Parīze, Luāras Pilis Un Disnejlenda Ziemassvētkos


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija


 

Parīze, Luāras Pilis Un Disnejlenda Ziemassvētkos

Braunšveiga, Parīze, Blua, Ševernī, Disnejlenda, Amsterdama

8 dienas, visas naktis - viesnīcās

   1. diena Rīga – Rietumpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   2. diena Rietumpolija – Braunšveiga – Parīze
   Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

   3. diena Parīze
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka, Parīzes lietišķais rajons La Défense. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Brīvais laiks. Pēc velēšanās –dievkalpojuma vienā no Parīzes baznīcām apmeklējums. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē)

   4. diena Parīze
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Monmartru un Parīzes centru. No rīta, iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Iepazīšanās Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

   5. diena Parīze – Bluā – Ambuāza – Vilandri - Parīze
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Viesošanās Bluā (Blois) pilī, kas no XIII līdz XVII gs. kļuva par aizraujošu franču vēstures notikumu liecinieci un galveno valsts intrigu arēnu. Vilandrī (Villandry) privātās pils un tās dārzu apmeklējums. Ambuāzas (Amboise) pils (ārēja apskate) – karaļu Šarļa VIII, Luija XII, Fransuā I iemīļota rezidence, Sv. Ubēra kapella - Leonardo da Vinči apbedīšanas vieta. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

   6. diena Parīzes apkaime – Fontenblo – Disnejlenda – Ziemeļfrancija
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fontenblo vai Disnejlendu. Fontenblo (Fontainebleau) pils ir pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap 800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru, Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu. Alternatīvi: Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā.

   7. diena Ziemeļfrancija – Luksemburga – Rietumpolija
   Viena no mazākajām valstīm pasaulē - Luksemburgas Lielhercogiste un tās krāšņā galvaspilsēta – Luksemburga (Lëtzebuerg/Luxembourg). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Tranzīts: Nīderlande, Vācija, Polija. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   8. diena Rietumpolija – Rīga
   Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

   Cena: 
   € 375 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
   € 160 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
   € 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst:

   • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), 
   • naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 
   • brokastis viesnīcās pēc programmas, 
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

   Papildus izdevumi:

   • Parīzes apskates ekskursija - 40€,
   • iepazīšanas ar Monmartru un Parīzes vēsturisko centru - 40€,
   • Brauciens uz Luāras ieleju – 65€ (ieskaitot ieejas biļetes divās pilīs),
   • brauciens uz Disnejlendu - 20€,
   • brauciens uz Fontenblo – 40 € (ieskaitit ieejas biļeti uz Fontenblo pili).
   • ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā - 75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.),
   • Luvra – 15€, Eifeļa tornis –11-16-25€,
   • kuģītis pa Sēnu – 15 €,
   • Parīzes transporta biļete - 1.90€,
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS Balta. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. 

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.