vecumā 10.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 16.20 €)
  • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
  • pilsētas sabiedriskais transports

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņe 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni un Saksijas Šveici 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Koņepruskas stalaktītu alām un Karlšteinas pili 25 €.
  • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 85 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 75 €, bērniem līdz 14g. 60 €.
  • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
  • *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

  Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

  • Ekskursija Prāgā gida pavadībā 20 €;
  • Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienām „Zviedru galds” 20 €;
  • Cvinger galerija 12 €;
  • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč;
  • Koņeprusku stalaktītu alas 130 Kč;
  • Funikulieris un skata tornis „Diana” 100 Kč;
  • Pusdienas no 150 Kč;
  • Muzeji Prāgā 50-300 Kč;
  • Baseinu komplekss „Akvaforums” 250 Kč, Betlēmes muzejs 50 Kč, Vaska figūru muzejs Karlšteinā 100 Kč, pilsētu nodoklis.

  1 EUR ~ 25 Kč. 2018. gada izmaksas.

  OZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.