Peru - varenās impērijas mantojums


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Peru


 

Papildus izmaksas:
 • lidojums no 1160 EUR

Peru - varenās impērijas mantojums

 • 2020. gada 30. maijā
 • 2020. gada 5, 13, 25. jūnijā
 • 2020. gada 1, 11, 15, 30. jūlijā
 • 2020. gada 5, 15, 25. augustā
 • 2020. gada 5, 19. septembrī
 • 2020. gada 1, 15, 31. oktobrī
 • 2020. gada 5, 14, 20, 28. novembrī
 • 2020. gada 5, 28. decembrī

  Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

  1. diena RĪGA – LIMA
  Lidojums Viļņa / Rīga Lima(ar pārsēšanos Eiropā). Pēc ierašanās sagaidīšana lidostā un transfers uz viesnīcu. Vakarā atpūta viesnīcā.

  2. diena LIMA (brokastis)
  Tūres sākums- apskates pilsētas ekskursija pa Limu, kas tiek uzskatīta par trešo lielāko pilsētu Dienvidamerikā. Šai pilsētai Peru ir liela vēsturiskā nozīme, kas piešķir šai pilsētai lielus reitingus tūristu tabulās. Lūk, Šeit ir izaugusi ķīniešu populācija un attīstīta Indijas kultūrvēsture. Lima, tūkstošiem gadu grezno vēstures grāmatu ar tās vēsturi ,kas rada pagātni.

  Šī diena jums sākas ar vizīti XVI gadsimta katedrālē, centrālajā pilsētas laukumā, klosterī San Francisco, ar katakombām, kurās gadu desmitiem tika apglabāti iedzīvotāji. Bez tam, iespēja apmēklēt Larco muzeju (par papildus maksu), kurā ir savākti brīnišķīgi dārgumi no inku kultūras un citām kultūrām, pirms Kolumba , keramikas kolekciju un mākslas darbus, kas izgatavoti no dārgmetāliem. Vakarā, izmitināšanās Limā.

  3. diena LIMA - KUSKO (brokastis)
  No rīta iekšzemes lidojums uz Kusko. Reģistrēšanās viesnīcā, tad došanās ekskursijā uz pilsētu, kuras ir dekorētas ar koloniālā perioda ēkām un maziem kalniem. Ceļo caur burvīgo inku galvaspilsētu, apmeklējiet Regosiho Palace De Armas, katedrāli un Dominikānas konventu.

  Dodieties pastaigā pa šaurajām vecpilsētas ielām un apmeklēsiet interesantākās pilsētas daļas. Jūs varat arī doties ārpus pilsētas un redzēt neaizmirstamās inku drupas, galveno dievnamu - Sacsayhuaman, Kenko templi, amfiteātri un sarkano cietoksni Puca Pucara.

  4. diena SVĒTĀ INKU IELEJA (brokastis un pusdienas)
  No rīta došanās uz Svēto Inku Ieleju (Sacred Valley of incas) kas ir pilna ar gleznainām pilsētām, lauksaimniecības terasēm, krāsainām kopienām, arheoloģiskajām vietām un pasaulslaveno kukurūzu. Jūs apmeklēsiet Ollantaytambo ieeju,kas aizsargā ieleju no iespējamā iebrukuma no zemākajiem džungļiem.
  Jums būs pusdienas tuvējā ēdnīcā. Vēlāk, apmeklējiet Pisac - dzīvīgo un krāsaino indiāņu tirgu, kur vietējie pārdod vai apmaina savus produktus, kā viņu senči darīja pirms vairākiem gadsimtiem.
  Nakts viesnīcā Svētajā Inku Ielejā..

  5. diena KUSKO - MAČU PIKČU - KUSKO (brokastis)
  Agri no rīta transfērs uz dzelzceļa staciju, kur jūs dosieties braucienā (apmēram 1,5 stundas) ar komfortablu vilcienu uz pilsētu Aguas Calientes.Vilciens - tas ir vienīgais transportlīdzeklis, kas nodrošina ceļu tikšanai uz Maču Piču. No šejienes jūs dosieties 20 minūšu autobusa braucienā uz svēto inku pilsētu.


  Maču Piču mirusī inku pilsēta, ar spēcīgāko enerģētikas lauku visā Dienvidamerikā. Šis cietoksnis atrodas varenajos Andu kalnos, tāpēc bieži nozūd zem bieziem mākoņiem.

  Līdz šim lielākais pārsteigums ir Maču Piču akmens celtnes, kuras arī šodien tiek uzskatītas par arhitektūras brīnumu. Daži no akmens blokiem sver pat 50 tonnas. Un tie visi ir tik akurāti novietoti viens uz otra,ka starp tiem nav iespējams iedurt pat plānāko naža asmeni. Machu Picchu ir slavena ar tās arhitektūras skaistumu, dabu un izcelsmi, kas patiesībā ir ļoti interesanta un noslēpumaina., Mūsdienās Maču Piču drupas tiek uzskatītas par visievērojamāko apmeklēšanas objektu attiecībā uz pasaules vietām. Šeit ir iespēja pastaigāties pa senajām inku takām, apmeklēt kulta vietas, terases un tempļus.

  Vēlāk, sagaida pusdienas pilsētā Aguas Calientes un vakarā, ar vilcienu, Jūs atgriezīsieties atpakaļ uz Kusko. Nakts viesnīcā.

  6. diena KUSKO - PUNO (brokastis un pusdienas)
  Agri no rīta sagaida ceļojums tūristu autobusā uz pilsētu Puno. Brauciena laiks bus pilns ar elpu aizraujošiem skatiem. Jūs apmeklēsiet Andauayliyas kapellu un vienu no svarīgākajiem tempļiem- Uirakocha templi Raqchi, kurā saglabājušās liela daļa kolonnu un nesošo sienu.
  Pusdienas vietējā restorānā. La Raya apmeklēšana - augstākais punkts Jūsu braucienā (4335 m). Pirms došanās uz Puno, Jūs apmeklēsiet mirušās pilsētas Pucara arheoloģisko muzeju. Ceļojuma ilgums - 10 stundas.
  Vakarā ierašanās Puno,iekārtošanās viesnīcā.

  7. diena PUNO – TIKIKAKAS EZERS - PUNO (brokastis un pusdienas)
  No rīta Jūs sagaida ceļojums uz peldošo salu Uro uz Tikikakas ezeru,kur ir saglabājusies lauku dzīve.
  Neliela indiāņu kopiena nespēja pārciest inku nežēlību, tāpēc pārcēlās uz Titikaka ezeru. Šo cilvēku grupu sauc par Aimara. Šie ir pirmie Titikaka ezera iedzīvotāji, kas, lai veidotu salu, kas sākumā izgriež 10-12 ļoti lielas zemes daļas, un tad, izmantojot virvi cieši un stingri tos savieno,lai tie nebūtu atdalīti un sala neizjuktu. Tādējādi tiek likts salas pamats. Jums arī būs iespēja redzēt uz ūdens augošās Totora niedres.

  Vēlāk Jūs apmeklēsiet Silustani - 6 metrus augsto torni, kas paredzēts apbedījumiem. Šī vieta tiek godināta kopš ēras sākuma,kura tika dibināta gleznainā ezera Umai krastā , kas simbolizē inku impērijas varenumu.
  Pēc iespaidīgajiem skatiem atgriešanās viesnīcā Puno.

  8. diena PUNO – KOLKAS IELEJA (brokastis)
  No rīta došanās uz Kolkas ieleju. Apmeklējiet Kolkas kanjonu.Šeit Jūs gaida pusdienas. Šajā apkārtnē, kopš seniem laikiem, ir vēl daudz skaistu terašu. Vietējie Kallagua joprojām izmanto tās,lai audzētu kukurūzu, kartupeļus, pupiņas, lucernas, miežus un kviešus.
  Nakšņošana viesnīcā Kolkas ielējā.

  9. diena KOLKAS IELEJA - AREQUIPA (brokastis)
  Rīts sāksies ar Kolkas ieleja un tās unikālajās pilsētiņu apskati . Mazpilsētās, neskatoties uz skrienošo laiku,ir saglabājies autentiskais izskats. Ieleja ir slavena ar tās tekstilizstrādājumiem: skaistas grīdsegas, brokāta produkti (sieviešu topi, kleitas, blūzes), cirstas alvas izšūtas detaļas. Jūs varat nobaudīt indiāņu gardumus opuntia(ang.val.) (tunzivs).


  Apstāšanās pie Condor Krusta netālu no Cabanaconde.Tā ir observatorija, no kuras Jūs varat saredzēt Kolkas Kanjonu un, ja paveicas, apburošu kondora lidojumu uz kādu ligzdu – liels Andu kalnu putns. Visaizraujošākais ir tas, ka putns var planēt stundām gaisā nekustinot savus spārnus.
  Šeit Jūs pusdienosiet un pēc tam dosieties uz viesnīcu Arequipa.

  10. diena AREQUIPA - LIMA (brokastis)
  Brokastis viesnīcā. Vēlāk, Jums būs laiks, lai apmeklētu Balto pilsētu - Arequipa. Šī pilsēta atrodas pie vulkāna El Misti pamatiem. Tā ir veidota no gaiša un poraina vulkāniskā ieža. Kur paskatoties caur palmu lapām saulē spīd baltās baznīcas, klosteri un divu stāvu mājas, kas izgatavotas no lavas.
  Vakarā brauciens ar konfortablu autobusu uz Nasku.

  11. diena NASKA - PARAKAS (brokastis)
  Jūs gaida lidojums virs mistiskām Naskas Līnijām. Naskas ielēja ir slavena ar saviem noslēpumainiem zīmējumiem uz zemes, kuri vislabāk ir redzami no liela augstuma. Vēlāk jūs tīksiet uz Parakas. Nakts viesnīcā.

  12. diena PAKAKAS –LIMA (brokastis)
  Šodien Jūs apskatīsiet Parakas Nacionālu parku. Jūs tīksiet uz Klusa okeāna paradīzi ar burvīgem putniem, jūras lauvām un maziem pingvīniem no Ballestas salas. Transfērs uz Limu.

  13. diena LIMA - RĪGA (brokastis)
  Brokastis. Transfērs uz lidostu.

  Ceļojuma cena: no 2350 EUR + lidojums

  Cenā ietilpst:

  • biļetes uz iekšzemes lidojumiem;
  • transfēri minēti programmā;
  • 11. naktis 3-zvaigžņu viesnīcās, divvietīgā numurā;
  • ekskursiju maksas;
  • krievvalodīgs gids ekskursijas laikā;
  • maltītes norādītas programmā.

  Nav iekļauts:

  • aviobiļetes uz starptautiskajiem reisiem (Viļņa / Rīga- Lima, Lima- Viļņa / Rīga), cenas no 1158 EUR.
  • maltītes neminētas programmā;
  • veselības apdrošināšana;
  • piemaksa par 4 * viesnīcām tūres laikā;
  • piemaksa par vienvietīgu numuru;
  • dzeramnauda;
  • personīgie izdevumi;
  • lidostu nodokļi iekšzemes lidojumiem (50 USD / 37.70 EUR)

  Piezīmes:

  • Ja vien nav citādi norādīts ceļojuma aprakstā - standarta programma ietver zemāko cenu par vienu personu divvietīgā numurā vai kajītē;
  • Brauciena programma un laiki var tikt mainīti, lai nodrošinātu tūristu drošību , saskaņā ar īpašajām iezīmēm Peru- laika apstākļiem, politisko situāciju, un sakarā ar tehniskajam vai citām problēmām, kuras tūroperators nevar paredzēt;
  • Brauciena izmaksas var tikt mainītas sakarā ar Peru pakalpojumu cenu un kursa maiņām.
  • Programma ir pieejama arī angļu valodā.

  KL

  uzdod jautājumu...
  Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
  I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
   

  Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.