Pikantā Vjetnama


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Vjetnama


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 725 EUR

Pikantā Vjetnama

 • 2020. gada 5, 12, 19, 26. decembrī
 • 2021. gada 2, 9, 16, 23, 30. janvārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. februārī
 • 2021. gada 6, 13, 20, 27. martā

Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

1. diena HANOJA (vakariņas)
Ielidojums Hanojā. Tikšanas lidostā ar gidu. Transfērs uz viesnīcu. Pēc ierakstīšanas viesnīcas laiks nedaudz atpūsties. Brīvais laiks, iesakām izmēģināt Vjetnamas pēdu masāžu. Nakts viesnīcā. Vakarā vakariņas restorānā.

2. diena HANOJA (brokastis)
Pēc brokastīm uz visu dienu gaida iepazīšanās ar Hanoju. Par pilsētu vislabāk pastastīs savu vēsturi vecpilsētas Hanoja, ko reiz sastāda 36 mazajām ieliņām, kas piederēja dažādām ģildēm. Pilsētas sirdī atrodas Hoan Kiem ezers, kur saskaņā ar leģendu ir dzīvojis 200 gadu vecs milzs bruņurupucis.
Pēcpusdiena laikā bijušaKomunistiskās partijas prezidenta Ho Chi Minh Memoriāla kompleksa apskate, kas atrodas blakus Ba Dinh laukumam. Pēc tam apmeklēsiet One Pillar Pagodu (Mot Cot) , kas ir viena no visnozīmīgām Vjetnamas budistu pagodām. Tāpat te blakus atrodas vecākais Vjetnamas templis Quan Thanh, templi rotā četru tonnu bronzas statuja kas ir veltīta Ziemeļu Vjetamas dievam Huyen Thien Tran Vo kuru simbolizē - čūska un bruņurupucis. Pietura pie Literatūra tempļa - kurs astoņus gadsimtus kalpoja par slaveno vjetnamiešu universitāti. Vakarā Jūs gaidīs neaizmirstāmā krašņākā leļļu teātra izrāde uz ūdens, kuru ir iespējāms redzēt Ziemeļu Vjetnamā.
Hanojā iesakām nogaršot jūras velšu ēdienus, kas ir ļoti populāri. Nakts viesnīcā.3. diena HANOJA (brokastis)

Pēc brokastīm Jūs dosities uz iepazīšanas tūri pa Hanoju. Pilsētas vēsturi vislabāks pastastīs jums Vecais Kvartāls, kur varesiet pārbaudīt savas topografiskās prasmes, staigājot pa šaurām labirintu ieliņām, katrā no kurām piedērējam dažādām ģildēm. Pilsētas pašā sirdī atrodas unikālais ezers Hoan Kiem. Ar šo ezeru ir saistīta viena leģenda, kas stāta, it kā ezerā dzīvo 200 gadu vecais bruņurupucis. Pie ezera patīk pavadīt laiku gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem: kuri sporto, izklaidās vai pasīvi bauda brīnišķīgus skatus. 
Iespējāms, kā jutīsiet garīgu piepilnību valsts bijuša prezidenta un komustiskas partijas līdera Ho Ši Mina memoriāla kompleksa apmeklēšana. Kompleksa tūvumā atrodas Ba Dinh centrālais laukums, kur rīko militāras parādes. Vēlāk jūs apklēsiet vienu no īpašiem budistu tempļiem- Pagodu uz viena staba (Mot Kot). Tā ir uzbūvēta no koka uz viena vienīga pilāra un atgadina lotosa ziedu. Jūs apburs Vjetnamas vecākais templis Quan Thanh, kuru rota ziemeļu Vjetnamas dieva Huyen Thien Tran Vo bronza skulptūra. Jūs apmeklēsies Literatūras templi un uzzināsiet par konfūcismu un ziemeļu Vjetnamas kultūru. Vakara nagla - tradicionālu leļļu izrāde uz ūdens. Šada veida priekšnesumi ir Vjetnamas kultūras neapņemamā daļa. Izrādes laikā jūs redzēsiet koka lelles, drakonus un citas būtnes, kurus veikli vada aktieri.  
Iesakam pagaršot vietējus ēdienus ar jūras veltēm, kas ir ļoti populāri šeit. Nakts Hanojā.

4. diena HANOJA - NINH BINH PROVINCE (HOALU - TAM COC) – HANOJA (brokastis, pusdienas)
No rīta Jūs dosieties uz Hoalu, X-XI gsm. Vjetnamas bijošo galvaspilsētu. Jūs apmeklēsiet ķēniņu Din un Le tempļus. Bumbusa laivā Jūs apmeklēsiet iespaidīgus klintis Tam Kok. Pēc pusdienām Jūs ieraudzīsiet pagodu Bič Dong un dosieties uz Fat Diemu, kur aplūkosiet templi, kurš ir uzbuvēts unikālā vietnamas komunas stilā. Vakarā atgriešanas Hanojā. Nakts Hanojā.

5. diena HANOJA - HALONG BAY (Brokastis, pusdienas, vakariņas)
Pēc brokastīm Jūs dosieties līdz Halongas līcim, runā ka to ir radīs pūķis. Šī paradīzes vieta aizņem 1500 км² laukumu un pastāv vairāk nekā 3000 dažādu formu un izmēru saliņu un klintis, no kurām tikai 980 ir nosaukums. Halongas līcis ir Vjetnamas dabas brīnums un to apsarga UNESCO. Jūs brauksiet ar tradicionālu liellaivu pa šo brīnumainu vietu. Nakts uz baržas.

 

6. diena HALONG - CAT BA SALA (brokastis)
Pēc rīta kafija un brokastīm jūs turpināsiet kruīzu pa Halonga līci un salām, apmeklēsiet neaizmirstama skaistuma Cat Ba salu . Ši ir joprojām neskarta ar masveida tūrismi savvaļas vieta, kur var baudīt svaigo kalnu gaisu. Esiet laipni gaidīti uz salas džungļu ceļiem, kas ved uz Cat Ba nacionālu parku . Šajā parkā ir sasopami vairāk par 2000 retu floru un faunu pārstāvju.
Nakts Cat Ba salā.

 

7. diena CAT BA SALA (brokastis)
Brīvais laiks uz salas.

Visvairāk apdzīvots rajons uz salas - Cat Ba Habour , kas pilns ar restorāniem, mājīgām viesnīcām, izklaides vietām. Nakts viesnīcā, kas atrodas netālu no pludmales.

8. diena CAT BA ISLAND - HAIFONGA - HO CHI MINH (brokastis)
No rīta, jums vēl ir nadaudz laika, lai baudītu Halonga līča skaistumu.

Pēc pusdienlaika izbraucam uz Haiphongu izpeldēties un talāk no turienes uz lidostu lidojumam uz Hošiminu.

Transfērs uz viesnīcu Saigonā.

9. diena HO CHI MINH, CU CHI TUNEĻI (brokastis)
Pēc brokastīm, Jūs dosieties uz slaveniem Cu Chi tuneļiem. Tā ir cieta tuneļu sistēma, kas stiepjas aptuveni uz 200 kilometriem zem zemes, no Saigonas līdz Kambodžait. Šeit jūs varesiet pašaut no vietējiem ieročiem (bezmaksas), un uzzināt vairāk par Vjetnamas kara vēsturi un kultūru.
Ekskursija pa Hočiminu (bijušo Saigonu), ko arī devē par "Tālu Austrumu pērli". Jūs redzēsiet Notre Dame katedrāli - franču kolonialu kaiku simbolu. Šī katedrāle ir viens no galvenajiem Vjetnamas kristietības centriem. Tālāk Jūs dosieties līdz Prezidenta pilij, kurā pastāv Vjetnamas vienošanas memoriālais muzejs. Pēc ta m Jūs dosieties uz Ķīnas kvartālu, kurā dzīvo ap pus miljoniem ķīniešu, kuriem ir savi veikali vai ģimenes bizness. Binh Tay tirgus ir kļūvis par galveno tirdzniecības laukumu, kas piesaista klientus ar plašu produktu izvēli un pievilcīgām cenām.10. diena HO CHI MINH - MEKONGAS DELTA (Brokastis, pusdienas)
Pēc brokastīm transfērs uz My Tho - jauku klusu pilsētiņu, kura kalpo par Mekongas deltas vārtiem. Jūs apmeklēsiet pagodu Vinh Trang, kas tika celta 1849. gadā, kurā pašlaik dzīvo mūki. Pēc tam Jūs dosieties uz 4 st. Braucienu pa Mekongas upi. Mekonga ir viena no garakām pasaules upēm, kas sakas no Tibetas, tek caur Ķīnu, Birmu, Laosu, Taizemi, Kambodžu un Vjetnamu. Jūs apmeklēsiet Mekongas deltas svarīgākas salas (vienā no tām Jūs pusdienosiet), redzēsiet augļu plantācijas un vietējo amaktnieku darbnīcas. Jums būs iespēja apmeklēt peldošu tirgu, kur vietējie iedzīvotāji tirgo ar augļiem, dārzeniem, rotājumiem un citām precēm. Vēlāk Jūs apmeklēsiet čūsku fermu uz atgriesieties Hočiminā. Nakts viesnīcā.

11. diena MEKONG DELTA - FUKUOKAS SALA (brokastis)
Pēc brokastīm pārbrauciens ar laivu uz Cai Rang , kas atrodas vienā no visvairāk interesantākām Mekonga deltas daļām - peldošais tirgus. Šeit jūs atbilstat simtu vietējo pārdevēju, kas piedāvā plašu produktu klāstu: sulīgus augļus un dārzeņus, eksotiskus augus un svaigus vietējus nacionālus ēdienus.VjetnamaVjetnamaPēc tirgus apmeklēšnas Jūs gaida Can Tho pilsētas apskate: iespaidīgie Kantonas un Munirangsyaram pagodas , Binh Thuy seno māju, kus tika filmēta slavenā franču filma "Lover" (Lover, 1992). Izmitināšanas Fukuokas sala.

12-14. dienas FUKUOKAS SALA (brokastis)
Brīvais laiks Fukuokas salā.

15. diena FUKUOKAS SALA - HOŠIMINA - RĪGA (brokastis)
Pēc brokastīm lidojums uz Saigonu un vēlāk uz mājām. 

16. diena RĪGA (brokastis)
Atgriešanās mājās.

Ceļojuma cena: no 1680 EUR + lidojums

Viesnīcas Cena grupai 2-3 ceļotājiem Cena grupai 4 ceļotājiem
Arcadia 3*+ (Deluxe garden) 1815 EUR 1680 EUR
Mango bay resort 4* 1910 EUR 1783 EUR
La Veranda 4*
(Deluxe garden)
2040 EUR 1910 EUR

Viesnīcas tūres laikā var tikt mainītas bez iepriekšējās brīdināšanas.
Atpūtu var pagarināt vai arī saīsināt.
Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no avio biļešu cenas uz pirkšanas brīdi.

Ceļojuma cenā ir iekļauts:

 • vietējie pārlidojumi ar lidostas nodokļiem;
 • tikšanas lidostā un visi transfēri pēc programmas;
 • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu pavadījumā;
 • izmitināšana viesnīcās ar ēdināšanu saskaņā ar programmu;
 • ieejas maksa visos apmeklējamos objektos;
 • Vjetnamas vīzas ielūguma noformēšana (vīza tiek ielīmēta un apmaksāta lidostā);

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

 • avio biļete Rīga - Hanoja - Hošimina - Rīga ar vienu pārsēšanās;
 • Personīgās izmaksas;
 • dzerieni pusdienas un vakariņas laikā;
 • apdrosīnāšanas polise;
 • dzeramnauda.
 • Vjetnamas vīza (ir nepieciešamās 2 kraisainās foto bildes 4 cm x 6 cm);

Piezīmes:

 • Cena tiek apreķināta pēc pieprasījuma!
KL
uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.