Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Portugāle


 

Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme

BAVĀRIJA - LAUF AN DER PEGNITZ – PROVANSA – AVIŅJONA - BASKU ZEME - SANSEBASTJANA – PORTU - PORTVĪNA DEGUSTĀCIJA – AVEIRU - KOIMBRA – NAZARE –PUSSALA PENIŠE - LISABONA - SINTRA – ROKAS RAGS – KAŠKAIJAS UN ESTORILAS KŪRORTI – FATIMA - KALNI SERRA DE SAMEDA - TOLEDO - MADRIDE –FONTENBLO – BRAUNŠVEIGA (4 NAKTIS PIE OKEĀNA)

 • 2021. gada 15. maijā
 • 2021. gada 4. septembrī

  Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

  13 dienas / Visas naktis viesnīcās

  Portugāle— tas ir bagātīgs vēstures mantojums, izmeklēti vīni un virtuve: gaļas delikateses un jūras veltes, mēreni silts klimats, saules pārpilnība, palmas, eikalipti, nevainojamas pludmales, aicinošs un varens okeāns. Tie ir aristokrātiski kūrorti, ugunīga mūzika, dejas un portugāliešu viesmīlība! Pārliecinieties par to paši! Tas jāredz!!!

  1.diena. Pretī jauniem iespaidiem…
  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā pie Polijas – Vācijas robežas. Ierašanās viesnīcā.

  2.diena. Romantiskā Frankonijas Šveice...
  Brokastis*. Ceļš caur Poliju un Vācijai. Dienas vidū apmeklēsim apburošo Frankonijas Šveices mazpilsētiņu Lauf an der Pegnitz. Pegnicas upes krastā saglabājās Vaclava cietoksnis, ko 14.gs. uzcēla imperators Kārlis IV. Romantisko Laufas vecpilsētas kompleksu veido vecās augstmaņu, bagāto tirgotāju un koka karkasa māja, viduslaiku rātsnams un baznīcas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vācijas – Francijas pierobežā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  3.diena. Krāšņā provansas pērle Aviņjona...
  Brokastis*. Provansa. Aviņjona. Masīvie vaļņi ieskauj vienu no valdzinošākajām pilsētām Dienvidfrancijā - Aviņjonu. Pastaigas ekskursija pa Lauras un Petrarka pilsētu: Pāvesta pils – Palas des Papes, kas reiz bija arhibīskapa rezidence, Pont St-Benezet tilts, pulksteņu laukums un Rātsnams, viena no skaistākajām ieliņām Rue des Teinturies. Brīvs laiks pilsētā, iespējams pavizināties ar tūristu vilcieniņu pa pilsētas līkumotajām ielām, Villa de Aviņjon, Sv. Andre cietoksnis, nobaudīt nacionālo virtuvi kādā no vietējiem krodziņiem. Nakts 2* viesnīcā Tulūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  4.diena. Spānijas vilinošie ritmi. Okeāna šarms...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Sansebastjana (San Sebastian) - neliela pludmales pilsēta saulainajā Spānijā - Atlantijas okeāna Biskajas līča pērle un Spānijas Basku zemes izsmalcinātākajs kūrorts. Relaksācija okeāna krastā. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Spānijas – Portugāles pierobežā, Chaves apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  5.diena. Portu un Aveiru – mūsdienīguma un vēsturiskā šarma karuselis...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme! Portu – otra lielākā pilsēta valstī, kas devusi nosaukumu pasaulslavenajam portvīnam un visai valstij – Portugālei. Portu vecpilsēta ir viens no tiem ceļojumu galamērķiem, kur gribas atgriezties vēl un vēl. Lielisks skats uz pilsētu paveras no Doru upes pretējā krasta, kur var nokļūt pa Gustava Eifeļa celto Maria Pia tiltu, bet īsto vecpilsētas elpu var izjust līkumojot pa stāvajām Portu ieliņām. 2001. gadā, kad Portu bija izvēlēta par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, tā moto bija – “Nākotnes tilts”. Brīvs laiks pilsētā vai apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Portvīna degustācija un iespēja iegādāties tos. Laiks ceļā. Aveiru – “Portugāles Venēcija”, šai mazajai pilsētiņai, kas reiz bija liela jūras osta, ir gara vēsture. Savulaik pilsēta kļuva bagāta pateicoties sāls un mencu zvejniecībai. Iesakām pagaršot Aveiru raksturīgās ovos moles, tās ir “mīkstās olas” – bagātīgi saldināts olas dzeltenums sacukurotā ietvarā, kas izveidots zivs vai mucas formā. Nakts 3* viesnīcā Nazarē apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  6.diena. Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra...
  Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam, pēc vēlēšanās izbraukumu ekskursiju “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra” (par papildus samaksu 45 €). Dodamies uz Obidušu. Obiduša – neparasti skaista mazpilsēta – cietokšnis karaļa dāvana savai līgavai. Ziedu un ķiršu liķiera pilsēta. Liķieri šokolādes glāzītē būs iespējams arī nogaršot.Tūristu apmeklētākais objekts Portugālē. Obiduša — viena no senākajām Portugāles pilsētām. Pilsētas sienu iekšpusē no galvenajiem vārtiem uz pili ved neskaitāmas tirdzniecības ieliņas, apbūvētas ar tradicionālajām zemajām mājiņām, kas slīgst rozēs un glicīnijās. Aiz pils vārtiem tiek rīkoti bruņinieku turnīri un šokolādes festivāls. Tālak musu ceļš vēd uz Portugāles karaļu vasaras rezidenci Sintru. Sintras unikālā atrašanās vieta – granītu kalnu grēdas nogāze, mežiem apaugušas aizas, svaiga ūdens avoti – pamatoti iemesli, lai Portugāles karaļi šo vietu izvēlētos savam vasaras patvērumam. Rokas rags – Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts. Atrodas 40 km uz rietumiem no Lisabonas Nacionālā parka teritorijā. Unikālā klints, kas paceļas 140 metru augstu virs Atlantijas okeāna. Uz klints atrodas bāka, pasta nodaļa, restorāns un suvenīru veikaliņš. Atgriešanās viesnīcā. Otrajā dienas pūsē atpūta pie okeāna!!! Nakts 3* viesnīcā Nazarē.

  7.diena. Okeāna šarms. Atpūta pie okeāna Nazarē. Coimbra un Fatima...
  Brokastis*. Diena baudot okeānu, sauli un saldējumu. Okeāns pasakains un maigs... Tas aizrauj, vilina, priecē, dod iespēju aizmirst ikdienas rūpes un dāvā Jums savu brīnumu. Bijušais zvejnieku ciemats ar plašām pludmalēm-iemīļota atpūtas vieta. Neskaitāmi suvenīru veikaliņi, kafejnīcas un restorāni, kas piedāvā jūras veltes un gaļas delikateses... Lielisku atpūtu. Pēc pusdienā piedāvajām izbraukumu ekskursiju (par papildus samaksu 30 €) uz Coimbru un Fatimu. Koimbra – viena no vecākajām universitātes pilsētām pasaulē, un bija vienīgā Portugālē līdz pat 1910.g. Kādreizējā galvaspilsēta un daudzu karaļu dzimšanas vieta. Pastaiga pa vecpilsētu. Fatima – Portugāles lielākais svētums. Svētnīca Fatimā ir ļoti nozīmīga kristiešu svētvieta, svētceļnieku skaita ziņā tā līdzvērtīga Lourdes Francijā. Neobaroka stila kaļķakmens bazilikai, kuru no sāniem ietver svēto statujas, ir 65 m augsts tornis un esplanāde, kas ir 2 reizes lielāka nekā Sv. Pētera laukums Romā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Nazarē.

  8.diena. Lisabona – Portugāles sirds, pussala Peniše, kūrorti - Kaškaija, Estorils...
  Brokastis*. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija visas dienas garumā uz Penišu, Kaškaiju un Lisabonu (par papildus samaksu 45 €). Dodamies uz Penišu. Peniše – klinšaina pussala okeānā ar skaistu ostu un pilsētiņu. Ziemeļaustrumu krasta klintis valdošie - vēji un viļņi izgrausuši piļu, torņu un dažādu figūru veidā. Šo vietu mēdz dēvēt par Austrālijas Lielā Okeāna ceļa ( Great Ocean Rood) miniatūru. Sagatavojiet fotoaparātus! Pietura prestižākajā kūrortā Kaškaijā. Kur atpūšas visas pasaules aristokrātija: eikaliptu birzis ieskauj greznas villas,labākās pludmales un modernas viesnīcas. Šķērsosim arī Estorilas. Dodamies uz Lisabonu. Citu Eiropas valstu galvaspilsētu vidū Lisabona ir unikāla kaut tālab vien, ka ,būdama lielpilsēta, vienlaikus spējusi saglabāt mazas pilsētas sajūtu. Lisabonā jūs visu laiku nepamet sajūta, ka tas, kas ar jums notiek, ir sava veida dzīves kino. Lisabonas unikālā arhitektūra, kurā sajaucies koloniālais stils, viduslaiki, gotika, baroks un mūsdienu dizains, Alfama vecā kvartāla šaurās ieliņas, sarkanie jumti un veļa, kas auklās žāvējas pie ēku laika zīmju greznotajām sienām, baloži, soļu klaudzoņa, kurpnieka birstes švīksti, baznīca, kas zvana teju pie auss... Ne velti Vims Venderss šai pilsētai pat veltījis filmu - „Lisabonas stāsts”. Lisabona ir jāizgaršo un katru reizi te atgriežoties, jūs vienalga nepametīs sajūta, ka visu laiku atklājat kaut ko jaunu... Tā ir tikpat noslēpumaina un niansēs bezgalīga kā fadu, kur viens stāsts turpina otru un nekad netiek izstāstīts līdz galam. Iepazīšanās ar pilsētu. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Nazarē.

  9.diena. Kalni Serra de Sameda, krāšņā Spānijas pērle Toledo...
  Brokastis*. Laiks ceļā. Pa Taho upes Nacionālo parku dodamies Spānijas robežas virzienā. Foto pauze škērsojot Serra de Sameda kalnus un ierodamies Spānijā. Tālāk – Toledo. Pastaiga ekskursija pa Toledo. Toledo – krāšņa pērle gleznaina pakalna virsotnē Taho upes ielokā. Iepazīšanās ar senatnes brīnumu – pilis, muzeji, baznīcas, sinagogas, klosteri, pilsētas vārti un unikālā katedrāle. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Madrides apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  10.diena. Madrides bronzas lāča un zemeņkoka vilinājums...
  Brokastis*. Mēs braucam uz Madridi!!! Piedāvājām apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Madride – Spānijas galvaspilsēta – burvīga, jautra un nepiespiesti gaisīga, ko apstiprina arī pilsētas simbols – Madrides bronzas lācis un zemeņkoks, kas iekaro katra tūrista sirdi ar apburošo šarmu. Vecpilsēta ar šaurām ieliņām, saulaini dzeltenām mājām, krāšņām arkām, pievilcīgām freskām, stilīgām kafejnīcām. Atočas stacija, Sol laukums, Parlaments, biznesa rajons, Gran via. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Bajonas (Bayonne), Biaricas (Biarritz) apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  11.diena. Napoleona Bonaparta Fonteblo pils…
  Brokastis*. Laiks ceļā. Fonteblo. Pasaulslavenā Fontenblo pils, ir izcilais kultūrvēsturiskais ansamblis. To uzskata par vissenāko franču karaļu ārpilsētas rezidenci. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Fonteblo – īsta Francijas pērle. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Compiegne apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

  12.diena. Viduslaiku pilsētiņa...
  Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā pie Vācijas – Polijas robežas. Ierašanās viesnīcā.

  13.diena. Un atpakaļ uz mājām...
  Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cena € 720

  Samaksas kārtība:

  • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas,
  • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

  Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
  • transporta un ceļa izdevumi,
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

  Piemaksas un papildus izdevumi:

  • Piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgais numurs viesnīcā 275 €,
  • Piemaksa par papilduvietu autobusā 170 €,
  • Ieejas biļetes muzejos, izklaides, izklaides pasākumos,
  • Pilsētas sabiedriskais transports,
  • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 11.70 € ( pēc 65-74 gadu vecums 23,40 €).

  Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

  • Izbraukuma ekskursija “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra“ 45 €; izbraukuma eksursija uz Coimbru un Fatimu 30 €; izbraukuma ekskursija „ Lisabona – Portugāles sirds, pussala Peniše, aristokrātiskie kurorti - Kaškaija, Estorils” 45 €.
  • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 120 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 105 €, bērniem līdz 14g. 95 €.
  • Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

  *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

  Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

  • Apskates ekskursija Portu 15 €,
  • apskates ekskursija Madridē vietējā gida pavadībā 20 €;
  • ziedojumi baznīcās, portvīna degustācija 17 €,
  • vakars fadu mūzikas pavadībā 50 €,
  • Sintras pils 13,50 €,
  • Austiņas Portugāle 10 €,
  • Fonteblo pils 16 €.

  2017. gada izmaksas

  OZ

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.