Ļvovas noslēpumi un leģendas, Karpatu kalnu, ezeru un ūdenskritumu burvība!


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Ukraina


 

Ļvovas noslēpumi un leģendas, Karpatu kalnu, ezeru un ūdenskritumu burvība!

Ļubļina – Ļvova – Aizkarpatu viduslaiku pilis – Karpatu kalni


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   (5 dienas / visas naktis viesnīcās)

   Aicinām Jūs apmeklēt Ukrainas pilsētu Ļvovu, ieklausīties leģendās, izzināt noslēpumus. Pastaigāties pa pilsētas senajām ieliņām, novērtēt pilsētas arhitektūru, apmeklēt dievnamus, klosterus un muzejus. Vietējos krodziņos nogaršot ukraiņu nacionālos ēdienus, pasēdēt kafejnīcā un izgaršot īpašo kafiju Ļvovas gaumē, izbaudīt šīs senās pilsētas būtību...... ieelpot Karpatu kalnu svaigumu, apbrīnot kalnu varenību, Sinevira ezera zilgmi un uzzināt kaut ko vairāk par Rietumukrainas gucuļiem!

   1.diena. Rīga – Lietuva – Polija – Ļubļina.
   Izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Ierašanās Polijas pilsētā Ļubļinā, kas ir unikāla viduslaiku pilsēta, viena no senajām un slavenajām poļu pilsētām, kas cauri gadu simteņiem saglabājusi īpašas vēstures un arhitektūras vērtības. Apskates ekskursija Ļubļinā (par papildus samaksu: 10 €) – Krakovas vārti, Pilskalns un pils, Dominikāņu klosteris, Vecais tirgus, Katedrāle, Krakovas priekšpilsēta, Universitāte u.c., iespēja apmeklēt unikālo Svētās Trīsvienības kapelu, kas apgleznota ar Bizantijas stila freskām no 14/15.gs. (par atsevišķu samaksu). Nakts viesnīcā.

   2.diena. Rietumu Ukraina. Ļvovas pilsētas noslēpumi un leģendas.
   Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Ukrainu. Pilsētas apskates ekskursija Ļvova (par papildus samaksu: 10 €). Šīs pilsētas senākā daļa Jums liks iztēloties kāda bijusi Ļvova 14. – 18. gadu simtenī, kas izveidojis šīs apbrīnojamās pilsētas ansambli - leģendām apvītām šaurām ieliņām, Tirgus laukumiem, renesanses pilīm, armēņu, ebreju kvartāliem un neskaitāmiem vareniem klosteriem un dievnamiem - Latīņu katedrāli, Jezuītu ordeņa katedrāli, Sv.Georga katedrāli, Sv.Marijas baznīcu, Boimu kapelu u.c. Jūs redzēsiet pilsētu, kuru apmeklējuši gandrīz visi Polijas karaļi, liela daļa Austrijas imperatori, pa pilsētas ielām staigājuši maestro Paganini, grāfs Kaliostro, dēkainis Dž. Kazanova u.c. slavenības, kas apliecina pilsētas aizgājušos „zelta” laikus. Būs brīvs laiks pilsētā, kas dos iespējas nobaudīt nacionālās virtuves gardumus, pasēdēt kādā mājīgā kafejnīcā vai pastaigāties pa pilsētas ieliņām.
   Plkst. 22:00 piedāvājam piedalīties interaktīvajā izvēles ekskursijā "Naktssardze", kuras laikā Jūs palīdzēsiet nosargāt nakts pilsētu (par papildus samaksu: 20 €). Tā nebūs vienkārši ekskursija izgaismotā pilsētā, bet gan īsts nakts piedzīvojums, ceļojums senatnē, kurā atdzīvojas leģendas un vēsture, kostīmos tērpti tēli - kabatzaglis un bende, neprātīgs īrnieks un Ļvovas birģemeistars Šlussela kungs, pļāpīgā mietpilsone pane Zosja, pilsētas atslēgu glabātājs u.c.. Ļvovas nakts brīnumi Jūs pārsteigs ar bīstamiem nostūriem un seniem notikumiem, kuros līdzdalību ņems katrs ekskursijas dalībnieks. Ekskursijas noslēgumā aktīvāko dalībnieku apbalvošana un aizraujošs uguns šovs! Nakts viesnīcā.

   3.diena. Dabas diena Aizkarpatos - Sinevira ezers, Gemba kalns, Šipota ūdenskritums.
   Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Ļvova - Sinevira ezers - Gemba kalns - Šipota ūdenskritums – Ļvova (par papildus samaksu: 25 €).
   Plkst. 07:30 dodamies pretīm piedzīvojumiem dabā – Sinevera ezera apmeklējums (15 gr.), vieta, kur gribēsies atgriezties, vieta, kas aizkustina dvēseli ar apkārtnes ainavu skaistumu un kalnu burvību. Gemba kalns, viens no gleznainākiem Ukrainā, varens un majestātisks, tas paceļas 1491m vjl. pāri apkārtnei, kalna galotnē skatu laukums paver neaizmirstama apkārtnes ainavas, tur varēs nobaudīt kādu atsvaidzinošu dzērienu. Izpriecājušies par kalna burvību, dodamies uz Pilipecas ciematu kalna pakājē, kur atrodas slavenais Šipota ūdenskritums (10 gr.). Pārsteidzošs apkārtnes miers, ūdens melodijas un apkārtnes enerģija.... Brīvs laiks suvenīru iegādei. Ar neaizmirstamiem iespaidiem, ko devusi šī diena, atgriežamies Ļvovā ~ plkst. 23:00 - 23:30. Atpūta un naktsmiers viesnīcā.

   4.diena. Brīnišķīgie Karpatu kalni.
   Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Brīnišķīgie Karpati (par papildus samaksu: 25 €).
   Plkst.08:00 izbraukuma ekskursija "Karpatu kalnos" - Bubniščes klintis Dovbušā, ceļojums Karpatu šaursliežu dzelzceļa vagoniņā, Goševas klosteris.
   Plkst.~10:00 ekskursija uz valsts nozīmes dabas pieminekli (2 gr.) Dovbušas klintīm, kur daba izveidojusi klinšu grupu 100ha platībā, uz mežiem apaugušo kalnu fona, klintis paverās visā krāšņumā.
   Plkst.11:00 Vigodas ciemats. Pusdienu pauze vietējā kafejnīcā par papildus samaksu (3 ēdieni - 45 gr.). Visus romantiķus un kalnu mīļotājus aicina senais un ainaviskais kalnu ceļš šaursliežu dzelzceļa vagoniņā, kura celtniecība koksnes transportēšanai aizsākusies XIX gs. vēl barona L.Poppera laikos. Šodien 4 stundu brauciens pa gleznaino apkārtni "Kаrpatu tramvajā" (par papildus samaksu 50 gr.) priecē tūristus. Brauciena laikā Jūs redzēsiet: Aizkarpatu kalnus, Mizunkas un Svičes upju ielejas, ūdenskritumus un dabas neatkārtojamību, būs iespēja baudīt kalnu gaisu, padzert kalnu avotu dzidro ūdeni, veselīgo minerālūdeni "Gorjanka" un nobaudīt vecās Hankas tantes Karpatu zālīšu tējas.....
   Plkst. 17:00 Goševa. Šī pilsēta slavena visā Ukrainā, jo vairākus gadu simteņus Vasilianska klosteris (celts 16.gs.) glabā Dievmātes svētbildi – brīnumdari. Iespējas klostera kalnā izstaigāt krusta ceļu. Plkst.~21:30 atgriešanās Ļvovā, nakts viesnīcā.

   *Ieteikums ekskursijas dienām dabā: ērts apģērbs un sporta apavi, iesakam uz ekskursijas dienu Nr.2 paņemt līdzi dažāda tilpuma traukus minerālūdenim „Gorjanka”un ūdenim no Goševas klostera.

   5.diena.
   Brokastis viesnīcā. Mājupceļš: ar nelielām pieturām ceļā Ukraina – Polija – Lietuva – Latvija. Vēla ierašanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 250.00 (1 vieta autobusā)

   € 350.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: Kalni, ezers, ūdenskritums - 25 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2: Karpatu kalni - 25 €

   *Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 40.00 euro

   • Ekskursija Ļubļinā - 10 €;
   • Ekskursija Ļvovā - 10 €;
   • Ekskursija "Naktssardze" - 20 €;
   • Sinevira ezers - 50 grivnas;
   • Šipota ūdenskritums - 50 grivnas;
   • Muzejs-aptieka - 15/10 grivnas;
   • Pusdienas no - 100 grivnas.;
   • Dovbušas klintis - 10 grivnas;
   • Karpatu tramvajs - 70 grivnas.

   Valūtas kurss Ukrainā: 35 grivnas ~ 1€

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.