Senjora Itālija. No Venēcijas līdz Neapolei


ceļojums ar autobusu
Apmeklētās valstis: Itālija


 

Senjora Itālija. No Venēcijas līdz Neapolei

Grāca – Venēcija – Neapole – Pompeji – Roma – Vatikāns – Florence – Vīne


   Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktām vietām un datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

   Austrijas skaistums un arhitektūras valdzinājums. Ekskursija aristokrātiskajā Grācā un elegantajā Vīnē.
   Itālijas spilgtākās pilsētas no "zābaka" ziemeļos līdz Neapoles līcim dienvidos. Dabas skati, kuri vienmēr paliks Jūsu atmiņā: Alpu un Apenīnu kalni, Toskānas ainavas un Vezuvs... senā pilsēta Pompeja un Toskānas dārgums, renesanses šūpulis Florence.

   (8 dienas / visas naktis viesnīcās)

   1. diena
   Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas.

   2. diena. Štīrijas aristokrātiskā galvaspilsēta Grāca.
   Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Čehijai uz Austriju. Ierašanās Grācā un neliela pastaigas ekskursija vecpilsētā. Renesanses laikmetā Grāca bija viena no Hābsburgu dinastijas rezidencēm, tāpēc šodien, pateicoties tā laika mantojumam, Grācā apskatāma burvīga vecpilsēta, viens no izcilākiem arhitektūras ansambļiem Centrālajā Eiropā. Grāca lepojas ar vareno pilskalnu, renesanses stila pilīm, slēptajiem iekšpagalmiņiem, bruģētām ieliņām un Austrijai tik raksturīgo greznību, kas piešķir šai pilsētai neatkārtojumu romantismu. Nakts viesnīcā Itālijas Ziemeļos.

   3. diena. Venēcija – neskaitāmo kanālu un gondolu pilsēta.
   Brokastis viesnīcā. Kruīzs ar kuģīti pāri lagūnai Jūs aizvedīs līdz Venēcijai, brīnumainai un valdzinošai, uz ūdens celtai pilsētai ar neskaitāmiem kanālu labirintiem, kuros spoguļojās pilis un dievnami! No Sv. Marka laukuma aizsāksies pilsētas apskates ekskursija, kuras laikā kopā ar vietējo gidu apskatīsim: Sv. Marka laukumu un Sv.Marka katedrāli, Dodžu pili un Venēcijas simbolu spārnoto lauvu, ielas un laukumus, Rialto tiltu u.c. Izbaudīsim Venēcijas burvību, jo tā ir viena no skaistākajām un romantiskākajām pilsētām visā pasaulē! Pēc ekskursijas būs iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu, izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā vai uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Nakts viesnīcā netālu no Romas.

   4. diena. Neapole - Pompeji.
   Brokastis viesnīcā. Atpūta vai iespējams doties izbraukuma ekskursija Nr.1: Neapole un Pompeji (par papildus cenu: 45 €).
   Neapole ir Itālijas dienvidu pērle un lielākā ostas pilsēta pie Tirēnu jūras. Pastaiga pa pilsētu: karaļu pils, Castel dell'Ovo, San Carlo teātris, katedrāle, skaistā krastmala un neatkārtojamais dienvidu pilsētas kolorīts. Ekskursija uz pilsētu-muzeju zem klajas debess Pompejiem (ieejas biļete papildus: 12 €). Senā Pompeju pilsēta tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā m.ē. 79.gadā, kad to pārklāja un līdz mūsdienām saglabāja biezs pelnu slānis. Arheologi ir atrakuši tā laika dzīvojamās mājas ar sadzīves priekšmetiem, sabiedriskās celtnes, amatnieku darbnīcas, tirgus vietas, teātrus u.c., kas ļauj mums ielūkoties vēsturē un uzzināt vairāk par tā laika cilvēku dzīvi. Šīs ekskursijas laikā ejot pa tukšajām ielām, ielūkojoties pamesto māju drupās un izbaudot tā laika atmosfēru, varam iztēloties laika mašīnu, kas mūs atvedusi uz gadu simteņu tālu pagātni.... Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā netālu no Romas.

   5. diena. Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts.
   Brokastis viesnīcā. Atpūta vai iespējams doties izbraukuma ekskursija Nr.2: Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts (par papildus cenu: 45 €).
   Roma ir "dvēseles pilsēta", tā teicis dzejas ģēnijs Džordžs Bairons un par to varēsiet paši pārliecināties. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā ļaus Jums pilnībā izbaudīt šo skaisto pilsētu: Kolizeju, Romas forumus, Konstantīna triumfa arku, Kapitolija kalnu, Venēcijas laukumu, Trevī strūklaku, Panteonu, Navoni laukumu, Eņģeļa pili un citus Romas arhitektūras šedevrus. Pēc Romas apskates ekskursijas, piedāvājam Jums papildus ekskursiju uz Vatikāna valstību: Sv. Pētera laukuma un Sv.Pētera bazilikas apskati vietējā gida pavadībā (ekskursija par papildus samaksu: 15 €). Brīvo laiku katrs varēs izmantot pēc interesēm - apmeklējot pāvestu pilīs iekārtoto Vatikāna muzeju (ieejas biļete jāapmaksā papildus), kādā no Romas kafejnīcām nobaudot īstu itāliešu kapučīno un tiramisu, apēdot fantastiki gardu saldējumu un iegādājoties suvenīrus. Nakts viesnīcā netālu no Romas.

   6. diena. Toskānas dārgums un renesanses šūpulis Florence.
   Brokastis viesnīcā. Brauciena laikā līdz Florencei acis priecēs raksturīgās Itālijas ainavas: Apenīnu kalnu varenība, Toskānas maigie pakalni ar olīvu birzīm, vīnoglājiem, mūžzaļo ciprešu “svecēm” un maziem lauku ciematiņiem. Būs kopā ar vietējo gidu apskates ekskursija Florencē, kas ietvers svarīgākās pilsētas vēsturiskās vietas - Santa Kročes laukumu un baziliku, Sinjorijas laukumu ar “veco” pili, Maria del Fiore katedrāli un baptistēriju, Dantes kvartālu u.c. Brīvajā laikā iesakām nogaršot Toskānas gardumus un lielisko vīnu no tuvējās Kjanti ielejas. Pārbrauciens līdz viesnīcai Itālijas ziemeļos.

   7. diena. Impērijas galvaspilsēta Vīne.
   Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Vīni, Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, pieminekļu, mūzikas un valšu pilsētu. Braucot pa Ringa bulvāri iepazīsimies ar 19.gs. impērijas greznību - parlamentu, rātslaukumu, Pils teātri, Universitāti un muzeju kvartālu, kura kolekcijas ir vienas no nozīmīgākajām pasaulē. Būs pastaigas ekskursija pa Vīnes vecpilsētu vietējā gida pavadībā: imperatoru rezidences komplekss Hofburga, Trīsvienības kolona, Vīnes Albertīna, pilsētas simbols Sv.Stefana katedrāle, kuras zvanu skaņas jau piekto gadsimtu modina Vīnes iedzīvotājus un viena no pilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Šajā pilsētā iedvesmu smēlušies lielākie pasaules mūzikas dižgari Mocarts, Gliks, Haidns, Šūberts, tēvs un dēls Štrausi, ekskursijas laikā redzēsiet, kā Vīni izdaiļo viņiem veltīti monumenti. Pārbrauciens uz Čehiju. Nakts viesnīcā Olomoucas pilsētas apkārtnē.

   8. diena
   Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

   Ceļojuma cena:

   € 395.00 (1 vieta autobusā)

   € 515.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

   € 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

   Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

   • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
   • Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

   Ceļojuma cenā ietilpst:

   • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
   • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
   • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
   • Grupas vadītāja pakalpojumi;

   Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

   • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
   • izbraukuma ekskursija Nr.1: Neapole - Pompei: 45 €;
   • izbraukuma ekskursija Nr.2: Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts: 45 €;

   Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
   “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 80.00 € (68.00 € - bērniem lidz 13 gadiem (12.99))

   • Ekskursija uz Sv. Pētera baziliku gida pavadībā: 15 € (min. cilvēku skaits – 25 cilvēki);
   • Pompei- ieejas biļete: 13 € / bērniem līdz 18.g. - bezmaksas;
   • Kuģītis līdz Venēcijai: 12 €/ bērniem līdz 12.g.- 10€;
   • Campanile zvanu tornis: 8 €;
   • Dožu pils: 16 €;
   • Gondola sešiem cilvēkiem: 80/100/120 €;
   • Vatikāna muzejs: 18 €;
   • Sv.Pētera katedrāle (kupols): 5 € / ar liftu 7 €;
   • Austiņas Florencē, Venēcijā un Romā: 9 €;
   • S.Croces apmeklējums: 6 €;
   • Vienota biļete Kolizejā, Romas forumā un Palatinas kalnā: 12 €;
   • Sabiedriskais transports Roma: 1,5 € (75 min.), 6 € (dienā)

   SVARĪGI !!!

   • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
   • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
   • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
   • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
   • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
   • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
   • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
   • Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

   Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

   • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
   • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
   • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
   • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
   • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
   • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

   BL

   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.