Klasiskā Sicīlijas tūre (no Katānijas)


ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Klasiskā Sicīlijas tūre (no Katānijas)

Tematiska tūre pa Sicīliju: interesanta, izzinoša, nenogurdinoša. Daudz iespaidu, ekskursiju un braucienu. Pastāv iespēja ekskursiju tūri savienot ar atpūtu pie jūras. 

Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

Katānija – Taormīna – Sirakūzas – Etnas vulkāns – Lipāru salas* – Monreale* – Palermo* – Alkantara* – Katānija.

1. diena. Katānija – Taormīna
Grupas sapulcēšanās lidostas atlidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā.
Transfers uz viesnīcu Taormīnas rajonā (no Sant`Alessio līdz Riposto).
Apmešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

2. diena. Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Dienas otrajā pusē ekskursija “Taormīna”: pastaiga pa Taormīnu – vienu no skaistākajām Sicīlijas piekrastes kūrortpilsētiņām, kuru dibinājuši grieķi 4 gs. p.m.ē. un kas kļuvusi par tūrisma pilsētu jau 18. gs. beigās. Jūs skatīsiet viduslaiku ieliņas un 15. gs. celtas pilis, Sicīlijas salā pēc lieluma otro grieķu-romiešu teātri (ieejas biļetes apmaksājamas papildus, 10,00€), priecāsieties par skatiem, kuri paveras uz jūru un Etnas vulkānu, un iepazīsieties ar Sicīlijas tradicionālajiem ēdieniem.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

3. diena. Taormīna – Katānija – Sirakūzas – Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Katāniju un Sirakūzām.
Transfers uz Katāniju un pastaiga pa pilsētu: pilsētas katedrāles, Universitātes laukuma, unikālā zivju tirgus apmeklējums, pastaiga pa ieliņām ar baroka stilā celtiem namiem. Pārbrauciens uz Sirakūzām – tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsētu, kura atrodas Jonijas jūras dienvidaustrumu piekrastē pie ainaviska līča, kuru no vienas puses ierobežo pussala, bet no otras puses – Ortidžas sala, kur arī aizsākusies pilsētas vēsture. Pilsēta uzcelta vietā, kur agrāk atradās antīkās Sicīlijas galvenā pilsēta. Pilsētas uzplaukums attiecas uz grieķu valdīšanas periodu. Šī bija spēcīgākā grieķu kolonija Vidusjūras reģionā – vienlaikus politiskais, militārais un kultūras centrs. Arī Arhimēda dzimtene, pilsēta, kurā dzīvoja un radīja Platons. Pastaigas – Sirakūzu pilsētas apskates ekskursijas laikā kopā ar gidu apmeklēsiet Arheoloģisko parku (ieejas biļete iegādājama papildus), skatīsiet  galvenos pilsētas tūrisma objektus: vecpilsētas apskate, vienu no lielākajiem Romas perioda amfiteātriem (lielāki ir tikai Kolizejs un Veronas Arēna).
Atgriešanās viesnīcā.
Brīvais laiks.
Vakariņas.

4. diena. Taormīna - Etna – Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Etnas vulkānu (3400 m): brauciens ar autobusu, sasniedzot 1900 m augstumu v.j.l., šķērsojot unikālas ainavas ar neparastu veģetāciju, kā arī lavas laukus. Pastaiga un Monti Silvestri krāteru patstāvīga apskate (speciāls džips*). Pacelšanās 3000 m augstumā. Obligāti līdzi jābūt siltām drēbēm un slēgta tipa apaviem. Atpakaļceļā no Etnas – pietura ar produktu degustāciju.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

5. diena. Taormīna – Lipāru salas* - Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Papildu ekskursija uz Lipāru* salām (uz visu dienu): agra izbraukšana (pasūtāmas agrās brokastis), transfers uz Milazzo raga ostu, Lipāri salas apmeklējums (tā ir lielākā un ainaviskākā arhipelāga sala): senais pilsētas kvartāls, neliels arheoloģiskais muzejs Kastello, nekropole, 12. gs. normaņu celtā Sv. Bartolomeja katedrāle. Ārkārtīgi skaistas klintis (faraglioni), kuras paceļas virs ūdens. Pārbrauciens uz Vulkāno salu, kur kūp dubļu vannas, bet geizeri izšauj karstu ūdeni un tvaikus. Būs iespēja apmeklēt pludmali ar vulkāniskajām smiltīm.
Ekskursijas sākuma laiks var mainīties atkarībā no meteoroloģiskajiem apstākļiem.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

6. diena. Taormīna – Monreale* – Palermo* - Alkantara* – Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Papildu ekskursija uz Monreali* un Palermo* (uz visu dienu): Monreales pilsētiņas un tās grandiozās katedrāles apmeklējums. Katedrāle slavena ar savām viduslaiku mozaīkām, kuras darinājuši sicīliešu un bizantiešu mākslinieki – nevienā citā Itālijas Dievnamā nav tik daudz mozaīku! Pēc tam sekos Sicīlijas galvaspilsētas Palermo apmeklējums un tās nozīmīgāko tūrisma objektu apskate: karaļa pils, katedrāle (tajā neparasti harmoniski sadzīvo dažādi mākslas stili, piemēram, arābu un normaņu arhitektūra, gotiskais un klasiskais stili), Piazza Pretoria laukums ar krāšņo strūklakas kompleksu, La Martorana laukums, iespaidīgā Massimo teātra ēka, Politeama Garibaldi teātra ēka un arhitektūras ziņā lieliskais Quattro Canti nams.
Pirms jums būs pieejams brīvais laiks, lai patstāvīgi iepazītos ar pilsētu, tiks apmeklēts Palermo tirgus, kur varēsiet iepazīties ar tipiskām Sicīlijas uzkodām (ja būs vēlēšanās, tirgū iespējams ieturēt arī maltīti, piemēram, nogaršot īpašo Sicīlijas picu vai nobaudīt Sicīlijā populārās Arancini ragū bumbiņas, kas pildītas ar rīsiem un gaļu, kā arī citus produktus (bez dzērieniem).
Brīvais laiks.
Ap 15:30 – aizbraukšana no Palermo un atgriešanās viesnīcā.
Vai arī papildu ekskursija “Neizzinātā Sicīlija”*: nelielās viduslaiku pilsētiņas Kastiljones (Castiglione di Sicilia), kā arī normaņu celtā cietokšņa drupu apmeklējums. Pilsētiņā iespaido viss: senie nami un pilis, šaurās ieliņas, cietokšņa sienu paliekas, "Cannizzu" tornis un Sv. Dominika baznīca, kura atrodas uz pamatiem, kuri ielikti vēl 7 gs. p. m.ē. Tad apmeklēsiet Frankavillas pilsētiņu un tās 15. gs. celto kapucīnu klosteri. vietējā vīna un produktu degustācija, dabas rezervāta apmeklējums Alkantaras upes ielejā (neparastas ainavas, klintis, ūdenskritumi). Ūdens upē vienmēr ir vēss – tas vilina cilvēkus, kuri karstajās vasaras dienās vēlas gūt atveldzi. Jūs aplūkosiet Alkantaras aizu (Gole) – noeja tajā pa kāpnēm (50 m; bet var izmantot liftu – par papildu samaksu).
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

7. diena. Taormīna – outlet centrs “Sicilian Fashion Village”* – Taormīna
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks vai arī papildus – brauciens uz outlet centru “Sicilian Fashion Village” (iepirkumu veikšanai atvēlētas 4 stundas*). Transfers uz outlet centru “Sicilian Fashion Village”, kurā ir vairāk nekā 120 veikali un tirdzniecības zāles. Globālo un Itālijas zīmolu precēm atlaides no 30 līdz 70%.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas.

8. diena. Taormīna – Katānija
Brokastis viesnīcā.
Transfers uz lidostu.

Ceļojuma cena: no 1688 EUR

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Katānija-Rīga;
 • Apmešanās 3* viesnīcā Taormīnas rajonā, 7 naktis;
 • Ēdināšana: HB;
 • Grupas transfers: lidosta – viesnīca – lidosta**;
 • Transferi saskaņā ar programmu;
 • Ekskursijas ar krieviski runājošu gidu: Katānija un Sirakūzas; Etnas vulkāns (puse dienas); Taormīna.

Cenā nav iekļauts (apmaksājams uz vietas):

 • Pilsētas tūrisma nodoklis (obligāti apmaksājams tieši viesnīcā);
 • Arheoloģiskais parks – 10,00€;
 • Katedrāle Sirakūzas pilsētā 4,00€;
 • Kapucīnu klosteris 3,00€;
 • Ēdināšanas pakalpojumi ekskursiju laikā;
 • Dzērieni pusdienās un vakariņās.

Papildu ekskursijas ar gidu un citi pakalpojumi*: 

 • pacēlājs un džips ekskursijas laikā uz Etnas vulkānu – 63,00€;
 • ekskursija uz Lipāru salām – 72,00€;
 • ekskursija uz Monreali un Palermo – 65,00€;
 • brauciens uz outlet centru “Sicilia Outlet Fashion Village” – 15,00€;
 • ekskursija “Neizzinātā Sicīlija” – 35,00€;
 • Lifts uz Alkantaru;
 • Apmeklējot Monreali un Palermo austiņas – 3,00€;
 • Palermo un Taormīnas degustācija – katra maksā 10,00€.

Piezīmes:

 • *Papildu grupas ekskursijām cena aprēķināta, vadoties no tā, ka grupā piedalās vismaz 15 cilvēki. Gadījumā, ja grupā ir mazāks dalībnieku skaits, tad cena mainās – to uz vietas paziņo grupas pavadonis, vai arī ekskursija tiek atcelta. 
 • Citiem lidojumiem ir iespēja pasūtīt individuālo transferu (par piemaksu) vai arī ir iespēja veikt patstāvīgu transferu no lidostas uz viesnīcu vai no viesnīcas uz lidostu. Tūres programmas virzieni un ekskursiju norises (tāpat kā pastaigu) secība (tūres diena, laiks) var tikt mainīta.
 • Norādītajām ieejas biļešu cenām (bija spēkā uz 13.11.2017.) ir informatīvs raksturs – laika gaitā tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas precizējamas pie grupas pavadoņa jau tūres laikā Itālijā. Šī programma nav oficiāla ekskursiju tūres programma un nevar būt par pamatu reklamācijām. Ir iespējamas izmaiņas tūres programmas saturā un tās norises kārtībā un secībā.

 

T

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.