Klasiskā Indija


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Indija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 560 EUR

Klasiskā Indija

DELI – DŽAIPURA - FATEHPURA-SIKRI – AGRA – TADŽ MAHALA – ORCH – KADŽURAHO – VARANASI

   CEĻOJUMA PROGRAMA:

   1.diena. RĪGA-DELI ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsētam.
   Deli - ziemeļu Indijas pilsēta, kas atrodas pie Himalaju pamatnes, kur katrs akmens var pastāstīt savu stāstu. Šīs ir viena no vissenākajām pilsētām Indijā, kurā dzīvo jau kā 3000 gadus dažādu kultūru un reliģiju tautas.Sagaidīšana,  transfērs uz viesnīcu, laiks atpūtai.

   2.diena. DELI-DŽAIPŪRA (brokastis)
   Sagaidīšana,  transfērs uz viesnīcu, laiks atpūtai. Brokastis. Rīta ekskursija pa Jauno Deli. Jaunajā Deli platas, taisnas ielas savieno ar parkiem trīs dažādus rajonus – tirdzniecības, dzīvojamo un valdības. Jūs redzēsiet  70m lielu Kutab-Minar XII gadsimta, apmeklēsiet impēratora Humayun mauzoleju un satriecošu Lakšmi-Narayan templi. Pēc tam Jūs dosities  pie Indijas vārtiem, pie Prezidenta pils un Parlamenta ēkas -  šīs ir interesantais arhitektūras sajaukums karalienes Victorijas  XX gadsimta laika. Pēc pusdienām apskates pastaiga pa Veco Deli. XVII gadsimta Deli tika nodalīts ar sienu, no kuras tagad palika tikai fragments. Šeit haotiskā kārtībā izkārtotas zemās ēkas, bet uz šaurām ieliņām vienmēr daudz cilvēku. Ļoti daudz austrumu tirgus un ēku, kuri saglabājas  no Vareno Mangolu laika. Mongoļu imperātora Shah-Jahan- sarkanā forta impērija, Raj Ghat –  Mahatmas Gandi kremācijas vieta; milzīga mošejas vietas Jama Masjid, kura tika uzbūvēta XVII gadsimta, Chandni Chouk (sudraba iela) galvenā iela ar krāsaino austrumu tirgu. Brauciens uz Džaipuru

   Džaipūru devē par „rozā pilsētu“, kura bija dibināta ar maharadža Džaj Singhom II (1693-1743). Agrāk bija Radžastan štata galvaspilsēta, Džaipūru no visām pusēm ieskauj kalni ar fortiem un aizsardzības mūri. Ēkas un ēku fasādes nokrāsoti rozā krāsā, kas rada lielisku skatu. Džaipūra un viņa burvīgā atmosfēra vairāk atgādina nebeidzamu muzeju. Šeit ir ļoti skaisti juvelierizstrādājumi no emaljas, zelta un dārgakmeņiem, un dimantiem. Džaipūrā ražo slavenās lakotas aproces, kuras ir slavenas visā pasaulē.  Vārdu sakot, Džaipūra- tā ir pilsēta kuru noteikti jāapmeklē. Ir iespēja pasūtīt vakariņas un tautu deju programmu (apmēram 15USD/par personu). Nakšņošana viesnīcā.

   3.diena. DŽAIPŪRA (brokastis)
   Brokastis viesnīcā. Dosities uz Fort Amber. Šī ir grandioza ēka, kas atrodas uz kalniem , 12km no mūsdienīgās pilsētas, viens no labakajiem militārās kastas Radžput arhitektūras paraugiem. Tāpat šeit atrodas viduslaika Dzantar-Mantar observatorija, Užvaras templis ar slaveno Shish Mahalu un Spoguļu zāle. Vēlāk apmeklējiet Pilsētas Pili. Tagad šeit atrodas muzejs, izņemot nelielu pils daļu, kuru joprojām izmanto karaliskā ģimene. Uzcelts universitātes pilsētas stilā, pils aizņem septīto daļu no visas pilsētas. Viena no interesantakām vietām – paredzēta priekš ieročiem un militārā aprīkojuma, kuru izmanto karaliskā ģimene. Citi svarīgie ekskursijas objekti: audumu un kostīmu muzejs, gleznu galerija,  Chandra Mahal, Mubarak Mahal. Neviens tūrists nevar paiet garām apbrīnojamam Hava Mahal ekai, vai Vēju Pils,  pati slavenākā vieta Džaipūrā. Šīs ēkas fasādē ir – 953 logu. Katrā logā pūlētā akmens ekrāns. Pils tika uzcelta priekš tā, lai karaliskā galma sievietes varētu vērot karaliskos gājienus, pie tam palikt nepamanāmas. Tā pat apmeklējiet lielāko abservatoriju,  ko uzcēla Jai Singh. Tā laika dokumentos tika atzīmets: „Ar pašiem pirmiem soļiem tiecoties pie zināšānām un pieaugšanas periodā, Savai Jai Singh bija apsēsts ar matematikas zinātnes izpēti (astronomija)“. Abservatorijā, kura uzcēla pretī Pils Pilij, atrodas 18 lielas ierīces, no kuriem lielākā daļa vēl joprojām strādā. Nakšņošana viesnīcā.

   4.diena. DŽAIPŪRA - FATEHPURA-SIKRI - AGRA(brokastis)
   Brokastis. Izbraukšana uz Agras pusi, ar Fatehpur apmeklējumu – Sikri. Fatehpur-Sikri atrodas pašā kalngalē, 37 km uz dienvidiem  no Agras. Fatehpur–Sikri bija dibināts 400 gadu atpakaļ ar imperātora Akbara palīdzību, kurš plānoja uzcelt pilsētu „indo” – islama stilā. Tomēr, pēc 10 gadu  pēc tās dibināšanas, dēļ ūdens trūkuma iedzīvotāji bija spiesti pamest pilsētu. Piekdienas mošeja – Juma Masjid, kopija Meca mošejas, kurā sajaukti persiešu un indiešu elementi. Ierašanās Agra. Izmitināšana viesnīca. Naksņošana viesnīcā.

   5.diena. AGRA (brokastis)
   Brokastis. Apmeklējiet Agras forti, kuru uzcēla imperātors Akbars – iespaidīgais pils kompleks sarkanā krāsā, kurš slavens ar savu brīnumaino arhitektūru un bagātību. Kā arī varēsiet redzēt Diwan-i-Pac, sabiedrisko zāli, personīgo tikšanos zāli, kas iekārtota priekš Shahbzhana sūtņiem un priekš viesu pieņemšanas. Beidzot Taj Mahal apmeklējums – galveno Indijas simbolu. Tas tika uzcelts blakus Jamunas upei, Taj Mahal – pasaules slavenākais piemineklis veltīts mīlestībai, neredzētās afhitektūras kompleks, mauzolejs,  kuru 1630.gadā uzcēla Shah Jahan priekš savas mīļotas sievas. Kompleksa būvniecība ilga 20 gadus, baltais marmors un citi dārgakmeņi kuri tika atvesti no dažādām pasaules valstīm. Nakšņošana viesnīcā.

   6.diena. AGRA-JHANSI-ORCHA-KHAJURAHO (brokastis)
   Pēc brokastīm ar vilcienu dosities uz Jhansi. Sagaidīšana stacijā. Pa ceļam pie Khajuraho apmeklejiet viduslailu pilsētu Orch. Izmitināšana nakšņošana viesnīcā.

   7.diena. KHAJURAHO-VARANASI (brokastis)
   Brokastis. Tempļu grupu apmeklējums: Ghantaj, Vamana, Javari u.c. Transērs uz lidostu, lidojums uz Varanasi.

   Varanasi – tā ir Indijas kultūras un reliģijas šūpulis, uz šejieni brauc svētceļnieki no visas pasaules, un vairums tūristu no rietumiem cer atrast šeit mieru, iemacīties spēlet uz tradicionaliem muzikāliem instrumentiem, meditēt. Priekš pasiem indiem ši pilsēta – reliģijas centrs. Caur Indiju un Varanasi tek cauri Gangas upe. Indi sauc šo upi par par savu māti, uzskata to par svētu, un pielūdzot viņu.  Viņi tic, ka Ganga ir sākums un beigas visam apkārt, šajā upē indi pavada lūgšanas ceremonijas, peldas tajā katru rītu un vakaru, kā arī mazgā tajā veļu, un šo pašu ūdeni izmanto ēdienu pagatavošanai. Kad atbrauksiet, apmeklējiet Sarnath, kurš atrodas 10km no Varanasi, šī ir leģendāra vieta, dibināta vēl III gadsimta pirms mūsu ēras, kura aizstāvēja savu merķi senai pagātnei. Šeit Budda teica saviem sekotājiem savu pirmo mācību par Budizma principiem. Transfērs uz viesnīcu, nakšņošana.

   8.diena. VARANASI-DELI-GOA/KERALA (brokastis)
   Agri no rīta Jūs dosities lejā pa upi Ganga pa <gatam> - ritaūlām kapnem, kas zināmas visā pasaulē. Peldot pa Gangas upi ar laivām, jūs pamanīsiet svētos rituālus un redzesiet saullēktu.  Tā pat apmeklēsiet Vishwanatj templi, kuru sauc arī par Zelta templi dēļ apzeltīta jumta. 

   Transfērs uz lidostu. Lidojums uz populāro Indijas kūrortu Goa. Šīs mazais kūrorts, vienmēr ir zaļš un atrodas uz indijas rietuma krasta, pie Arābu jūras, bijusī portugāļu kolonija. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu. Šeit sākās atpūta izvēlētā viesnīcā. 

   9-14 diena. GOA/KERALA (brokastis)
   Atpūta Goa/Kerala kūrortā.

   15.diena. GOA/KERALA-DELI (brokastis)
   Brokastis. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Deli. Vēlak lidojums uz mājām. (Ja nepieciešama papildus nakts, papildmaksa 50 EUR/par personu).

   16.diena. LIDOJUMS DELI-RĪGA ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsētām.

   CEĻOJUMA CENA: no 1199 EUR + lidojums

    

   Viesnīcas cenas GOA kūrortā:

   Adamo the Bellus 3*, brokastis
   numura tips: standard room 

   Ceļojuma cena vienai personai no 1119 EUR

    

    

   Casa de Goa 3* , brokastis
   numura tips: deluxe room

   Ceļojuma cena vienai personai no 1270 EUR

    


   Mayfair Hideaway Spa Resort 4*, brokastis
   numura tips: deluxe room 

   Ceļojuma cena vienai personai no 1320 EUR

    

    


   Grand Hyatt 5*, brokastis
   numura tips: grand room 

   Ceļojuma cena vienai personai no 1522 EUR

    

   Dona Sylvia 4*, viss iekļauts
   numura tips: standard room 

   Ceļojuma cena vienai personai no 1682 EUR

   Ēdināšanas veidi: BB – brokastis, HB – brokastis un  vakariņas, AI – viss iekļauts. Pēc vēlmes cena var būt skaitīta ar citu tipu. Cenas par atpūtu  var mazliet mainīties atkarībā no sezonas. 

   CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

   • vietojie transfēri saskaņā ar programmu
   • sagaidīšana lidostā
   • izmitināšana 3* viesnīcās 
   • ekskursija saskaņā ar programmu ar krievvalodīgo gidu
   • brokastis viesnīcās visa ceļojuma garumā
   • 7 atpūtas dienas Goa/Keralā
   • Norādītais ēdināšanas tips ceļojuma laikā.

    CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

   • aviobiļetes Rīga-Deli-Rīga (no 560 EUR)
   • vietējie pārlidojumi (no 250 EUR)
   • Apmeklējamo vietu ieejas maksa (~126 EUR);
   • Vīza 
   • personiskie tēriņi;
   • medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā;
   • dzeramnauda.

   PIEZĪMES:

   • Atkarībā no lidojuma laika var būt nepieciešama papildus naksts Deli viesnīca, maksa 50 EUR par cilvēku, ieskaitot transfēru  uz lidostu.
   • Objektu apmeklēšanas secība var mainīties, tūroperators atstāj sev tiesības minimali mainīt ceļojuma programmu.
   KL
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.