SINGAPŪRA-MALAIZIJA AR PLUDMALES ATPŪTU SKAISTAJĀ LANGKAWI SALĀ ekonom tūre


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Malaizija


 

SINGAPŪRA-MALAIZIJA AR PLUDMALES ATPŪTU SKAISTAJĀ LANGKAWI SALĀ ekonom tūre

 • 2019. gada 24. oktobrī
 • 2019. gada 6. novembrī
 • 2020. gada 28. janvārī
 • 2020. gada 24. februārī

1. diena RĪGA - SINGAPŪRA
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Helsinki (~17:45 - 18:55).

Ielidošana Helsinkos.

Lidojums Helsinki -Singapūra (~23:55 - 16:30)

2. diena SINGAPŪRA
Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. diena SINGAPŪRA
Brokastis.

Apskates ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena SINGAPŪRA - KUALALUMPŪRA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija)

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

5. diena KUALALUMPŪRA
Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 EUR, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).

Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

6. diena KUALALUMPŪRA - LANGKAWI
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Langkawi – iekšējais pārlidojums Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra – 55 eiro/1 personai (ar bagāžu) – obligāti tiek apmaksāts)

Langkawi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.

Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

7. diena LANGKAWI
Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Langkawi salā.

Redzēsim salu no putna lidojuma augstuma, paceļoties ar vagoniņu. Adrenalīna notis atbalsosies jūsos, kad iesiet pa slaveno tiltu, kas stāv uz viena balsta. Skats no skatu laukuma ar 360° aizrauj elpu! Tirkīzs ūdens, pludmales, blakus esošās salas un augstums. Pēc tam dosimies uz vienu no skaistākajiem Malaizijas ūdenskritumiem – Temurun. Tad mūs gaida vislielākā krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi (~25 eur).

Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena LANGKAWI
Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69 EUR. Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietusūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

9. diena LANGKAWI
Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

10. diena LANGKAWI
Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (piemaksa 69 EUR).
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām un pēc pusdienām pieturēsim savvaļas pludmalē, kur varēs no sirds izpeldēties.

Atgriešanās viesnīcā.

11. diena LANGKAWI
Brokastis.

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

12. diena LANGKAWI -KUALALUMPŪRA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kualalumpūru (papildus tiek apmaksāta pārceltuve ar prāmi saskaņā ar maršrutu - 5 EUR).

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

13. diena KUALALUMPŪRA - SINGAPŪRA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Singapūru. Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Došanās uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Rīgu (~23:45 - 05:45 Singapūra-Helsinki; ~08:40 - 09:50 Helsinki-Rīga.)

14. diena SINGAPŪRA - RĪGA
Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena: no 1098 EUR

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)
 • Bagāža: līdz 23 kg (garums + platums + augstums) līdz 158 cm. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra-Langkawi - atļautais bagāža svars - līdz 15 kg.
 • 11 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm
 • Apskates ekskursija Singapūrā
 • Transporta apkalpošana
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursija Langkawi salā
 • Apskates ekskursija Kualalumpūrā

CEĻOJUMA CENĀ NAV IEKĻAUTS:

 • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 350 €
 • Obligāta piemaksa - Iekšējais pārlidojums – Kualalumpūra-Langkawi-Kualalumpūra – 55 eiro no personas (cenā iekļauta rokas bagāža 56/36/23cm + maza soma 30/40/10cm – kopējais svars 7 kg + nododāma bagāža:119/81/119cm, svars līdz 15kg) 55 €
 • Tūristu nodeva Langkawi salā - 11 RM (~2€ cilv/nakt.)
 • Kualalumpūra - 10 RM (~2.3 €) cilv/nakt.
 • Tūristu nodeva Malaizijā - 10 RM (~2 EUR cilv/nakt)
 • Tūre pa salām (Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas-bārbekjū.) - 69 €. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka.
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor 69 €
 • Tūre “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” 69 €
 • Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
 • Dzeramnauda
 • Personīgie izdevumi

SVARĪGI:

 • Iesakam ceļojot uz Singapūru - iegādāties apdrošināšanu.
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām.
 • Vīza uz Malaiziju - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 180 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
 • Vīza uz Singapūru - vīzas noformēšana līdz 4 nedēļām. Cena no 160 EUR (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

IN

uzdod jautājumu...
Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
 

Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.