Provansa – Alpi – Azūra Krasts


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Francija


 

Provansa – Alpi – Azūra Krasts

Nirmberga, Šatonēfa, Aviņona, Kukurona, Manoska, Gorda, Marseļa, Ēksanprovansa, Verdonas kanjons, Santropē, Kannas, Senpoldevanse, Monako, Montekarlo, Nica, Vičenca


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   11 dienas, visas naktis – viesnīcās

   1. diena Rīga – Rietumpolija
   Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

   2. diena Rietumpolija – Nirnberga – Austrumfrancija
   Brokastis. Ceļš pa Vāciju. Pauze Bavārijas pilsētā Nirnbergā (Nürnberg). Pilsētas nocietinājumi, Sv. Lorenca baznīca, Hauptmarkt laukums, Dievmātes baznīca, rātsnams, Sv. Sebalda baznīca, A. Dīrera māja, pils. Nakts - viesnīcā Francijā Elzasā vai Franškontē.

   3. diena Austrumfrancija – Šatonēfa – Aviņona – Provansas rietumi
   Ceļš pa Franciju. Pauze Šatonēfā (Châteauneuf-du-Pape) – vīndaru pilsētiņā. Iekārtošanās viesnīcā Provansas rietumos. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Aviņonu. Aviņona (Avignon) – pāvestu rezidence XIV un XV gadsimtā. Pilsētas aizsargmūri, pāvestu pils, Sen-Benezē tilts, rātsnams, Ronas upes krasti. Nakts – viesnīcā Provansas rietumos.

   4. diena Provansas rietumi – Kukurona – Manoska – Gorda – Provansas rietumi
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luberonas zemi. Luberonas Nacionālais Parks. Provansas pilsētiņas Kukurona (Cucuron) un Manoska (Manosque), kur tika filmēta “Huzārs uz jumta” filma. Viduslaiku Gordas (Gordes) pilsēta uz klints. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Provansas rietumos.

   5. diena Provansas rietumi – Marseļa – Ēksanprovansa – Le-Bo-de-Provansa – Azūra Krasts
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Marseļu, Ēksanprovansu, Le-Bo. Marseļa (Marseille) – Provanse-Alpi-Azūra Krasts reģiona galvaspilsēta un, iespējams, vissenākā pilsēta Francijā, kas tika dibināta ap 600. g. pirms mūsu ēras. Iepazīšanās ar Marseļu: Vecā osta, rātsnams, le Panier kvartāls, katedrāle, pilsētas nocietinājumi, birža, Canebière iela. Izsmalcināta Ēksanprovansa (Aix-en-Provence) – Provansas galvaspilsēta viduslaikos. Le-Bo-de-Provansa (Les-Baux-de-Provence) – viduslaiku nocietināta akmens pilsēta uz 245m augstas klints. Ceļš pa Franciju. Vēlu vakarā – ierašanās Francijas Rivjērā – Azūra krastā (Сôte d’Azur). Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   6. diena Azūra Krasts – Santropē – Verdonas Kanjons – Azūra Krasts
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Santropē un Verdonas kanjonu. Ap 700 m dziļš Verdonas kanjons (Gorges du Verdon). Santropē (Saint-Tropez) - elitārā kūrortpilsēta. Piejūras promenāde, bij. žandarmērijas ēka, vecpilsēta, pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   7. diena Azūra Krasts – Kannas – Azūra Krasts
   Brokastis. Iepazīšanās ar Kannām (Cannes): greznā 2 km garā promenāde – Kruazetas (Croisette) bulvāris, Festivālu pils, “Zvaigžņu aleja”, Vecā osta, segtais Forviles tirgus, vecpilsēta Le Suquet, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Kannām un piekrasti. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās - brauciens ar kuģīti uz Sv. Margaritas salu vai Sv. Onorā salu. Tās ir civilizācijas neskartas salas – eikaliptu birzis, klinšaini krasti, pludmales, cikāžu “dziesmas”. Sv. Margaritas salā atrodas cietoksnis, kur bija ieslodzīts “Dzelzs Maska”, Sv. Onorā salā – funkcionējošs klosteris. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   8. diena Azūra Krasts – Senpoldevanse – Monako – Montekarlo – Larvotto – Azūra Krasts
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sanpoldevansi, Monako, Montekarlo, Larvotto. Senpoldevanse (Saint-Paul-de-Vence) – lieliskā viduslaiku Provansas pilsēta ar XVI gs. aizsargvalni, kur 20. gadsimtā dzīvoja daži mākslinieki un rakstnieki: Marks Šagals (apbedīts Sentpoldevansē), Pols Sinjaks, Pjērs Bonnārs, Modiljāni, Anrī Matiss, Īvs Montāns. Parfimērijas fabrikas apmeklējums ar iespēju iegādāties smaržas. Monako (Monaco) – viena no vismazākajām valstīm pasaulē. Iepazīšanās ar Monako un Montekarlo (Monte Carlo): Prinču pils, Okeanogrāfijas muzejs, Vecpilsētas šaurās ieliņas, katedrāle ar princeses Greisas apbedījuma vietu, Montekarlo kazino, dārzi. Larvotto (Larvotto) pludmales un promenāde. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.

   9. diena Azūra Krasts – Nica – Ziemeļitālija
   Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Nicu. Nica (Nice) – pasaules elites iecienītā atpūtas vietā, galvenā Francijas Rivjēras pilsēta, kas pievelk atpūtniekus gan vasarā, gan ziemā. Iepazīšanās ar pilsētu: viesnīca Negresco, Masenā laukums, Opera, Tiesu nams, vecpilsēta, Angļu promenāde. Brīvais laiks. Izbraukšana no Francijas Rivjēras. Ceļš pa Itāliju. Nakts – viesnīcā Itālijā.

   10. diena Ziemeļitālija – Vičenca – Polijas dienvidi
   Ceļš pa Italiju. Pauze Vičencā (Vicenza). Ceļš pāri Alpu kalniem. Itālija, Austrija, Čehija. Nakts - viesnīcā Polijā.

   11. diena Polijas dienvidi – Rīga
   Brokastis. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 11. uz 12. dienu.

   Cena:

   590 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā

   190 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās

   130 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)

   Cenā ietilpst: 

   • brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi,
   • naktsmītnes viesnīcās pēc programmas,
   • brokastis viesnīcās pēc programmas,
   • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniskā apdrošināšana.

   Papildus izdevumi:

   • brauciens uz Aviņonu – 15€,
   • brauciens uz Luberonas zemi – 45€,
   • brauciens uz Senpoldevansu, Monako, Montekarlo - 55€,
   • brauciens uz Santropē, Verdonas kanjonu - 45€,
   • brauciens uz Marseļu, Ēksanprovansu, Le-Bo – 45€,
   • brauciens uz Nicu – 25€,
   • Okeānogrāfijas muzejs Monako – 14€,
   • AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95 € dienā.

   Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20.
   Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 63.01.500126 (AAS BAN).
   Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. 

   FN

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.