NEW!!! Sāremā sala ar SPA atpūtu un Pārtikas festivāls - 2Dienas


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Igaunija


 

NEW!!! Sāremā sala ar SPA atpūtu un Pārtikas festivāls - 2Dienas

JAUNĀ PROGRAMMA!!! Sāremā sala ar atpūtu SPA viesnīcā un Sāremā Pārtikas festivāls 2020!!!

Sāremā Pārtikas festivāls piedāvā aizraujošu programmu, kas ilgst 11 dienas. Par programmu var sacīt tikai vienu: arī ēdienam ir prieks par kārtīgu ēdāju. Programmas ietvaros ikviens sev atradīs ko tīkamu – tiek organizēta Sāremā Restorānu nedēļa, Kūku koncerts, Lielā Tirgus diena, saieta nami aicina “Ciemos uz ciemu”, īpašas vakariņas “Sivēns maisā” un Zuša zupas vakariņas, Kuresāres Ielu pikniks, bērnu restorāns un daudz kas cits. Brauciet uz salām! Atpūta Saaremaa SPA Hotel viesnīcās ar neierobežotu baseina, saunas, trenažieru zāles apmeklējumu, brokastīm.

 • 2020. gada 24. oktobrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  1 diena
  Plkst. 7:00 izbraucam no Rīgās. Ceļš VIA Baltica ved cauri Pērnavai. Ceļā neliela kafijas pauze. Pārcelšanās ar prāmi no Virtsu ostas uz Kuivastu ostu (~30 min. Iespēja paēst pusdienas uz prāmja).

  Muhu Katrīnas baznīca
  Muhu baznīca hronikā ir pieminēta jau no 1267.gada. Skaistā baznīca ir celta agrās gotikas stilā. Muhu baznīcas interjera izskatu nosaka augsti griesti, kupolveida arkas, bet kora daļā krusta velves. Uz baznīcas kora telpas ziemeļu un austrumu sienām ir saglabājušies sienas gleznojumu fragmenti, kas ir datēti ar 1330. gadu. Pie durvīm, kas ved uz kāpnēm, ir redzama sienā iemūrēta trapecveida kapu plāksne, kas ir cēlusies no 12.-13.gadsimta. Labi zināt: Muhu baznīca ir viena no skaistākajām lauku baznīcām Igaunijā. Muhu baznīcas kancele ir viena no vecākajām Sāres apgabalā. Baznīca ir tikusi izmantota kā nocietinājums.

  Muhu Strausu ferma ir aizraujošs dzīvnieku parks, kur dzīvo strausi, zebras, sarkanie ķenguri, valabiji, emu, alpakas, poniji un truši. Laasu fermas saimnieks un saimniece strausu audzēšanu uzsāka pirms 20 gadiem – viņiem ir pieredze, kurai var uzticēties! Vasarā pie mums ir atvērta dārza kafejnīca, kurā tiek piedāvāti garšīgi ēdienu no vietējām izejvielām. Apciemojiet arī mūsu suvenīru veikalu – šeit atradīsiet interesantus produktus, kas ir saistīti ar fermas dzīvniekiem. Bērniem ļoti patīk barot strausus ar kukurūzas graudiem. Visus dzīvniekus var apskatīt tuvumā. Muhu Strausu ferma ir lieliska vieta visai ģimenei!

  Ekoloğiskā ferma un Tollustes muiža.
  Ferma atrodas bijušās muižas Tolluste teretorijā, kura tiek datēta ar 16.gadsimtu. Kopējā teretorijas platība ir apmēram 5 hektāri. Kosmētikas ražotājs Natura Siberika ilgi meklēja piemērotu vietu, unikālu ārstniecības augu stādīšanai un audzēšanai, lai iegūtu dabīgos ingredientus , sastāvdaļas naturālās bio kosmētikas ražošanai. Tolluste izrādījās piemērota vieta šim mērķim, muiža, kura ir salas kultūras un īpašās dabas bagātības simbols. Kosmētikas sērija Natura Siberika Siberika Saaremàa tika radīta īpaši maigai ādas un matu kopšanai. Augi tiek kaltēti un sagatavoti tradicionālā 16.gadsimta akmens mājā ar salmu jumtu. Uzzināsim augu īpašības un kosmētikas ražošanas noslēpumus, kā arī daudz ko jaunu par vietējiem ārstniecības augiem, augu sugām, izmantotām bio kosmētikā !

  Plkst. 17:00 ierašanās Kuresārē, viesnīcā SPA Meri Hotel . Viesnīca atrodas jūras krastā, netālu no Kuresāres pils parka un jahtu ostas. Iekļauta cenā: baseina, saunas un trenažieru zāles apmeklējums; akvaparka, saunas un trenažieru zāles apmeklējums. Brīvais laiks Kuresārē. Nakšņošana SPA Meri Hotel viesnīcā.

  2 diena
  Brokastis, no plkst. 7:00-10:00. Brīvais laiks – rīta pelde akvaparkā no plkst. 9:00-12:00, baseina, saunas un trenažieru zāles apmeklējums, no plkst. 7:00-12:00.

  10.30 Ārensburgas bīskapa pils , iespaidīgāko un senāko visā Baltijā. Kuresāres bīskapa cietoksnis, kas tautas valodā tiek saukts arī par Kuresāres pili, ir būvēts 14. gadsimtā. Kuresāres bīskapa cietokšņa ēka un vienīgā viduslaiku cietokšņa ēka, kas Baltijas valstīs ir saglabājusies bez nozīmīgas pārbūves. Papildus estētiskajai pieredzei, ko sniedz arhitektūras stilīgums, cienīgums un iespaidīgais skaistums, cietokšņa apmeklējums sniedz plašas vēsturiskas zināšanas, piedāvā panākt tiešu kontaktu ar pagātni un izjust viduslaiku atmosfēru.

  Garšas piedzīvojumi Sāremā, kadiķu sīrupa degustācija Gandrīz 500 gadus vecajā Leedri ciematā, kas atrodas Rietumsāremā, sīrupu saimnieces no kadiķiem un cukura vāra burvju gardumu, kuram pievieno riekstus un ogas, garšaugus un garšvielas. Kadiķis pēc tautas ticējumiem ir vitalitātes un veselības devējs: plaušām dod jūras atspirdzinājumu, kauliem – vasaras siltumu, bet balsij – spēku. Produktu degustācijas un stastijums. “Saaremaa Kadakasiirup” produkti ir autentiska amatnieku ražota pārtika, kas nesatur E vielas.

  Atgriešanās Rīgā ap pl. 22:00.

  Ceļojuma cena:

  65 EUR -1 vieta autobusā

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā;
  • Nakšņošana 2 vietīgā numuriņā SPA Meri 3* viesnīcā, Kuresāres līča krastā;
  • Brokastis (zviedru galds);
  • Neierobežots baseina, saunas, trenažieru zāles apmeklējums SPA Meri viesnīcā;
  • Neierobežots Rüütli akvaparka apmeklējums, saunas, trenažieru zāles apmeklējums;
  • WiFi internets viesnīcā;
  • Gida – grupas vadītāja pakalpojumi LV – RU.

  Ieejas biļetes:

  • Ārensburgas bīskapa pils – 10 €, bērni – 7 €,
  • Prāmi Virtsu – Kuivastu – Virtsu – 8 €
  • Muhu Strausu ferma ir aizraujošs dzīvnieku parks – 3 €, bērni – 3 €,
  • Ekoloğiskā ferma un Tollustes muiža – 2 €
  • Kadiķu sīrupa degustācija – 4 €, bērni – 3 €,
  • Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 5 €
  • Piemaksa par SGL (vienvietīgu numuru) – 30 €

  Svarīgi: Izbraucot no valsts, ikvienam ceļotājam nepieciešama derīga pase vai personas ID karte.

  Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.06.2020 pieejamās informācijas.

  DT

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.