Pavasaris Horvātijā


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Horvātija


 

Pavasaris Horvātijā

Trogira – Splita – Etnogrāfiskā lauku sēta – Dubrovņiks – Plitvices Nacionālais parks - Mostara – Kravices ūdenskritums


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   3, 4, 5, 6 diena Atpūta pie jūras vai iespējas par papildus samaksu doties interesantās ekskursijās!
   Brīnišķīga ir atpūta pie Adrijas jūras un peldes kristāldzidrajā, silti glāstošajā ūdenī, tikai jāņem vērā brīdinājums,
   ka šajā jūrā dzīvo mīt adatainie eži, tāpēc nepieciešams līdzi ņemt peldčības!

   1.diena.
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija / Čehija. Nakts viesnīcā.

   2.diena. Polija/Čehija – Horvātija - Trogira.
   Brokastis. Tranzīta brauciens – Čehija – Austrija – Slovēnija – Horvātija. Nakts viesnīcā Dalmācijā.

   3.diena. Polija/Čehija – Horvātija - Trogira.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Trogira - Splita - Etnogrāfiskais lauku ciemats (par papildus samaksu: 25 €).
   Trogira, pilsētiņa uz salas Adrijas jūras krastā, tā ir vissenāk apdzīvotā vieta Dalmācijas piekrastē, (UNESCO).
   Vecpilsētas senatnīgās ieliņas, akmens nami un cietoksnis, lieliski saglabājušies vēsturiskie pieminekļi: pilsētas vārti, Sv.Laurentija katedrāle, pilsētas rātsnams, lodžija, lielā pils un Sv.Marka tornis, aristokrātu pilis.
   Splita, kur antīkos laikos dzīvoja Romas imperators Diokletiāns (3./4.gs.), viņa valdīšanas laikā celtā pils ir vienīgā no Romas imperatoru pilīm, kas saglabājusies līdz mūsdienām, (UNESCO), apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv.Duje katedrāli, Jupitera templi, Horvātijas slavenāko cilvēku pieminekļus un valdzinošo jūras krastmalu ar simtgadīgajām palmām.
   Pēcpusdienā iespējas apmeklēt etnogrāfisko lauku ciematu Etnoland ( 2012.g. Horvātijas tūrisma ministrijas konkursa laureāts, 2015.g. iegūts Horvātijas vēsturiskā mantojuma nosaukums). Iepazīšanās ar tradicionālo horvātu dzīves veidu vairāk kā simts gadu tālā pagātnē – apmeklēsim „vecvectēva” māju, dārzu un vīna pagrabu. Mājas vīna ( 3 šķirnes), vītinātā šķiņķa pršut degustācija un vakariņas horvātu nacionālā stilā. Atgriešanās viesnīcā.

   4.diena. Plitvices ezeri.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Plitvices ezeri (par papildus samaksu: 35 €).
   Plitvices Nacionālais parks (UNESCO), kur dažādos līmeņos izvietojušies 16 smaragdzaļi un kristāltīri ezeri,savā starpā savienoti ar vairāk nekā 90 ūdenskritumiem, burbuļojoši strautiņi un baltais dolomīts – tā ir Plitvices ezeru burvīgā pasaule. Jūs gaida brauciens ar elektrovilcieniņu, ar kuģīti pāri ezeram un neaizmirstamas pastaigas dabā, tā parks atklās savu neaprakstāmo skaistumu. Parkā neliela atpūta, pusdienu pauze un suvenīru iegāde. Atgriešanās viesnīcā. *(Ieejas biļetes – par papildus samaksu).

   5.diena. Dubrovņika.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Dubrovņika (par papildus samaksu: 35 €).
   Ceļosim gar gleznaino Adrijas jūras piekrasti līdz Dubrovņikai, kuru apskatīsim vietējā krieviski runājoša gida pavadībā. Viduslaikos Dubrovņika netika pakļauta ne varenajai Venēcijas republikai, ne Osmaņu impērijai,tāpēc saglabājusi greznus arhitektūras pieminekļus: ar mirdzošām marmora plāksnēm klātas ieliņas, vienu no vecākajām Eiropas aptiekām, Dominikāņu un Franciskāņu klosterus, strūklakas un masīvos cietokšņus. Brīvajā laikā pusdienu pauze, peldes Dubrovņiku pludmalē, iespējas pastaigāt pa pilsētas aizsargmūriem, apmeklēt seno aptieku vai sakrālās mākslas izstādi Franciskāņu klosterī. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

   6.diena. Bosnija – Hercogovina. Mostara - Kravices ūdenskritums.
   Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Bosnija – Hercogovina. Mostara - Kravices ūdenskritums (par papildus samaksu: 35 €).
   Hercogovines simbols ir Mostaras pilsēta, kuras vecpilsēta ir saglabājusi turku laiku mantojumu ar īpašo austrumu kolorītu. Pilsētā apskatāmas mošejas, osmaņu bagāto tirgoņu nami un pilsētas simbols - slavenais tilts pāri Neretvas upei, kā arī seno varkaļu amatnieku tirdziņš Kujundžiluk ar iespējām iegādāties skaistus seno amatnieku suvenīrus un rotas lietas. Neskartās dabas apbrīnas vērts skaistums Trebižatas upes dabas parkā, kur no 28m augstuma krīt varenais Kravices ūdenskritums, iespējas izpeldēties pie ūdenskrituma. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

   7.diena. Čehija/Polija.
   Brokastis. Agri no rīta dodamies mājupceļā. Tranzīta brauciens cauri Horvātijai, Slovēnijai, Austrijai un Čehijai līdz viesnīcai Čehijas/Polijas robežas zonā. Nakts viesnīcā.

   8.diena. Mājupceļš līdz Rīgai.
   Brokastis. Tranzīta brauciens pāri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

   Ceļojuma cena:
   € 340.00 (1 vieta autobusā)
   € 460.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
   € 150.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1 - Trogira un Splita – 25 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2 - Plitvices Nacionālais parks – 35 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.3 - Dubrovņiks – 35 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.4 - Bosnija – Hercogovina – 35 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; = Maksājot Rīgā = 115.00 €.
   “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; = Maksājot Rīgā = 97.00 €/ bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

   • Splitā katedrāle un Jupitera templis – 30 HRK;
   • Degustācija un vakariņas etnogrāfiskajā lauku sētā Etnoland – 32 €;
   • Plitvices Nacionālais parks – 180 HRK ( jūlijs, augusts), 110 HRK ( maijs, sept, oktobris);
   • Dubrovņika franciskāņu vai domenikāņu klosteris – 35 HKR;
   • Dubrovņika akvārijs – 40 HKR;
   • Dubrovņikā pastaigas pa pilsētas mūriem – 90 HKR;
   • Mostaras mošeja - 3 €;
   • Turku māja no 16.gs. – 3 €

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.