Klasiskā Portugāle


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Portugāle


 

Papildus izmaksas:
 • 319 EUR

Klasiskā Portugāle

   1. diena RĪGA - LISABONA
   Sagaidīšana lidostā, transfērs un izmitināšana viesnīcā Lisabonā. Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā.   2. diena LISABONA – SINTRA – EIROPAS TĀLĀKAIS RIETUMU PUNKTS – KAŠKAIŠA (brokastis)
   Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Lisabonu: iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru, kurš saglabāja savu neatkārtojamo veclaiku izskatu. Baiša – pēc zemestrīcēm no drupām atjaunotais Lisabonas centrs; ar kastaņu alejām ieskauts Neatkarības prospekts; Restauratoru laukums ar granīta obelisku, kas tika uzstādīts kā piemiņas zīme par godu atbrīvošanai no Spānijas ekspansijas; Rossiu laukums ar brīnišķīgām bronzas strūklakām un spilgtām puķu dobēm; 25.Aprīļa tilts; Beļenskie doki, Alfonso Albukerke laukums. Brauciens uz ļoti jauku zaļo pilsētu Sintru, kura atrodas netālu no galvaspilsētas un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Veco muižu un Pena pils apskate. Pena pils ir unikāls romantisma laikmeta arhitektūras piemineklis paugura virsotnē. Romantisko iespaidu no apkaimēm pastiprina arī Roka rags – Eiropas tālākais rietumu punkts, „Zemes gals”, „Pasaules mala”. Kūrorta pilsētiņu Kaškaišas un Eštorialas apmeklēšana. Kaškaiša – tā ir pludmale ar sērfotājiem un krastmala ar laivām, kura pakāpeniski pārveidojas par klinšainu krastu. Var pastaigāties gar krastu līdz kaimiņu pilsētai Eštorialai, kura ir slavena ar saviem spēļu namiem un golfa laukumiem. Atgriešanās uz Lisabonu. Atpūta viesnīcā.

   3. diena LISABONA - PORTO (brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm brauciens uz krāšņo pilsētu - Porto, Portugāles otrā lielākā pilsēta, kas uzcelta romiešu laikos. Pusdienas vietējā restorānā. Ekskursija pa vecpilsētu. Vēlāk jūs apmeklēsiet slaveno, gadsimtu veco portvīna pagrabu un iepazīsieties ar šī vīna ražošanu, Jūs piedalīsieties vīna degustācijā. Brīvais laiks pie Douro upes (maksā ~ 15 eur), dodieties uz Lello & Irmao grāmatnīcu, kas ir uzskatīta par 3. skaistāko grāmatnīcu Eiropā. Atpūta viesnīcā.

   4. diena PORTO - BRAGA - GUIMARAES (brokastis, pusdienas)
   Pēc prokstīm ekskursiju uz Bragu un Guimaraes. Braga tiek uzskatīta par Portugāles reliģisko pilsētu. Uz ziemeļiem no Bragas, romieši iekaroja Galīcijas galvaspilsētu un tā kļuva par Impērijas provinci. Vēlāk mauru iedzīvotāji to pilnībā appludināja. Kristieši, kas atguva pilsētu, nolēma parādīt visiem savu reliģiju.

   Jūs izpētīsiet Bom Jesus kompleksu, milzu katedrāli ar 116 metru garu baroka kāpņu telpu. Pārvarot šo, šķietami bezgalīgo kāpņu telpu, kā balvu Jūs saņemsiet brīnišķīgu pilsētas un apkārtnes panorāmas skatu no 564 metru terases. Jūs apmeklēsiet arī mazo, mājīgo Guimaraes pilsētu, kuru ieskauj kalni un kura ir uzskatīta par Portugāles šūpoli. Atpūta un nakšņošana Porto.

   5.diena PORTO – KOIMBRA – FATIMA – LISABONA(brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm izbraukšana no viesnīcas un ceļš uz Koimbru, kura atrodas Mondego upes labajā krastā. 1139-1256 Koimbra bija valsts galvaspilsēta. Šī pilsēta lepojas ar vienu no senākajām universitātēm Eiropā, kas dekorēta ar zeltu. Studentu brīvdienās viņi ir diezgan mierīgi; bet vislabāk ir šeit ierasties maijā, kad skolēni svin mācību gada beigas. Queima das Fitas svinības laikā studenti pārrauj vai sadedzina savas fakultātes rituālus un lentes. Apmeklējiet alu ar interesantu nosaukumu "Krājbanka ar monētām", jūs redzēsiet dabas veidoto skaistumu (ieejas maksa 6 eur).

   Turpiniet doties uz svētceļojumu pilsētu Fatimu, svēto vietu visiem katoļiem, kas slavena ar Dievmātes Jaunavas Marijas parādīšanos 1917. gadā trīs bērniem. Lai gan Portugālē ir daudz svētceļojumu maršrutu, Fatimas gājieni ir kļuvuši ļoti svarīgi katoļiem visā pasaulē. Mierīgais zemnieku ciemats Fatima kļuva par reliģisku apkārtni ar iespaidīgu balto baziliku. Šeit ir sagrautas viesnīcas, hosteļi, autostāvvietas, kafejnīcas un restorāni. Vienu miljonu svētceļnieku var dzīvot Fatimā vienlaicīgi - ap maiju un 13. oktobri. Pāvests Jānis Pāvils II apmeklēja 1981. un 1992. gada Fatimas gājienus. Atgriežamies Lisabonā, izmitināšana viesnīcā.

    

   6.diena LISABONA(brokastis, pusdienas)
   Pēc brokastīm Jūs sagaidīs rīta ekskursija pa Lisabonu: apmeklēsiet Gotisko Sv. Jeronimo klosteri, kurā atrodas slavenā jūrnieka Vasco da Gama paliekas, jūs aizvedīs uz Belem torni, kura veidota 16. gadsimtā. Vasco da Gama ir kļuvis par vienu no Lisabonas simboliem.

   Vēlāk Jūs dosieties uz Mafru - vietu, kur atradīsiet milzīgo karaļa Jana V pili un klostera kompleksu, ko karalis uzcēla par ġodu viņa pēctecim. Vēlāk jūs dosieties uz Sobreiro (7 km no Eriseira. 15 min.) - pilsēta, ko bieži sauc par dibinātāju, vietējā podnieka Jose Franke vārdā. Šis reģions ir labākais portugāļu dzīves un viņu dzīves atspoguļojums 20. gadsimta sākumā. Šeit jūs varat nobaudīt gardu vietējo maizi ar vītinātu desu. Pēc ekskursijas - brīvais laiks un atpūta.

   7.diena LISABONA – EVORA – LISABONA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis. Brīva diena. Iespēja rezervēt dienas braucienu uz Evoru par papildu samaksu (70 eiro / pers.): Jūs ceļosiet uz mierīgo pilsētu Evora, vienu no burvīgākajām Portugāles vietām. Ar UNESCO palīdzību valdība ir saglabājusi un atjaunojusi nenovērtējamas Evoras vēsturiskās vērtības. Ir vērts atzīmēt vecpilsētas ielas unikālo izvietojumu – tas ir mauru dominēšanas vēsturiskā vērtība. Evorā ir arī kapela, kuras iekšējās sienas ir klātas ar cilvēka kauliem. Arkas ir "dekorētas" ar galvaskausiem.

   Vēsture apstiprina, ka, kad viņi sāka veidot baznīcu, cilvēki redzēja, ka tā kādreiz ir bijusi kapsēta. Tā kā kapi jau bija izpostīti, viņi izmantoja senču kaulus interjera dekorēšanai, lai tos saglabātu.

   Atgriežamies uz Lisabonu pāri tiltam, kas tika uzcelts pāri Težu upei, kura ieplūst Atlantijas okeānā. Tilts savieno Portugāles galvaspilsētu ar valsts dienvidu reģioniem. Pēc tilta šķērsošanas jūs redzēsiet milzīgu 104 metru augstu Kristus statuju, kas atgādina statuju Riodežaneiro, Brazīlijā. Tā tika uzcelta 1959. gadā, lai izteiktu pateicību Dievam par nepiedalīšanos Otrā pasaules kara laikā. Naktšņošana Lisabonā.

   8.diena LISABONA – OBIDUŠA (brokastis)

   Ekskursija uz Obidušu, pilsētu-muzeju. Obiduša ir arī pazīstama ka "kāzu pilsēta".  Vakariņas nacionālajā restorānā, kur skanēs fadas - blūza nostaļģijas melodijas. Atgriešanās Lisabonā, nakts viesnīcā.

   9.diena LISABONA – RīGA (brokastis)
   Brokastis. Transfers uz lidostu. Lidojums mājās ar vienu pārsēšanos (vai tiešo reisu ar Air Baltic).

   CEĻOJUMA CENA: no 748 EUR + lidojums

   Viesnīcas kategorija

   Cena par personu divvietīgā numurā:

   Cena vienai personai vienvietīgā numurā:

   Cena trim pieaugušajiem istabā:

    

   Bērns līdz 12 gadu vecumam (dzīvo numurā ar 2 pieaugušajiem):

    

   3*

   748 eur + lidojums

   948 eur + lidojums

   685 eur + lidojums

   535 eur + lidojums

   4*

   874 eur + lidojums

   1091 eur + lidojums

   784 eur + lidojums

   645 eur + lidojums

   Ceļojuma cenā ir iekļauts:

   • 8 naktis izvēlētajā viesnīcā
   • 8 brokastis, 5 pusdienas, 1 vakariņas
   • ekskursijas pēc programmas
   • transports pēc programmas
   • krievu valodā runajošs gīds

   Ceļojuma cenā nav iekļauts:

   • aviobiļetes Rīga - Lisabona - Rīga (ar pārsēšanos, cena no 249 EUR)
   • biļetes uz muzejiem (~ 45 EUR/cilv.)
   • medicīnas apdrošināšana
   • audiogids (~ 2 eur diennaktī)
   • personīgie izdevumi
   • dzeramnauda

   Piezīmes:

   • Jums tiek piedāvāta standarta ceļojuma programma. Ņemot vērā ceļojuma datumu, cena var nenozīmīgi mainīties atkarībā no viesnīcu un aviobiļešu cenām. Par iespējamām izmaiņām uz Jūsu izvēlēto datumu konsultējieties tūrisma aģentūrā
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.