Marokas impērijas pilsētas


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Maroka


 

Marokas impērijas pilsētas

Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

Ceļojuma akcenti:

 • vēsturiskās Marakešas apmeklēšana
 • Jūs redzēsiet slaveno Džemaa-el-Fna (Jemaa el-Fnaa) laukumu
 • apmeklēsiet Marokas medīnu
 • dosieties uz Kasablanku - Marokas ekonomikas galvaspilsētu
 • Jūs redzēsiet Hasana II mošeju
 • apmeklēsiet iespaidīgās romiešu pilsētas Volubilis drupas
 • Marokas garīgās galvaspilsētas Fesas apmeklēšana

Ceļojuma programma:

Maroka, iespējams, ir vislielāko kontrastu, visskaistākā kultūras mantojuma un vismīļāko cilvēku valsts Āfrikā. Augsti kalni, plaši tuksneši, izrobotas piekrastes un senatnīgās pilsētas ar līkumotām ieliņām atstāj spilgtu iespaidu. Vai meklējat iekšēju harmoniju, vēlaties atrauties no ikdienas dzīves, jums patīk izzināt jaunas kultūras un katru vakaru novērot neparasti skaistus saulrietus? Tad ir laiks doties ceļojumā, kurš būs pilns ar kontrastainiem iespaidiem un jaunām zināšanām par Āfrikas kontinenta īsto dārgakmeni!

1 diena RĪGA – MARAKEŠA (brokastis, vakariņas)
Pirmajā dienā jūs ieradīsieties Marakešas Menaras lidostā, kur jūs sagaidīs mūsu partneri. Jums tiks izsniegti vaučeri un citi ceļojuma dokumenti. Pa ceļam uz viesnīcu jūs iepazīstinās ar ceļojuma programmu. Viesnīcā jūs gaida reģistrācija, vakariņas un izmitināšana numurā.

2. diena MARAKEŠA (brokastis, vakariņas)
Šodien jūs apmeklēsiet vēsturisko Marakešu. Jūs redzēsiet Bahijas pili un Kutubijas mošeju ar tās slaveno minaretu. Pēc tam jūs atgriezīsities viesnīcā pusdienās. Vakarā apmeklējiet slaveno Džemaa-el-Fna laukumu, kur atrodas dažādi tirgi, bet apkārt ir amatnieku kvartāli. Pēc vēlēšanās varat pasūtīt vakariņas ar fantāziju šovu. Nakts viesnīcā.3. diena MARAKEŠA (brokastis, vakariņas)
Brīva diena. Pēc vēlēšanās varat pasūtīt pusdienas vietējā restorānā par papildu samaksu. Vakariņas un nakts viesnīcā.4. diena MARAKEŠA - KASABLANKA (brokastis, vakariņas)
Brauciens uz Kasablanku - Marokas ekonomisko galvaspilsētu. Marokas lielākā pilsēta un galvenā osta ir viena no modernākajām pilsētām valstī. Tomēr, tāpat kā citās Āfrikas daļās, starp milzīgajām mūsdienu ēkām var atrast gan lielas mošejas, gan gleznainus tirgus. Sākumā mēs apmeklēsim vienu no tiem - Centrāltirgu. Tā ir viena no rosīgākajām vietām pilsētā, kur vienmēr ir daudz vietējo iedzīvotāju un tūristu. Krāsainais tirgus pārsteigs jūs ar milzīgu augļu, dārzeņu un dažādu citu lietu klāstu, un pat ja jūs neko neplānojat pirkt, tā ir vieta, ko noteikti ir vērts apskatīt.Mēs apmeklēsim arī Habusa kvartālu - idealizētu, gandrīz rotaļu tradicionālās Medīnas versiju. Akurātas ieliņas un glīti sakārtotas pārtikas bodītes varbūt izskatās diezgan nereāli, taču tas ir viens no skaistākajiem Marokas arhitektūras paraugiem. Mēs apskatīsim islāma arhitektūras pērli - Karalisko pili Marokas karaliskajai ģimenei. Mēs apstāsimies arī Muhameda V laukumā, kas atrodas Kasablankas centrā. Omulīgu kafejnīcu ieskautais laukums ir viena no labākajām vietām, kur var mierīgi novērot Marokas ikdienas dzīves plūsmu. Mēs noslēgsim savu ceļojumu pa Kasablanku ar iespaidīgās Hasana II mošejas* apmeklēšanu. Šī mošeja var uzņemt vairāk nekā 100 000 svētceļnieku iekštelpās un sētā, bet tās 210 metru augstais minarets tiek uzskatīts par visaugstāko pasaulē. Grezna ēka ar stikla lūgšanas telpu ir vērsta pret Atlantijas okeānu, lai paisuma laikā lūdzējiem rastos iespaids, ka mošeja peld viļņos. Pēc vēlēšanās varat pasūtīt restorānā zivju pusdienas. Brīvais laiks. Vakariņas un nakts viesnīcā.5. diena RABATA – MIKNĒSA – FESA (brokastis, vakariņas)
Marokas administratīvās galvaspilsētas Rabatas apmeklēšana, ekskursija pa pilsētu: Karaliskā pils Mešvaras laukumā, Kasba Udaja (Kasbah of the Udayas), Muhameda V mauzolejs, Hasana tornis. Pēc vēlēšanās pusdienas Marokas restorānā.Tieši mauzoleja priekšā mēs redzēsim nepabeigto Hasana torni. Mošejas minaretam, kuru sāka būvēt 1195. gadā pēc sultāna Jakuba al-Mansura rīkojuma, vajadzēja būt visaugstākajam pasaulē, taču sultāna nāve apstādināja būvniecību. Viss, kas jau tika uzcelts, palika nepabeigts - pusbūvēts minarets, dažas mošejas sienas un 200 kolonnas.

Izbraukšana uz Miknēsu - islāma galvaspilsētu, kas jau no seniem laikiem ir slavena tālu aiz savām robežām. Auglīgu lauku ieskautā Miknēsa ir īpaši bagāta ar lauksaimniecības produktiem: graudiem, olīvām, vīnogām un citrusaugļiem. Šeit mēs apmeklēsim Bab-el-Mansura vārtus, kas ir nosaukti viņu arhitekta vārdā. Vārti, kas izklāti ar lieliskajām Marokas mozaīkām zellij, tika vairākkārt pārbūvēti. Stāsta, ka, kad vārti tika pabeigti, sultāns Ismaīls pajautāja arhitektam, vai tas ir viņa labākais darbs. Kad arhitekts Mansurs atbildēja, ka viņš var darīt labāk, šī atbilde maksāja viņam dzīvību - sultāns jutās aizskarts, jo viņa pavalstnieks neatdeva visu, uz ko bija spējīgs. Mēs apskatīsim arī Karaliskos staļļus - iespaidīgo būvi, kas kādreiz bija paredzēta, lai tajā atrastos vairāk nekā 12 000 karalisko zirgu. Nobeigumā mēs apmeklēsim Miknēsas ebreju kvartālu (Mellah), Eiropas geto analogu. Šis rajons atradās netālu no pilsētas politiskās daļas, jo tā iedzīvotāji bija spiesti pastāvīgi aizsargāties no atkārtotiem nemieriem un uzbrukumiem. Pēc tam jūs turpināsiet savu ceļojumu uz Fesu. Vakariņas un nakts viesnīcā.

6. diena FESA (brokastis, vakariņas)
Visa diena tiks veltīta Fesas pilsētai - Marokas garīgajai galvaspilsētai. Jūs redzēsiet viduslaiku Medīnu, medreses Al-Attarine un Bou Anania, Nedžarines (Nejjarine) strūklaku, Mulaj-Idrisa mauzoleju un Karauinas mošeju. Turklāt Medīnas restorānā varat nogaršot tradicionālās marokas pusdienas. Vakarā apmeklējiet Fesu el-Dždidu (Fez el-Jdid) un dodieties uz viesnīcu. Vakariņas un nakts viesnīcā.7. diena FESA - BENI MELLALA - MARAKEŠA (brokastis, vakariņas)
Izbraukšana uz Marakešu caur Miknēsu, pa ceļam redzēsim govju fermas, Mrirertu, Khenifru. Pēc vēlēšanās: pārtraukums un pusdienas Beni Mellalā, vienā no Marokas lauksaimniecības centriem. Vēlu vakarā jūs ieradīsieties Marakešā, reģistrēsieties viesnīcā un paēdīsiet vakariņas. Nakts viesnīcā.8 diena MARAKEŠA – RĪGA (brokastis, vakariņas)
Transfērs uz Menaras lidostu. Reģistrācija lidojumam, izlidošana uz Rīgu ar pārsēšanos.

Ceļojuma cena: no 889 EUR + lidojums

 • Cena ir aprēķināta vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā.
 • Cenas var svārstīties atkarībā no sezonas.
 • Mēs iesakām rezervēt ceļojumu laicīgi, jo tad mēs varēsim piemeklēt izdevīgākas aviobiļetes.

Cena 1 cilv. grupā

Grupa no 2 cilv.

Grupa no 3 cilv.

Grupa no 4 cilv.

3* viesnīca

1255 EUR/cilv. +lidojums

1123 EUR/cilv. +lidojums

889 EUR/cilv. +lidojums

Cenā iekļauts:

 • Sagaidīšana un palīdzība lidostā;
 • Ēdināšana saskaņā ar programmu: brokastis un vakariņas;
 • Izmitināšana 3* ekonomklases viesnīcās;
 • Transfēri saskaņā ar programmu;;
 • Angliski vai krieviski runājošs gids (pēc izvēles);
 • Ieejas biļetes uz visiem programmā norādītajiem apskates objektiem (izņemot objektus, kas ir atzīmēti ar zvaigznīti *).

Cenā nav iekļauts:

 • Aviobiļetes Rīga - Marakeša - Rīga (ar pārsēšanos) (~250 EUR);
 • Apdrošināšana;
 • Fantāziju šovs ar vakariņām ~35 EUR;
 • Ieeja Hasana II mošejā Kasablankā ~12 EUR;
 • Dzeramnauda par bagāžas pārvadāšanu un apkalpojošajam personālam viesnīcās un restorānos;
 • Ceļojuma laikā par papildsamaksu var izvēlēties izmitināšanu 4* vai 5* viesnīcās (cenas jautājiet aģentūrai).

Piezīmes:

 • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē.
 • Organizatoram ir tiesības koriģēt apskates objektu apmeklēšanas kārtību.
 • angļu, itāļu, spāņu un franču valodā runājošie gidi;
 • Ceļošanai uz Maroku nepieciešama pase, kas ir derīga 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Vīzas nav nepieciešamas;
 • Ceļojumam Jaunā gada brīvdienu sezonā par cenām jautājiet aģentūrai.
 • Ja jūs lidojat ar Wizzair Airlines, lūdzu, ņemiet vērā, ka aviokompānija negarantē, ka visiem pasažieriem tiks pārvadāta rokas bagāža, kuras izmērs ir lielāks par 40x30x18 cm. Tikai pasažieri, kas pasūta WizzPriority pakalpojumu, lidmašīnas salonā varēs paņemt bagāžu ar izmēriem, kas lielāki par 40x30x18 cm.
 • Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai pielāgotu ceļojumu jūsu prasībām

KL

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.