Neatklāta Mjanma


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Birma (Mjanma)


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 898 EUR

Neatklāta Mjanma

 • 2020. gada 2, 9, 16, 23, 30. oktobrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  1. diena Viļņa/Rīga - Bangkoka
  Lidojums no Viļņas un Rīgas uz Bangkoku (viena pārsēšanās)

  2. diena Bangkoka
  Laipni lūdzam Āzijā! Tūlīt pēc ierašanās Bangkokā, Jūs sagaidīs lidostā, vēlāk nogādās uz viesnīcu.
  Bangkoka - milzīga pilsēta,kuru neapiet cilvēki kas mīl Austrumu valstis. Ieņemot svarīgu vietu - galvaspilsēta, Bangkoka lepojas ar tās lielumu un nerimstošo dzīves tempu. Tā ir pilna kontrastu un krāsu.


  Jums būs brīvais laik,kurā par papildu samaksu, mēs aicinām jūs pusdienot tradicionālo taizemiešu restorānos, apmeklēt Patpong nakts tirgu, kur visi sdarbojas steigā: pārdevēji un vietējie, kas apdullina ar krāsaino tirgu.Vakarā iesakām apmeklēt garāko ēku Bangkokā - Baiyoke Sky. No novērošanas platformas redzēsiet cienīgu skatu uz pilsētu. Mēs arī piedāvājam laivu braucienu uz Bangkoku vakarā.
  Vakarā nakšnošana viesnīcā.

  3. diena Bangkoka Mandalay (Mjanma) (brokastis)
  Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, lidojums uz Mandalay. Tikšanās lidostā, transfērs uz viesnīcu.
  Mandalay - otrā lielākā pilsēta Mjanmā, lielākā valsts kontinentālajā Dienvidaustrumu Āzijā. Jūsu vizīte sāksies ar lielo Mandalay pils kompleksu, kas tika uzcelts deviņpadsmitā gadsimta beigās, Mindon valdīšanas laikā. Jūs būsiet pārsteigts, i apmeklējot pasaules slaveno tempļu kompleksu Couteau-to Paya, kas atrodas uz kalna Mandalay, kuru sauc arī par lielāko grāmatu pasaulē. Saulrietā, uz kalna, jūs varat baudīt unikālu panorāmu.

  Jūs varat apmeklēt klosterus un Atumashi Shvenandau. Kas pirmo reizi tika uzcelts Mindon pēc karaļa pieprasījuma un Shvenandau klosteris ir pazīstams ar savu ārkārtīgi skaisto kokgriezumu. Par liecinieku kontrastiem kļūsiet Zegio tirgū. Tas ir vecākais tirgus Mandalay vecpilsētā, ar platību vairāk nekā 4 ha! Šeit pārsteigs bagātība, eksotiskais un unikālais roku taisītu produktu skaistums.
  Nakts viesnīcā.  4. diena Mandalay -Mingun - Sagain- Mandalay (Brokastis)
  No rīta tu dosies uz slaveno Mahamuni pagoda, kurā atrodas viens no svētākajiem Budas attēliem. Pastaiga pa divus tūkstošus gadu veco tiltu U Bein pāri Tauntaman ezeram. Šis ir garākais (garums 1,2 km) koka stabu tilts, kas savieno Amarapura un Tauntaman ciemus. Apmeklējiet karaļa pili Mingun Pagoda Miatheyndan ,kas viesiem sagādā īpašu sajūtu. Ir iespējams atstāt visas savas problēmas, nogurumu un atjaunot izmirušos spēkus. Jūs redzēsiet 90 tonnu smago Mingun zvanu, kas tiek uzskatīts par otru lielāko pasaulē. Jūs sagaida Sagain kalns,kur tālu patverās budistu mūki. Šī ir lieliska vieta, lai atrastu mieru. Milzīgs templis Kaunmudo-Paya, kura augstums sasniedz 45 m., Atstās paliekošu iespaidu. Olveida baltums dome no tempļa apžilbina savus viesus no tālienes, un no tāluma atgādina par to,lai tiektos pēc mierīgas un neaptraipītas dzīves.
  Nakšņošana viesnīcā.

  5. diena Mandalay - Bagan
  No Mandalay dosieties kruīzā uz Bagan upi, Mjanmas centrā. Bagan - svarīgs reliģiskais, vēsturiskais un kultūras centrs valstī, kas lepojas ar tā seno tempļu un stupas pārpilnību (ēkām, kas simbolizē apgaismoto Budas prātu). Bagan atrodas daļēji tuksnesī, tāpēc saglabājušies 200 tempļu, ir skaidri redzami no visām pusēm. Bagan Jūs ieradīsieties vēlu vakarā. Nakts viesnīcā.  6. diena Bagan
  Ceļojums sākas ar vizīti krāsainaja un pilnā ar eksotisko bagātību Nyaung-U tirgū. Jūs varat atpūsties un baudīt aromātisko tēju vietējā tējas namā. Savācot atpakaļ elpu iesiet uz priekšu un apmeklēsiet apskates vietas Bagan.

  Bagan
  Ceļojums sākas ar vizīti krāsainaja un pilnā ar eksotisko bagātību Nyaung-U tirgū. Jūs varat atpūsties un baudīt aromātisko tēju vietējā tējas namā. Savācot atpakaļ elpu iesiet uz priekšu un apmeklēsiet apskates vietas Bagan.

  7. diena Bagan-Popa kalns
  Pēc brokastīm, jūs sagaida ceļojums no Bagan uz kalnu Popa. Iespaidīgs, bet jau izmiris Vulkāns, kura augstums ir vairāk kā 1500 km (virs jūras līmeņa), kas pazīstams arī kā "Garstāvokļu māja." Tā ir mājvieta Nata gariem.Visvairāk ziņkārīgiem un izturīgajiem,jāpārvar 777 pakāpieni pēc kuriem uz kalna atrodas pārpilnība ar dažādu stilu pagodām, klosteriem un baznīcām un unikālu dabas ainavu. Pēc pusdienām uz ratiem ar zirgu apmeklēsiet Abeyadana, Nathlaung Kiaung, Nagayon, Mingalarzedi tempļus. Vakarā atgriezšanās viesnīcā viesnīcā.

  8. diena Bagan-Heho-Inle ezers
  Šodien došanās uz lidostu, no kuras Lidojums uz Heho. No šejienes jūs dosieties uz Nyaung Shwe, kur jūs dosieties tūrē uz Inle ezeru. Jūs gaida iespaidīgi skati, skaista daba un neticami dzīves apstākļi. Vietējie dzīvo tepat bambusa būdās peldošās uz ūdens.

  Apmeklējiet Phaungdau Oo Pagoda - galveno templi vietējo iedzīvotāju ciemos Ying Pavilion un Yavava.Pēdējais ir slavens ar savu vietējo iedzīvotāju tradīciju, jo īpaši Palaung cilts, raksturīgs ar to, ka katra sieviete, no bērnības līdz beigām dzīvē nēsā vairākus gredzenus ap kaklu, ik pēc pāris gadiem, pievienojot vēl vienu. Nakšņošana vietējā viesnīcā.  9. diena Inle ezers - Indain
  Ar laivu došanās uz Indain. Apmeklējiet nelielo cilts ciemata Pa O, XIII gadsimta klosteri un seno tempļu drupas. Jūs apbrīnosiet klostera Yavamague skaistumu , ciematu Kiaesarkone un tepat peldošajiem dārziem. Vakarā jūs atgriezīsieties viesnīcā Inle ezerā.

  10. diena Inle-Heho-Ngapali
  No rīta došanās uz Heho lidostu, lidojums uz Ngapali kūrortu, kas atrodas Mjanmas rietumu daļā, netālu Bengālijas līča.

  11.-12. d. Atpūta kūrortā Ngapali
  Neskartā Ngapali pludmale ar baltām smiltīm, ideāla klusuma un romantiskas atpūtas cienītājiem pie jūras. Pie pludmales ir zvejnieku ciemi, golfa laukumi.

  13. diena Yangon, Ngapali
  Jūs dosieties lidojumā uz Yangon. Jangona - Mjanmas lielākā pilsēta, ārkārtīgi pārsteidzošas arhitektūras struktūras un, protams, kultūra. No vietējo dzīves, jūs redzēsiet Bogok tirgu, kur vietējie piesaista tūristus ar oriģināliem suvenīriem. Pastaigājot pa tirgu jūs apmeklēsiet Sules Pagodu, pils laukumu un iespaidīgo Shwedagon budistu templi. Tas ir īsts pasaules brīnums! Tempļa augstums-. 100 m, tas ir pārklāts ar 11 tonnām zelta. Turklāt, tas ir dekorēts ar 4350 dārgakmeņiem. Aplūkosiet saulrietu netālu no tempļa - neaizmirstams brīdis, kad saule apmirdzēs pagodu un dekorēs to ar daudzkrāsainu mirdzumu.
  Vakarā, nakšņošana viesnīcā Yangon.  14. diena Yangon-Bangkoka
  No Yangon jūs pārlidosiet uz Bangkoku, kur dosieties mājupceļā.

  15. diena
  Atgriešanās mājās.

  Ceļojuma cena: no 1250 EUR + lidojums

   Kategorija Viesnīca Ngpali pludmalē Cena grupai no 2 ceļotājiem Cena grupai no 4 ceļotājiem Cena grupai no 6 ceļotājiem
   3*  Linthar Oo Hotel
  (Rose)
  1587 EUR 1356 EUR 1298 EUR
   4*  Pleasant View Resort(Two storeyed deluxe
  sea view)
  1771 EUR 1540 EUR 1482 EUR
   5*  Amazing Ngapali
  Resort (Deluxe
  sea view villa)
  2280 EUR 2042 EUR 1973 EUR

  Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • Vietējie pārlidojumi:
   • Bagan - Heho;
   • Heho – Ngapali;
   • Ngapali – Jangona;
  • tikšanas lidostā un visi transfēri pēc programmas;
  • ekskursijas ar angliski (krieviski runājošais gids par papildus maksu) runājošu gidu;
  • izmitināšanās 3*-4* kategorijas viesnīcās ar brokastīm;
  • zirgu jāšana Baganā;
  • pastaigā ar laivu pa Inle ezeru.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts: 

  • starptautiskie pārlidojumi:
   • Rīga/Viļņa - Bangkoka - Rīga/Viļņa (ar 1 pārsēšanās);
   • Bangkoka – Mandalaja;
   • Jangona – Bangkoka;
  • Taizemes 2 kārt. vīzas noformēšana;
  • Mjanmas vīzas noformēšana (85 USD);
  • Mjanmas izbraukšanas nodoklis (10 USD);
  • ieejas biļetes apskates objektiem (30 USD);
  • medicīnas apdrošināšana ceļojumu laikā;
  • personīgie izdevumi;
  • dzeramnauda
  KL
  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.