Skats uz Ķīnu 9d


Eksotiskais ceļojums ar lidmašīnu
Apmeklētās valstis: Ķīna


 

Papildus izmaksas:
 • Lidojums sākot no 579 EUR

Skats uz Ķīnu 9d


   Izglītojoši-izklaidējošās ekskursijas angļu valodā vai krievu valodā.
   Var būt individuālā kārtībā, minimums 1 ceļotājs.
   Ja vēlaties ceļojumu citā datumā, kas nav norādīta sarakstā, lūgums vērsties aģēntūrā. 

   Cenas Ziemassvētku un Jaunā Gada periodam pēc pieprasījuma precizēt aģentūrā.

   Ceļojuma galvenie punkti:

   • Jūs apmeklēsiet Ķīnas galvaspilsētu – Pekinu, redzēsiet pilsētas slavenākos objektus
   • Pastaigāsieties pa Lielo Ķīnas mūri – tūristu vidū visiecienītāko vietu
   • Varēsiet piedalīties tradicionālajā tējas ceremonijā
   • Jums būs iespēja ieraudzīt Terakota armiju – 8000 cilvēku malas figūru apglabāšanas vietu
   • Jūs apmeklēsiet kontrastu pilno, vienmēr nomodā esošo Šanhaju

   Programma:

   1. diena RĪGA – PEKINA
   Lidojums uz Pekinu ar vienu pārsēšanos.

   2. diena PEKINA (pusdienas)
   Ierašanās Pekinā, sagaidīšana un transfers uz viesnīcu (grupas transferts līdz plkst. 10:00).

   3. diena PEKINA (brokastis, pusdienas)
   Ekskursija sāksies ar pasaulē lielākā laukuma - Tiaņanmeņas laukuma – apmeklēšanas, laukumā var novietot ap 1 miljonu cilvēku. „Tiaņanmeņa” var tulkot no ķīniešu valodas kā „Debešķīgā miera vārti”. Vārti ved uz Imperatora pili. Šai vietai ir liela kulturāla un simboliska nozīme, jo šeit notika vairāki svarīgi vēsturiski notikumi. Pusdienas ķīniešu restorānā, kur Jūs varēsiet nogaršot slaveno Pekinas pīli.

   Pēc pusdienām Jūs apmeklēsiet Imperatora pili Gugun, ko dēvē par Aizliegto pilsētu, tā sastāv no 9999 atsevišķām istabām, kurās glabājās vairākas imperatora mājsaimniecības un ikdienas lietošanas mantas. Apkārt kompleksam no visām pusēm ir ūdens grāvis (49 m), virs tā ceļas augšā nepārvaramās 10 m augstas sienas. Šī pils tiek uzskatīta par spilgtāko Ķīnas impērijas birokrātiskās un politiskās arhitektūras piemēru. Vēlāk Jums būs iespēja piedalīties slavenajā tējas ceremonijā. Nakšņošana viesnīcā.

   4. diena PEKINA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis viesnīcā. Ekskursija sāksies ar ceļojumu pie viena no septiņiem pasaules brīnumiem - Lielā Ķīnas mūra. Tā ir garākā būve pasaulē un vienīgais cilvēku rādītais objekts, ko var redzēt no mēness. Šis senais (2000 gadi) aizsardzības mūris sastāv no cietokšņiem un torņiem, no kuriem paveras elpu aizraujoši kalnu un ieleju dabas skati.

   Pusdienas ārpilsētas restorānā. Pēc pusdienām Nefrīta muzeja apmeklēšana. Ķīnieši uzskata, ka šis minerāls atspoguļo cēlsirdīga cilvēka 5 īpašības, ko aprakstīja Konfūcijs. Tālāk Jūs apmeklēsiet Imperatora vasaras pili – vecāko un lielāko pils un parka kompleksu. Pusdienas restorānā. Vēlāk – diagnostika Tibetas medicīnas centrā. Jūs apskatīsiet (no ārpuses) Pekinas Olimpisko spēļu lielākos objektus: olimpisko stadionu „Putnu ligzda” un nacionālo peldēšanas kompleksu „Ūdens kubs”. Vakarā Jūs dosities uz staciju, no kurienes ar nakts vilcienu brauksiet uz Siaņu.

   5. diena SIAŅA (brokastis, pusdienas)
   Ierašanās Siaņā. Siaņa ir Ķīnas vēsturiskā galvaspilsēta Siaņa ir Ķīnas vēsturiskā galvaspilsēta, kura senajos laikos bijusi lielākā pilsēta pasaulē. Šeit sākas Zīda ceļš. Stacijā Jūs sagaidīs gids un pavadīs uz vietējo restorānu. Pēc brokastīm viesnīcā, Jūs dosities ekskursijā. Šodien Jūs pirmām kārtām apmeklēsiet pilsētas aizsardzības sienu. Siena sadala pilsētu uz divām daļām – ārējo un iekšējo. Iekšējā pilsēta – tās ir senas tradicionālās ķīniešu arhitektūras stilā apbūvētas ielas, ārējā – mūsdienu greznu debesskrāpju pilsēta ar labi attīstu infrastruktūru.

   No sienas paveras elpu aizraujoša pilsētas panorāma. No šī skata punkta Jūs izjutīsiet jaunās un vecās pilsētas kontrastus. Pusdienas ķīniešu restorānā. Jūs dosities uz septiņu stāvu Lielo Savvaļas zoss pagodu, kuras augstums sasniedz 65 metrus. Tā ir Siaņas vizītkarte. Ķieģeļu pagodas tika uzceltas 7. gadsimtā, lai aizsargātu pirmos no Indijas atvēstos budistu manuskriptus. Dziļāk iepazīties ar Ķīnas vēsturi Jūs varēsiet Šaaņsji provinces vēstures muzejā. Pusdienas ķīniešu restorānā.

   Vakarā – brīvais laiks, ko Jūs varat veltīt patstāvīgai pilsētas iepazīšanai vai arī pasūtīt papild ekskursijas. (Piedāvājam ekskursiju ar Dienvidezera, Dziedošo strūklaku un Zelta ielas apmeklēšanu). Atgriešanās uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

   6. diena SIAŅA (brokastis, pusdienas)
   Brokastis viesnīcā. Netālu no Siaņas pilsētas paugurainas apkaimes, Liņtun rajonā, Jūs apmeklēsiet Terakotas armijas apglabāšanas vietu. Ar leģendām slavenās kapenes, kurās atrodas ap 8000 ķīniešu kareivju pilnā auguma terakotas figūras, aizsarga Ciņ Šihuan imperatoru un viņa gaišo piemiņu. Figūras attēlo cilvēkus, kuri kādreiz kalpojuši valdniekam. Šeit Jūs varat redzēt karavīrus ar zirgiem un kaujas ratiem, ierēdņus, akrobātus un pat muzikantus. Šī vieta ir viens no labākajiem cilvēcības paraugiem, kurš liecina par neierobežotu valdnieka varu, tautas uzticību un izcilām meistaru prasmēm senajos laikos. Dienas beigās Jūs apmeklēsiet zīda fabriku un šeit uzzināsiet tik ilgi un rūpīgi no pasaules glabātu un sargātu zīda noslēpumu. Pusdienas ķīniešu restorānā. Pēcpusdienā turpināsiet savu ekskursiju pa pilsētu. Jūs redzēsiet Bungu torni vietā, kur sākas musulmaņu rajons, zvanu torni, kurš kādreiz ar savu zvanu paziņoja, ka pilsētas vārti ir atvērti. Pastaigāsities pa mākslinieku iecienīto antīko ielu. Vakarā dosities uz staciju, no kurienes ar nakts vilcienu brauksiet uz Šanhaju.

   7. diena ŠANHAJA (brokastis)
   Pēc atpūtas - ekskursija uz Jujaņ dārzu, kas atrodas vecajā Šanhajas daļā. Šis dārzs ir lielisks klasiskā ķīniešu ainavas stila un fen šui harmonijas paraugs. Pusdienas. Pērļu fabrikas apmeklēšana, kur Jūs redzēsiet, kā tiek izaudzētas pērles, un varēsiet iegādāties pērļu izstrādājumus. Jūs uzkāpsiet Šanhajas televīzijas tornī, kurš kļuva par neatņemamu jaunās pilsētas simbolu. Pastaigāsities pa tirdzniecības gājēju ielu Nankinlu ar vairākiem veikaliem.


   Atgriešanās viesnīcā. Vakarā Jums būs iespēja par papildmaksu pasūtīt kruīzu pa Huanpu upi. Vakara Šanhaja mirdzošajā neona gaismā ir ļoti iespaidošs skats. Nakšņošana viesnīcā.

   8. diena ŠANHAJA (brokastis)
   Pēc brokastīm brīva diena Šanhajā.

   9. diena ŠANHAJA – RĪGA (brokastis)
   Pēc brokastīm transfērs uz lidostu (grupas transferts plkst. 8:00, individuālo transfertu var pasūtīt arī uz citu laiku) un lidojums uz mājām.

    

   CEĻOJUMA CENA: no 1025 EUR + lidojums

   Cena par personu divvietīgajā numurā 
   Ceļojums ir garantēts, pat ja dalībnieku skaits būs tikai viena persona. 
   Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu cenām pirkšanas brīdī.  

   Ceļojuma cenā ir iekļauts:

   • sagaidīšana lidostā; 
   • transports saskaņā ar programmu;
   • iekšējie braucieni ar vilcienu saskaņā ar programmu: Pekina – Siaņa (nakts vilciens, 4-vietīgā kupeja), Siaņa – Šanhaja (nakts vilciens, 4-vietīgā kupeja); 
   • izmitināšana viesnīcās 4* ar brokastīm;
   • ēdināšana saskaņā ar programmu;
   • ieejas biļetes uz maksas objektiem saskaņā ar programmu;
   • krieviski runājoša gida-tulkotāja pakalpojumi.

   Ceļojuma cenā nav iekļauts:

   • aviobiļetes Rīga – Pekina - Šanhaja - Rīga (ar vienu pārsēšanos);
   • vīza uz Ķīnu (106 EUR);
   • veselības apdrošināšana;
   • dzeramnauda gidiem un vadītājiem;
   • personīgie izdevumi.

   Piezīmes:

   • Ja programmas aprakstā nav atzīmēts citādi, programmā ir norādīta zemākā cena vienas personas nakšņošanai divvietīgā numurā vai kajītē..
   • Piemaksa par vienvietīgo numuru 170 EUR
   • Ierašanās viesnīcā pēc plkst. 14:00 (agrāk tikai, ja būs tāda iespēja), izrakstīšanās no numuriem līdz plkst. 12:00. 
   • Tūristi Ķīnā pievienojas pie krieviski runājošām grupām (vidēji 10-16 cilvēki grupā).
   • Ceļojumu Ķīnā var pagarināt ar atpūtu Hainaņas sala (kūrorts Sanja). Cena tiek aprēķināta pēc pieprasījuma.
   • Šim ceļojumam var pievienot klāt arī ekskursiju uz Honkongu. 3-dienu tūres cena ar nakšņošanu 4* viesnīcā ~440 EUR vienai personai divvietīgā numurā. Pārlidojums Šanhaja – Honkonga maksā ~190 eur (cena tiek precizēta pirkšanas dienā).
   • Ceļojumu var organizēt individuāli. Maršrutu var mainīt pēc pašas vēlēšanas. 
   • Aviobiļešu, pakalpojumu un ceļojuma cenas un datumi var mainīties valūtas kursa izmaiņu dēļ. Tāpēc mēs ieteicam savlaicīgi rezervēt ceļojumu.
   KL
   uzdod jautājumu...
   Konsultantas +371 26955551 +371 20396029 Darba laiks:
   I-V no plkst. 09:00 līdz 18:00
    

   Atbildi uz pieprasījumu Jūs saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.