Klasiskā Grieķija


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Grieķija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 330 EUR

Klasiskā Grieķija

ATĒNAS-DELFI-METEORI-ATTIKA-PELOPONĒSA-SARONAS LĪČA TRĪS SALAS- ATĒNAS

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   1 diena. RĪGA - ATĒNAS
   Ierašanās Atēnās, sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu (bezmaksas laikā no 10:00 – 19:00). Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
    
   2 diena. ATĒNAS(brokastis)
   Pēc brokastīm Jums ir iespēja pavadīt brīvu dienu, patstāvīgi pastaigāties pa Grieķijas galvaspilsētu vai arī doties vienas dienas ceļojumā pa trim Egejas jūras Saronas līča salām (Egīna, Parosa un Gidra) ar pusdienām uz kuģa*. Egīnā senlaikos bija plakstošākā osta. Šī sala ir pilna ar Fistācijas kokiem. Par pašu slavenāko apskates vietu šajā salā skaitās Sv. Nektārija klosteris un no 5. gs. p.m.ē. saglabājies Krētas dievietei Afai veltītais doriskais templis. Parosas salā, kas faktiski ir divas ar viļņiem savienotās salas, dzīvo tikai 5 tūkstoši iedzīvotāju, salā valda mierīgums un klusums, tā ir ideāla vieta brīvā laika pavadīšanai un brīnumainās dabas baudīšanai. Unikālajā Gidras salā ir aizliegti visi mehāniskie pārvietošanās līdzekļi: automobiļi, motocikli un pat velosipēdi. Šo salu ir iemīlējuši vairāki inteliģences un mākslas pārstāvji.Šeit ir iespēja pabraukāt ar āzi pa pilsētas šauram ieliņām. Nakts viesnīcā.


    
   3 diena. ATĒNAS (brokastis)
   Brokastis. Brīvā diena. Tūristiem, kas vēlēsies iepazīties ar pilsētas nakts dzīvi, ir iespēja piedalīties ekskursijā ”Nakts Atēnas”, kas iekļauj muzikālo folkloras programmu Vecpilsētas tavernā. Nakts viesnīcā.

   4 diena. ATĒNAS - DELFI - METEORI (brokastis)
   Pēc brokastīm izbraucam uz Delfiem - unikālu arheoloģisko dabas rezervātu zem atklātām debesīm Parnasa kalna piekājē, Delfi orākula atrašanās vieta senlaikos. Ekskursija pa arheoloģisko kompleksu, kur Jūs redzēsiet Apollona templi, Dionisa teātri, uz svētā bagātības ceļu. Nakts viesnīcā.

   5 diena. METEORI - FERMOPILAS AIZA - ATĒNAS(brokastis)
   Pēc brokastīm, dosities uz vienu no skaistākajām un senlaicīgāko vietu Grieķijā dabas un vēstures vietām. Jūs apmeklēsiet senlaiku klosterus un iepazīsities ar mūku dzīvi, kā arī izbaudīsiet unikālo panorāmas skatu. Jums būs unikāla iespēja ielūkoties Bizantiju ikonu darbnīcās, apskatīt un iegādāties īstu meistaru darbus. Vēlāk dodamies uz Atēnām. Pa ceļam apstāsimies pie slavenās Fermopiliešu kraujas, pie Leonīda pieminekļa – Spartas un 300 spartiešu karaļa, kas varonīgi gāja bojā kaujā ar persiešiem. Nakts viesnīcā, Atēnās.

   6 diena. ATĒNAS (brokastis)
   Pēc brokastīm iepazīšanās ar Atēnām. Jūs gaida grandioza autobusu tūre pa Atēnām: Olimpiskais stadions, Atēnas Universitāte, Nacionālā Bibliotēka. Ekskursijas laikā apskatīsim Akropoli, tās tempļus un arheoloģiskos muzejus, kur glabājas seno laiku skulptūru šedevri. Jūs redzēsiet Dionīsa teātri - pirmo akmens teātri Grieķijā; kādu laiku pavadīsim Agarā - galvenajā pilsētas laukumā. Atgriešanās Atēnās. Nakšņošana viesnīcā

   7 diena. ATĒNAS-ARGOLIDA-NAFPLIONA-MIKĒNA-EPIDAVRA (brokastis)
   Pēc brokastīm Jūs gaida ekskursija uz Argolidu.Vēlāk ekskursija uz Senlaiku Epidavru, kas ir slavens ar savu lielāko antīka teātri Grieķijā, ar unikālo akustiku un Asklepija kapenēm- dziedniecības dieva. Nafplio - neatkarīgās Grieķijas pirmā galvaspilsēta. Šeit Jūs ieraudzīsiet milzīgu Venēcijas stila cietoksni, no kuras atveras panorāmas skats uz Argolas līci. Uz Peloponēsas pussalas, Jūs gaida Seno Mikēnu apskate, kur Jūs noteikti satrieks Lauvas vārti un Karaliskās Pils drupas. Tā pat Jums būs iespēja redzēt Grieķu teātri. Nakts viesnīcā.


    
   8 diena. ATĒNAS - RĪGA (brokastis)
   Pēc brokastīm izbraucam uz lidostu.
   Lidojums Atēnas-Rīga. Atgriešanās Rīgā.

   CEĻOJUMA IZMAKSAS no 450 EUR + lidojums.

   CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

   • 7 naktis 3* viesnīcā
   • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
   • Ēdināšana: 7 brokastis
   • Visi transfēri pēc programmas ar mūsdienīgu un komfortablu autobusu ar gaisa kondicionētāju;
   • Ekskursiju programma;
   • Krievvalodīgā gida pakalpojumi.

   CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS :

   • Starptautiskais lidojums
   • Ieejas biļetes muzejos pieaugušajiem (62 EUR), bērniem līdz 18 gadiem bezmaksas;
   • Medicīnas polise;
   • Ceļojuma pagarināšana ar atpūtu pie jūras no 60 USD + transfērs
   • * kruīzs 90 EUR (ar pusdienām; 60 EUR bērniem līdz 10 gadiem),Suinonas 50 EUR, ekskursija uz nakts Atēnu 45 EUR;
   • piemaksa par vakariņām 71 EUR par personu 

   Papildus:

   • Ekskursijas un objektu apmeklēšanas kārtība var mainīties.
   • Iespējams pagarināt Jūsu ceļojumu Grieķijā.
   KL
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.