No Javas līdz Bali


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Balī, Indonēzija


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 800 EUR

No Javas līdz Bali

 • 2020. gada 5, 12, 19, 26. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  Programma:

  1. diena RĪGA - SINGAPŪRA
  Izlidošana no Rīgas uz Singapūru (ar vienu vai divām pārsēšanām).

  2. diena SINGAPŪRA
  Pēc tam, kad atlidosiet uz Changi lidostu, Jūs sagaidīs un aizvedīs uz viesnīcu. Jums būs laiks, lai pierastu pie vietējā laika un klimata.


  Singapūra - no pirma acu uzmetiena ir sterilā, utopiskā metropole. Bet dziļumā paslēpta malaju, ķīniešu un indiešu austrumu kultūras, kas neatstās nevienu vienaldzīgu. Brīvs vakars panorāmas rata apmeklēšanas, viesnīcu un kazino Marina Bay kompleksa.  Ja esat ceļojiet kopā ar bērniem ieteicam apmeklēt parkus, zooloģisko dārzu, un citas vietas.

  3. diena SINGAPŪRA - Yogyakarta (vakariņas un pusdienas)
  Ierodoties Yogyakarta - tikšanās un transfērs uz viesnīcu.

  Pēc ierašanās viesnīca, jūs apmeklēsiet ārkārtīgi skaisto hindu templi - Prambanan. Tiek uzskatīts, ka šis templis tika celts jau devītajā gadsimtā, ar karaļa Maha Sambu Belitung rīkojumu.

  Jūs sagaida brīvais laiks vakarā. Jums būs iespēja apmeklēt slaveno pilsētas ielu - Malioboro, nopirkt suvenīrus, fotografēt, lai iepazītos ar vietejo dzīvi un izmēģināt vismaz vienu nakti kļūt par daļu no tās. Vakarā durvis kafejnīcās un restorānos ir plaši atvērtas tikai jums, vietējio mūziķu sniegums.
  Nakšņošana viesnīcā Yogyakarta.

  4. diena YOGYAKARTA (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Pēc brokastīm Jūs dosieties ceļojuma, kas sākas ar vizīti pasaules slavenajā vietā Yogyakarta, kas celta 1756. gadā ar Sri Hamengku Buvona I sultāna rīkojumu. Arhitektūras stils atspoguļo īpašuma majestātiskumu un javiešu kultūras eleganci. Drīz, jūs varat apmeklēt citas muižas,kas atspoguļo javiešu kultūru, mantojumu - Taman Sari. Tad jums jādodas uz tuvējo pilsētu Kotagede. Tā ir - neliela vēsturiska pilsēta Yogyakarta nomalē, bijušajā Mataram firstistē. Šodien tā ir pazīstama ar amatniekiem, kas ražo oriģinālas sudrablietas. Šī ir vieta, kur jūs varat iegādāties vietējo amatnieku izstrādājumus no Javas salas.

  Stundas brauciena attālumā no Yogyakarta (42 km) - krāšņais budistu templis - Borobudur. Šis ir viens no slavenākajiem budistu tempļiem pasaulē, kurā atrodas lielā un dārgā budistu ciļņu kolekcija, kas atrodas augstu kalnā ar idillisku skatu uz zaļajiem laukiem.
  Ap 18:00. atgriežaties viesnīcā.
  Nakšņošana viesnīcā Yogyakarta.

  5. diena YOGYAKARTA - MANGKUNEGARAN - SUKUH (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Pēc brokastīm Jūs sagaida1,5 stundu brauciens uz pilsētu Solo. 1745. gadā, kad pilsēta tika dibināta, tā tika atzīta par Mataram valsts galvaspilsētu, šķietami tik karalis nolēma, izdzirdējis noslēpumainās balsis šajā vietā. Pilsētā Solo, sākumā jūs apmeklēsiet Mangkunegaran , kas ir stingri aizsargāts kultūras un mākslas mantojums javiešu kultūrā.Šajā vietā tiek glabāti dārgakmeņi,savākti no Majapahit impērijas laikiem. Drīz pēc tam jūs apmeklēsiet unikālu vietu - templi Sukuh. Šis templis tika uzceltas viensētā piecpadsmitajā gadsimtā. Templis, kura augstums sasniedz 910 m., atrodas kalna nogāzē, ko ieskauj skaisti skati. Tomēr lielākais templis ir unikāls ar to,ka taja ir redzami erotikas emelenti. Tas ir vienīgais šāds templis uz Javas salas.
  Nakšņošana pilsētas Kediri, Javas austrumos.

  6. diena KELUD KEDIRI - PANATRAN - BROMS (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Šajā dienā, pēc brokastīm, jūsu pirmā pietura būs tuvu Kelud kalnam, kas ir slavens ar savu ziedošo galotni. Pa ceļam uz pilsētu Brom, jūs apstāsieties apmeklēt Panataran templi, kas veido lielāko hindu tempļu kompleksu austrumu Javā.
  Nakšņošana pilsētā Brom, kas atrodas Javas austrumos.

  7. diena BROMA KRATERIS - IJEN (brokastis, pusdienas, vakariņas)
  Šajā dienā, agri no rīta, jūs dosieties ceļojumā uz Brom. Agri izbraucot ,sasniegsiet kalnu Brom ,kurā baudīsiet neaizmirstamu skatu - saullēktu kalnos Indonēzijā. Sagaidot sauli, jūs atgriezīsieties viesnīcā. Pēc sātīgām brokastīm, došanās uz Ijen.
  Nakts viesnīcā Ijen.  8. diena IJEN - BALI (brokastis)
  Pēc brokastīm, jūs dosieties uz Paltuding - slavenajām rīsu plantācijām, kas turpinās līdz tropu un eikaliptu mežiem. Pēc 1,5 stundas ilgas pastaigas gar ceļu jūs sasniegsiet Ijen vulkāna krāteri, kur jūs redzēsiet milzīgā ezera sērskābes.Īsa apstāšanās ļaus jums atpūsties un baudīt skatu uz pārdabisko skaistumu-Nefrīta ezera krāsas un tumši dzeltenos sēravotus.

  Jūs atgriezīsieties viesnīcā, pabrokastosiet un dosieties uz piestātni, kur prāmis pāries no Javas uz Bali. Transfērs no ostas Gilimanyuk uz viesnīcu, kas atrodas krastā. Bali - ir vēl viena Indonēzijas sala, kas atgādina paradīzi, kur slejas daudzas baznīcas, kalnu ezeri, vulkāni, pludmales, kas piepildītas ar burvīgo un noslēpumaino Indonēzijas kultūras gaisotni.
  Nakts viesnīcā Bali.

  9.-10. diena UBUDA

  Šajās dienās, jūs sagaida atpūta džungļu pilsētā Ubudā, kas atrodas salas centrā. Pilsēta atrodas diezgan ērtā vietā, tāpēc jums tiks piedāvātas vairākas interesantas ekskursijas. Īpaši mēs iesakām doties uz slavenajām Ubudas rīsu terasēm un Tegallalang ,kur dzerot atspirdzinošu tropu dzērienu vai pēcpusdienas kafijas tasi, jūs varēsiet baudīt elpu aizraujošu skatu.

  Jūsu uzturēšanās laikā Ubudā nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Svēto pērtiķu mežu, kur jūs redzēsiet, starp eksotiskiem augiem augošiem rīsu terasēs garastainos makakas, svētās skulptūras un hinduistu tempļus, un jutīsiet neticami nomierinošu un savdabīgu harmoniju starp dabu un cilvēku radītu burvību.

  Reliģija - neatņemama daļa no Bali kultūras. Ir teikts, ka templis, ko sauc par "Pura", ir vairāk nekā mājas. Tāpēc atpūtniekiem Balī, īpaši iesakām apmeklēt vismaz dažas no purām. Viens no populārākajiem – Tirta Empul templis, slavens ar svētā ūdens baseinu, kurā cilvēki Bali "attīrās." Vērts pievērst uzmanību: Pura Besakih, Goa Gajah ("Ziloņa ala"), Pura Taman Saraswati, Oolong Danau Bratan un Gunung Kawi tempļiem.

  Dabas mīļotāji varēs apbrīnot īpašo vulkānu Gunung Agung- augstāko punktu uz salas. Ir interesanti arī redzēt Tookad Unda dambi, kas izskatās kā ūdenskritums. Šī vieta īpaši ir piemērota fotogrāfiem un nerātniem bērniem.

  Ubudas vizītes laikā, mēs iesakām baudīt Bali dejas. Ļoti interesanta deja Legong - Barong Vaksirsa, kad skan tradicionālās dziesmas, izpildītāji tērpušies svētku tērpos, parāda skaistas horeogrāfiskās kustības. Iespaidīga ir arī Ketsak mūzikas drāma un uguns ,transa deja, kurā galvenie izpildītāji ir vīrieši.

  Ubuda piedāvā iznomāt velosipēdus un izpētīt apkārtni. Pastāv arī iespēja Bali ēdienu gatavošanas nodarbībām. Tiem, kas meklē patiesu atpūtu un atspirdzinājumu ir nepieciešams, izmantot Bali spa pakalpojumus, kuru laikā jums sniegs masāžu un citu ārstēšanu, izmantojot tikai dabiskas un veselīgas sastāvdaļas, piemēram, ingveru, kanēli, kokosriekstu eļļu vai simboliskā Bali zieda ekstraktu- Plumer (ko vietējie sauc par "Frangipani").

  11.-13. diena ATPŪTA BALĪ PIE JŪRAS (brokastis)
  Mēs iesakām izvēlēties vienu no kūrortiem Bali dienvidos. Atpūtniekiem ikvienā no šiem kūrortiem piedāvājam apmeklēt galveno kūrorta ielu Jimbaran,kas stiepjas gar jūru. Šeit jūs atradīsiet ļoti labus jūras velšu restorānus, kur, ēšanas laikā, visās pusēs deg sveces un lampas. Tāpat nepalaidiet garām iespēju nirt kā arī izbaudīt Bali masāžu.

  Kūrorti Balī:

  Sanur - kūrorts slavens ar savu mierīgo atmosfēru un līdz 15 km garo, balto smilšu pludmali. Sanur ir pazīstams kā viens no galvenajiem ūdens sporta centriem Bali. Lūk, ideāla vieta nirējiem iesācējiem. Te jūs sagaida sērfošana,kurā jums būs iespēja cīnīties ar iespaidīgiem viļņiem, vai zvejošana no zvejas laivas. Bagātīgi un krāsaini tropu dārzi, dīķi, mājīgas kafejnīcas, eksotiskie restorāni, māksla un grezna atmosfēra - tie ir galvenie šīs vietas skaistuma noslēpumi.

  Nusa Dua - kūrorts, kurā atrodas VIP visaugstākā līmeņa viesnīcas, kuras ieskauj skaistas pludmales,kas piedāvā pilnīgu klusumu un privātumu.

  Kuta - tas ir vairāk rotaļīgs kūrorts, kur jūs atradīsiet vairāk tūristu,kas mīl izklaidēties. Ir daudzi veikali, bāri, klubi jauniešiem. Coast Kuta ir pazīstama kā mīļākā vieta sērfotājiem. Ļoti tuvu Kutai ir vēl divi mazi kūrorti - Seminyak un Legian. Tie ir slaveni ar saviem lieliskajiem sērfošanu apstākļiem, vairāk luksusa viesnīcām, skaistām pludmalēm un mierīgāku atmosfēru nekā kaimiņu Kutā.

  14. diena BALI - RĪGĀ (brokastis)
  Šajā dienā, pēc brokastīm, došanās uz lidostu Bali, kur jūs dosieties lidojumā uz Viļņu / Rīgu(divas pārsēšanās)

  15. diena ATGRIEŠANĀS RĪGĀ

  Ceļojuma cena: no 1156 EUR + lidojums

  VIESNīCAS UBUDĀ

  CHAMPLUNG SARI HOTEL 3+*

  THE PAYOGAN 4*

  Viesnīca atrodas blakus Svēta Pētiķa mežam, tā vienkārši "grimst" tropisku augu zaļumos. Izmitināšana tipiskā Bali salas atmosfērā.

  Šī viesnīca atrodas tikai aptuveni 10 min.brauciena attālumā no Ubudas pilsētas centra. Viesnīcu ieskauj skaisti zaļumi, un tas sastāv no tikai 23 tradicionālām villā, kas atrodas harmonijā ar Bali dabu.

  KOMANEKA RESORT 5*

  KUPU KUPU BARONG 5*

  balis_viesbuciai_komaneka balis_viesbuciai_kupu
  Komaneka ķēdei pieder dažas viesnīcas Ubudā, un visas ir slavēnas ar skaistu eksotisku atrašanas vietu, perfektu servisu. Ļoti labs variants lai budītu skaistumu un atpūsties. Augstākas klases viesnīca. Villas ar baseiniem un skatu uz džungļiem, bez liekus trokšņa un L'Occitane kosmētiku. Jūs varat atļauties palutināt sevī un sajust vislabāko servisu.

   

  VIESNīCAS BALī pie jūras

  IDA HOTEL 3*

  THE PATRA BALI 4*

  bali_palm_beach balis_patra_bali

  Neliela, mājīgā un vienkārša viesnīca izklaides kūrorta centrā – Кutā. Līdz pludmalei 50 metri. Līdz centram 5 minūtes. Perfekta vieta jauniešiem.

   

  4* viesnīca par 3* cenu. Teritorija nav maza, viena no labākajām viesnīcām Kutā.

   

  SANUR BEACH HOTEL 4* 

  MELIA BALI RESORT&SPA 5*

  melia_bali

  Viesnīca atrodas tieši uz smilšu pludmales krasta kūrortā Sanura. Viesnīcu ieskauj 7 ha plaša tropu dārzi un kokosriekstu palmas.  

   

  Iecienītā viesnīca eiropiešu vidū klusā vietā, laba izvēle kvalitatīvai atpūtai.

   

  NUSA DUA BEACH HOTEL&SPA 5*

  NIKKO BALI 5*

  bali_nusa_dua_hotel balis_viesbuciai_nikko_bali

  Milzīga teritorija,piemērota tiem, kas vēlas baudīt siltu jūru un SPA procedūras.

   

  Viesnīca, ar privāto pludmali. Visi numuri ar skatu uz jūru.

   

  Viesnīcas un cenas:

  Viesnīcas Ceļojuma cena personai
  Champlung Sari 3* (2n.)
  Ida Hotel 3* (4n.)
  1579 EUR + lidojums
  Champlung Sari 3* (2n.)
  The Patra Bali 4* (4n.)
  1690 EUR + lidojums
  The Payogan 4* (2n.)
  Puri Santrian 4* (4n.)
  1800 EUR + lidojums
  Komaneka 5* (2n.)
  Nusa Dua Beach 5* (4n.)
  1922 EUR + lidojums
  Kupu Kupu Barong 5* (2n.)
  Nikko Bali 5* (4n.)
  1987  EUR + lidojums

  Cenā ietilpst:

  • iekšzemes lidojumi (cena ir noreķinātā noteiktai klasei, cenas var mainīties no aviobiļešu cenas);
  • Visi transfēri programmas ietvaros;
  • Krieviski runājoša gida pakalpojumi;
  • Ēdināšana pēc programmas.

   Nav iekļauts:

  • starptautiskais lidojums Rīga - Singapūra Bali - Rīga (divas pārsēšanās);
  • personīgie izdevumi;
  • veselības apdrošināšana;
  • vīzas

  Piezīmes:

  • Ja vien nav citādi norādīts ceļojuma aprakstā - standarta programma ietver zemāko cenu par vienu personu divvietīgā numurā vai kajītē;
  • Atpūtu Bali var pagarināt/saīsināt par pāris dienām.
  • Uzmanību! Indonēzijas vīzas nokārtošanas laiks Latvijas nepilsoņiem ir 2-3 mēneši
  KL
  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.