NEW! SPA atpūta Druskininkai un Birštona! 19-20.09 - 2Dienas


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Lietuva


 

NEW! SPA atpūta Druskininkai un Birštona! 19-20.09 - 2Dienas

Jaunā brīvdienu programma!  SPA Atpūta Druskininkai un Birštona! 


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   1 diena.
   Izbraukšana no Rīgas 7.00. Pa ceļam pieturvieta kafejnīcā.
   Apskates ekskursija Birštonā.
   Birštonas ir viens no visvecākajiem Lietuvas kūrortiem, kurš atrodas valsts dienvidu daļā. Vieta ir slavena ar 13 dabīgo minerāl ūdens avotiem, ārstnieciskajām dūņām, un neskartu dabu skaistajā nacionālajā parkā. Pilsēta atrodas unikālā vietā, interesantā Nemūnas upes gultnes veidotā ielokā. Vēsturiski, sākot jau ar 15. gadsimtu,kad šī vieta bija Lietuviešu kņazu un Krievijas aristokrātijas iemīļots atpūtas galamērķis un iespēja harmoniskai, mierpilnai laika pavadīšanai. 19. gadsimta otrajā pusē Birštona oficiāli ieguva kūrortpilsētas statusu, un kļuva par oficiālu ārstniecības kūrortu.
   Birštonas skatu tornis – pats augstākais skatu tornis visā valstī. Tornis atrodas 51 m augstumā virs Nemūnas upes līkumiem, ar skatu laukumu 45 m augstumā. Torņa konstrukcija veidota sena aizsargtorņa izskatā, atgādina arī baznīcas zvanu torni, ar savu interesanto siluetu demonstrējot interesantu arhitektūru.Tiem, kuri vēlas izbaudīt kūrorta skaisto skatu panorāmu,būs jāpārvar tikai nieka 300 pakāpieni!
   Merkine piramīda – ir brīnumaina vieta Džūkijas mežā. Apmeklēsim enerģētisko ,,Atveseļošanās piramīdu,, un uzzināsim tās seno noslēpumu, kā arī izzināsim, kādi ir tie iemesli, kuru dēļ šī zaigojošā piramīda radās. Merkines piramīda ir mistisks un unikāls cilvēka radīts un Dievam par godu izveidots projekts, stikla kupols, kura iekšpusē ir izveidota piramīda.Tur katrs var uzlādēties ar dievišķo enerģiju,kā arī ar šo enerģiju uzlādēt ūdeni.
   Pārbrauciens uz Druskininkiem. Ierodamies Druskininkos.
   Iepazīšanās ar šīs vietas vēsturi, kultūru un kultūrvēsturiskajiem kūrorta apskates objektiem.
   Aplūkosim māju, kur bērnību savulaik pavadīja slavenais lietuviešu mākslinieks un komponists Curļjonis, uzzināsim, kas kopīgs slavenajam Zakam Lipšicam ar Druskininku vēsturi.
   Brīvajā laikā būs iespēja pastaigāties parka zonā un arī parka centrālajā gājēju alejā. Būs iespēja apskatīt Viesmīlības vārtus, Akvaparku, muzikālo strūklaku, kūrortpilsētas medicīnas iestādes vēsturisko ēku,minerālūdeņu dziednīca, atklāto minerālūdens strūklaku,,Skaistuma avots Grožio,, un Svētās Dievmātes Ikonas pareizticīgo baznīcu. Atpūtas laikā Jūs uzzināsiet pašu galveno, 220 iemeslus, kāpēc noteikti ir vērts atbraukt uz Druskininkiem!
   Iebraukšana viesnīcā. Pēs apmešanās viesnīcā Jūsu rīcībā ir brīvais laiks.
   Iespēja apmeklēt slaveno akvaparku. Izbaudīt atpūtu baseinos un saunās. (Darba laiks līdz 22.00)Vai arī varēs izbaudīt ziemas priekus ,,Snow Arena,, kompleksā, kurā slēpošanas trases kopējais garums sastāda 1100 m, bet kalniņu augstums ir 66 m. No pilsētas līdz sniega arēnai un atpakaļ var nokļūt ar funikuloru.
   Gardēži varēs sevi palutināt un gardi paēst restorānā ,,Etno Dvaras,, kurš atrodas kūrortpilsētas centrā, burvīgā vietā Druskonis ezera krastā. Varēsiet nobaudīt Lietuvas reģioniem raksturīgos nacionālos ēdienus atrodoties ērtā ,senā lietuviešu muižā stila ēkā, fonā skanot nacionālai lietuviešu mūzikai, bet pa logu vērojot burvīgos zaļos mežus un ezera ūdeņus!
   Nakts viesnīcā Druskininkos.
   2.diena.
   Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana.
   Programmas turpinājums.
   Izbraukuma ekskursija uz Leškovas muižu. Vēl līdz pat šodienai Leškova skaitās slavena ar saviem arheoloģiskajiem pieminekļiem, upurvietu, kur 9-11. gs. šajā vietā tikai uzbūvēta koka pils, baznīcas kalns, tur atrodas akmens ar vērša pēdu nospiedumiem, un arī akmens ar iekaltām zīmēm ,, Raganas akmens,,.
   Leškava ir slavena arī ar savu interesanto arhitektūru.Tur atrodas pils un torņa mūru fragmenti 14.-15. g.s.Svarīgākais apskates objekts tur apskatāms pasaules slavenās Svētās Trīsvienības baznīcas kompleks un dominikāņu klosteris, kurš atrodas augstajos Nemūnas upes krastos. Baznīca ir uzskatāma par dienvidlietuvas baroka mākslas pērli, kuru apmeklē tūristi ne tikai no Lietuvas, bet no visas pasaules. Iekšpagalmu un baznīcas noformējums tiek attiecināms uz 18 g.s.,bet zvanu tornis un piemiņas vieta ar Svētas Agates skulptūru ir attiecināms uz 19. gadsimtu. Svētās Trīsvienības baznīcā ir saglabājušies dažādi 17.-20. g.s. mākslas darbi,labi saglabāti un apskatāmi līdz pat mūsdienām.
   Grūtos parks. Padomju laika skulptūru un pieminekļu parks.
   Parks atrodas netālu no Druskininku kūrorta ,zem klajas debess, šis parks ir īpašs ar to, ka tajā ir izvietotas 1989, gadā demontētas padomju laika skulptūras un pieminekļi,kuri atvest no dažādām Lietuvas pilsētām un ciemiem. Tik apjomīgas, vienai ideoloģiskai tēmai veltītas kolekcijas ekspozīcijas nav apskatāmas nekur citur pasaulē. Grūtos parkā atrodas arī no koka celts informācijas centrs 20. gadsimta 40 to -50 to gadu stilā. Tajā vienkopus kolekcijā apkopoti padomju laika mākslas un dizaina paraugi. Muzejā ir pieejams bērnu laukums, ar oriģinālām padomju laika šūpolēm un karuseļiem, kā arī neliels restorāns, kur ēdieni tiek pasniegti padomju laika stilā un noformējumā.
   Atpakaļceļš. Atgriešanās Rīgā apmēram 22.00
   Brauciena cenā iekļauts: Brauciens tūristu klases autobusā, ceļa nodokļi, grupas vadītāja – gida pakalpojumi LV, RU valodās. Viesnīca 3* , 2 viet. nummuri, brokastīs zviedru galds.

   Ceļojuma cena:

   65 EUR -1 vieta autobusā

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā;
   • Grupas vadītāja pakalpojumi LV- RU.
   • Ceļa nodoklis
   • Izmitināšana 3* viesnīcā, divvietīgā numurā
   • Brokastis (zviedru galds)

   Ieejas biļetes:

   • Apskates ekskursija Birštonā – 7 €, bērni 5 € (bērniem līdz 7.gadi bezmaksas).
   • Merkīnes piramīda – 5 € , bērni – 3 €
   • Ekskursija Leškovas muižā 10 € , bērni 7 € (bērniem līdz 7 gadi bezmaksas).
   • Padomju laika skulptūru parks,, Grutos Parkas,, 7.50 €, bērniem līdz 16.gadiem – 4.00 €.
   • Kūrorta nodoklis 1 €.
   Atpūta un izklaide Druskininkos https://akvapark.lt
   Udens izklaides un atpūtas parks aizņem 30 000 kv.m.lielu platību.
   Baiseinu atpūtas zonā pieejami 6 kalniņi un īpašs baseinu sektors, no kura paveras burvīgs skats uz Nemūnas upi. Mazākajiem ūdens atrakciju parka apmeklētājiem paredzēts divu seklāku līmeņu baseins ar tiltiņiem, kalnu upi, un iespēju sasildīties tvaika pirtī, kas izveidota kalnu alas veidolā.
   Katru dienu tiek organizētas īpašas pirts programmas ar medu,sejas maskām un aromātiem, un jūras sāli, kas tiek organizēts 20 baseinu sektorā, kā arī būs iespēja nopērties ar bērzu un ozolu pirtsslotām, pa brīvdienām tiek organizētas arī speciālas nūdistiem piemērotas programmas. Gada sezonas siltajos mēnešos uz akvaparka jumta atvērta arī nūdistu pludmale.
   Apgāztā māja.
   Vai esam kādreiz aizdomājušies, kā izskatītos mūsu dzīve, ja viss būtu apgriezts ar kājām gaisā?
   Ir taču interesanti uzzināt, kā mēs justos, ja varētu staigāt ar kājām pa griestiem vai spēlēties ar kājām gaisa? Apgāztā māja ļauj izbaudīt dzīvi ar kājām gaisā. Tur Jūs ieraudzīsiet otrādi apgriestu virtuvi, guļamistabu un vannasistabu. Nav ko daudz domāt, jādodas turp un jāapgriež dzīve kājām gaisā!
   Trošu ceļš.
   Druskininku trošu ceļš ir vienīgais tāda veida transporta ceļš visā Lietuvā. Sāds trošu ceļš nerada gaisa piesārņojumu, un ir lieliska izklaide gan lieliem, gan maziem. 10 vietīgā kabīnē ir iespēja mērot pārbraucienu no akvaparka, pāri Nemūnas upei, apmēram 7-8 minūšu laikā šķērsojot ieleju. Troses ceļš ir 45 m augstumā un tās garums 1,16 km. Brauciena laikā paveras brīnešķīgs skats uz priežu audzēm, Nemūnas upi, kūrorta vietas lielisko panorāmu un Mīlestības salu. Otrā Nemūnas upes krastā ir iespēja apmeklēt Slēpju trases centru ,, Snow Arena,,.
   Trošu ceļš var Jūs aizvest no vasaras ziemā!
   Katamarānu noma,, Goy-Flot,,.
   Viegli vadāmas laivas tikai ar viena slēdža palīdzību, tādēļ nebūs jāpieliek lielas pūles lai kļūtu par kapteiņiem!
   K. Dineikas Veselības uzlabošanas un ārstniecības parks.
   Parks ir īpašs ar savām senajām ārstniecības tradīcijām, kā ,piemēram, pastaigām svaigā gaisā.
   Arstniecības metodēm pateicoties izmantotajam ūdenim ,un, protams, saules siltumam.
   Bērniem: Ilūziju istaba, trošu ceļš, bērnu atpūtas parks.

   Gadījumā, ja neesat rīdzinieks, autobusā var iekāpt arī citā pilsēta vai vietā, ja tā sanāk pa ceļam brauciena maršrutā!

   Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.06.2020 pieejamās informācijas.

   DT

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.