Sanktpēterburga un Liela Novgoroda


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Krievija


 

Sanktpēterburga un Liela Novgoroda


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   Ceļojuma programma:

   1. diena.
   No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku, veco dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburga.

   2. diena.
   Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Tālāk pastaiga pa Vasaras parku. Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.

   3.diena.
   Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.
   Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

   4. diena.
   Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām
   Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana uz Lielo Novgorodu. Nakts viesnīcā.

   5.diena.
   Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar Lielo Novgorodu, Novgorodas kremļa apmeklējums. Unikālas Krievijas Tūkstošgades piemineklis, ko sauca par valsts enciklopēdiju. Jaroslavas Sētas apmeklējums. Ekskursijas : Jurjeva klosteris (11.gs.), Georgija Katedrāle (12.gs.). Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā (naktī) atbraucam Rīgā.

   Ceļojuma cena: 245 EUR -1 vieta autobusā, numurs ar ērtībām

   15 EUR - atlaide bērniem līdz 12g. ja ceļo kopā ar vecākiem un pensionāriem

   70 EUR - papildvieta autobusā 

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;
   • 4 naktis 2*-3* klases viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,
   • 4 brokastis viesnīcā;
   • Pleskavas kremļa apmeklējums,
   • apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
   • ekskursija L.Novgorodā
   • Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”
   • gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

   Ekskursijas pakete - ieejas biļetes un ekskursijas 70 EUR pieaugušajiem, 45 EUR bērniem līdz 16g./ 55 EUR bērniem 16-18g.un studentiem ar ISIC Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā !

   Ietilpst:

   • Ekskursija ar vietējo gidu Lielā Novgorodā, Novgorodas kremļa apmeklējums;
   • Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.);
   • Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)
   • ekskursija Pēterhofā – ieejas biļete un ekskursija pa parku
   • Papildus izdevumi pēc vēlēšanas (apmaksa Sanktpēterburgā):
   • Ekskursija ar kuģīti - 600 RUB
   • Īzaka katedrāle - 250 RUB
   • Pavlovskā parks/pils 150 RUB/ 500 RUB

   VD

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.